Ćaskanje uz Kaficu
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Peđa D' Boj glumi ludog naučnika!

Ići dole

Peđa D' Boj glumi ludog naučnika! Empty Peđa D' Boj glumi ludog naučnika!

Počalji od vrabac Pon Maj 11 2009, 11:41

Peđa D' Boj glumi ludog naučnika! Pedjajovanovic


U američko-srpskom filmu „Srpski ožiljci“, čija će premijera biti 14. maja u Sava centru, pored čuvenog Majkla Medsona, Marka Dokaskosa, Vladimira Rajčića, Jane Milić, Sergeja Trifunovića i drugih glumaca, glumi i Peđa D' Boj! I to, ludog naučnika koji je izmislio oružje kojim će uništiti svet... Ulogu je muzičar zaslužio time što se na pravom mestu našao u pravo vreme! "Stalno visim na jednom splavu ispod Brankovog mosta. Jedne večeri, došao je moj prijatelj sa jednim Amerom koji me je video odmah u toj ulozi!. Nažalost, neću moći da dođem na premijeru. Već dva meseca sam u Parizu, renoviram stan i spremam sve za dolazak moje najmlađe ćerkice koja će na jesen doći u Pariz”, kaže Peđa. Ovo nije prvo filmsko iskustvo kontroverznog muzičara. U sedamnaestoj godini, u jednom filmu koji se snimao u Berlinu, Peđa je glumio Svetog Petra! "Pošto sam u Francuskoj često bio nezaposleni muzičar, mnogo puta sam statirao na snimanjima. I nije nešto, ali bože moj! Moja uloga u „Srpskim ožiljcima“ nije velika, ali ko zna koje uloge me u životu još čekaju!”, kaže Peđa, iz sunčanog Pariza.
vrabac
vrabac
Cafe Latte
Cafe Latte

Broj poruka : 8822
Datum upisa : 20.01.2009

Nazad na vrh Ići dole

Peđa D' Boj glumi ludog naučnika! Empty Re: Peđa D' Boj glumi ludog naučnika!

Počalji od Gost Pon Maj 11 2009, 13:12

Pa on i ima facu bas za takvu ulogu... Nisu mogli naci bolji izbor Very Happy Very Happy

Gost
Gost


Nazad na vrh Ići dole

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu