Ćaskanje uz Kaficu
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Egzibicionista na biciklu novi hit na internetu /video/

5 posters

Ići dole

Egzibicionista na biciklu novi hit na internetu /video/ Empty Egzibicionista na biciklu novi hit na internetu /video/

Počalji od milan Sre Apr 22 2009, 11:01

"Inspirisane vožnje biciklom", video snimak koji prikazuje Denija Mekaskila kako izvodi vratolomije po Edinburgu na svom biciklu, postao je novi hit na društvenom veb-sajtu "Jutjub".

U prvih 40 časova otkako je postavljen, snimak je videlo više od 350.000 ljudi. Deni (23) skače biciklom preko krovova, penje se na drveće i čak vozi uskim vrhom ograda.
milan
milan
Tiramisu
Tiramisu

Broj poruka : 916
Godina : 40
Datum upisa : 28.01.2009

Nazad na vrh Ići dole

Egzibicionista na biciklu novi hit na internetu /video/ Empty Re: Egzibicionista na biciklu novi hit na internetu /video/

Počalji od Lindja Pet Maj 08 2009, 03:41

Bas je lepo umeti voziti tako biciklu Laughing ...moze da bude od korist Wink
Lindja
Lindja
Medenjak
Medenjak

Broj poruka : 116
Lokacija : The HAGUE
Datum upisa : 20.01.2009

Nazad na vrh Ići dole

Egzibicionista na biciklu novi hit na internetu /video/ Empty Re: Egzibicionista na biciklu novi hit na internetu /video/

Počalji od Krofnica Pet Maj 08 2009, 07:54

pa Lindja ti bi trebala da si profesionalan na bicikli Very Happy
Krofnica
Krofnica
Admin
Admin

Broj poruka : 798
Lokacija : Koordinatni sistem konfuzije
Datum upisa : 20.01.2009

Nazad na vrh Ići dole

Egzibicionista na biciklu novi hit na internetu /video/ Empty Re: Egzibicionista na biciklu novi hit na internetu /video/

Počalji od milan Pet Maj 08 2009, 10:31

Zasto zene vole da voze bicikl? Jer ima neki poseban razlog?
milan
milan
Tiramisu
Tiramisu

Broj poruka : 916
Godina : 40
Datum upisa : 28.01.2009

Nazad na vrh Ići dole

Egzibicionista na biciklu novi hit na internetu /video/ Empty Re: Egzibicionista na biciklu novi hit na internetu /video/

Počalji od Lindja Pet Maj 08 2009, 12:26

Pa sta mislis KROFNICE.....naravno da sam profesionalac na biciklu Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Wink

A sto volimo da vozimo biciklu??? .....Zbog iskustva Laughing
A ja licno obozavam da vozim biciklu zbog toplotu.......volim da mi je toplo Laughing Laughing Laughing
Lindja
Lindja
Medenjak
Medenjak

Broj poruka : 116
Lokacija : The HAGUE
Datum upisa : 20.01.2009

Nazad na vrh Ići dole

Egzibicionista na biciklu novi hit na internetu /video/ Empty Re: Egzibicionista na biciklu novi hit na internetu /video/

Počalji od milan Pet Maj 08 2009, 12:37

A gde ti je toplo?
milan
milan
Tiramisu
Tiramisu

Broj poruka : 916
Godina : 40
Datum upisa : 28.01.2009

Nazad na vrh Ići dole

Egzibicionista na biciklu novi hit na internetu /video/ Empty Re: Egzibicionista na biciklu novi hit na internetu /video/

Počalji od Lindja Pet Maj 08 2009, 12:57

Gde mislis Laughing Laughing Laughing Laughing

Znas da sam se vec odavno od rekla guze....tako da me to mesto uopste ne zanima....znaci sta je jos preostalo Laughing Laughing Laughing
Lindja
Lindja
Medenjak
Medenjak

Broj poruka : 116
Lokacija : The HAGUE
Datum upisa : 20.01.2009

Nazad na vrh Ići dole

Egzibicionista na biciklu novi hit na internetu /video/ Empty Re: Egzibicionista na biciklu novi hit na internetu /video/

Počalji od arlekino Pet Maj 08 2009, 16:53

@lindja
gukni golubice, sta je to jos preostalo
arlekino
arlekino
Tiramisu
Tiramisu

Broj poruka : 540
Datum upisa : 20.01.2009

Nazad na vrh Ići dole

Egzibicionista na biciklu novi hit na internetu /video/ Empty Re: Egzibicionista na biciklu novi hit na internetu /video/

Počalji od beba Sub Maj 09 2009, 11:02

I ja volim da vozim bicikl iz istih razloga kao Lindja
beba
beba
Tiramisu
Tiramisu

Broj poruka : 674
Godina : 33
Datum upisa : 21.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

Egzibicionista na biciklu novi hit na internetu /video/ Empty Re: Egzibicionista na biciklu novi hit na internetu /video/

Počalji od milan Sub Maj 09 2009, 11:06

Lindja ::Gde mislis Laughing Laughing Laughing Laughing

Znas da sam se vec odavno od rekla guze....tako da me to mesto uopste ne zanima....znaci sta je jos preostalo Laughing Laughing Laughing

Sad si me mnogo razocarala ako koristis bicikl da bi je zagrejala. Ju,zar pored mene bicikl?
Ispade da bicikl moze da me zameni? Ne moze veruj mi ako bicikl koristis da bi je zagrejala ja bih ti je zapalio u pozitivnom smislu naravno
milan
milan
Tiramisu
Tiramisu

Broj poruka : 916
Godina : 40
Datum upisa : 28.01.2009

Nazad na vrh Ići dole

Egzibicionista na biciklu novi hit na internetu /video/ Empty Re: Egzibicionista na biciklu novi hit na internetu /video/

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu