Ćaskanje uz Kaficu
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Sta bi ste uradili komsiji koji vas nervira?

+17
bart
mara
lepotica
Vila
VIP
milutin
Ajrin
beba
DUDA
apolon
dana* S
milan
Krofnica
arlekino
-Jelena-
vrabac
Admin
21 posters

Strana 4 od 7 Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Sledeći

Ići dole

Sta bi ste uradili komsiji koji vas nervira? - Page 4 Empty Re: Sta bi ste uradili komsiji koji vas nervira?

Počalji od dana* S Uto Feb 24 2009, 15:57

Moj komsija nije majmun bas je dobar covek ali me sada nervira. Sneg se topi i klizi u njegovo dvoriste pa ce mu puci beton i sada ja moram lopatu u sake i da cistim sneg iako mi se ne izlazi iz kuce. I sta sad ja da radim? Nista lopatu u sake.
dana* S
dana* S
Medenjak
Medenjak

Broj poruka : 476
Godina : 47
Datum upisa : 21.01.2009

Nazad na vrh Ići dole

Sta bi ste uradili komsiji koji vas nervira? - Page 4 Empty Re: Sta bi ste uradili komsiji koji vas nervira?

Počalji od beba Uto Feb 24 2009, 18:18

Ponesi sa sobom bananu nikad se ne zna,mozda ti zatreba da ga smiris
beba
beba
Tiramisu
Tiramisu

Broj poruka : 674
Godina : 33
Datum upisa : 21.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

Sta bi ste uradili komsiji koji vas nervira? - Page 4 Empty Re: Sta bi ste uradili komsiji koji vas nervira?

Počalji od Ajrin Uto Feb 24 2009, 21:20

E ovako, dugo pratim ovaj topic nego nikako da se javim, sve se plasim ako napisem to sto zelim da napise da ce moja komsinica to da vidi. Nikad se ne zna!!
Ovako: Fina je, prijatna je, ali je mnogo radoznala, prica puno i ne zna sta je privatnost. Upada kad ona zeli, sa prozora mi vec gleda u lonac sta kuvam, pita me non stop kad sam bolestna sta mi je, davi me sa njenim problemima. Kad se vratim sa posla prvo me ona predohitri da popricam snjom...
Plasim se da joj kazem da ne zelim da mi tako cesto ili nepozvano dodje. Plasim se njene reakcije, mozda da je uvredim ili da to izadje iz mojih usta mnogo drugacije od kako bi zelela (inace sam ja mnogo direktna ali mi ovo tesko pada).
Kako joj reci a ne uvrediti je. Mislim da ako joj kazem da ce da se uvredi i nikad da ne dodje, to ipak ne zelim, zivimo jedan pored drugog i planiram da se neselim narednih 5 godina!!!

Imate predloge!!
Ajrin
Ajrin
Medenjak
Medenjak

Broj poruka : 121
Godina : 46
Datum upisa : 20.01.2009

Nazad na vrh Ići dole

Sta bi ste uradili komsiji koji vas nervira? - Page 4 Empty Re: Sta bi ste uradili komsiji koji vas nervira?

Počalji od Ajrin Uto Feb 24 2009, 21:21

o da, kako mogu da promenim nik Smile
Ajrin
Ajrin
Medenjak
Medenjak

Broj poruka : 121
Godina : 46
Datum upisa : 20.01.2009

Nazad na vrh Ići dole

Sta bi ste uradili komsiji koji vas nervira? - Page 4 Empty Re: Sta bi ste uradili komsiji koji vas nervira?

Počalji od vrabac Uto Feb 24 2009, 21:33

Nema i jare i pare. Tesko da mozes takvoj osobi da das do znanja da je dosadna a da se ne uvredi.
vrabac
vrabac
Cafe Latte
Cafe Latte

Broj poruka : 8822
Datum upisa : 20.01.2009

Nazad na vrh Ići dole

Sta bi ste uradili komsiji koji vas nervira? - Page 4 Empty Re: Sta bi ste uradili komsiji koji vas nervira?

Počalji od Gost Uto Feb 24 2009, 21:55

Ako je prava komsinica nece se naljutiti, al verovatno nije

Gost
Gost


Nazad na vrh Ići dole

Sta bi ste uradili komsiji koji vas nervira? - Page 4 Empty Re: Sta bi ste uradili komsiji koji vas nervira?

Počalji od vrabac Uto Feb 24 2009, 22:06

Ispricacu jednu anegdotu koja se desila u jednom gradu ali ne meni. U jednoj zgradi u stanu neposredno pored ulaznog stepenista zivela je jedna gospodja. Nista to ne bi bilo cudno da ona nije sate i sate provodila gledajuci kroz prozor tako da su svi imali utisak da se ona ponasa kao recepcionarka i da belezi svaki ulazak. Nekima je ona smetala,neki su navikli na nju i nisu obracali paznju. Jednoga dana moj prijatelj, malo pripit, pri povratku u svoj stan primeti da gospodje nema i onako nacvrckan zazvoni na njena vrata. Vrlo ljubazno pozdravi gospodju i kaze joj: "oprostite molim vas ali vidim nema vas na prozoru pa sam evo dosao sam da me ubelezite". Reakciju gospodjinu necu da kazem ali vise je niko nikada nije video pored prozora. I danas se neki secaju te gospodje i kazu da im nedostaje....
vrabac
vrabac
Cafe Latte
Cafe Latte

Broj poruka : 8822
Datum upisa : 20.01.2009

Nazad na vrh Ići dole

Sta bi ste uradili komsiji koji vas nervira? - Page 4 Empty Re: Sta bi ste uradili komsiji koji vas nervira?

Počalji od Ajrin Uto Feb 24 2009, 22:15

bas me nasmejalo!! hehehe.
Ajrin
Ajrin
Medenjak
Medenjak

Broj poruka : 121
Godina : 46
Datum upisa : 20.01.2009

Nazad na vrh Ići dole

Sta bi ste uradili komsiji koji vas nervira? - Page 4 Empty Re: Sta bi ste uradili komsiji koji vas nervira?

Počalji od Gost Uto Feb 24 2009, 22:19

Eh, previse je ocito ovo Ajrin. Skontace komsinica ko si pa onda kuku lele Laughing Laughing Laughing

Gost
Gost


Nazad na vrh Ići dole

Sta bi ste uradili komsiji koji vas nervira? - Page 4 Empty Re: Sta bi ste uradili komsiji koji vas nervira?

Počalji od Ajrin Uto Feb 24 2009, 23:06

ne zna angleski!!! heheheh koje sisa, mozda bi i dobro bilo da procita...
Ajrin
Ajrin
Medenjak
Medenjak

Broj poruka : 121
Godina : 46
Datum upisa : 20.01.2009

Nazad na vrh Ići dole

Sta bi ste uradili komsiji koji vas nervira? - Page 4 Empty Re: Sta bi ste uradili komsiji koji vas nervira?

Počalji od Krofnica Sre Feb 25 2009, 00:21

Ajrin ::E ovako, dugo pratim ovaj topic nego nikako da se javim, sve se plasim ako napisem to sto zelim da napise da ce moja komsinica to da vidi. Nikad se ne zna!!
Ovako: Fina je, prijatna je, ali je mnogo radoznala, prica puno i ne zna sta je privatnost. Upada kad ona zeli, sa prozora mi vec gleda u lonac sta kuvam, pita me non stop kad sam bolestna sta mi je, davi me sa njenim problemima. Kad se vratim sa posla prvo me ona predohitri da popricam snjom...
Plasim se da joj kazem da ne zelim da mi tako cesto ili nepozvano dodje. Plasim se njene reakcije, mozda da je uvredim ili da to izadje iz mojih usta mnogo drugacije od kako bi zelela (inace sam ja mnogo direktna ali mi ovo tesko pada).
Kako joj reci a ne uvrediti je. Mislim da ako joj kazem da ce da se uvredi i nikad da ne dodje, to ipak ne zelim, zivimo jedan pored drugog i planiram da se neselim narednih 5 godina!!!

Imate predloge!!

e kad nju nije sramota da upadne kad god hoce, sto je tebe sramota da joj lepo spustis Question
Krofnica
Krofnica
Admin
Admin

Broj poruka : 798
Lokacija : Koordinatni sistem konfuzije
Datum upisa : 20.01.2009

Nazad na vrh Ići dole

Sta bi ste uradili komsiji koji vas nervira? - Page 4 Empty Re: Sta bi ste uradili komsiji koji vas nervira?

Počalji od Ajrin Sre Feb 25 2009, 00:34

I to sto kazes!! Moracu jednom nesto da jj kazem, subtilno!! Najgore je sto je ona iz Bosne, a ove druge su sve Holandjanke, reci ce garant da sam postala Holandjanka, znas kakvi su nasi kad im nesto kazes. odmah si uobrazen i postao hladan. bice okej. kupicu joj lale i reci cu joj Smile heheheh
Ajrin
Ajrin
Medenjak
Medenjak

Broj poruka : 121
Godina : 46
Datum upisa : 20.01.2009

Nazad na vrh Ići dole

Sta bi ste uradili komsiji koji vas nervira? - Page 4 Empty Re: Sta bi ste uradili komsiji koji vas nervira?

Počalji od Krofnica Sre Feb 25 2009, 00:44

ako ti je toliko stalo do nje onda cuti, ali mi se cini da ti je malo prekipeo taj tvoj lonac.... pa zar je bitno da li si vruca ili hladna HOlandjanka Very Happy
Krofnica
Krofnica
Admin
Admin

Broj poruka : 798
Lokacija : Koordinatni sistem konfuzije
Datum upisa : 20.01.2009

Nazad na vrh Ići dole

Sta bi ste uradili komsiji koji vas nervira? - Page 4 Empty Re: Sta bi ste uradili komsiji koji vas nervira?

Počalji od Ajrin Sre Feb 25 2009, 00:45

hehehehe, upravu si krofnice, moram da otvorim ova moja usta kao uvek a ne da cutim i da pokusavam da budem nesto sto nisam. Sutra posle posla ako me vidi i zaustavi odmah cu joj reci cija je majka vunu predela... Smile
Ajrin
Ajrin
Medenjak
Medenjak

Broj poruka : 121
Godina : 46
Datum upisa : 20.01.2009

Nazad na vrh Ići dole

Sta bi ste uradili komsiji koji vas nervira? - Page 4 Empty Re: Sta bi ste uradili komsiji koji vas nervira?

Počalji od Krofnica Sre Feb 25 2009, 00:48

ona sigurno sedi po ceo dan kuci pa joj dosadno...
Krofnica
Krofnica
Admin
Admin

Broj poruka : 798
Lokacija : Koordinatni sistem konfuzije
Datum upisa : 20.01.2009

Nazad na vrh Ići dole

Sta bi ste uradili komsiji koji vas nervira? - Page 4 Empty Re: Sta bi ste uradili komsiji koji vas nervira?

Počalji od Ajrin Sre Feb 25 2009, 10:37

da ne radi nista! samo cisti i jedva ceka da vidi neku zrtvu pa da napadne!
Ajrin
Ajrin
Medenjak
Medenjak

Broj poruka : 121
Godina : 46
Datum upisa : 20.01.2009

Nazad na vrh Ići dole

Sta bi ste uradili komsiji koji vas nervira? - Page 4 Empty Re: Sta bi ste uradili komsiji koji vas nervira?

Počalji od dana* S Sre Feb 25 2009, 11:51

Pa, po ovome sto si napisala ja ne bih bas rekla da je fina. Ona je samo dobro izucila zanat kako da sazna sve sto je zanima a da je pri tom niko ne otera u tri lepe, na kraju krajeva jedino to i radi. A posto si ti navela da si vrlo direktna ne verujem da ces uspeti to da joj saopstis a da pri tom ne izleti bujica reci koje jednostavno neces moci da zadrzis. To ti kazem zato sto sam i ja direktna , ne uvijam i ne umem istinu da upakujem fino a da se niko ne uvredi.
Lepo osmisli kako ces joj reci u suprotnom se oprosti od te "divne zene", koja ce posle tebe vrlo brzo naci drugu zrtvu.
dana* S
dana* S
Medenjak
Medenjak

Broj poruka : 476
Godina : 47
Datum upisa : 21.01.2009

Nazad na vrh Ići dole

Sta bi ste uradili komsiji koji vas nervira? - Page 4 Empty Re: Sta bi ste uradili komsiji koji vas nervira?

Počalji od Ajrin Sre Feb 25 2009, 13:32

Upravu si, toga se i plasim, zato sto ne znam na drugi nacin nego moj. A on zna biti pre direktan. Kao sto kazete ova osoba nije toliko fina kao sto ja mozda i mislim. Rekla sam pre neki dan jednoj drugarici da bi mi bilo zao da je uvredim posto je ipak draga i fina prema nama. Kaze ona da bi svako bio fin dok mu pises pisma ili prevodis neke stvari ili kad moze da te ispita i dobije informaciju. hehehe. To jeste tako.
Znaci danas je biti dan kad cu joj reci.....
Javljam vam veceras!!
Ajrin
Ajrin
Medenjak
Medenjak

Broj poruka : 121
Godina : 46
Datum upisa : 20.01.2009

Nazad na vrh Ići dole

Sta bi ste uradili komsiji koji vas nervira? - Page 4 Empty Re: Sta bi ste uradili komsiji koji vas nervira?

Počalji od Krofnica Sre Feb 25 2009, 23:48

oh pa jedva cekamo... ako ne upali uzmi majmuna od vrapca Very Happy:D:D
Krofnica
Krofnica
Admin
Admin

Broj poruka : 798
Lokacija : Koordinatni sistem konfuzije
Datum upisa : 20.01.2009

Nazad na vrh Ići dole

Sta bi ste uradili komsiji koji vas nervira? - Page 4 Empty Re: Sta bi ste uradili komsiji koji vas nervira?

Počalji od Ajrin Čet Feb 26 2009, 00:19

evo me, nisam je videla danas, ne mgu da joj banem na vrata pa da joj kazem. Upeca cu je sutra..
Ajrin
Ajrin
Medenjak
Medenjak

Broj poruka : 121
Godina : 46
Datum upisa : 20.01.2009

Nazad na vrh Ići dole

Sta bi ste uradili komsiji koji vas nervira? - Page 4 Empty Re: Sta bi ste uradili komsiji koji vas nervira?

Počalji od vrabac Čet Feb 26 2009, 00:56

Ali pazi moras da imas dobar mamac
vrabac
vrabac
Cafe Latte
Cafe Latte

Broj poruka : 8822
Datum upisa : 20.01.2009

Nazad na vrh Ići dole

Sta bi ste uradili komsiji koji vas nervira? - Page 4 Empty Re: Sta bi ste uradili komsiji koji vas nervira?

Počalji od beba Čet Feb 26 2009, 11:55

Stavi da kuvas nesto sto voli,privuci ce je miris
beba
beba
Tiramisu
Tiramisu

Broj poruka : 674
Godina : 33
Datum upisa : 21.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

Sta bi ste uradili komsiji koji vas nervira? - Page 4 Empty Re: Sta bi ste uradili komsiji koji vas nervira?

Počalji od Ajrin Čet Feb 26 2009, 20:07

kiflice su pale a i razgovor. Rekla sam lepo da nisam navikla na toliko pitanja i da volims voju privatnost i da se nadam da se nece ljutiti. sad ce da vidimo. heheh, kiflice su ostale, pa izvolite Smile
Ajrin
Ajrin
Medenjak
Medenjak

Broj poruka : 121
Godina : 46
Datum upisa : 20.01.2009

Nazad na vrh Ići dole

Sta bi ste uradili komsiji koji vas nervira? - Page 4 Empty Re: Sta bi ste uradili komsiji koji vas nervira?

Počalji od vrabac Čet Feb 26 2009, 21:00

Moraces cini mi se ti to da ponovis ona voli kiflice a ponekad i ne cuje dobro
vrabac
vrabac
Cafe Latte
Cafe Latte

Broj poruka : 8822
Datum upisa : 20.01.2009

Nazad na vrh Ići dole

Sta bi ste uradili komsiji koji vas nervira? - Page 4 Empty Re: Sta bi ste uradili komsiji koji vas nervira?

Počalji od Krofnica Čet Feb 26 2009, 22:36

a to znaci da je posle tvojih kiflica otisla na kafu vrata do i ddrugoj komsinici ispricala kakva si "zamisli molim te sta mi je rekla.... kao da se ja uplicem u njen zivot" lol!
Krofnica
Krofnica
Admin
Admin

Broj poruka : 798
Lokacija : Koordinatni sistem konfuzije
Datum upisa : 20.01.2009

Nazad na vrh Ići dole

Sta bi ste uradili komsiji koji vas nervira? - Page 4 Empty Re: Sta bi ste uradili komsiji koji vas nervira?

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 4 od 7 Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu