Ćaskanje uz Kaficu
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Survivor Srbija na Filipinima

+11
beba
bart
mara
milutin
lepotica
milan
Vila
arlekino
dana* S
vrabac
Krofnica
15 posters

Strana 1 od 2 1, 2  Sledeći

Ići dole

Survivor Srbija na Filipinima Empty Survivor: Ukaljano ostrvo, sumnjiva pobeda!

Počalji od Krofnica Čet Feb 19 2009, 03:09

Survivor: Ukaljano ostrvo, sumnjiva pobeda!

Survivor Srbija na Filipinima V125165p0

Prvi srpski rijaliti-šou Survivor završen je skandalom! Nedeljama i mesecima šuškalo se da je pobednik šoua poznat još mnogo pre finalne večeri, a to je potvrdilo dvoje od troje finalista.

Konobar iz Valjeva, koji živi u Novom Sadu, Nemanja Pavlov otišao je iz studija FOX Televizije bogatiji za 100.000 evra i sa ključevima novog džipa Nissan Patrol, ali pitanje je da li mu je savest čista, iako je tokom celog šoua tvrdio da nikad ne laže i da mu je reč najvažnija.

Drugo dvoje finalista, Radoslav Vidojević iz Republike Srpske i Edita Janečka, u živom prenosu, optužili su Nemanju da je kupio glasove članova Velikog veća (koji su odlučivali o pobedniku), a da je pobedu u Survivoru slavio odmah posle završetka snimanja šoua u Panami, iako propozicije nalažu da se pobednik sazna tek na finalnoj večeri u Beogradu.

"Ovaj čovek je slavio pobedu posle dva dana. Slavio je i u Panami i u Novom Sadu. Odmah se znalo se ko je pobedio, još pre pet meseci i ja ću biti prvi koji će to saopštiti auditorijumu - to je Nemanja Pavlov. Neki su mu dali glasove iz razloga iz kojeg su mu dali. Ja sam igrao srcem i ova devojka pored mene (pokazao je na Editu) i smatram da smo mi moralni pobednici. Njemu pobedu neću da čestitam. On je izabrao taj način i neka mu služi na čast. Prvo pravilo u ugovoru koji smo potpisalo bilo je da se ne sme nuditi novac drugim takmičarima...", sipao je Rale, očigledno dugo potiskujući u sebi ono što mu leži na srcu.

Nemanja se smeškao na stolici, kratko rekavši da je "to glupost", na šta mu je Edita, koja je sedela do njega odbrusila: "Što lažeš? Pobednik se zna odavno!".

Potom je nastavila: "Postoje neke stvari zbog kojih se kajem, što nisam reagovala na vreme. Bila sam uplašena, jer smo potpisali mnoge ugovore...", rekla je uzbuđena Edita, koja je tako indirektno navela na mogući rasplet njene svađe sa Nemanjom poslednjeg dana na ostrvu.

Iz njenih reči može se zaključiti da je Nemanja i njoj nudio novac da glasa za njega na Velikom veću, ne znajući da se može dogoditi da i ona bude jedan od finalista. To se i dogodilo, jer je Edita u borbi sa Hanom izborila pravo da se sa Raletom i Nemanjom bori za 100.000 evra.

Ipak, sve je to teško dokazati, a Edita i Rale imaju samo sumnju.

Radoslav se nadovezao na njene reči: "Devojka je pre poslednjeg Plemenskog saveta znala, ali nije smela da kaže. Da sam ja znao ono što je ona znala nikad vam ne bih dopustio da se održi taj Plemenski savet po cenu da me strpate u Centralni zatvor!".

Potom je voditelj Andrija Milošević pročitao glasove, koji su doneti iz Paname u kovčegu, koji je bio zakatančen. Nemanja je dobio pet glasova članova Velikog veća, a Radoslav tri. Za Editu niko nije glasao.

Glas publike se takođe računao, pa su zbrajanjem sms poruka iz Srbije, RS i Makedonije došli do toga da je Nemanja dobio i deveti glas.

Kada je saopštena odluka o pobedniku, Rale i Edita su ustali sa stolica i jedan drugom su pali u zagrljaj i čestitali.

Pobednik Nemanja Pavlov ponovio je da se nada da mu je Survivor pomogao da promeni život, a još dok je bio na Ostrvu, upitan šta će da uradi sa novcem ako pobedi, odgovorio je da će "odvesti Maju u Indiju na mesec dana".

Iako je na ostrvu izgledalo da su on i Maja "kuvani i pečeni" i da je njihova veza gotova stvar, povratak u Srbiju doneo je obrt. Maja i Nemanja sada kažu da su oduvek bili samo prijatelji. Nemanja je prethodno na ostrvu bio dovođen u vezu sa Tatjanom, potom i sa Majom, a upitan koga bira, rekao je: "I Tatjanu i Maju".

Kako je ko glasao od članova Velikog veća:

Vanja Radović - glas Nemanji
Bugi - glasa za Radoslava
Maja - glas za Nemanju ("kroz tebe sam pobedila i ja")
Hana - glasa za Raleta
Duško - glas za Raleta ("ti si pravi survivor")
Nemanja Rosić - glas za Nemanju ("jedan od kvalitetnih ljudi ovde na ostrvu")
Dario - glas za Nemanju ("bio svoj, ostao svoj")
Vanja Mandić - glas za Nemanju ("niko od ovih troje nije zaslužio da bude u finalu, ali glasam za Nemanju, jer je bio najsposobniji").

U studiju FOX Televizije bili su svi učesnici Survirora, a neki od njih ni pet meseci posle "preživljavanja" u Panami ne mogu da se vide očima. Tako Ognjen Janevski nije želeo da se rukuje sa Dariom koga smatra glavnim krivcem što je vrlo rano napustio šou, Vanja Mandić i dalje ne želi da zna ništa o Vanji Jelači, a Tatjana Vesnić je isprovocirala Vanju Radović, rekavši da "ne želi da o njoj priča, sigurno ima lepših stvari". Vanja Radović ili "majka Vuka", nije joj ostala dužna, nazvavši je "penjačicom".

Inače, publici iz tri države najviše se dopao Nemanja Rosić(!), koji je tako dobio 10.000 evra.
Krofnica
Krofnica
Admin
Admin

Broj poruka : 798
Lokacija : Koordinatni sistem konfuzije
Datum upisa : 20.01.2009

Nazad na vrh Ići dole

Survivor Srbija na Filipinima Empty Re: Survivor Srbija na Filipinima

Počalji od Gost Čet Feb 19 2009, 11:55

Ja sam vec svasta napisao na Survivor forumu tako da mi se sad ne da ponavljati. Uglavnom, steta je da se ovako zavrsio ovaj show jer je zaista obecavao

Gost
Gost


Nazad na vrh Ići dole

Survivor Srbija na Filipinima Empty Re: Survivor Srbija na Filipinima

Počalji od vrabac Čet Feb 19 2009, 14:11

Prljavo mogu samo to da kazem. A posto neki od vas znaju da sam i ja bio na tom forumu nepotrebno ja da pisem nista vise osim da kazem da sam dobio najcrnje pretnje od nekoga koga smatram ili da je usesnik Survivora ili neko iz njegovog najblizeg okruzenja. Ako su meni uputili takve pretnje, za po neki post koji sam napisao samo kao moj stav, onda nisam ni malo iznenadjen onakvim istupanjem jednog od clanova finala.
vrabac
vrabac
Cafe Latte
Cafe Latte

Broj poruka : 8822
Datum upisa : 20.01.2009

Nazad na vrh Ići dole

Survivor Srbija na Filipinima Empty Re: Survivor Srbija na Filipinima

Počalji od dana* S Čet Feb 19 2009, 15:28

Da i ja sam dobila poruku sa uvredama i to izgleda od Raletovog fana, mada ne znam zasto kada ja verujem u to sto je Rale sinoc rekao, verovatno zbog nekih mojih ranijih postova. Evidentno je da je pobeda namestena kao sto je i evidentno da su se na forumu sjurili Raletovi fanovi. Ja i posle ovoga i dalje ne mislim da je Rale trebao da pobedi, lepo sto je on nama to otkrio, mada je covek to uradio najvise zbog sebe, samo mi jezao sto nisu pustili Editu da kaze nesto vise, mozda bi stvarno otkrila ko zna sta. E secate li se Drace, odjednom se izgubio, ma sigurno je tamo sad pod nekim drugim nikom.
dana* S
dana* S
Medenjak
Medenjak

Broj poruka : 476
Godina : 47
Datum upisa : 21.01.2009

Nazad na vrh Ići dole

Survivor Srbija na Filipinima Empty Re: Survivor Srbija na Filipinima

Počalji od vrabac Čet Feb 19 2009, 15:38

Dano moja Survivor ti je ispricana prica...idemo dalje
vrabac
vrabac
Cafe Latte
Cafe Latte

Broj poruka : 8822
Datum upisa : 20.01.2009

Nazad na vrh Ići dole

Survivor Srbija na Filipinima Empty Re: Survivor Srbija na Filipinima

Počalji od arlekino Pet Feb 20 2009, 12:38

Prvi srpski rijaliti-šou „Survajver" završen je skandalom, koji će svoj epilog imati na sudu. Posle tvrdnji dvoje finalista, Radoslava Vidojevića i Edite Janečke, da je pobednik Nemanja Pavlov kupovao glasove koji su mu doneli 100.000 evra i džip „nisan patrol", produkcija „Vižn" odlučila je da podnese tužbu protiv nezadovoljnog konobara s Pala i go-go igračice iz Zrenjanina.

- Naši advokati će pravnim putem rešiti ovu stvar, jer je Rale prekršio ugovor - kaže za Press Dragan Đurković, izvršni producent „Survajvera", i ističe da nikakvog muvanja s glasovima nije bilo: - Kovertu sa glasovima Velikog veća niko osim mene nije mogao da vidi do sinoć. Rale nema nikakve dokaze o eventualnim nameštaljkama, a mi kao produkcija ne možemo da reagujemo na rekla-kazala. Mi smo „Survajer" radili po zadatom formatu bez imalo odstupanja, a dogovora među takmičarima možda jeste, a možda i nije bilo, ali nigde u svetu se ne ispituju tračevi - kaže Đurković.....
arlekino
arlekino
Tiramisu
Tiramisu

Broj poruka : 540
Datum upisa : 20.01.2009

Nazad na vrh Ići dole

Survivor Srbija na Filipinima Empty Re: Survivor Srbija na Filipinima

Počalji od Vila Uto Mar 03 2009, 01:48

Ne mogu da verujem da su ti pretili Vrabac! (a i ja sam naivna, zivimo u Srbiji Kolumbiji koja je satro postala demokratska, pravna drzava, cccc) Pa zasto dirati forumasa, Boze moj??? Kakvi likovi...
Ocekivala sam da ce Pavlov biti stalno u medijima, to me malo cudi. Isto tako pretpostavljala sam da ce nase visokoumne voditeljke
kad ne znaju koga da zovu zvati bilo koga od takmicara ne bi li dobila koju socnu pricu, ali nista ni od toga...
A koliko je dao para za glas, po osobi? Kol'ko to kosta?
Vila
Vila
Medenjak
Medenjak

Broj poruka : 373
Godina : 46
Lokacija : blok
Datum upisa : 14.02.2009

http://email - shumskaaa@gmail. com

Nazad na vrh Ići dole

Survivor Srbija na Filipinima Empty Re: Survivor Srbija na Filipinima

Počalji od Vila Uto Mar 03 2009, 01:52

A u svetu se itekako "ispituju tracevi", gospon producentu Djurkovicu jer se to pravnim jezikom zove onda kleveta?!
I u tamo nekom svetu sa pravilima, zakonima, kaznama za krsenje istih se ljudi ozbiljno sude...
I dobijaju se razne visoke odstete.
Vrh je recenica " a dogovora medju takmicarima mozda jeste, mozda i nije bilo"...
Vila
Vila
Medenjak
Medenjak

Broj poruka : 373
Godina : 46
Lokacija : blok
Datum upisa : 14.02.2009

http://email - shumskaaa@gmail. com

Nazad na vrh Ići dole

Survivor Srbija na Filipinima Empty Survivor - Vanja se razgolitila

Počalji od milan Pet Mar 13 2009, 12:31

Survivor Srbija na Filipinima Vanja-v
Vanja Mandić, takmičarka rialiti šou programa „Survivor”, slikala se za martovsko izdanje magazina za muškarce CKM i pokazala da se podjednako dobro snalazi pred objektivom fotografa kao i u džunglama Paname.

Vanja je za „Blic” prenela utiske sa snimanja fotografija koje su, kako kaže, baš po njenom ukusu.
- Fotografije su sasvim okej, naravno - nisam skroz naga. Slike su erotične, ali ne vulgarne i predstavljena sam kao amazonka, što je uostalom u mom fazonu - kaže Vanja, koja se na fotografijama zagonetno smeši, odevena u oskudnu životinjsku kožu, poput prave žene-ratnice.
- Snimanje je proteklo odlično, ekipa je bila super i odlično smo sarađivali, za par sati je sve bilo gotovo. Nisam imala tremu, jer je inače nemam ni od kamera ni od fotoaparata, a ovakvo slikanje mi prija - priča Vanja i dodaje da su svi komentari njene okoline veoma pozitivni, a na pitanje da li bi ponovila ovakav fotosešn, odgovara: „Naravno da bih. Možda bih volela da se slikam za ‘Maksim’, ali ne i za ‘Plejboj’, jer nisam toliki egzibicionista”. Budući da je Vanja džudistkinja, trenutno se priprema za prvenstvo Srbije koje će se održati ovog vikenda, dok u aprilu odlazi sa reprezentacijom naše zemlje u Gruziju na Evropsko prvenstvo u džudou.
milan
milan
Tiramisu
Tiramisu

Broj poruka : 916
Godina : 40
Datum upisa : 28.01.2009

Nazad na vrh Ići dole

Survivor Srbija na Filipinima Empty Re: Survivor Srbija na Filipinima

Počalji od dana* S Pet Mar 13 2009, 14:57

Uzas, bas je ispala lose. Sad mi je jos odvratnija.
dana* S
dana* S
Medenjak
Medenjak

Broj poruka : 476
Godina : 47
Datum upisa : 21.01.2009

Nazad na vrh Ići dole

Survivor Srbija na Filipinima Empty Re: Survivor Srbija na Filipinima

Počalji od lepotica Pet Mar 13 2009, 17:56

Da nema ove sare na ledjima nikad je ne bih prepoznala
lepotica
lepotica
Cokoladica
Cokoladica

Broj poruka : 92
Godina : 36
Lokacija : Beograd
Datum upisa : 28.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

Survivor Srbija na Filipinima Empty Re: Survivor Srbija na Filipinima

Počalji od Gost Pet Mar 13 2009, 18:12

Porasla mi je u ocima nakon ove fotografije... Very Happy Very Happy Very Happy

Gost
Gost


Nazad na vrh Ići dole

Survivor Srbija na Filipinima Empty Re: Survivor Srbija na Filipinima

Počalji od milutin Pet Mar 13 2009, 23:27

taman
milutin
milutin
Tiramisu
Tiramisu

Broj poruka : 646
Datum upisa : 05.03.2009

Nazad na vrh Ići dole

Survivor Srbija na Filipinima Empty Re: Survivor Srbija na Filipinima

Počalji od Vila Ned Mar 15 2009, 17:19

hm, sto li se Jelaca (takodjeR Vanja) nije slikala? Bilo gde?
Mandicki zameram samo deo frizure-ove shishke.
Aj nek je i ona uzela neku kintu za mlacenje po onom ostrvu...

Sta li nam radi Radoslav the barmen? Bas me zanima kako njemu ide ovih dana, cime se bavi, da l' je odgledao na tenane snimke Survivora itd...?
Vila
Vila
Medenjak
Medenjak

Broj poruka : 373
Godina : 46
Lokacija : blok
Datum upisa : 14.02.2009

http://email - shumskaaa@gmail. com

Nazad na vrh Ići dole

Survivor Srbija na Filipinima Empty Re: Survivor Srbija na Filipinima

Počalji od vrabac Ned Mar 15 2009, 18:57

Radovan lize rane
vrabac
vrabac
Cafe Latte
Cafe Latte

Broj poruka : 8822
Datum upisa : 20.01.2009

Nazad na vrh Ići dole

Survivor Srbija na Filipinima Empty Survivor Srbija na Filipinima

Počalji od mara Pet Maj 08 2009, 23:22

Survivor Srbija na Filipinima Survivor
Nova sezona popularnog rijaliti programa biće snimana na novoj lokaciji.

Druga sezona rijaliti šoua "Survajvor Srbija" (Survivor) televizije Foks, umesto kao prethodna u Panami, biće snimana na filipinskom ostrvu Karamoan, a novina je učešće i takmičara iz Makedonije. Foks jos nije odredio početak emitovanja "Survajvera", ali je danas iz te televizije saopšteno da se za novu sezonu rijaliti šoua za dva meseca prijavilo oko 15.000 kandidata, na konkursu koji se okončava 10. maja i nakon kojeg počinje kasting.

Iz Foksa ostrvo Karamoan opisuju kao "misteriozno i opasno, sa mračnom prašumom", gde vladaju "živi vulkani, čudesni životinjski svet, snažni vetrovi i stara plemena koja ljubomorno čuvaju svoj mir".

Sve o ovom šou možete naći na sajtu Survivor Srbija
mara
mara
Cokoladica
Cokoladica

Broj poruka : 51
Datum upisa : 02.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

Survivor Srbija na Filipinima Empty Re: Survivor Srbija na Filipinima

Počalji od milutin Sub Maj 09 2009, 11:54

A one stare smo vec zaboravili

Survivor Srbija na Filipinima 4epizoda---Jos-jedan-kokos
milutin
milutin
Tiramisu
Tiramisu

Broj poruka : 646
Datum upisa : 05.03.2009

Nazad na vrh Ići dole

Survivor Srbija na Filipinima Empty Re: Survivor Srbija na Filipinima

Počalji od milan Pon Maj 25 2009, 11:18

Svi žele avanturu na Filipinima

Na jesen će na „Foksu” biti emitovana druga sezona rialiti serijala „Survivor”, a juče je održan kasting za nove takmičare na Mašinskom fakultetu u Beogradu. Šou se ove godine seli iz Paname na Filipine, za borbu na divljem poluostrvu Karamoan prijavilo se više od 15.000 ljudi, a u drugi krug kastinga prošlo je njih 1.000.

Survivor Srbija na Filipinima Survivor-x2

Nakon ovog kastinga, od hiljadu ljudi bira se sto, a potom se pravi finalni izbor - dvadeset i dva najizdržljivija takmičara izabrana na kastinzima u Beogradu, Nišu i Skoplju. Oni koju budu izabrani preživljavaće na ivici duboke džungle, među opasnim insektima i otrovnim zmijama, na spektakularnoj plaži Gota, podeljeni u dva plemena. Titulu jedinog preživelog osvojiće samo jedan, a takmičari će borbu za goli život voditi na mestu gde civilizacija još nije pokucala na vrata, na mestu na kojem divlja priroda još uvek plaši čak i urođenike.
milan
milan
Tiramisu
Tiramisu

Broj poruka : 916
Godina : 40
Datum upisa : 28.01.2009

Nazad na vrh Ići dole

Survivor Srbija na Filipinima Empty Re: Survivor Srbija na Filipinima

Počalji od bart Pet Maj 29 2009, 10:52

Andrija Milošević ponovo vodi „Survivor“


Popularni glumac Andrija Milošević ponovo će se naći u ulozi voditelja avanturističkog rialiti šoua „Survivor” koji se ovoga puta snima na Filipinima. Andrija će i ovoga puta imati zadatak da daje instrukcije takmičarima koji će u svakodnevnim borbama pokušati da se izbore za titulu jedinog preživelog i osvoje vrednu nagradu.
bart
bart
Medenjak
Medenjak

Broj poruka : 205
Godina : 46
Datum upisa : 18.03.2009

Nazad na vrh Ići dole

Survivor Srbija na Filipinima Empty Re: Survivor Srbija na Filipinima

Počalji od beba Čet Jun 25 2009, 11:10

Srbi, Slovenci i Makedonci zajedno u „Survivoru“

U drugoj sezoni avanturističkog rijaliti serijala „Survivor” čije snimanje uskoro počinje na filipinskom ostrvu Karamoan, a koje će biti prikazano na jesen, osim takmičara iz Srbije, Republike Srpske i Makedonije, učestvovaće i Slovenci.

Budući da je prvi serijal bio veoma popularan i u Sloveniji, odlučeno je da se nakon kastinga koji je nedavno završen u Skoplju uskoro napravi i jedan u Ljubljani, kako bi se ljubiteljima ove avanture pružila mogućnost za takmičenje u „Survivoru”. Konkurencija među potencijalnim učesnicima je jaka, a samo najbolji, koji su psihofizički spremni, dobiće šansu da se upuste u ovaj nesvakidašnji životni izazov.
beba
beba
Tiramisu
Tiramisu

Broj poruka : 674
Godina : 33
Datum upisa : 21.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

Survivor Srbija na Filipinima Empty Re: Survivor Srbija na Filipinima

Počalji od bart Pet Jun 26 2009, 12:59

Dosta vise sa tom bivsom Jugom,nema je vise i nosite se sa njom svi kojima nedostaje.Kakvi bre Slovenci i Makedonci,pustite nas da gledamo nase.Svi koji su bili na forumu znaju kako smo za makedonce morali da imamo prevodioce jer nismo znali da li nam psuju majku ili ko zna sta pricaju...
bart
bart
Medenjak
Medenjak

Broj poruka : 205
Godina : 46
Datum upisa : 18.03.2009

Nazad na vrh Ići dole

Survivor Srbija na Filipinima Empty Re: Survivor Srbija na Filipinima

Počalji od beba Uto Jun 30 2009, 12:27

Uskoro počinje snimanje „Survivora“ na Filipinima

Pripreme za snimanje druge sezone rialiti serijala „Survivor” na Filipinima uveliko su u toku, a ekipa „Vision teama” sa kojom Televizija „Foks” i ove godine realizuje šou, nedavno je bila na izviđanju terena.

Šou na ostrvu Karamoan u brojkama
15.000 prijavljenih kandidata
1.000 prijavljenih iz Slovenije
3.000 prijavljenih iz Makedonije
22 takmičara
52 dana na poluostrvu Karamoan
488 vrsta korala, od ukupno 500, otkriveno na Filipinima
100 članova ekipe na Filipinima
22 aktivna vulkana na filipinskim ostrvima
20 manjih zemljotresa se registruje dnevno
1952. godine Ferdinand Magelan i njegova flota bili su prvi Evropljani koji su kročili na tlo Filipina
1933. u Manili je registrovan morski talas visine 35 metara
7.107 ostrva broji Arhipelag Filipina
90 miliona stanovnika
živi u ovoj oblasti
beba
beba
Tiramisu
Tiramisu

Broj poruka : 674
Godina : 33
Datum upisa : 21.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

Survivor Srbija na Filipinima Empty Re: Survivor Srbija na Filipinima

Počalji od dana* S Uto Jun 30 2009, 16:01

Neznam da li sam dobro cula negde ili procitala da u ovom serijalu ucestvuje muz Tijane Dapcevic. Mislim , nista bitno i da ucestvuje ali me bas interesuje da li je dezinformacija. Zna li ko?
dana* S
dana* S
Medenjak
Medenjak

Broj poruka : 476
Godina : 47
Datum upisa : 21.01.2009

Nazad na vrh Ići dole

Survivor Srbija na Filipinima Empty Re: Survivor Srbija na Filipinima

Počalji od gola Sre Jul 01 2009, 14:02

U zeninoj je senci pa mu treba malo popularnosti,ljakse
gola
gola
Medenjak
Medenjak

Broj poruka : 334
Datum upisa : 08.04.2009

Nazad na vrh Ići dole

Survivor Srbija na Filipinima Empty Re: Survivor Srbija na Filipinima

Počalji od Admin Pon Jul 06 2009, 09:59

Počinje snimanje druge sezone "Survivora"

Ovih dana na novoj lokaciji na Filipinama kreće rad na popularnoj emisiji.

Survivor Srbija na Filipinima Survivor

Televizija "Foks" u saradnji sa "Vision team" kreće sa snimanjem druge sezone "Survivor Srbija". Ove godine lokacija će biti na Filipinima. Za razliku od prošle godine kada su se takmičari nalazili na ostrvu, ovoga puta će se nalaziti na poluostrvu, na terenu koji je mnogo neprisutapčniji, suroviji, ali i lepši.

Nova sezona će se pored dosadašnjih zemalja, Srbije, Makedonije, Bosne i Hercegovine, prikazivati i u Sloveniji. Za put na Filipine prijavilo se preko 15 000 kandidata, aliće otputovati samo njih 22. Voditelj će, iako se nagađalo o nekim drugim imenima, ponovo biti Andrija Milošević.

- Nedostajaće mi kompjuter, knjige, lekovi, MP3 plejer... Prošle godine sam nosio dva kofera s uglavnom nepotrebnim stvarima, ovog puta biću malo pametniji i usredsrediti se na ono što je tamo najpotrebnije, a to je donji veš - kaže Milošević za Alo.
Admin
Admin
Admin
Admin

Broj poruka : 541
Datum upisa : 19.01.2009

https://uzkaficu.forumsr.com

Nazad na vrh Ići dole

Survivor Srbija na Filipinima Empty Re: Survivor Srbija na Filipinima

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 1 od 2 1, 2  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu