Ćaskanje uz Kaficu
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Zašto muškarci osvajaju, a žene biraju?

5 posters

Ići dole

Zašto muškarci osvajaju, a žene biraju? Empty Zašto muškarci osvajaju, a žene biraju?

Počalji od vrabac Sub Apr 11 2009, 11:34

Bez obzira na jednakost među polovima, muškarci su još uvek ti od kojih se očekuje da pozovu ženu van ili joj pridrže vrata prilikom ulaska u prostoriju. Žene se pritom smeškaju i razmišljaju jesu li vredni njihove pažnje i vremena....
vrabac
vrabac
Cafe Latte
Cafe Latte

Broj poruka : 8822
Datum upisa : 20.01.2009

Nazad na vrh Ići dole

Zašto muškarci osvajaju, a žene biraju? Empty Re: Zašto muškarci osvajaju, a žene biraju?

Počalji od Krofnica Sub Apr 11 2009, 20:08

pa bilo bi lepo da je stvarno jednako... mozda! nije retko videti situaciju kad devojka krene da sto ti kazes osvaja a onda cujem komentar frajera "u ala si agresivna"... mada ima i onih kojima je to ok, ali ne bas mnogo...
Krofnica
Krofnica
Admin
Admin

Broj poruka : 798
Lokacija : Koordinatni sistem konfuzije
Datum upisa : 20.01.2009

Nazad na vrh Ići dole

Zašto muškarci osvajaju, a žene biraju? Empty Re: Zašto muškarci osvajaju, a žene biraju?

Počalji od gola Sub Apr 11 2009, 21:03

Nego sta nego ce da ih biramo. Ne jure oni nas zbog nase pameti nego sto bi nam se u gace zavukli. E kad oce u gace ja cu da pustim ko ce u njih
gola
gola
Medenjak
Medenjak

Broj poruka : 334
Datum upisa : 08.04.2009

Nazad na vrh Ići dole

Zašto muškarci osvajaju, a žene biraju? Empty Re: Zašto muškarci osvajaju, a žene biraju?

Počalji od vrabac Pon Apr 13 2009, 21:33

olga ::Nego sta nego ce da ih biramo. Ne jure oni nas zbog nase pameti nego sto bi nam se u gace zavukli. E kad oce u gace ja cu da pustim ko ce u njih

A sta mislis da malo ohladis. Svaki ti je post sa gardom. Ovde nema niko nameru da ide u fajt jedino u normalan razgovor i razmenu misljenja. Pokusaj i ti mozda ti uspe
vrabac
vrabac
Cafe Latte
Cafe Latte

Broj poruka : 8822
Datum upisa : 20.01.2009

Nazad na vrh Ići dole

Zašto muškarci osvajaju, a žene biraju? Empty Re: Zašto muškarci osvajaju, a žene biraju?

Počalji od milutin Sre Apr 15 2009, 00:05

Joj bre moze im se kad su lepse od nas,vidi kako smo mi grdi
milutin
milutin
Tiramisu
Tiramisu

Broj poruka : 646
Datum upisa : 05.03.2009

Nazad na vrh Ići dole

Zašto muškarci osvajaju, a žene biraju? Empty Re: Zašto muškarci osvajaju, a žene biraju?

Počalji od arlekino Sre Apr 15 2009, 23:55

Zena vec s prvim pogledom jednog muskarca ili mrzi ili voli, ali nije nikad prema njemu ravnodusna. Zena je vatra koja obacja ali i sagori. Ja bi temu preformulisala - muskarci nadju zenu koja im odgovara, a zene biraju muskarca jer su agilnije, promucurnije i hrabrije
arlekino
arlekino
Tiramisu
Tiramisu

Broj poruka : 540
Datum upisa : 20.01.2009

Nazad na vrh Ići dole

Zašto muškarci osvajaju, a žene biraju? Empty Re: Zašto muškarci osvajaju, a žene biraju?

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu