Ćaskanje uz Kaficu
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Vanja Mandic osvojila Sarajevo

Ići dole

Vanja Mandic osvojila Sarajevo Empty Vanja Mandic osvojila Sarajevo

Počalji od milan Pon Apr 13 2009, 11:41

ВАЊА МАНДИЋ, ПОСЛЕ „СУРВАЈВЕРА“ И МАЛАРИЈЕ, ПОНОВО ДОБРА У ЏУДОУ

Vanja Mandic osvojila Sarajevo 8592
-Сваке године ово такмичење је све јаче и јаче. Добре борбе и јаки противници су оно што нам треба. Само на тај начин такмичар може да избруси форму

Бивша учесница „Сурвајвера", Вања Мандић, која је то такмичење напустила због маларије, на недавно одржаном Европском купу у џудоу, у Сарајеву, освојила је златну медаљу у категорији до 78 килограма.
- Сваке године ово такмичење је све јаче и јаче. Добре борбе и јаки противници су оно што нам треба. Само на тај начин такмичар може да избруси форму и одлично је што су ове сезоне женске селекције дошле са првим поставама.
Вишеструка шампионка Србије забележила је четири победе у четири борбе, у унакрсном жребу, по систему свако са сваким, и на тај начин је осигурала место на највишем постољу.
- Најбоље је рећи да сам прошла „кроз сито и решето", али све је то део припрема на контролним турнирима, као што је био и овај Европски куп. Резултат говори да сам у доброј форми, али свесна сам да морам још да радим, јер међународна сцена тражи да сте стално најбољи, у топ форми - рекла је Вања Мандић, која је очигледно преболела све проблеме око маларије, коју је зарадила у Панами, такмичећи се у првој серији „Преживљавања".
milan
milan
Tiramisu
Tiramisu

Broj poruka : 916
Godina : 40
Datum upisa : 28.01.2009

Nazad na vrh Ići dole

Vanja Mandic osvojila Sarajevo Empty Re: Vanja Mandic osvojila Sarajevo

Počalji od milan Sre Apr 15 2009, 11:28

Vanji Mandić dve zlatne medalje

Vanja Mandić, takmičarka rialiti serijala „Survivor”, učestvovala je nedavno na Evropskom džudo kupu u Sarajevu i osvojila dve zlatne medalje za našu zemlju, a uskoro je očekuje i put u Gruziju, gde se ove godine održava Evropsko prvenstvo u džudou.

- Već 24. aprila putujem u Gruziju, a turnir u Sarajevu mi je poslužio kao usputna stanica i jači trening do Evropskog prvenstva. Imala sam četiri meča, od kojih su tri bila jaka i zadovoljna sam postignutim rezultatom. Ušla sam u formu i spremna sam, ali treba još da radim - prenosi Vanja utiske sa takmičenja i ističe da će i u Gruziji dati sve od sebe da za našu reprezentaciju osvoji još neko odličje.
milan
milan
Tiramisu
Tiramisu

Broj poruka : 916
Godina : 40
Datum upisa : 28.01.2009

Nazad na vrh Ići dole

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu