Ćaskanje uz Kaficu
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Tenis.......

+14
maki
zvezdana
makilika
milutin
lepotica
beba
apolon
milan
Admin
arlekino
dana* S
Krofnica
-Jelena-
vrabac
18 posters

Strana 1 od 13 1, 2, 3 ... 11, 12, 13  Sledeći

Ići dole

Tenis....... Empty Tenis.......

Počalji od vrabac Uto Jan 20 2009, 16:04

Ana,Jelena,Nole i jos po nesto
vrabac
vrabac
Cafe Latte
Cafe Latte

Broj poruka : 8822
Datum upisa : 20.01.2009

Nazad na vrh Ići dole

Tenis....... Empty Re: Tenis.......

Počalji od -Jelena- Uto Jan 20 2009, 16:06

Tenis....... 9ou-2007-0
-Jelena-
-Jelena-
Cokoladica
Cokoladica

Broj poruka : 71
Godina : 33
Datum upisa : 20.01.2009

Nazad na vrh Ići dole

Tenis....... Empty Re: Tenis.......

Počalji od vrabac Uto Jan 20 2009, 23:29

Kakve su sanse da teniseri i ove godine ponove proslogodisnje uspehe
vrabac
vrabac
Cafe Latte
Cafe Latte

Broj poruka : 8822
Datum upisa : 20.01.2009

Nazad na vrh Ići dole

Tenis....... Empty Re: Tenis.......

Počalji od Krofnica Uto Jan 20 2009, 23:31

Nesto je lose pocelo!
Krofnica
Krofnica
Admin
Admin

Broj poruka : 798
Lokacija : Koordinatni sistem konfuzije
Datum upisa : 20.01.2009

Nazad na vrh Ići dole

Tenis....... Empty Re: Tenis.......

Počalji od -Jelena- Uto Jan 20 2009, 23:44

I ja mislim da je lose...bilo bi super da bude kao i prosle godine...
-Jelena-
-Jelena-
Cokoladica
Cokoladica

Broj poruka : 71
Godina : 33
Datum upisa : 20.01.2009

Nazad na vrh Ići dole

Tenis....... Empty Re: Tenis.......

Počalji od vrabac Sre Jan 21 2009, 01:40

ĐOKOVIĆ JE NARCISOIDAN I NESKROMAN
Novinarka čuvene američke TV mreže ESPN Džordžina Čeng tvrdi da je naš as zbog svog ponašanja veoma neomiljen među navijačima, ali priznaje da su srpski teniseri „vrlo inteligentni i elokventni"

Najbolji svetski teniseri i teniserke našli su se nedavno „pod lupom" ugledene novinarke ESPN-a Džordžine Čeng, ali će neki od njih sasvim izvesno ubuduće zaobilaziti ovu američku sportsku TV stanicu! Razlog za to su neobično hrabre i otvorene konstatacije poznate voditeljke, koja je za magazin „Inkvajer" nimalo nežno secirala pojedine zvezde „belog sporta". A među njima i našeg Novaka Đokovića!

Čengova je, naime, okarakterisala najboljeg srpskog tenisera kao „narcisoidnog i poprilično neskromnog momka", koji, doduše, raspolaže natprosečnom inteligencijom, baš kao i Janko Tipsarević, i hrvatski igrači Ivan Ljubičić i Mario Ančić. Na molbu magazina „Inkvajer", kosooka voditeljka je iznela još niz drugih zapažanja o ličnostima i ponašanju najboljih tenisera i teniserki, ali mnogi od njih neće biti zadovoljni onim što je Čengova otkrila javnosti.

- Endi Marej i Novak Đoković igraju sjajan tenis, ali nemaju baš najbolji odnos prema gledaocima i medijima. Čini mi se da ih ljudi ne vole mnogo. Đoković je, recimo, ekstrovertan i obožava pažnju do te mere, da uživa čak i u negativnom publicitetu. Skromnost se ne može povezati sa njegovim imenom! Slično je i sa Marejom, koji je, međutim, malo popravio ponašanje posle intervencije njegove PR službe - smatra Čengova.

Zvezda ESPN-a, međutim, dodaje da je oduševljena inteligencijom i elokvencijom koju poseduju teniseri sa Balkana, a pre svih Đoković, Tipsarević, Ljubičić i Ančić.

- Srpski i hrvatski teniseri daju neobično smislene odgovore. Veoma su pametni i elokventni, tako da mi ponekad treba nekoliko sekundi da bih došla sebi posle razgovora sa nekim od njih. Slično je i sa Maratom Safinom - zapaža omalena voditeljka.

Najgora iskustva, međutim, Čengova je očigledno imala sa prelepom ruskom teniserkom Marijom Šarapovom, za koju tvrdi da je niko živ ne voli na WTA turu. Šarapova je, navodno, u privatnom životu retko arogantno i namrgođeno stvorenje, koje pri tom nema ni osnovno kućno vaspitanje!

- Ona je hladna, arogantna, poprilično neprijateljski raspoložena. Nije popularna među ostalim igračicama, a ni organizatori turnira je baš ne vole previše. Verovatno je da i ona ima nekih dobrih strana, ali očigledno smatra da ne mora da bude pristojna i dobra prema ljudima. Poslednji put kada smo radile intervju stala je u neki ćošak i nije ni reč htela sa nama da progovori sve dok se kamere nisu uključile. Onda je odjednom počela da se smeje i postala sva dobra i fina - otkriva na kraju Džordžina Čeng.
vrabac
vrabac
Cafe Latte
Cafe Latte

Broj poruka : 8822
Datum upisa : 20.01.2009

Nazad na vrh Ići dole

Tenis....... Empty Re: Tenis.......

Počalji od vrabac Sre Jan 21 2009, 01:41

Ana je jedno predivno stvorenje

Za razliku od Marije Šarapove, naša Ana Ivanović uživa ogromno poštovanje Džordžine Čeng, koja tvrdi da ništa lepše, skromnije, pametnije i otvorenije nije srela u ženskom tenisu!

- Ana je čista suprotnost Šarapovoj. Ona je jedno predivno i prijateljski raspoloženo stvorenje, sa kojom mi je veliko zadovoljstvo da sarađujem. Raspoložena je za razgovor, uvek pozitivno uzbuđena i ja svaki put jednostavno poželim da budemo najbolje drugarice do kraja života - priča Čengova.

Slično mišljenje ima i o dvojici najboljih tenisera današnjice, Rafaelu Nadalu i Rodžeru Federeru.

- Federer je neobično prijatna osoba. S vama će razgovarati o svemu i meni se sviđa njegov smisao za humor. Ima raskošnu ličnost, nadasve je profesionalan i nikada vas neće slagati. Nadal je takođe veoma pristojan. Muči ga neznanje engleskog jezika, pa je pomalo sramežljiv i često zna da zatraži pomoć od trenera. Zato se gledaocima možda čini da je suviše ozbiljan, ali je takav samo pred kamerama. U privatnom životu je mnogo drugačiji - kaže Čengova.
vrabac
vrabac
Cafe Latte
Cafe Latte

Broj poruka : 8822
Datum upisa : 20.01.2009

Nazad na vrh Ići dole

Tenis....... Empty Re: Tenis.......

Počalji od vrabac Sre Jan 21 2009, 19:14

21.01.2009

BETA

Ana, Jelena i Novak u trećem kolu AO
Teniserke Srbije plasirale su se danas u treće kolo Otvorenog prvenstva Australije u Melburnu, dok je od srpskih predstavnika u muškom singlu pobedu ostvario jedino Novak Đoković.

Prva teniserka sveta Jelena Janković pobedila je Belgijanku, 110. igračicu sa WTA liste Kirsten Flipkens sa 2:0 po setovima (6:4, 7:5).

Jankovićeva će u drugom kolu igrati protiv japanske teniserke Ai Sugijame, koja je danas savladala Francuskinju Natali Deši sa 2:1. Peta teniserka sveta Ana Ivanović pobedila je 169. igračicu sa WTA liste Italijanku Albertu Brijanti sa 2:0 po setovima (6:3, 6:2).

Ivanovićeva će u trećem kolu igrati protiv Ruskinje Alise Klejbanove, koja je pobedila Francuskinju Stefani Koen Aloro sa 2:1. Branilac titule u muškom singlu Novak Đoković pobedio je Francuza Žeremija Šardija sa 3:0 po setovima (7:5, 6:1, 6:3). Đoković će u trećem kolu igrati protiv tenisera SAD Amera Delića koji je savladao Francuza Pol Anri Matjua 3:2. Janko Tipsarevcić izgubio je od 19. nosioca Hrvata Marina Ćilića sa 1:3 po setovima ( 2:6, 3:6, 46:4, 3:6). Ćilić će u trećem kolu igrati protiv 11. nosioca Davida Ferera iz Španije.

Viktor Troicki izgubio je od 21. nosioca na turniru Španca Tomija Robreda sa 0:3 (1:6, 3:6, 0:6). Robredo će u nastavku takmičenja igrati protiv boljeg iz duela između Davida Nalbandijana i Jen-Hsun Lua sa Tajvana.

Nagradni fond prvog Grend slema u sezoni je 14.240.000 australijskih dolara.
vrabac
vrabac
Cafe Latte
Cafe Latte

Broj poruka : 8822
Datum upisa : 20.01.2009

Nazad na vrh Ići dole

Tenis....... Empty Re: Tenis.......

Počalji od dana* S Pet Jan 23 2009, 01:35

Ej skroz sam u svetu tenisa ovih dana, evo i sad cekam da pocnu mecevi. Nesto sumnjam u ponovni uspeh Djokovica na Australienopenu, iako ga obozavam, predivan decko i izuzetno inteligentan. Bas zbog tog prozivanja u vezi njegovog ponasanja, resio je da postupa drugacije, cini mi se malcice lukavije, sto i ja mislim da treba da radi. Ne svidja mi se sto na kraju meca zagrli protivnika a neki , poput Federera i Nadala, mu nesto samo promrmljaju. Na stranu lepo vaspitanje, cestitaj mu sportski bez neke velike prisnosti.
Jelena me je odusevila kada je prosle god. pokupila ona tri turnira za redom a sto se tice Ane , mislim da treba malo da uspori kada je u pitanju veza sa Verdaskom imam neki osecaj , posto je jako mlada, da moze da joj se desi nasto kao sa Jelenom Dokic. Mada nemora da znaci posto ima dobru ekipu oko nje koji vode racuna o njoj.
dana* S
dana* S
Medenjak
Medenjak

Broj poruka : 476
Godina : 47
Datum upisa : 21.01.2009

Nazad na vrh Ići dole

Tenis....... Empty Re: Tenis.......

Počalji od arlekino Pet Jan 23 2009, 15:57

Jelena Dokić u osmini finala Australijan opena
Autor: Beta, Blic online | Foto:Reuters | 23.01.2009. - 13:20
Australijska teniserka srpskog porekla Jelena Dokić plasirala se u osminu finala Otvorenog prvenstva u Melburnu, pošto je danas u trećem kolu savladala Karolinu Voznijacki iz Danske sa 2:1, po setovima 3:6, 6:1, 6:2.

Meč Dokićeve i 11. nosioca na turniru trajao je 103 minuta.


Od ukupno 13 brejk lopti, Dokićeva je iskoristila pet, što joj je uz skoro duplo više "vinera" (31:16) donelo zasluženu pobedu.
Dokićeva će u osmini finala igrati protiv pobednice meča između Ane Ivanović i Ruskinje Alise Klejbanove.
Turnir u Melburnu igra se za ukupni nagradni fond od 23.140.000 australijskih dolara.


Američki teniser Endi Rodik plasirao se danas u osminu finala Otvorenog prvenstva Australije, pošto je u Melburnu pobedio francuskog veterana Fabrisa Santora.
Sedmi nosilac turnira slavio je sa 3:0, po setovima 6:3, 6:4, 6:2.
Posle meča, 36-godišnji Santoro je dobio flašu šampanjca i poziv za večeru Teniskog saveza Australije. On je rekao da planira da se povuče na kraju ove sezone.
Na Australijan openu prvi put je igrao 1991. godine i ima učinak od 22 pobede i 17 poraza. Najdalje je stigao 2006. kada se plasirao u četvrtfinale.
arlekino
arlekino
Tiramisu
Tiramisu

Broj poruka : 540
Datum upisa : 20.01.2009

Nazad na vrh Ići dole

Tenis....... Empty Re: Tenis.......

Počalji od vrabac Sub Jan 24 2009, 01:55

Porodica narko-dilera traži pare od Dokićeve

Dramatičan zaokret u priči o senzacionalnom povratku Jelene Dokić na svetsku tenisku scenu. Kako piše tiražni australijski dnevnik „Herald sun“, Dokićeva je dužna familiji preminulog narko dilera Džona Entonija Đanarelija 60.000 dolara, na ime priprema, smeštaja i ishrane teniserke zahvaljujući kojoj se vratila u vrh belog sporta.
vrabac
vrabac
Cafe Latte
Cafe Latte

Broj poruka : 8822
Datum upisa : 20.01.2009

Nazad na vrh Ići dole

Tenis....... Empty Re: Tenis.......

Počalji od dana* S Pon Jan 26 2009, 15:21

Juce su preneli na vestima da je Jelena Dokic izjavila da ne bi volela da joj se otac pojavi na turniru, znala sam da nisu u dobrim odnosima ali mi je to javno iskazivanje osecanja koja se ticu samo njene familije malo degutantno. Ne ostavlja utisak hladne osobe, kao da joj ni malo nije zao sto ne razgovara sa ocem. Sta li joj je uradio? Cini mi se da je bilo u pitanju nesto u vezi momka Hrvata, a vidim i tamo se spominju braca Bikic. Da li neko zna da li je jedan od njih taj njen momak?
dana* S
dana* S
Medenjak
Medenjak

Broj poruka : 476
Godina : 47
Datum upisa : 21.01.2009

Nazad na vrh Ići dole

Tenis....... Empty Re: Tenis.......

Počalji od Admin Pon Jan 26 2009, 15:36

Mladji od brace Bikic je njen decko i sa njim je zivela u Cro.
Admin
Admin
Admin
Admin

Broj poruka : 541
Datum upisa : 19.01.2009

https://uzkaficu.forumsr.com

Nazad na vrh Ići dole

Tenis....... Empty Re: Tenis.......

Počalji od vrabac Pon Jan 26 2009, 15:46

Zivi i sada,pokpili joj lovu i jos se sad zaduzuju na racu njenog tenisa a ona okrivljuje oca koga nije videla godinama.Pa ne igra on tenis nego ona
vrabac
vrabac
Cafe Latte
Cafe Latte

Broj poruka : 8822
Datum upisa : 20.01.2009

Nazad na vrh Ići dole

Tenis....... Empty Re: Tenis.......

Počalji od dana* S Pon Jan 26 2009, 20:48

I ja sam otprilike tako okarakterisala njeno ucesce na ovom turniru, svaki put kad zaigra ja verujem da oni broje lovu. Bas svaki put navijam za nju i volim da je gledam kad igra ali mi je tako ,sto bi rekli, izasla iz volje posle te izjave u vezi njenog oca da je to cudo.
Jos samo ovo, koji je mladji Bikic , onaj sa malo duzom kosom ili onaj drugi, bas me nesto interesuje?
dana* S
dana* S
Medenjak
Medenjak

Broj poruka : 476
Godina : 47
Datum upisa : 21.01.2009

Nazad na vrh Ići dole

Tenis....... Empty Re: Tenis.......

Počalji od arlekino Uto Jan 27 2009, 00:22

Ja ne znam koji je mladji ali i pored nenormalnog ponasanja njenog oca mislim da i njoj fali bar jedan sraf u glavi. A Verdasku izgleda prija raskid sa nasom lepoticom,ispuca onog Mareja samo tako,bas sam iz sve snage navijala za Verdaska,onaj mi ridji nije bas po meraku
arlekino
arlekino
Tiramisu
Tiramisu

Broj poruka : 540
Datum upisa : 20.01.2009

Nazad na vrh Ići dole

Tenis....... Empty Re: Tenis.......

Počalji od dana* S Uto Jan 27 2009, 02:00

Ma kog si ti Engleza , Skota ili nekog tamo njihovog videla da je lep. Pa to su prirodno ruzni ljudi.
dana* S
dana* S
Medenjak
Medenjak

Broj poruka : 476
Godina : 47
Datum upisa : 21.01.2009

Nazad na vrh Ići dole

Tenis....... Empty Re: Tenis.......

Počalji od vrabac Uto Jan 27 2009, 18:27

Tenis....... 4086_a

"Australijanci su, izgleda, spremni da na bilo koji način pomire Jelenu i Damira Dokića... Iako teniserka i njen otac, koji joj je nekada bio i trener, ne razgovaraju godinama, „kenguri“ žele da tu situaciju promene.
Australijanci su, izgleda, spremni da na bilo koji način pomire Jelenu i Damira Dokića... Iako teniserka i njen otac, koji joj je nekada bio i trener, ne razgovaraju godinama, „kenguri“ žele da tu situaciju promene."
vrabac
vrabac
Cafe Latte
Cafe Latte

Broj poruka : 8822
Datum upisa : 20.01.2009

Nazad na vrh Ići dole

Tenis....... Empty Re: Tenis.......

Počalji od vrabac Uto Jan 27 2009, 19:54

ДАМИРУ ДОКИЋУ ПОНОВО ЗАБРАЊЕН УЛАЗ НА АУСТРАЛИЈАН ОПЕН Јелена игра за мафију, али усташку
Tenis....... 6829
"- Јелена је требало да дође у Београд. Имали смо договор који је некако стигао до оних усташких хохштаплера, браће Бикић. Они су јој опет напунили главу. Грујић јој је обезбедио и неке спонзорске уговоре, обезбедио јој термине, али и храну. Сада она каже да све ово није истина
- Јелена је сада направила сјајан резултат, али не значи да се вратила тенису? Па знате ли колико јој још рада предстоји да би се вратила међу првих сто, па 50, 20, а да не говорим о првих десет
- Напишите овако - Дамир Докић тврди да Јелена игра за мафију, али за усташку мафију! Па, та двојица хохштаплера за живота нису уписала дан радног стажа, а упропастили су многе. Сетите се само Каролине Шпрем?! Чак пет година су је упропаштавали. Била је сјајан потенцијал. Знам и за причу да су од извесне Загрепчанке узели 40.000 евра да јој довезу неки ауто. Јадна жена, остала је и без новца и без кола. Ето, одакле прича о мафији. Дуго сам у тенису и могу да кажем да сам ја направио Јелену и као играчицу. Ево, скоро сам пронашао уговор, који могу да покажем, уговор на којем је са 16 година Јелена имала гарантованих милион долара. Мени новац није више преко потребан, прочитали сте да сам решио да продам имање. Добићу за њега одређену суму новца, али Јелена ће и даље бити моје дете. Она би, понављам, морала мало да се запита где јој је и шта јој ради брат, да игра за себе, а не ту двојицу хохштаплера. Успут, Јелена је сада направила сјајан резултат, али не значи да се вратила тенису? Па знате ли колико јој још рада предстоји да би се вратила међу првих сто, па 50, 20, а да не говорим о првих десет - рекао је Докић."
vrabac
vrabac
Cafe Latte
Cafe Latte

Broj poruka : 8822
Datum upisa : 20.01.2009

Nazad na vrh Ići dole

Tenis....... Empty Re: Tenis.......

Počalji od vrabac Uto Jan 27 2009, 23:29

Federer i Štih kritikuju Novaka

Donedavno najbolji teniser sveta Rodžer Federer nije imao mnogo razumevanja za predaju Novaka Đokovića u četrtfinalnom meču Australijan opena.

"On nije momak koji se nije predavao ranije... To je razočaravajuće. Ja sam to samo jednom uradio u karijeri. Endi je potpuno zaslužio pobedu", rekao je Rodžer Federer, koji će igrati protiv Amerikanca u polufinalu.


Švajcarac je dodao da igrači koji nisu spremni ne bi trebalo ni da izlaze na teren.
"Skoro pa želim da kažem, znaš šta, ako nisi spreman, jednostavno, skloni se. Da je Novak u setovima vodio 2:0, mislim da se ne bi povlačio kad je gubio 4:0 u četvrtom. Zahvaljujući Endiju se povukao. Endi ga je gurnuo do krajnjih granica. Pohvale Endiju", rekao je Federer.

Oštar je bio i bivši vimbldosnki šampion Mihael Štih, koji je optužio Đokovića za nepoštovanje i prema Rodiku i prema Australijan openu.
"Branilac titule je trebalo da se bori do kraja. Mislim da je zaista trebalo da završi meč. Uvek je lakše da se predaš, na kraju, nikada nisam video da igrač koji vodi, predaje meč zbog iscrpljenosti od vrućine", rekao je Nemac.
vrabac
vrabac
Cafe Latte
Cafe Latte

Broj poruka : 8822
Datum upisa : 20.01.2009

Nazad na vrh Ići dole

Tenis....... Empty Re: Tenis.......

Počalji od Gost Uto Jan 27 2009, 23:33

Svi nasi ispali. Kako su igrali nisu ni zasluzili. Cini mi se da je srpski tenis u blagom padu.

Gost
Gost


Nazad na vrh Ići dole

Tenis....... Empty Re: Tenis.......

Počalji od Krofnica Uto Jan 27 2009, 23:35

Pa dobro, tek je pocela godina... nadajmo se boljim rezultatima! Nadajmo se da se po jutru dan NE poznaje Wink Very Happy
Krofnica
Krofnica
Admin
Admin

Broj poruka : 798
Lokacija : Koordinatni sistem konfuzije
Datum upisa : 20.01.2009

Nazad na vrh Ići dole

Tenis....... Empty Re: Tenis.......

Počalji od Gost Uto Jan 27 2009, 23:53

Ma bice bolje sigurno. Al npr. Ana je vec jako dugo u padu. To zaista zabrinjava. Jelena je super obzirom da je bila prva pa joj se ovaj kiks moze oprostiti a Nole je vecito treci sto je takodje super. Znaci ssamo Ana zabrinjava

Gost
Gost


Nazad na vrh Ići dole

Tenis....... Empty Re: Tenis.......

Počalji od Krofnica Uto Jan 27 2009, 23:56

pa eto... a Ana sama ne cini "srpski tenis" pa ne mozemo zakljuciti da nam je srpski tenis u padu Wink
Krofnica
Krofnica
Admin
Admin

Broj poruka : 798
Lokacija : Koordinatni sistem konfuzije
Datum upisa : 20.01.2009

Nazad na vrh Ići dole

Tenis....... Empty Re: Tenis.......

Počalji od vrabac Uto Jan 27 2009, 23:57

Tesko da ce bilo ko od njih moci da ponovi proslu godinu. Realan je pad na rejting listi za sve troje
vrabac
vrabac
Cafe Latte
Cafe Latte

Broj poruka : 8822
Datum upisa : 20.01.2009

Nazad na vrh Ići dole

Tenis....... Empty Re: Tenis.......

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 1 od 13 1, 2, 3 ... 11, 12, 13  Sledeći

Nazad na vrh


 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu