Ćaskanje uz Kaficu
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Novi spot Van Gogh (VIDEO)

Ići dole

Novi spot Van Gogh (VIDEO) Empty Novi spot Van Gogh (VIDEO)

Počalji od Krofnica taj Sre Apr 08 2009, 20:53

Novi spot Van Gogh (VIDEO)

Beogradski rokeri snimili su prvi spot za pesmu sa novog albuma.

Van Gogh će svoj osmi studijski album "Lavirint" objaviti sredinom aprila, a najavljuju ga pesmom "Nek' te telo nosi", za koju su snimili spot.

Đule i ekipa najavili su da će prvih 88 fanova grupe koji pogledaju spot i pošalju svoje podatke na email "Music Van Gogh" dobiti priliku da, zajedno sa bendom, prisustvuju zvaničnom preslušavanju albuma.

Datum "šetnje kroz lavirint" i imena dobitnika biće objavljeni na zvaničnom sajtu benda.

Do tada, pogledajte spot. (MONDO)

Krofnica
Krofnica
Admin
Admin

Broj poruka : 798
Datum upisa : 20.01.2009

Nazad na vrh Ići dole

Novi spot Van Gogh (VIDEO) Empty Re: Novi spot Van Gogh (VIDEO)

Počalji od maki taj Sub Apr 11 2009, 10:59

Đule: Album pun istinitih priča

Poznata grupa „Van Gog” završila je album „Lavirint” koji će se narednih dana pojaviti u prodaji. Prijatelji grupe i nekolicina predstavnika medija okupili su se u PGP-ovom studiju 5 gde je „Van Gog” snimio svoj prvi album davne 1985. godine, a nove pesme oduševile su i poznatog glumca Bogdana Diklića, kome je malo falilo da zaigra.

„Lavirint”
1. LAVIRINT
2. NEK TE TELO NOSI
3. TIK-TAK
4. PIPI
5. AERODROM
6. LEPA ŽENA
7. KIDAŠ MOJ SVET
8. ROĐENDAN
9. MENI NIJE
NI DO ČEGA
10. ONA I JA
11. KAD ZNAM
DA NE VOLIŠ ME
maki
maki
Cokoladica
Cokoladica

Broj poruka : 69
Datum upisa : 02.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Vila taj Sub Apr 11 2009, 14:45

Moj tata Al Jourgensen kritikuje Buša. Uživajte, a ja moram malo da vežbam klipiklap, klik klik.

Bend Ministry koji se prošle godine oprostio od nas. Ovaj čovek je u muzici ono što je Majkl Mur u filmu, kada je kritika Buša u pitanju.
(inače na tom albumu "W" - svaka pesma počinje ovim slovom, kao što je i nadimak bivšeg američkog predsednika.)
Teksašani su, ljuti južnjaci.
Ovo je moja velika ljubav, možda nemate uho za ovo, ali meni za ljubav poslušajte, može?

EDIT: izvinjavam se što promaših podforum, trebalo je da ode u video klipove, hbg, ne može i uspešna vežba i pravo mesto, joj cyclops
Vila
Vila
Medenjak
Medenjak

Broj poruka : 373
Godina : 42
Datum upisa : 14.02.2009

http://email - shumskaaa@gmail. com

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Sponsored content

Sponsored content

Nazad na vrh Ići dole

Nazad na vrh

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu