Ćaskanje uz Kaficu
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Niske strasti Uredi tekst za blog

Ići dole

Niske strasti Uredi tekst za blog Empty Niske strasti Uredi tekst za blog

Počalji od vrabac Sre Jan 26 2011, 19:14

Niske strasti Uredi tekst za blog Sharon_Stone


Verovatno je malo onih koji nisu gledali film "Basic instict" ili ti "niske strasti'. Siguran sam da ima i onih kojima se film nije dopao ali ostane u sećanju zbog onog nezaboravnog prekrštanja nogu Sharon Stone. Iako se skoro ništa ne vidi, ta scena je mnoge naterala da pored svog videa satima usporavaju i zaustavljaju sliku. A koliko se vidi govori i ova slika sa početka bloga. U mnogim časopisima se može videti mnogo više nego na toj slici ali čar ovog kadra i jeste u tome da te znatiželja natera da pogledaš i vidiš "baš sve"

Nikada ne bih napisao ni jednu reč zbog ove slike već slučajno naleteh na paparazzi snimak Sharon Stone bez šminke. U prvom momentu nisam poverovao da je to ona a sledeće osećanje koje me je obuzelo je žal što je vidim ovakvu. Posle izvesnog vremena se zapitah da li mi je stvarno žao? Pa nije.
Ako ona pristaje za debelu lovu zajedno sa ljudima oko nje da vara mene i milione gledalaca uz pomoć dobrih šminkera, photo shop-a, svetla i mladih devojaka koje joj pozajmljuju delove svoji čarobnih oblina, što bih ja žalio nju

U međuvremenu je počelo da me muči jedno drugo pitanje? Kako li bi izgledala baba Dostana kada bi je ljudi iz Hollywood-a uzeli pod svoje. Strah me je da možda ona nije Sharon Stone. Kad malo bolje pogledam liče mi.....
a što ta baba svašta zna

Niske strasti Uredi tekst za blog ASxSPl
vrabac
vrabac
Cafe Latte
Cafe Latte

Broj poruka : 8822
Datum upisa : 20.01.2009

Nazad na vrh Ići dole

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu