Ćaskanje uz Kaficu
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Sta bi ste uradili komsiji koji vas nervira?

+17
bart
mara
lepotica
Vila
VIP
milutin
Ajrin
beba
DUDA
apolon
dana* S
milan
Krofnica
arlekino
-Jelena-
vrabac
Admin
21 posters

Strana 5 od 7 Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Sledeći

Ići dole

Sta bi ste uradili komsiji koji vas nervira? - Page 5 Empty Re: Sta bi ste uradili komsiji koji vas nervira?

Počalji od Ajrin Sub Feb 28 2009, 00:16

ma ko je sisa, kad nije iz nisa. To je sta je! Meni je ovako okej. laknulo mi.
Ajrin
Ajrin
Medenjak
Medenjak

Broj poruka : 121
Godina : 46
Datum upisa : 20.01.2009

Nazad na vrh Ići dole

Sta bi ste uradili komsiji koji vas nervira? - Page 5 Empty Re: Sta bi ste uradili komsiji koji vas nervira?

Počalji od Krofnica Sub Feb 28 2009, 02:26

e neka smo ti mi ulili samopouzdanje da se otarasis komsinice... mene samo intersuje koliko ce to da potraje Very Happy:D:D
Krofnica
Krofnica
Admin
Admin

Broj poruka : 798
Lokacija : Koordinatni sistem konfuzije
Datum upisa : 20.01.2009

Nazad na vrh Ići dole

Sta bi ste uradili komsiji koji vas nervira? - Page 5 Empty Re: Sta bi ste uradili komsiji koji vas nervira?

Počalji od milan Sub Feb 28 2009, 13:20

Eto nje danas opet da pita jel ostala jos neka kiflica,mnogo joj se dopale,he,he
milan
milan
Tiramisu
Tiramisu

Broj poruka : 916
Godina : 40
Datum upisa : 28.01.2009

Nazad na vrh Ići dole

Sta bi ste uradili komsiji koji vas nervira? - Page 5 Empty Re: Sta bi ste uradili komsiji koji vas nervira?

Počalji od dana* S Pon Mar 09 2009, 01:23

Ajrin , pa sta se desava? Je l` te komsinica konacno ostavila na miru? Posto ne posecujes ovu temu pretpostavljam da si napokon odahnula.
dana* S
dana* S
Medenjak
Medenjak

Broj poruka : 476
Godina : 47
Datum upisa : 21.01.2009

Nazad na vrh Ići dole

Sta bi ste uradili komsiji koji vas nervira? - Page 5 Empty Re: Sta bi ste uradili komsiji koji vas nervira?

Počalji od milutin Pon Mar 09 2009, 01:48

Pustao bi mu pesmu ovog cupavog Kona po ceo dan
milutin
milutin
Tiramisu
Tiramisu

Broj poruka : 646
Datum upisa : 05.03.2009

Nazad na vrh Ići dole

Sta bi ste uradili komsiji koji vas nervira? - Page 5 Empty Re: Sta bi ste uradili komsiji koji vas nervira?

Počalji od Krofnica Pon Mar 09 2009, 01:51

milutin ::Pustao bi mu pesmu ovog cupavog Kona po ceo dan

Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil
Krofnica
Krofnica
Admin
Admin

Broj poruka : 798
Lokacija : Koordinatni sistem konfuzije
Datum upisa : 20.01.2009

Nazad na vrh Ići dole

Sta bi ste uradili komsiji koji vas nervira? - Page 5 Empty Re: Sta bi ste uradili komsiji koji vas nervira?

Počalji od milutin Pon Mar 09 2009, 02:16

Brzo bi odlepio na skroz
milutin
milutin
Tiramisu
Tiramisu

Broj poruka : 646
Datum upisa : 05.03.2009

Nazad na vrh Ići dole

Sta bi ste uradili komsiji koji vas nervira? - Page 5 Empty Re: Sta bi ste uradili komsiji koji vas nervira?

Počalji od Krofnica Pon Mar 09 2009, 02:17

e a sta ako komsija misli da je ovaj cupavi simpatican? onda ima da dodje kod tebe na zurku svaki put kad mu pustis pesmu Very Happy
Krofnica
Krofnica
Admin
Admin

Broj poruka : 798
Lokacija : Koordinatni sistem konfuzije
Datum upisa : 20.01.2009

Nazad na vrh Ići dole

Sta bi ste uradili komsiji koji vas nervira? - Page 5 Empty Re: Sta bi ste uradili komsiji koji vas nervira?

Počalji od milutin Pon Mar 09 2009, 02:25

Vala moj komsija ne voli ni cupave ni osisane a od pesama samo slusa Lepu,Miroslava i Sabana
milutin
milutin
Tiramisu
Tiramisu

Broj poruka : 646
Datum upisa : 05.03.2009

Nazad na vrh Ići dole

Sta bi ste uradili komsiji koji vas nervira? - Page 5 Empty Re: Sta bi ste uradili komsiji koji vas nervira?

Počalji od Krofnica Pon Mar 09 2009, 02:27

onda se bas ne bi mnogo naljutio na ovu pesmu Kona
Krofnica
Krofnica
Admin
Admin

Broj poruka : 798
Lokacija : Koordinatni sistem konfuzije
Datum upisa : 20.01.2009

Nazad na vrh Ići dole

Sta bi ste uradili komsiji koji vas nervira? - Page 5 Empty Re: Sta bi ste uradili komsiji koji vas nervira?

Počalji od milutin Pon Mar 09 2009, 02:28

On se ljuti kad cistacica cisti hodnik pa udari u njegova vrata,odma izleti i pocne da psuje
milutin
milutin
Tiramisu
Tiramisu

Broj poruka : 646
Datum upisa : 05.03.2009

Nazad na vrh Ići dole

Sta bi ste uradili komsiji koji vas nervira? - Page 5 Empty Re: Sta bi ste uradili komsiji koji vas nervira?

Počalji od Krofnica Pon Mar 09 2009, 02:30

opasan neki komsija... onda mu nabacaj djubre ispred vrata, pa ce posle cistacici da kuva kafu Very Happy
Krofnica
Krofnica
Admin
Admin

Broj poruka : 798
Lokacija : Koordinatni sistem konfuzije
Datum upisa : 20.01.2009

Nazad na vrh Ići dole

Sta bi ste uradili komsiji koji vas nervira? - Page 5 Empty Re: Sta bi ste uradili komsiji koji vas nervira?

Počalji od milutin Pon Mar 09 2009, 02:33

Lud bre oce me opauci u mraku,nemamo svetlo na hodniku
milutin
milutin
Tiramisu
Tiramisu

Broj poruka : 646
Datum upisa : 05.03.2009

Nazad na vrh Ići dole

Sta bi ste uradili komsiji koji vas nervira? - Page 5 Empty Re: Sta bi ste uradili komsiji koji vas nervira?

Počalji od Ajrin Pon Mar 09 2009, 10:47

Ehh sta radi moja komsinica. Dugo sam se pripremala, pa sam joj na finjaka rekla ali mislim da me nije kapirala. Sledeci dan kad sam izasla napolje odmah pitala gde sam bila cele noci, posto mi auto nije tu bio. Zamisli da je ona to posmatrala i ukapirala. (Te noci je Jovan dosao po mene zato sto sam bila previse popila, pa nisam htela da vozim, auto smo tamo ostavili)
Rekla sam joj da ne sme nikome da kaze ali da imam aferu pa sam nocas bila kod njega, ali nikako da kaze to mom suprugu. hahahah. Pocela da se smeje, pa sam joj ja rekla da bude malo tise, cuce je Jovan a onda!!
Od tada me ignorise.... I bolje...

Mada jos nista nije rekla Jovanu. Slatko ce da se smejemo ako mu nesto kaze!!

Sta sam mogla drugo..
Ajrin
Ajrin
Medenjak
Medenjak

Broj poruka : 121
Godina : 46
Datum upisa : 20.01.2009

Nazad na vrh Ići dole

Sta bi ste uradili komsiji koji vas nervira? - Page 5 Empty Re: Sta bi ste uradili komsiji koji vas nervira?

Počalji od dana* S Pon Mar 09 2009, 12:29

Sigurno se priprema. Jel ` ti znas koji je to dozivljaj za nju da saopsti takvu vest. Pa ona zivi za takve prilike.
dana* S
dana* S
Medenjak
Medenjak

Broj poruka : 476
Godina : 47
Datum upisa : 21.01.2009

Nazad na vrh Ići dole

Sta bi ste uradili komsiji koji vas nervira? - Page 5 Empty Re: Sta bi ste uradili komsiji koji vas nervira?

Počalji od Krofnica Pon Mar 09 2009, 19:20

Mozda nije rekla Jovanu ali je rekla ostatku komsiluka... ne ignorise te ona nego ne moze da postigne da isprica celom komsiluku i da se sa tobom vidi Smile Sacekaj jos malo i eto nje da joj ispricas kakav ti je svaler Very Happy
Krofnica
Krofnica
Admin
Admin

Broj poruka : 798
Lokacija : Koordinatni sistem konfuzije
Datum upisa : 20.01.2009

Nazad na vrh Ići dole

Sta bi ste uradili komsiji koji vas nervira? - Page 5 Empty Re: Sta bi ste uradili komsiji koji vas nervira?

Počalji od Ajrin Pon Mar 09 2009, 20:32

hehehehe, to bi bilo stos. A ima jedan tip ovde u ulici skim ja se super slazem. I ona je to primetila pre neko vreme i isto nabacila na neku salu kad je bio neki skup u ulici. Pa je rekla kao, mozda moze irena i Matin to da urade oni se super slazu. A devojka od Martin isto super devojka vidjamo se cesto, ona nije mogla da veruje kako je ova to rekla. Boze ljudi sto cesce kopam, dolazim do zakljucka da je stvarno mali zloca... Ma mozes ti njoj hiljadu puta nesto reci, ali nece da joj se utuvi u glavu.
Ajrin
Ajrin
Medenjak
Medenjak

Broj poruka : 121
Godina : 46
Datum upisa : 20.01.2009

Nazad na vrh Ići dole

Sta bi ste uradili komsiji koji vas nervira? - Page 5 Empty Re: Sta bi ste uradili komsiji koji vas nervira?

Počalji od Krofnica Pon Mar 09 2009, 22:43

sledeci put joj reci da imas akutnu tuberkulozu Very Happy i nece ti vise prilaziti... jedino sto ce ceo komsiluk da misli da te treba staviti u karantin Very Happy:D:D
Krofnica
Krofnica
Admin
Admin

Broj poruka : 798
Lokacija : Koordinatni sistem konfuzije
Datum upisa : 20.01.2009

Nazad na vrh Ići dole

Sta bi ste uradili komsiji koji vas nervira? - Page 5 Empty Re: Sta bi ste uradili komsiji koji vas nervira?

Počalji od DUDA Uto Mar 10 2009, 13:17

Mojoj komsinici iznad mene je procurila kada pa je meni natopila plafon u kupatilu. Nije to prvi put, jednom je napravila poplavu u svom stanu a meni su plafoni u tri prostorije potpuno stradali. Morala sam da cekam godinu dana da se dobro osuse pa da obijam i menjam plafone. Elem, juce odem do nje dajoj kazem da joj je procurila kada, a ona poce da me ubedjuje da je kod nje u kupatilu sve suvo i da to nema veze sa njom. Onako iznervirana, kazem joj: "Moguce je da meni curi kisa iz oblaka, mozda ja samo mislim da imam plafon". Ipak je na kraju sisla, i kada je videla kakav mi je plafon, obecala je da ce zvati vodoinstalatera, ali ja nesto u to sumnjam. Videcemo. Mad Mad Mad

DUDA
Bombonica
Bombonica

Broj poruka : 29
Datum upisa : 19.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

Sta bi ste uradili komsiji koji vas nervira? - Page 5 Empty Re: Sta bi ste uradili komsiji koji vas nervira?

Počalji od vrabac Uto Mar 10 2009, 13:41

Tu te DUDO razumem potpuno. Sve se to desilo i meni. Posle zucne rasprave udostojila se da sidje i pogleda i kao bila je zgranuta a onda je otisla i posle nekoliko dana su popravljali da bi posle samo mesec dana voda pocela ponovo da curi. Vise kaze nema nameru ni da sidje i pogleda jer ona je opravila sve?
Uskoro ocekujem nekoga sa sve kadem da mi sleti u goste
vrabac
vrabac
Cafe Latte
Cafe Latte

Broj poruka : 8822
Datum upisa : 20.01.2009

Nazad na vrh Ići dole

Sta bi ste uradili komsiji koji vas nervira? - Page 5 Empty Re: Sta bi ste uradili komsiji koji vas nervira?

Počalji od Ajrin Sre Mar 11 2009, 10:05

Kako ljudi mogu biti tako nekulturni. Ona je sve popravila... Njoj nesto fali!!
Ajrin
Ajrin
Medenjak
Medenjak

Broj poruka : 121
Godina : 46
Datum upisa : 20.01.2009

Nazad na vrh Ići dole

Sta bi ste uradili komsiji koji vas nervira? - Page 5 Empty Re: Sta bi ste uradili komsiji koji vas nervira?

Počalji od vrabac Sre Mar 11 2009, 12:59

Fali al to sto njoj fali ona smatra kvalitetom
vrabac
vrabac
Cafe Latte
Cafe Latte

Broj poruka : 8822
Datum upisa : 20.01.2009

Nazad na vrh Ići dole

Sta bi ste uradili komsiji koji vas nervira? - Page 5 Empty Re: Sta bi ste uradili komsiji koji vas nervira?

Počalji od DUDA Sre Mar 11 2009, 15:39

Moja komsinica jos nije zvala vodoinstalatera. Nosim se mislju da ga ja pozovem, ali se plasim da ce ona odbiti da plati. Bojim se da cu na kraju ja morati da platim, jer meni vec pocinje da opada malter sa plafona. U inspekciji mi kazu da su oni nemocni jer je stan privatno vlasnistvo i oni nikoga ne mogu da nateraju da popravi ako nece. Upucuju me na tuzbu, a to je totalna ludost koja bi trajala mesecima.

DUDA
Bombonica
Bombonica

Broj poruka : 29
Datum upisa : 19.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

Sta bi ste uradili komsiji koji vas nervira? - Page 5 Empty Re: Sta bi ste uradili komsiji koji vas nervira?

Počalji od dana* S Sre Mar 11 2009, 17:03

Nema nista gore nego kada ti zapadne takva osoba za komsiju, nesto sto ne mozes da biras a moras da zivis tu gde jesi, i ako je moguce da imas normalan zivot. I sta covek da uradi takvom skotu. Sigurno ti je doslo Dudo da je scepas golim rukama i zadavis, da se raspravljas i u isto vreme glumis budalu ne vredi, verovatno joj na jedno uvo udje na jedno izadje ako uopste slusa sta joj pricas, a tuzba...do tada ces ostati i bez plafona, strasno. Ne znam kakvi su ti zivci, al` trebace ti dobri. Jos ako je komsinica neka zadrta baba, koja svoje nedostatke prikriva bezobrazlukom onda da ti nisam u kozi. Sad sam ti malo ocrnila situaciju ali ti sigurno znas vrlo dobro sa kime imas posla.
dana* S
dana* S
Medenjak
Medenjak

Broj poruka : 476
Godina : 47
Datum upisa : 21.01.2009

Nazad na vrh Ići dole

Sta bi ste uradili komsiji koji vas nervira? - Page 5 Empty Re: Sta bi ste uradili komsiji koji vas nervira?

Počalji od VIP Pet Mar 13 2009, 12:10

Znaci ono sto treba da uradis Dudo je da provalis u stan iznad te tvoje komsinice (kad budu na odmoru) i da pustis lagano da tece voda iz svih slavina, naravno prethodno zapusi necim odvode i onda se lagano vrati u svoj stan i pripremi kisobran jer mozda ce da probije skroz do tebe. Twisted Evil
VIP
VIP
Cokoladica
Cokoladica

Broj poruka : 57
Datum upisa : 24.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

Sta bi ste uradili komsiji koji vas nervira? - Page 5 Empty Re: Sta bi ste uradili komsiji koji vas nervira?

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 5 od 7 Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu