Ćaskanje uz Kaficu
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Draga, prevario sam te! Izvoli dijamant!

+2
dana* S
milan
6 posters

Ići dole

Draga, prevario sam te! Izvoli dijamant! Empty Draga, prevario sam te! Izvoli dijamant!

Počalji od milan Čet Avg 20 2009, 13:59

Draga, prevario sam te! Izvoli dijamant! V144333p0

Britanski biznismen kupovao je ženi dijamant svaki put kada bi je prevario, gospođa skupila impozantnu kolekciju nakita!

Robert Čarlton bio je u braku sa Elizabet 26 godina, ali nije mu bilo strano "švrljanje". Da bi se iskupio, svaki put kada bi proveo noć sa drugom ženom, suprugu bi častio dijamantima.

Neverstvo je Čarltona koštalo skoro 300.000 funti, a Elizabeta je nakupila unikatne dijamantske minđuše, narukvice, prstenje i ogrlice.

U kolekciji, koju je njihova ćerka ponudila na aukciji, nalazi se i najskuplji dokaz Robertovog neverstva - ogrlica od 54 dijamanta iz elizabetanskog i viktorijanskog doba, vredna 50.000 funti.
milan
milan
Tiramisu
Tiramisu

Broj poruka : 916
Godina : 40
Datum upisa : 28.01.2009

Nazad na vrh Ići dole

Draga, prevario sam te! Izvoli dijamant! Empty Re: Draga, prevario sam te! Izvoli dijamant!

Počalji od dana* S Čet Avg 20 2009, 14:05

Skupe mu bile te prevare. Eh, da je i ona njemu kupovala za svoje prevare, bankrotirali bi. Mislim nije ga sigurno verno cekala u njihovom luksuznom domu.
dana* S
dana* S
Medenjak
Medenjak

Broj poruka : 476
Godina : 47
Datum upisa : 21.01.2009

Nazad na vrh Ići dole

Draga, prevario sam te! Izvoli dijamant! Empty Re: Draga, prevario sam te! Izvoli dijamant!

Počalji od vrabac Pet Avg 21 2009, 12:41

Pekla coveka savest al mozda nije nju?
vrabac
vrabac
Cafe Latte
Cafe Latte

Broj poruka : 8822
Datum upisa : 20.01.2009

Nazad na vrh Ići dole

Draga, prevario sam te! Izvoli dijamant! Empty Re: Draga, prevario sam te! Izvoli dijamant!

Počalji od arlekino Pet Avg 21 2009, 23:01

Elizabet nije varala svog supruga jer svakiput dok je bila u krevetu sa drugim muskarcem u mislima je bila sa svojim voljenim suprugom i to se onda ne racuna, bilo je ono "izvini dragi ja sam se malo ...ebala sa drugim"
arlekino
arlekino
Tiramisu
Tiramisu

Broj poruka : 540
Datum upisa : 20.01.2009

Nazad na vrh Ići dole

Draga, prevario sam te! Izvoli dijamant! Empty Re: Draga, prevario sam te! Izvoli dijamant!

Počalji od gedza Sub Avg 22 2009, 12:17

arlekino da ti nisi vidovita,svasta znas
gedza
gedza
Medenjak
Medenjak

Broj poruka : 130
Datum upisa : 13.05.2009

Nazad na vrh Ići dole

Draga, prevario sam te! Izvoli dijamant! Empty Re: Draga, prevario sam te! Izvoli dijamant!

Počalji od tara Ned Avg 23 2009, 16:38

hahahaaaaaaaaa,sve u svemu ,covjek se iskupljivao jedino onako kako je znao
tara
tara
Cokoladica
Cokoladica

Broj poruka : 70
Lokacija : pojma nemam
Datum upisa : 17.08.2009

Nazad na vrh Ići dole

Draga, prevario sam te! Izvoli dijamant! Empty Re: Draga, prevario sam te! Izvoli dijamant!

Počalji od vrabac Pon Avg 24 2009, 12:31

Pa masta mu i nije neka dobra strana
vrabac
vrabac
Cafe Latte
Cafe Latte

Broj poruka : 8822
Datum upisa : 20.01.2009

Nazad na vrh Ići dole

Draga, prevario sam te! Izvoli dijamant! Empty Re: Draga, prevario sam te! Izvoli dijamant!

Počalji od arlekino Uto Sep 01 2009, 22:48

gedza ::arlekino da ti nisi vidovita,svasta znas

jesam, nisi znao do sada, bila sam i kod babe Dostane i ona mi je isto to rekla kao i ti zato se pazi lako mogu da te provalim
arlekino
arlekino
Tiramisu
Tiramisu

Broj poruka : 540
Datum upisa : 20.01.2009

Nazad na vrh Ići dole

Draga, prevario sam te! Izvoli dijamant! Empty Re: Draga, prevario sam te! Izvoli dijamant!

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Nazad na vrh


 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu