Ćaskanje uz Kaficu
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Šišić: Dajemo saigračima da imaju za doručak

3 posters

Ići dole

Šišić: Dajemo saigračima da imaju za doručak Empty Šišić: Dajemo saigračima da imaju za doručak

Počalji od Krofnica Pet Apr 10 2009, 02:17

Šišić: Dajemo saigračima da imaju za doručak

Gotovo neverovatno zvuče izjave Mirnesa Šišića, fudbalera Crvene zvezde. Istina, čitali smo u prošlosti da su se igrači u dalekim zemljama nalazili u sličnim situacijama, ali ni sanjali nismo tada da će to doživeti neko, sa profesionalnim ugovorom sa Crvenom zvezdom.
„Od kad sam u Crvenoj zvezdi prolazim kroz stravične probleme”, izustio je novinarima Slovenac dan posle poraza njegovog kluba u večitom derbiju od Partizana (2:0).

„Danas sam zakasnio na trening pola sata, jer je gazda stana došao i rekao da spakujem stvari”, otkrio je slovenački reprezentativac Šišić, koji je u Zvezdu došao prethodne zime iz Olimpijakosa.

„Od kad sam došao u klub nisam primio ni dinara, sam sam platio januarsku i februarsku kiriju, ali mi više to ne pada na pamet da radim! Klub nije platio za mart i april”, nastavio je priču on.

On je dobio rok od dva dana da donese novac ili će biti izbačen na ulicu...

„Došao je gazda. Razumem ga, čovek neće niko da ga ´radi´. Već sam spakovao stvari i ako se ne sredi situacija imam još dva dana da napustim stan. Ako se ništa ne dogodi, vraćam se kod roditelja u Sloveniju”, najavio je Šišić, rođen 8. avgusta 1981. godine u Mostaru.

On je otišao u klub i objasnio o čemu se radi, ali...

„Ponavljam, od dana kad sam došao nisam dobio ni dinara. Nisam im tražio ni ugovornu ratu koja mi pripada, već samo da mi refundiraju januarsku i februarsku kiriju (oko 500 evra, prim. aut), međutim svi su se pravili ludi, kao da moj problem ne postoji”, zbunjen je Šišić.

„Ne znam šta se ovo dešava. Ne znam šta da radim i gde da idem. Ovo je pakao... Predsednika Tanasijevića nisam upoznao, samo ga vidim na televiziji ili čujem da je u Americi. Jedino nam Ilija Ivić pruža podršku i stalno je s nama, ostale iz uprave ne viđam... Igrao sam Ligu šampiona, reprezentativac sam Slovenije, a sve mi se to dešava...”, prepričava Šišić situaciju u Zvezdi, gde su još prošlog meseca obavestili igrače da ne mogu da se hrane besplatno u klupskom restoranu.

A, onda je Šišić otkrio još šokantniju stvar.

„Nas nekoliko starijih igrača svaki dan dajemo po 1.000 dinara mlađim momcima, kako bi imali za hranu i jutarnju kafu”, rekao je on.

„Garantujem da sutra bar sedmorica igrača ne bi imala ni za kafu i sok...”

On nije ni sanjao šta će doživeti kada je odlučio da, zajedno sa još desetoricom igrača, pojača Zvezdu ove zime.

„Odrastao sam u nekom drugom vremenu, kada je Zvezda krčila put ka evropskom tronu. Znao sam da je sada situacija teška, ali ne ovoliko”, priznao je Slovenac. (Mondo)
Krofnica
Krofnica
Admin
Admin

Broj poruka : 798
Lokacija : Koordinatni sistem konfuzije
Datum upisa : 20.01.2009

Nazad na vrh Ići dole

Šišić: Dajemo saigračima da imaju za doručak Empty Re: Šišić: Dajemo saigračima da imaju za doručak

Počalji od vrabac Pet Apr 10 2009, 17:37

Tuzno
vrabac
vrabac
Cafe Latte
Cafe Latte

Broj poruka : 8822
Datum upisa : 20.01.2009

Nazad na vrh Ići dole

Šišić: Dajemo saigračima da imaju za doručak Empty Re: Šišić: Dajemo saigračima da imaju za doručak

Počalji od Gost Pet Apr 10 2009, 19:23

E Zvezdo Zvezdo...

Gost
Gost


Nazad na vrh Ići dole

Šišić: Dajemo saigračima da imaju za doručak Empty Re: Šišić: Dajemo saigračima da imaju za doručak

Počalji od gola Pet Apr 10 2009, 22:26

kako igraju mnogo im daju
gola
gola
Medenjak
Medenjak

Broj poruka : 334
Datum upisa : 08.04.2009

Nazad na vrh Ići dole

Šišić: Dajemo saigračima da imaju za doručak Empty Re: Šišić: Dajemo saigračima da imaju za doručak

Počalji od Gost Pet Apr 10 2009, 23:57

A kako ce igrati kad nemaju nikakve uslove... Samo dovode one camuge kako bi popravili tim i bezveze bacaju pare a talenata u Srbiji ima koliko hoces... Po meni je za propast Zvezde kriva Uprava i Strucni stab a ne igraci... Ovde se nesto pod hitno mora raditi jer Zvezda tone sve dublje i dublje. Cast Partizanu ali mislim da je Crvena Zvezda mnogo vaznija jer je to klub sa ogromnom tradicijom i mislim da drzava ne bi trebala da dozvoli da propadne na najbedniji moguci nacin...

Gost
Gost


Nazad na vrh Ići dole

Šišić: Dajemo saigračima da imaju za doručak Empty Re: Šišić: Dajemo saigračima da imaju za doručak

Počalji od Krofnica Sub Apr 11 2009, 01:02

fudbal treba zakonom zabraniti u ovoj zemlji... ja to odavno govorim Very Happy:D:D
Krofnica
Krofnica
Admin
Admin

Broj poruka : 798
Lokacija : Koordinatni sistem konfuzije
Datum upisa : 20.01.2009

Nazad na vrh Ići dole

Šišić: Dajemo saigračima da imaju za doručak Empty Re: Šišić: Dajemo saigračima da imaju za doručak

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu