Ćaskanje uz Kaficu
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Jovana Vukoje,kosarkasica i pesnikinja

+2
Krofnica
arlekino
6 posters

Ići dole

Jovana Vukoje,kosarkasica i pesnikinja Empty Jovana Vukoje,kosarkasica i pesnikinja

Počalji od arlekino Pet Jan 23 2009, 15:32

NIKO NE MORA DA ZNA
Promocija knjige pesama "Niko ne mora da zna" poznate srpske košarkašice Jovane Vukoje održana je u prostorijama "Instel kluba", čiji je vlasnik Milan Gutić jedan od najzaslužnijih što je knjiga stigla do čitalaca

Jovana Vukoje,kosarkasica i pesnikinja Jv1wr4

Na promociji su učestvovali Pero Zubac, kao recenzent knjige, Ljubivoje Ršumović i Dorica Erić, Borka Vučić, kao i košarkašice Crvene zvezde i Partizana.
- Otkad znam za sebe tata je citirao Šantićev stih "Srednji ljudi, nikakvi ljudi". Brat, sestra i ja nekako uvek težimo da budemo najbolji u onome što radimo ili nećemo uopšte to da radimo. Uglavnom, nema provlačenja, nema onoga "zlatna sredina". Taj Šantićev stih je moj životni moto - rekla je Jovana u intervjuu za Press.

Kako si se zainteresovala za košarku?

- Tata me je sa četiri godine odveo u prodavnicu i ja sam se odmah uhvatila za košarkašku loptu. Nisam imala uslova za treniranje, nije bilo koša ni terena, pa sam po ceo dan šetala sa loptom gore dole po ulici. Kada smo došli u Beograd, mama me je upisala u školu košarke u Partizanu. Moji roditelji se nikada nisu bavili profesionalnim sportom. Moja sestra bliznakinja je trenirala košarku, ali se opredelila za manekenstvo, pošto je 2004. godine postala "Fordovo" lice godine i mis sporta. Nekako je to bilo prirodno, ja sam odmalena držala loptu, a ona torbice sa šminkom. Naš osam godina mlađi brat ide na sportski i latino ples.

Jovana Vukoje,kosarkasica i pesnikinja Jv2zl5

Nije baš čest slučaj da neko pređe iz Partizana u Zvezdu ili obrnuto. Kakav je bio osećaj?

- Posle mlađih kategorija u Partizanu sestra i ja smo igrale u Voždovcu. Tu smo provele četiri godine, osvojile sve što je moglo u mlađim kategorijama, bila sam i MVP prvenstva Srbije. Potom smo se vratile u seniorski tim Partizana, sestra je igrala samo jednu godinu pre odluke da ode u svet mode, a ja sam ostala tri godine. Iz Partizana sam prešla u Zvezdu i sada sam u Vojvodini. Bio je čudan osećaj crno-belu boju zameniti sa crveno-belom. Kad su me pitali odakle si došla u Zvezdu, uglavnom sam ćutala. Ipak, ja sam profesionalac i ne gledam to sa navijačke strane. Navijam za Zvezdu i to su znali dok sam bila u Partizanu. Sestra je isto zvezdašica, ali je brat veliki partizanovac. Sve mu diraj, ali Partizan nikako......
http://www.pressonline.rs/page/stories/sr.html?view=story&id=56451Jovana Vukoje,kosarkasica i pesnikinja N612813698_2924


Poslednji put izmenio arlekino dana Pet Jan 23 2009, 18:44, izmenio ukupno 2 puta
arlekino
arlekino
Tiramisu
Tiramisu

Broj poruka : 540
Datum upisa : 20.01.2009

Nazad na vrh Ići dole

Jovana Vukoje,kosarkasica i pesnikinja Empty Re: Jovana Vukoje,kosarkasica i pesnikinja

Počalji od arlekino Pet Jan 23 2009, 15:37

arlekino
arlekino
Tiramisu
Tiramisu

Broj poruka : 540
Datum upisa : 20.01.2009

Nazad na vrh Ići dole

Jovana Vukoje,kosarkasica i pesnikinja Empty Re: Jovana Vukoje,kosarkasica i pesnikinja

Počalji od Krofnica Pet Jan 23 2009, 19:24

Bas mi je milo da vidim da na ovom forumu ima fanova zenske kosarke. A jos mi je draze da vidim da je neka kosarkasica napravila uspeh a da se nije skinula za novine! Ne kazem da nema uspesnih kosarkasica, nego ispade da ne moze nasim novinarima mnogo toga da skrene paznju ako je "obuceno" Wink

BRAVO JOVANA!

...da nije mozda neko kupio knjigu da cujemo neke stihove?
Krofnica
Krofnica
Admin
Admin

Broj poruka : 798
Lokacija : Koordinatni sistem konfuzije
Datum upisa : 20.01.2009

Nazad na vrh Ići dole

Jovana Vukoje,kosarkasica i pesnikinja Empty Re: Jovana Vukoje,kosarkasica i pesnikinja

Počalji od chichak Pet Jan 23 2009, 19:33

e, cula sam da ima da se kupi knjiga u NS-u, na spensu u knjizari... Wink
kazu svi da su stihovi odlicni,cak je i Pero Zubac pohvalio... Smile

chichak
Bombonica
Bombonica

Broj poruka : 9
Datum upisa : 21.01.2009

Nazad na vrh Ići dole

Jovana Vukoje,kosarkasica i pesnikinja Empty Re: Jovana Vukoje,kosarkasica i pesnikinja

Počalji od Krofnica Pet Jan 23 2009, 19:39

Ja cu kupiti sigurno kad budem bila u kraju!!! Mada do tada moze malo potrajati Sad
Krofnica
Krofnica
Admin
Admin

Broj poruka : 798
Lokacija : Koordinatni sistem konfuzije
Datum upisa : 20.01.2009

Nazad na vrh Ići dole

Jovana Vukoje,kosarkasica i pesnikinja Empty Re: Jovana Vukoje,kosarkasica i pesnikinja

Počalji od chichak Pet Jan 23 2009, 23:56

hehehehe, ali cula sam da ce i biti u bg-u! Smile bices blagovremeno obavestena, ne brini... Wink

chichak
Bombonica
Bombonica

Broj poruka : 9
Datum upisa : 21.01.2009

Nazad na vrh Ići dole

Jovana Vukoje,kosarkasica i pesnikinja Empty Re: Jovana Vukoje,kosarkasica i pesnikinja

Počalji od arlekino Sub Jan 24 2009, 00:42

I mene knjiga intresuje... ne bi je Pero Zubac hvalio. Ako neko sazna kad se pojavi u ovim nasim knjizarama neka dojavi
arlekino
arlekino
Tiramisu
Tiramisu

Broj poruka : 540
Datum upisa : 20.01.2009

Nazad na vrh Ići dole

Jovana Vukoje,kosarkasica i pesnikinja Empty Re: Jovana Vukoje,kosarkasica i pesnikinja

Počalji od vrabac Sub Jan 24 2009, 20:39

A od kada je ovaj video klip,meni se cini da je ovo kad je bila mladja, ima li ko da postavi nesto novije kao i neki test iz novina?
vrabac
vrabac
Cafe Latte
Cafe Latte

Broj poruka : 8822
Datum upisa : 20.01.2009

Nazad na vrh Ići dole

Jovana Vukoje,kosarkasica i pesnikinja Empty Re: Jovana Vukoje,kosarkasica i pesnikinja

Počalji od chichak Ned Jan 25 2009, 23:04

ovaj klip je ODAVNO Smile

chichak
Bombonica
Bombonica

Broj poruka : 9
Datum upisa : 21.01.2009

Nazad na vrh Ići dole

Jovana Vukoje,kosarkasica i pesnikinja Empty Re: Jovana Vukoje,kosarkasica i pesnikinja

Počalji od vrabac Pon Jan 26 2009, 01:42

vrabac
vrabac
Cafe Latte
Cafe Latte

Broj poruka : 8822
Datum upisa : 20.01.2009

Nazad na vrh Ići dole

Jovana Vukoje,kosarkasica i pesnikinja Empty Re: Jovana Vukoje,kosarkasica i pesnikinja

Počalji od vrabac Pon Jan 26 2009, 01:46

Licna karta igracice

Jovana Vukoje,kosarkasica i pesnikinja 0409198067

Ime igrača: Jovana Vukoje
Godina rođenja: 17. januar 1986
Mesto rođenja: Mostar
Visina: 174
Pozicija: Plej
Evidencioni broj: 0409198067
O igraču
Karijera: ŽKK Partizan 2006/07, ŽKK Crvena zvezda 2007/08, ŽKK Vojvodina NIS Naftagas 2008/09.
vrabac
vrabac
Cafe Latte
Cafe Latte

Broj poruka : 8822
Datum upisa : 20.01.2009

Nazad na vrh Ići dole

Jovana Vukoje,kosarkasica i pesnikinja Empty Re: Jovana Vukoje,kosarkasica i pesnikinja

Počalji od Krofnica Pon Jan 26 2009, 07:44

hahhahhahhah kakav kez Smile)))
a spot za Zensku Kosarkasku ligu je super uradjen Wink
Krofnica
Krofnica
Admin
Admin

Broj poruka : 798
Lokacija : Koordinatni sistem konfuzije
Datum upisa : 20.01.2009

Nazad na vrh Ići dole

Jovana Vukoje,kosarkasica i pesnikinja Empty Re: Jovana Vukoje,kosarkasica i pesnikinja

Počalji od chichak Pon Jan 26 2009, 12:33

heheheheh, kez, i to sa sve fiksnom protezom! Smile a spot je super,i emisija je bila dobro zamisljena, ali trajala je samo mesec dana,i onda su je ugasili... steta.

chichak
Bombonica
Bombonica

Broj poruka : 9
Datum upisa : 21.01.2009

Nazad na vrh Ići dole

Jovana Vukoje,kosarkasica i pesnikinja Empty Re: Jovana Vukoje,kosarkasica i pesnikinja

Počalji od chichak Pon Jan 26 2009, 17:44

Zbirku pesama mozete naci u "book shop"-u, u knez mihajlovoj, odmah pored bilet servisa

chichak
Bombonica
Bombonica

Broj poruka : 9
Datum upisa : 21.01.2009

Nazad na vrh Ići dole

Jovana Vukoje,kosarkasica i pesnikinja Empty Re: Jovana Vukoje,kosarkasica i pesnikinja

Počalji od Krofnica Uto Jan 27 2009, 00:35

chichak ::heheheheh, kez, i to sa sve fiksnom protezom! Smile a spot je super,i emisija je bila dobro zamisljena, ali trajala je samo mesec dana,i onda su je ugasili... steta.

emisija??? ajde malo vise informacija ...
Krofnica
Krofnica
Admin
Admin

Broj poruka : 798
Lokacija : Koordinatni sistem konfuzije
Datum upisa : 20.01.2009

Nazad na vrh Ići dole

Jovana Vukoje,kosarkasica i pesnikinja Empty Re: Jovana Vukoje,kosarkasica i pesnikinja

Počalji od chichak Uto Jan 27 2009, 18:31

emisija, o zenskoj kosarkaskoj ligi, svakog petka je isla. izvestaji sa utakmica, snimci, intervjui, bas je bila dobra... ali trajala je samo mesec,ili dva, ne znam tacno... na kosavi se davala... sigurno je gledanost bila ogromna pa opteretila mrezu, i morali su da je ugase! Very Happy

chichak
Bombonica
Bombonica

Broj poruka : 9
Datum upisa : 21.01.2009

Nazad na vrh Ići dole

Jovana Vukoje,kosarkasica i pesnikinja Empty Re: Jovana Vukoje,kosarkasica i pesnikinja

Počalji od vrabac Uto Jan 27 2009, 18:34

Jel postoje neki novinski clanci o toj emisiji
vrabac
vrabac
Cafe Latte
Cafe Latte

Broj poruka : 8822
Datum upisa : 20.01.2009

Nazad na vrh Ići dole

Jovana Vukoje,kosarkasica i pesnikinja Empty Re: Jovana Vukoje,kosarkasica i pesnikinja

Počalji od Krofnica Uto Jan 27 2009, 19:36

chichak ::emisija, o zenskoj kosarkaskoj ligi, svakog petka je isla. izvestaji sa utakmica, snimci, intervjui, bas je bila dobra... ali trajala je samo mesec,ili dva, ne znam tacno... na kosavi se davala... sigurno je gledanost bila ogromna pa opteretila mrezu, i morali su da je ugase! Very Happy

Ako je bilo gledalaca koliko i navijaca u hali onda mi je sve jasno What a Face What a Face What a Face
Krofnica
Krofnica
Admin
Admin

Broj poruka : 798
Lokacija : Koordinatni sistem konfuzije
Datum upisa : 20.01.2009

Nazad na vrh Ići dole

Jovana Vukoje,kosarkasica i pesnikinja Empty Re: Jovana Vukoje,kosarkasica i pesnikinja

Počalji od chichak Uto Jan 27 2009, 19:54

hahahahahaahah, pa verovatno cak i manje! Very Happy
koliko ja znam, nije bilo nikakvih novinskih clanaka...

chichak
Bombonica
Bombonica

Broj poruka : 9
Datum upisa : 21.01.2009

Nazad na vrh Ići dole

Jovana Vukoje,kosarkasica i pesnikinja Empty Re: Jovana Vukoje,kosarkasica i pesnikinja

Počalji od apolon Sre Jan 28 2009, 12:42

Sestra joj je bolja riba
apolon
apolon
Medenjak
Medenjak

Broj poruka : 400
Godina : 38
Datum upisa : 28.01.2009

Nazad na vrh Ići dole

Jovana Vukoje,kosarkasica i pesnikinja Empty Re: Jovana Vukoje,kosarkasica i pesnikinja

Počalji od milan Čet Jan 29 2009, 12:24

O ukusuima ne treba razgovarati,meni je lepsa Jovana,prirodnija je
milan
milan
Tiramisu
Tiramisu

Broj poruka : 916
Godina : 40
Datum upisa : 28.01.2009

Nazad na vrh Ići dole

Jovana Vukoje,kosarkasica i pesnikinja Empty Re: Jovana Vukoje,kosarkasica i pesnikinja

Počalji od Krofnica Pon Feb 02 2009, 21:49

...hahahhaah kakvi ste vi likovi... pa one su bliznakinje Very Happy:D:D:D
Krofnica
Krofnica
Admin
Admin

Broj poruka : 798
Lokacija : Koordinatni sistem konfuzije
Datum upisa : 20.01.2009

Nazad na vrh Ići dole

Jovana Vukoje,kosarkasica i pesnikinja Empty Re: Jovana Vukoje,kosarkasica i pesnikinja

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu