Ćaskanje uz Kaficu
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Zene vise vole dlakave muskarce?

+5
vrabac
Krofnica
milutin
bart
beba
9 posters

Strana 3 od 3 Prethodni  1, 2, 3

Ići dole

Zene vise vole dlakave muskarce? - Page 3 Empty Re: Zene vise vole dlakave muskarce?

Počalji od Vila Pet Apr 10 2009, 01:28

mrzim leto upravo zbog svih tih silnih dlaka koje muški ponosno otkrivaju (čak i iznosa) dok mi moramo besomučno da ih depiliramo. mucna stvar. imam jednu prijateljicu iz filadelfije i ona je u nkom žestokom strejt fazonu. nema pušenja, alkohola, mesa....ali nema ni depilacije, brijanja-sve prirodno. kosa joj je u dredovima, retka šišanja i to je to. mislite da je to, ona kao takva nekom čudna, sva dlakava leti? nikako
ovde bi joj se smejali i spremali za linč
Vila
Vila
Medenjak
Medenjak

Broj poruka : 373
Godina : 46
Lokacija : blok
Datum upisa : 14.02.2009

http://email - shumskaaa@gmail. com

Nazad na vrh Ići dole

Zene vise vole dlakave muskarce? - Page 3 Empty Re: Zene vise vole dlakave muskarce?

Počalji od Krofnica Pet Apr 10 2009, 01:32

hhhahahahhaa mozda ce neko od muskih da volontira njoj da cupa dlake... sto samo ja da se zrtvujem sa milutinom Very Happy:D:D
Krofnica
Krofnica
Admin
Admin

Broj poruka : 798
Lokacija : Koordinatni sistem konfuzije
Datum upisa : 20.01.2009

Nazad na vrh Ići dole

Zene vise vole dlakave muskarce? - Page 3 Empty Re: Zene vise vole dlakave muskarce?

Počalji od arlekino Pet Apr 10 2009, 01:41

Milutin nema petlju da ti dozvoli da ga cupkas inace bi se vec do sada javio i dogovorio za rabotu, on je za teoriju a u praksi cvrc
arlekino
arlekino
Tiramisu
Tiramisu

Broj poruka : 540
Datum upisa : 20.01.2009

Nazad na vrh Ići dole

Zene vise vole dlakave muskarce? - Page 3 Empty Re: Zene vise vole dlakave muskarce?

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 3 od 3 Prethodni  1, 2, 3

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu