Ćaskanje uz Kaficu
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Tenis.......

+14
maki
zvezdana
makilika
milutin
lepotica
beba
apolon
milan
Admin
arlekino
dana* S
Krofnica
-Jelena-
vrabac
18 posters

Strana 3 od 13 Prethodni  1, 2, 3, 4 ... 11, 12, 13  Sledeći

Ići dole

Tenis....... - Page 3 Empty Re: Tenis.......

Počalji od Gost Ned Feb 01 2009, 01:03

Sta je bilo sa Safinom. Ja nisam gledao

Gost
Gost


Nazad na vrh Ići dole

Tenis....... - Page 3 Empty Re: Tenis.......

Počalji od dana* S Ned Feb 01 2009, 01:15

Ma za nepun sat je ova pocistila 6:0 6:3. Serena Safinu.
dana* S
dana* S
Medenjak
Medenjak

Broj poruka : 476
Godina : 47
Datum upisa : 21.01.2009

Nazad na vrh Ići dole

Tenis....... - Page 3 Empty Re: Tenis.......

Počalji od Gost Ned Feb 01 2009, 01:17

E jebem ti takvo finale

Gost
Gost


Nazad na vrh Ići dole

Tenis....... - Page 3 Empty Re: Tenis.......

Počalji od dana* S Ned Feb 01 2009, 01:23

E majkemi ljudi razocarani , pa stvarno kao da je bio neki trecerazredni turnir nije bilo borbe ma bez veze i na kraju dobije grenslem ali prosto kao da nema razloga da se veseli. Bez borbe. Ih kako nije usla neka nasa ili bar ova Dokiceva.
dana* S
dana* S
Medenjak
Medenjak

Broj poruka : 476
Godina : 47
Datum upisa : 21.01.2009

Nazad na vrh Ići dole

Tenis....... - Page 3 Empty Re: Tenis.......

Počalji od Gost Ned Feb 01 2009, 01:24

A da nije Safina bila povredjena. Ne ide mi bas uz nju da tako lako izgubi mec

Gost
Gost


Nazad na vrh Ići dole

Tenis....... - Page 3 Empty Re: Tenis.......

Počalji od dana* S Ned Feb 01 2009, 01:35

O kako ne ide kad igra sa Serenom ko izgubljena je svaki put , ja sam to bas pratila, nisam cula da je povredjena, ali sam se nadala ajde mozda se vrati znas da je ona bas poznata da spasava visestruke mec lopte i na kraju pobedi ali ovog puta nije bilo sanse. Ma samo ima neku averziju prema ovoj nema sta drugo.
dana* S
dana* S
Medenjak
Medenjak

Broj poruka : 476
Godina : 47
Datum upisa : 21.01.2009

Nazad na vrh Ići dole

Tenis....... - Page 3 Empty Re: Tenis.......

Počalji od Gost Ned Feb 01 2009, 01:36

Aj verovacu ti. Vidim da si dobro upucena Cool

Gost
Gost


Nazad na vrh Ići dole

Tenis....... - Page 3 Empty Re: Tenis.......

Počalji od dana* S Ned Feb 01 2009, 01:40

Ne da sam upucena nego sam bas bas upucena. Ne postiji teniski turnir koji ja ne pratim znaci od prvog do poslednjeg, ako ne stignem onda reprizu. I ovog puta sam ustajala nocu da gledam.
dana* S
dana* S
Medenjak
Medenjak

Broj poruka : 476
Godina : 47
Datum upisa : 21.01.2009

Nazad na vrh Ići dole

Tenis....... - Page 3 Empty Re: Tenis.......

Počalji od Gost Ned Feb 01 2009, 01:41

Ti si ovisnik o tenisu jbt afro

Gost
Gost


Nazad na vrh Ići dole

Tenis....... - Page 3 Empty Re: Tenis.......

Počalji od dana* S Ned Feb 01 2009, 01:45

Jesam i to veliki.
dana* S
dana* S
Medenjak
Medenjak

Broj poruka : 476
Godina : 47
Datum upisa : 21.01.2009

Nazad na vrh Ići dole

Tenis....... - Page 3 Empty Re: Tenis.......

Počalji od milan Ned Feb 01 2009, 14:19

Koji sajt sa tenisom pratis? Ej, gledam ovog Nadala i ne mozes a da se ne cudis coveku.Odakle samo crpi ovuu nergiju. Kao da mu preko noci pune bateriju. Gledam ovaj mec i toliko navijam za njega da ga dozivljavam kao naseg
milan
milan
Tiramisu
Tiramisu

Broj poruka : 916
Godina : 40
Datum upisa : 28.01.2009

Nazad na vrh Ići dole

Tenis....... - Page 3 Empty Re: Tenis.......

Počalji od milan Ned Feb 01 2009, 14:29

Tenis....... - Page 3 Aleksandra+Kruni%C4%87,+Prokuplje+2008.+3

Aleksandra Krunić, 15-godišnja Moskovljanka sa pasošem Srbije, nije uspela da osvoji titulu u juniorskoj konkurenciji parova na "Australian Open-u". Ipak, sama činjenica da je igrala u finalu konkurencije do 18 godina, na "Margaret Court" areni dovoljno govori o uspehu koji je Krunićeva postigla u Melburnu.

U sinoćnjem finalu od Aleksandre Krunić i Poljakinje Sandre Zanijevske bolje su bile Alja Tomljanović i Kristina Mekhejl (Hrvatska/Sjedinjene Države, 6). U finalu je viđena velika borba, ali je na kraju ipak slavio hrvatsko/američki par. Rezultat 6-1 2-6 (10-4).

"Nosim sjajne utiske iz Australije, sa mog prvog Gren Slem turnira. Kad odem na turnir ne volim da nešto od sebe očekujem i vršim pritisak o eventualnom rezultatu. Idem korak po korak. Takmičenje u Melburnu bio je moj debi na jednom ovako velikom takmičenju i želja mi je bila da prođem bar prvo kolo. U singlu mi se nije posrećilo sa žrebom, već u drugom kolu sam igrala protiv drugog nosioca, ali bio je to dobar meč. Dublom sam izuzetno zadovoljna, mogle smo i do titule, ali u super taj breku nismo imale sreće. Nadam se da ću na turnirima koji slede popraviti moje singl rezultate i rang i da ću 2010. u Melburnu odigrati još bolje i zabeležiti bolji plasman", poručila je mlada Krunićeva iz Melburna.

Petnaestogodišnjoj teniserki sada predstoji povratak iz Melburna u prestonicu Rusije, gde je rođena i živi.
"Već pakujem stvari i putujem za Moskvu, idem da se vidim sa roditeljima i sestrom, a onda 3. februara krećem za Beograd. Sledi meč FED kup takmičenja Svetske grupe B u kome će se sastati Srbija i Japan u Areni, pozvana sam da budem deo tima, da stičem iskustvo pored sjajnih igračica i tima kojeg imamo. Veliko mi je zadovoljstvo što ću imati priliku da budem deo reprezentacije u kojoj su Jelena i Ana, vrhunske svetske teniserke, od kojih mnogo mogu naučiti", rekla je Aleksandra.

Da je mlada teniserka postigla fantastičan rezultat svedoči i čestitka predsednika Srbije Borisa Tadića.
"Čestitam vam na odličnoj igri i velikom uspehu. Vaš podvig je dokaz da ste na putu ka vrhu svetskog tenisa", poručuje se između ostalog u čestitki Borisa Tadića.

Inače Aleksandra je nakon dobrih igara u Melburnu dobila i svoju "fan grupu" na najpopularnijem socijalnom sajtu na svetu Fejsbuku - ALEKSANDRA KRUNIĆ FAN CLUB u koji se za samo nekoliko dana učlanilo stotinak osoba.

Kada je u pitanju sama karijera Aleksandre Krunić ona je prošle godine od udruženja "Tennis Europe" nagrađena srebrnom medaljom u konkurenciji najboljih teniserki 2007. godine do 14 godina. Uspela je da sa samo deset odigranih ITF turnira, od čega šest u 2007. godini, dođe do 153. mesta na listi najboljih juniorki sveta. Prvi ITF turnir koji je odigrala, u maju 2007. godine, Krunićeva je i osvojila. Reč je o "Montenegro Open-u".

Aleksandra Krunić je najbolja teniserka Rusije u svom uzrastu. Za svetski vrh se sprema u moskovskom TK Spartaku, gde su svoje teniske korake pravili Dinara Safina, Elena Dementjeva, Anastasija Miskina... Krunićeva je takođe i aktuelni prvak Srbije u dvorani (konkurencija do 16 godina).

Sve u svemu Srbija je očigledno nakon Bojane Jovanovske dobila još jedan veliki talenat za koju se nadamo da će za par godina zauzeti mesto u samom vrhu ženskog tenisa
milan
milan
Tiramisu
Tiramisu

Broj poruka : 916
Godina : 40
Datum upisa : 28.01.2009

Nazad na vrh Ići dole

Tenis....... - Page 3 Empty Re: Tenis.......

Počalji od dana* S Pon Feb 02 2009, 15:58

Sta ce mi sajt, pratim na Eurosportu. Nadal je stvarno pokazao da je covek-masina, posle onako dugog meca sa Verdaskom on bez problema hara po terenu. Mada, nije ovaj mec ipak bio na njegovom nivou, 3 i 4 set nisu bili losi, no dobro. Ne mogu a da ne kazem nesto o Federerovom plakanju, kada sam ga gledala juce prilikom ceremonije malo mi ga je bilo zao, stigle ga emocije, svestan je da mu je ovo bila sansa da uzme taj 14 GS, kakve su mu sanse vise protiv Nadala, sl, GS je na sljaci, a ni tvrda ni travnata podloga vise ne sprecavaju Nadala da pokupi jos koji. Elem , juce mi ga je bilo zao ali danas gledam na jutjubu, pa stvarno izgleda malo jadno. Plakati zbog poraza a ima 13 GS titula. Sta treba da radi onda nas Nole i jos mnogi koji mozda nikad nece ni uzeti GS. Pa pre je bilo za plakanje ono kad je izgubio Verdasko posle onakvog meca i jos izgubi duplom servis greskom.
dana* S
dana* S
Medenjak
Medenjak

Broj poruka : 476
Godina : 47
Datum upisa : 21.01.2009

Nazad na vrh Ići dole

Tenis....... - Page 3 Empty Re: Tenis.......

Počalji od milan Pon Feb 02 2009, 19:31

Meni ga nije bilo zao ni malo. Posle onog kurcenja protiv Noleta kako moze ovo da se nazove? Nole je "svileni" teniser kako su ga nazvale sve zapadne agencije a ovaj je obicna placipicka. Zasto bi mi ga bilo zao,koliko je samo ljudi izgubilo od njega i nikog bar ja nisam video da je zbog toga plakao. Stigla ga kazna zato sto je srao
milan
milan
Tiramisu
Tiramisu

Broj poruka : 916
Godina : 40
Datum upisa : 28.01.2009

Nazad na vrh Ići dole

Tenis....... - Page 3 Empty Re: Tenis.......

Počalji od Gost Uto Feb 03 2009, 01:08

Давно сам ја рекао да је Федерер плачипичка. Ма нек се носи у три лепе. Никад нисам волео тог човека

Gost
Gost


Nazad na vrh Ići dole

Tenis....... - Page 3 Empty Re: Tenis.......

Počalji od Krofnica Uto Feb 03 2009, 01:30

WOLF ::Давно сам ја рекао да је Федерер плачипичка. Ма нек се носи у три лепе. Никад нисам волео тог човека

Sad si ga potresao Very Happy:D:D:D:D
Krofnica
Krofnica
Admin
Admin

Broj poruka : 798
Lokacija : Koordinatni sistem konfuzije
Datum upisa : 20.01.2009

Nazad na vrh Ići dole

Tenis....... - Page 3 Empty Re: Tenis.......

Počalji od milan Uto Feb 03 2009, 12:59

JELENA TRAŽI POŠTOVANJE, A NE PARE!

Snežana Janković, majka Jelene Janković: Moja ćerka nikada nije tražila novac da bi igrala za Srbiju, već samo fer tretman. Čak i ako dobije neke pare od TSS-a, daće ih u humanitarne svrhe
milan
milan
Tiramisu
Tiramisu

Broj poruka : 916
Godina : 40
Datum upisa : 28.01.2009

Nazad na vrh Ići dole

Tenis....... - Page 3 Empty Re: Tenis.......

Počalji od milan Uto Feb 03 2009, 14:38

Jelena: Srbijo, dođi u „Arenu“ biće spektakl

Najbolje teniserke Srbije okupile su se juče i već održale prve treninge u „Beogradskoj areni“ pred meč sa Japanom u Svetskoj B grupi FED kupa.

Uz Anu Jovanović i Bojanu Jovanovski, na terenu su se obrele Ana Ivanović i Jelena Janković. Novi teren sa „rukohard“ podlogom koja se karakteriše kao srednje brza, prva je osetila Ana Ivanović, a zatim i kapiten reprezentacije Jelena Janković.
milan
milan
Tiramisu
Tiramisu

Broj poruka : 916
Godina : 40
Datum upisa : 28.01.2009

Nazad na vrh Ići dole

Tenis....... - Page 3 Empty Re: Tenis.......

Počalji od Gost Sre Feb 04 2009, 03:17

Krofnica ::
WOLF ::Давно сам ја рекао да је Федерер плачипичка. Ма нек се носи у три лепе. Никад нисам волео тог човека

Sad si ga potresao Very Happy:D:D:D:D

Znam da jesam to mi je i bio cilj Very Happy Very Happy Very Happy

Gost
Gost


Nazad na vrh Ići dole

Tenis....... - Page 3 Empty Re: Tenis.......

Počalji od milan Sre Feb 04 2009, 13:36

Vala ako si ga Very Happy Very Happy Very Happy
milan
milan
Tiramisu
Tiramisu

Broj poruka : 916
Godina : 40
Datum upisa : 28.01.2009

Nazad na vrh Ići dole

Tenis....... - Page 3 Empty Re: Tenis.......

Počalji od milan Pet Feb 06 2009, 19:48

Troicki prosao dalje
milan
milan
Tiramisu
Tiramisu

Broj poruka : 916
Godina : 40
Datum upisa : 28.01.2009

Nazad na vrh Ići dole

Tenis....... - Page 3 Empty Re: Tenis.......

Počalji od Gost Pet Feb 06 2009, 23:37

Ako, ako. Prestigao je i Tipsarevica na ATP listi

Gost
Gost


Nazad na vrh Ići dole

Tenis....... - Page 3 Empty Re: Tenis.......

Počalji od apolon Sub Feb 07 2009, 13:47

Jelena Dokić: Selim se iz Zagreba jer tu nemam gdje trenirati

Tenis....... - Page 3 8792c8bae1c4dd371aad32f3a0436403_medium
apolon
apolon
Medenjak
Medenjak

Broj poruka : 400
Godina : 39
Datum upisa : 28.01.2009

Nazad na vrh Ići dole

Tenis....... - Page 3 Empty Re: Tenis.......

Počalji od apolon Pet Feb 13 2009, 18:46

kako nadjose momke i jedna i druga igraju slab tenis
apolon
apolon
Medenjak
Medenjak

Broj poruka : 400
Godina : 39
Datum upisa : 28.01.2009

Nazad na vrh Ići dole

Tenis....... - Page 3 Empty Re: Tenis.......

Počalji od vrabac Sub Feb 14 2009, 00:11

Gledam danas Jelenu kako igra preko one stvari i nisam mogao da odgledam do kraja a secam se kako sam se jos koliko prosle godine budio u tri nocu da bih pratio njihove meceve.Kako brzo puni dzepovi menjaju ljude. Prvo im je obema bilo vazno da budu najbolje teniserke a sad bi htele da budu i najbolje ribe
vrabac
vrabac
Cafe Latte
Cafe Latte

Broj poruka : 8822
Datum upisa : 20.01.2009

Nazad na vrh Ići dole

Tenis....... - Page 3 Empty Re: Tenis.......

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 3 od 13 Prethodni  1, 2, 3, 4 ... 11, 12, 13  Sledeći

Nazad na vrh


 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu