Ćaskanje uz Kaficu
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Seksipilna kosarkasica

+3
-Jelena-
Krofnica
vrabac
7 posters

Ići dole

Seksipilna kosarkasica Empty Seksipilna kosarkasica

Počalji od vrabac Čet Jan 22 2009, 12:57

Seksipilna kosarkasica Milica-vr

Zgodna košarkašica Milica Dabović, plejmejker reprezentacije Srbije i turskog Bešiktaša, fotografisala se za februarsko izdanje muškog magazina FHM. Milica pozira u veoma izazovnim pozama, potpuno naga, pokazujući brojne tetovaže.

Milica je košarkom počela je da se bavi kada je imala samo osam godina. Trenirala je sa svojim tatom u Herceg Novom, zatim je prešla u Beograd, igrala u Beopetrolu, potom u Crvenoj zvezdi, pa u novosadskoj Vojvodini. Iz Novog Sada Milica je otišla u Rusiju gde je zaigrala za UGMK, kratko se zadržala u francuskom klubu Mondevil, a trenutno ju je životni poziv odveo u Tursku, gde je glavni igrač istanbulskog Bešiktaša.
- Izvanredan je oseæaj biti uspešan, pogotovo ako ste žena, jer to znaèi da ste samostalni, da ne zavisite ni od koga i da živite onako kako želite - rekla je atraktivna košarkašica i otkrila kakvi je muškarci privlače.
- Muškarci koji mene zainteresuju nikada nisu „obièni” i uvek moraju da se bave nekim sportom, makar iz hobija ako ne profesionalno - priča Milica Dabović, a na pitanje kako raspoređuje vreme na trening i na zabavu, kaže da su joj treninzi najvažniji.
- Treninzi su mi najvažniji, a naravno, stignem i da izaðem sa drugaricama i da se èujem sa porodicom preko „skajpa”, sa drugarima na „Fejsbuku”... Ma, za sve što hoæeš možeš da odvojiš vreme - navodi Milica koja na telu ima nekoliko tetovaža.
- One predstavljaju snagu, ljubav i sreæu, dok delfin znači inteligencija i dobrota - objašnjava Milica i otkriva zašto je pristala da pokaže tetovaže čitaocima FHM-a.
- Izgubila sam opkladu sa drugarom i eto - morala sam da povuèem prvi potez - priznaje zgodni plejmejker i navodi da joj koleginice iz tima često govore da bi volele da izgledaju kao ona.
vrabac
vrabac
Cafe Latte
Cafe Latte

Broj poruka : 8822
Datum upisa : 20.01.2009

Nazad na vrh Ići dole

Seksipilna kosarkasica Empty Re: Seksipilna kosarkasica

Počalji od Krofnica Čet Jan 22 2009, 18:46

gde je ovaj clanak izasao??? da li je moguce?
Krofnica
Krofnica
Admin
Admin

Broj poruka : 798
Lokacija : Koordinatni sistem konfuzije
Datum upisa : 20.01.2009

Nazad na vrh Ići dole

Seksipilna kosarkasica Empty Re: Seksipilna kosarkasica

Počalji od vrabac Čet Jan 22 2009, 20:39

ne svidjaju ti se tetovaze
vrabac
vrabac
Cafe Latte
Cafe Latte

Broj poruka : 8822
Datum upisa : 20.01.2009

Nazad na vrh Ići dole

Seksipilna kosarkasica Empty Re: Seksipilna kosarkasica

Počalji od Krofnica Čet Jan 22 2009, 20:53

ako se njoj svidjaju sta ima veze da li se meni svidjaju ili ne....
Krofnica
Krofnica
Admin
Admin

Broj poruka : 798
Lokacija : Koordinatni sistem konfuzije
Datum upisa : 20.01.2009

Nazad na vrh Ići dole

Seksipilna kosarkasica Empty Re: Seksipilna kosarkasica

Počalji od -Jelena- Čet Jan 22 2009, 23:44

Pa nisu toliko lose,a i u pravu si Krofnice,ako se to njoj svidja bas je briga za druge...
-Jelena-
-Jelena-
Cokoladica
Cokoladica

Broj poruka : 71
Godina : 33
Datum upisa : 20.01.2009

Nazad na vrh Ići dole

Seksipilna kosarkasica Empty Re: Seksipilna kosarkasica

Počalji od Krofnica Čet Jan 22 2009, 23:47

samo nisam ukapirala ovo sto je "izgubila opkladu"... da li se zato istetovirala ili slikala gola? Very Happy
Krofnica
Krofnica
Admin
Admin

Broj poruka : 798
Lokacija : Koordinatni sistem konfuzije
Datum upisa : 20.01.2009

Nazad na vrh Ići dole

Seksipilna kosarkasica Empty Re: Seksipilna kosarkasica

Počalji od Krofnica Pet Jan 23 2009, 00:24

Milica Dabović - ČIČOLINA

Seksipilna kosarkasica Md1tm6

Imam šest tetovaža na sebi, uskoro ću po tom pitanju da prestignem Milana Gurovića, čuvenog Čiču. Baš me je on nedavno ispitivao odakle mi tako lepi tatui


Milica Dabović (25), nesuđeni kapiten ženske studentske reprezentacije Srbije, na putu je da stigne Milana Gurovića po broju tetovaža. Atraktivna devojka iz Herceg Novog, koja je odlučila da igra za Srbiju, kaže da voli da se šara po telu, da se slika i ističe da puno polaže na lični izgled.

- Sad ni na šta ne ličim, nisam spavala noćas. Ali, volim dobro da izgledam. I volim da se slikam. To mi je užitak - kaže kroz smeh Milica na početku razgovora za Press u Bangkoku.


Koliko tetovaža imaš na sebi?

- Šest. Istetovirala sam broj 13, zato što je to naš porodični broj. I nosim ga na dresu. Imam tri kineska znaka - ljubavi, sreće i snage. Zatim, veliki tribal na leđima i na nozi. I delfina na ramenu.

Je li ti to Milan Gurović uzor?

- Baš me ispitivao u Kovilovu za tetovaže. Prepucavali smo se malo, kao, šta imaš, koliko, šta koja znači. I objašnjavao mi je značenje svojih.

Seksipilna kosarkasica Md2wb8

Razmišljaš li možda o manekenskoj karijeri?

- Probala sam i to prošle godine u Viljnusu. Niko nije mogao da veruje, kao, ja sam košarkašica, i još se popela na velike štikle, a tako dobro izgledam. Kažu, drugačije su zamišljali košarkašice. Rekla sam im "ima i lepih, a ja sam još i Srpkinja iz Crne Gore".

Nalazim se u paklu, hoću kući!

Milica Dabović kaže da je očajna što nema pravo da igra na Univerzijadi, i ne može da pomogne svojim drugaricama.
- Veoma se loše osećam. Očajna sam, nalazim se u paklu. Trebalo je da budem vođa ekipe. Gledati svoju ekipu kako gubi mnogo je teško. Ništa se lepo ne dešava u selu. Smeštaj je loš, sve oko nas smrdi, hrana svaki dan ista. Ne znam gde sam došla. Nemam želju da obilazim grad, hoću kući u Herceg Novi. Cure još ne mogu da se oporave zbog vremenske razlike i ranog ustajanja. Mi igramo u osam ujutro (tri po srpskom, prim. aut.), kada se kod nas vraća iz noćnog života. Ja skoro uopšte ne spavam.

Seksipilna kosarkasica Md3nh7
Zašto si se opredelila da igraš za Srbiju?

- Presudilo je to što mnogo volim Srbiju i mnogo volim Jovicu (selektor Antonić, prim. aut). Prošle godine bila je nesuglasica u timu i nisam imala želju da igram za reprezentaciju. Ove godine mu vraćam dug.

Šta ti kažu u Herceg Novom, da li ti zameraju?


- Bilo je veliko prepucavanje u novinama kada sam donela odluku. Poneko u Novom kaže "sram te bilo što igraš za Srbiju, izneverila si nas". Ali više je onih koji me hvale i podržavaju. Herceg Novi je srpski grad. Meni je najvažnije da je moja porodica uz mene. Zajedno smo odlučili da igram za Srbiju.

Imaš li dečka i kako on trpi to što te nikada nema kod kuće?

- Imam dečka! Naš je, ali živi daleko. Šta će, pati.

Jesi li sigurna u to?

- Sigurna, sigurna. Niko za mnom ne može da ne pati.

Kakve su ti planovi za budućnost?

- Želim da idem stopama svog oca i da budem trener. I da živim u Moskvi, gde sam već četvrtu sezonu. To je moj grad, dopada mi se sve, život, ljudi, osećam se kao boginja tamo.


Poslednji put izmenio Krofnica dana Pet Jan 23 2009, 00:38, izmenio ukupno 2 puta
Krofnica
Krofnica
Admin
Admin

Broj poruka : 798
Lokacija : Koordinatni sistem konfuzije
Datum upisa : 20.01.2009

Nazad na vrh Ići dole

Seksipilna kosarkasica Empty Re: Seksipilna kosarkasica

Počalji od vrabac Pet Jan 23 2009, 00:35

Seksipilna kosarkasica Milica-mercedes1
Seksipilna kosarkasica Milica-more
vrabac
vrabac
Cafe Latte
Cafe Latte

Broj poruka : 8822
Datum upisa : 20.01.2009

Nazad na vrh Ići dole

Seksipilna kosarkasica Empty Re: Seksipilna kosarkasica

Počalji od arlekino Pet Jan 23 2009, 00:55

Daboviceva je bas poletela medj' oblake samo da ne tresne o zemlju i razbije se ko kristalna vaza, trebala bi malo da poradi na trbusnjacima
arlekino
arlekino
Tiramisu
Tiramisu

Broj poruka : 540
Datum upisa : 20.01.2009

Nazad na vrh Ići dole

Seksipilna kosarkasica Empty Re: Seksipilna kosarkasica

Počalji od bambi Pet Jan 23 2009, 01:10

Hahahahahaha
Ova Milica je show program!!!

bambi
Bombonica
Bombonica

Broj poruka : 1
Datum upisa : 23.01.2009

Nazad na vrh Ići dole

Seksipilna kosarkasica Empty Re: Seksipilna kosarkasica

Počalji od Krofnica Pet Jan 23 2009, 01:27

pa mora neko da nas zanima Smile
Krofnica
Krofnica
Admin
Admin

Broj poruka : 798
Lokacija : Koordinatni sistem konfuzije
Datum upisa : 20.01.2009

Nazad na vrh Ići dole

Seksipilna kosarkasica Empty Re: Seksipilna kosarkasica

Počalji od arlekino Ned Jan 25 2009, 01:48

Seksipilna kosarkasica Mica-vx

Možda se udam u Turskoj
Autor: M. Radojković | 24.01.2009. - 05:00
Zgodna košarkašica, plejmejker reprezentacije Srbije Milica Dabović (27) rodom je iz Herceg Novog, dolazi iz sportske porodice, a trenutno živi u Istanbulu gde je glavni igrač turskog Bešiktaša. Milica, čije su golišava slike u FHM-u pre nekoliko dana oduševile sve, ima šesnaest godina uspešne karijere od kojih već šest provodi u inostranstvu, a za „Blic” je ispričala kako je to biti mlada, lepa, uspešna Srpkinja koja osvaja svet.

- Popularnost u Turskoj je velika. Samim tim što dolazim iz Srbije, ljudi me veoma vole. Imam svoje fanove, napravili su od mene zvezdu i kažu da je to zbog mog pozitivnog duha i borbenosti na terenu - počinje priču za „Blic” Milica koja uprkos popularnosti koju joj je donela košarka, živi običan život. I ona voli da svakog vikenda izađe sa drugaricama u klub i ostane do zore, da popije piće, sedi u restoranu. Ipak, nekada to ne može da uradi na miru.
- Gde god da se pojavim, navijaju za mene, uvek imaju lepu reč, cveće, poklončiće. Prija mi to. Naravno, ima dana kada ne volim da me neko gleda, ali ne mogu tim ljudima zatvoriti oči. Ovde me drugarice iz kluba često zezaju da svi bulje u mene - kaže kroz smeh i ne krije radost što živi u Istanbulu. Kaže da se svako jutro probudi srećna, te da se na prvi pogled zaljubila u taj grad. Ipak, turski jezik još nije savladala. Kaže da će to učiniti jedino ako se uda za Turčina.

Zaljubljena u tursku
- Pričam na engleskom jeziku. Trudim se da pomalo naučim turski, ali mi ne ulazi u glavu. Učila sam ruski, španski, i ti jezici mi prijaju, ali turski je jako težak. Ne trudim se, ma to ću jedino ako se udam za Turčina - tvrdi ona kroz smeh i nastavlja:
- Ma, non-stop pričam - da mi je da se zaljubim u Turčina i da ostanem ovde koliko sam srećna i zadovoljna. Po prvi put se tako osećam.
Iako tvrdi da su muškarci iz Srbije najbolji, Milica ne krije simpatije prema Turcima.
- Oni su mnogo lepi muškarci. Pažljivi su. Zovu na večere, čekaju me posle utakmice. Traže me na „Fejsbuku” zato što se često ne javljam. Ipak, malo je teško upoznati nekoga kada si u stranoj zemlji. Kada nikoga ne znaš, onda se pomalo i bojiš. Ipak, uvek ima simpatija, ja sam uvek zaljubljena. Nisam od onih kojima je u životu najvažniji samo sport, karijera. Moram biti zaljubljena. Bez ljubavi ne mogu da živim. Kad ima ljubavi, ima i sreće - ističe uspešna košarkašica koja je nedavno dobila poziv da se preseli u Ameriku.
- Dobila sam poziv da igram u Americi. To bi bio vrhunac moje košarkaške karijere - kaže Milica koja je nedavno u Turskoj potpisala ugovor sa „Adidasom”.

Uspešna žena
- Najbolji je osećaj biti uspešna žena. Ja sam sve želje ostvarila, ne zavisim od muškaraca, ne moram nikoga ništa da pitam, imam svoja kola, stanove, pare, svoj život, sport, mogu da odem u restoran i sve moje prijatelje da častim, a da nikome ništa ne tražim. Mislim da je to nešto o čemu svaka žena sanja. Mislim da ne može bolje od ovoga. Samo deca, ali ima vremena za to… - priča Milica i objašnjava kako vidi svoj život posle košarke.
- Razmišljam o životu posle košarke. Volela bih da otvorim nešto privatno za svoju dušu i da radim kao trener. Da krenem stopama moga tate. Volela bih da radim kao trener u inostranstvu - zaključuje ona.
Milica koja se nedavno obnažena slikala za muški časopis FHM kaže da su njeni atributi prirodnost, pozitivnost i neobičnost, a o lepoti naših devojaka kaže:
- Prošla sam sveta i sveta i nema ko nije rekao da su najlepše žene iz stare Jugoslavije.

Tetovaže su moja velika strast
Miličino telo trenutno krasi šest tetovaža, a ona kaže da se neće zaustaviti na tome.
- Na vratu imam istetoviran broj trinaest. To je naš porodičan broj zato što su svi u porodici - od tate, sestara do brata na terenu nosili broj trinaest. Na nozi i stomaku imam istetoviranu ljubav, sreću, snagu, a na leđima delfina koji simboliše porodicu, život, more… Donji deo leđa krasi tribal. Obožavam tetovaže i spremna sam na još dve-tri. Trenutno planiram da na stomaku istetoviram staru izreku „Što te ne ubije, to te čini jačom”.


Česte selidbe
- Kada sam otišla od kuće, bilo mi je mnogo teško. Bila sam uspešna u Rusiji, ali život je tamo surov. Tamo su bile velike pare u igri, ali nije sve u parama. Bila sam dve i po sezone u Rusiji i odlučila sam da idem dalje. Karijeru sam nastavila u Litvaniji. To je bio moj preporod. Igrala sam četiri meseca i vratila sam se u Rusiju, ali u drugi klub. Tu nas je trener dosta šikanirao i tada sam rešila da se vratim kući. Ipak, odlučila sam se za Francusku, igrala sam za Mondevil. To je bilo jedno veliko razočaranje. Nema druženja, niko te ne pita kako si, niko da ti pomogne. Posle svega došla sam u Tursku i tu sam otvorila vrata raja - kaže Milica.
arlekino
arlekino
Tiramisu
Tiramisu

Broj poruka : 540
Datum upisa : 20.01.2009

Nazad na vrh Ići dole

Seksipilna kosarkasica Empty Re: Seksipilna kosarkasica

Počalji od Krofnica Pon Jan 26 2009, 07:45

Sta kaze sve je zelje ostvarila ali ipak bi volela da se uda Wink
Krofnica
Krofnica
Admin
Admin

Broj poruka : 798
Lokacija : Koordinatni sistem konfuzije
Datum upisa : 20.01.2009

Nazad na vrh Ići dole

Seksipilna kosarkasica Empty Re: Seksipilna kosarkasica

Počalji od chichak Pon Jan 26 2009, 12:43

hahahahahahaha, pa ostvarena zena bre...zavidim joj...kako zivi, ona zivi san svake zene...! Very Happy

chichak
Bombonica
Bombonica

Broj poruka : 9
Datum upisa : 21.01.2009

Nazad na vrh Ići dole

Seksipilna kosarkasica Empty Re: Seksipilna kosarkasica

Počalji od chichak Pon Jan 26 2009, 12:44

hahahahahahaha, pa ostvarena zena bre...zavidim joj...kako KAZE
, ona zivi san svake zene...! Very Happy

chichak
Bombonica
Bombonica

Broj poruka : 9
Datum upisa : 21.01.2009

Nazad na vrh Ići dole

Seksipilna kosarkasica Empty Re: Seksipilna kosarkasica

Počalji od Krofnica Uto Jan 27 2009, 00:37

Pa lepo kaze da ne moze bolje od toga... onda ga je ugasila, jer ako ne moze bolje a ima 26 godina... nauzivace se do penzije Very Happy:D:D
Krofnica
Krofnica
Admin
Admin

Broj poruka : 798
Lokacija : Koordinatni sistem konfuzije
Datum upisa : 20.01.2009

Nazad na vrh Ići dole

Seksipilna kosarkasica Empty Re: Seksipilna kosarkasica

Počalji od zivcani Sre Jan 28 2009, 13:57

jako zanimljiva kosarkasica...

zivcani
Bombonica
Bombonica

Broj poruka : 30
Datum upisa : 20.01.2009

Nazad na vrh Ići dole

Seksipilna kosarkasica Empty Re: Seksipilna kosarkasica

Počalji od Krofnica Sre Jan 28 2009, 23:49

zivcani ::jako zanimljiva kosarkasica...

po izjavama? slikama? ili sportskim uspesima?
Krofnica
Krofnica
Admin
Admin

Broj poruka : 798
Lokacija : Koordinatni sistem konfuzije
Datum upisa : 20.01.2009

Nazad na vrh Ići dole

Seksipilna kosarkasica Empty Re: Seksipilna kosarkasica

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu