Ćaskanje uz Kaficu
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Tijana Stajsic????

Ići dole

Tijana Stajsic???? Empty Tijana Stajsic????

Počalji od beba Čet Maj 28 2009, 18:17

Tijana Stajšić: U akciji sredi svoju kuću

Tijana Stajsic???? Tijana-stajsic4

Tijana Stajsic???? Tijana-ljubi

Tijana Stajsic???? Tijana-stajsic-ljubi


Tijana Stajšić, najintrigantnija ukućanka Velikog Brata, poslednje dane maja provodi sa majstorima, koji renoviraju njen „devojački kutak“ u Novom Sadu. Mada joj ne zagorčavaju život, već se trude da što brže njene želje pretvore u delo, Tijana kaže: „Bila bih najsrećnija kad bi mogla da danas izađem iz stana, a sutra - kad uđem u njega - vidim da je sve gotovo. Međutim, svesna sam da je za tako nešto potreban ’čarobni štapić’“. Na pitanje da li je uspela da se odmori od frke, u koju je „upala“ posle izlaska iz kuće Velikog Brata, odgovara: „Uživala sam u njoj! Uostalom, kad sam ulazila tačno sam znala šta će me čekati kad se vratim u realnost. Vrlo sam flegmatična, možda i previše. Mnogi su me pitali ’kako si mogla da tako odreaguješ na onaj ili ovaj gest’, ali meni nije jasno zašto ljudi svemu tome pristupaju s toliko ozbiljnosti. Mene, apsolutno, ništa ne može da uznemiri. Gledam sebe, ljude koje volim i svoje ciljeve, a sve ostalo mi nije naročito bitno. Međutim, moram da pomenem još nešto. Od izlaska iz kuće VB do danas nisam se našla ni u jednoj, jedinoj neprijatnoj situaciji. Zaista je tako, a nisu zanemarljive ni brojne poslovne ponude.“
beba
beba
Tiramisu
Tiramisu

Broj poruka : 674
Godina : 33
Datum upisa : 21.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

Nazad na vrh


 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu