Ćaskanje uz Kaficu
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Nova prva dama Japana tvrdi da je letela sa vanzemaljcima

2 posters

Ići dole

Nova prva dama Japana tvrdi da je letela sa vanzemaljcima Empty Nova prva dama Japana tvrdi da je letela sa vanzemaljcima

Počalji od gola Čet Sep 03 2009, 14:00

Surpuga novoizabranog japanskog premijera Jukija Hatojame, tvrdi da je pre 20 godina imala bliski susret treće vrste
"Dok je moje telo spavalo, mislim da se moja duša vozila u vanzemaljskoj letilici u obliku trougla i da sam bila ne Veneri", piše Mijuki Hatojama u knjizi koju je izdala prošle godine.
"Bilo je to predivno mesto sa puno zelenila", dodaje ona.
Svoje iskustvo sa vanzemaljcima, za koje kaže da se dogodilo pre 20 godina, 66-godišnja Mijuki opisala je u knjizi "Vrlo čudne stvari koje su mi se dogodile".
Ona u knjizi navodi da je kada se probudila ispričala svom tadašnjem suprugu svoje neobično putovanje na Veneru, ali da je on pokušao da je uveri da je to bio samo san.
"Moj sadašnji suprug bi drugačije reagovao. On bi sigurno rekao 'to je sjajno'", piše ona.
Jukio Hatojama (62) će 16. oktobra nakon glasanja u parlamentu biti postavljen za premijera, budući da je prošle nedelje njegova Demokratska stranka Japana odnela ubedljivu pobedu nad liberalima koji su zemljom vladali poslednjih 50 godina.
Hatojama je u prošlosti dobio nadimak "vanzemaljac" zbog svojih istaknutih očiju.
gola
gola
Medenjak
Medenjak

Broj poruka : 334
Datum upisa : 08.04.2009

Nazad na vrh Ići dole

Nova prva dama Japana tvrdi da je letela sa vanzemaljcima Empty Re: Nova prva dama Japana tvrdi da je letela sa vanzemaljcima

Počalji od Gost Sub Sep 05 2009, 03:43

Baba je ocigledno na drogama.........

Gost
Gost


Nazad na vrh Ići dole

Nova prva dama Japana tvrdi da je letela sa vanzemaljcima Empty Re: Nova prva dama Japana tvrdi da je letela sa vanzemaljcima

Počalji od apolon Sub Sep 05 2009, 11:31

Blago njima za prvu damu
apolon
apolon
Medenjak
Medenjak

Broj poruka : 400
Godina : 39
Datum upisa : 28.01.2009

Nazad na vrh Ići dole

Nova prva dama Japana tvrdi da je letela sa vanzemaljcima Empty Re: Nova prva dama Japana tvrdi da je letela sa vanzemaljcima

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu