Ćaskanje uz Kaficu
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

“Azra” nikad više

4 posters

Ići dole

“Azra” nikad više Empty “Azra” nikad više

Počalji od lepotica Pet Apr 17 2009, 21:18

“Azra” nikad više Moz-stulic
Branimir - Džoni Štulić

* Pa, hoćete li opet okupiti "Azru"?
- Uvek sam hteo isti pristup. I kad skupljaš
marke ili se baviš sportom, osnovna je stvar da se prvih pet minuta razgibaš. Ne možeš tek tako da uletiš. Sa sviranjem je isto, čovek mora da se zagreje i razgiba, inače je ukočen. Iako se ništa nije promenilo, ne mogu sad da krenem kao što sam onda išao. Ljudima nije važno ono što jeste i što znaš, nego ono što oni misle da jeste. Konkretno, 1983. sam imao neke plave pantalone sa crnom štraftom, ali su svi pamtili da sam nosio "adidas" trenerku. Nije važno što nikad nisam imao "adidasicu". To je jedan jaz i nemogućnost, isto kao kad si u pustinji, umireš od žeđi, a imaš vodu u kolenu.

INTERVJU SA STULICEM
lepotica
lepotica
Cokoladica
Cokoladica

Broj poruka : 92
Godina : 36
Lokacija : Beograd
Datum upisa : 28.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

“Azra” nikad više Empty Re: “Azra” nikad više

Počalji od Gost Pet Apr 17 2009, 22:42

Stulic je imao to nesto u svojim pesmama... Nijedan clan Azre nije bio nikakav virtuoz na instrumentu ali su imali to nesto sto je privlacilo publiku... Meni licno je ovo jedan od najdrazih bendova iz ex-Yu...

Gost
Gost


Nazad na vrh Ići dole

“Azra” nikad više Empty Re: “Azra” nikad više

Počalji od arlekino Pet Apr 17 2009, 23:23

ti si Wuce nostalgicar, znas li koliko vec dugo nema Azre na muzickom trzistu
arlekino
arlekino
Tiramisu
Tiramisu

Broj poruka : 540
Datum upisa : 20.01.2009

Nazad na vrh Ići dole

“Azra” nikad više Empty Re: “Azra” nikad više

Počalji od Gost Sub Apr 18 2009, 01:23

Sto se tice muzike ja sam itekako nostalgicar... Ovo danas je obicno sranje... Nije ni Azra bila sad neki extra mega giga sjajn bend al su bar bili bolji od ovih danasnjih tzv. zvezda....

Gost
Gost


Nazad na vrh Ići dole

“Azra” nikad više Empty Re: “Azra” nikad više

Počalji od gola Ned Apr 19 2009, 00:41

Hrvatski komentari u "Slobodnoj Dalmaciji na tekst iz "Vecernjih novosti"

e moj Johnny...
kada bi se ti sjetio na kojem zagrebačkom kvartu si proživio najbolje godine života, u kojem stanu si pisao najljepše pjesme, na kojoj si klupici svirao i tko si bio prije nego si postao Johnny.. ne bi nikada davao intervju za srpske novine...srami se druže...i bolje je da se ne vraćaš, upropastio si se...srce ti je na krivom mjestu...

ankica ‌ 18.04.2009 ‌ 23:36 Odgovor
da da da vidis ti kakav si ti domoljub
bravo mrzis srbe pa prava si faca!!!! Hajde junacino pokazi se tamo gdje trebaju prave junacine, mrzi Zeljka Covica, Mitomira Zuzula, Luku Rajica, Miroslava Kutlu, Antu Dapica, i sve one koji su opljackali Plivu, nasu zemlji i obogatili se na nesreci ljudi u ratu. Tu sutis jadnice. Na kraju procitaj originalni tekst interviewa, Jonny je faca i gadi mu trositi vrijeme sa mrznjom ispunjenim jadnicima kao sto si ti.

DŠ ‌ 18.04.2009 ‌ 20:45 Odgovor
Promašio stoljeće
Tobožnji domoljub koji ljubi profašističku "američku strojnicu" ima hrabrosti čak i da dijeli lekcije. Ne samo da je glupav, nego i loše vidi jer sam ja na visini na koju on ne će dospjeti ni u drugomu životu. DZvonimirKNIN: " (DŠ; Ocito je da si jedan od ljubimaca "krampasa"idi sada odpuzi u rupu iz koje si se izvukao.Zbogom)

Mr_Anderson ‌ 18.04.2009 ‌ 20:18 Odgovor
Johny5
Ono što je i njegovu smetnju uočava samo ono što je!

Mr_Anderson ‌ 18.04.2009 ‌ 19:47 Odgovor
Jonhy4
Ono što prvo uočimo kod drugih, za što ih optužujemo i što nas kod njih smeta , samo je znak onoga što se događa u nama samima, kakvi smo mi. To još nismo u stanju vidjeti kod sebe jer smo totalno poistovjećeni sa našom (lažnpm) životnom ulogom koja je u biti samo iluzija. Mi u biti nismo ta iluzija, no moći ćemo je vidjeti tek kada se od nje potpuno odvojimo.

cleo@ ‌ 18.04.2009 ‌ 19:54 Odgovor
Lijepo
Slazem se, tako je ponekad, a ponekad nije; ako se netko na zalost ne pere i ne mirisi bas najbolje nemoras smrditi da bi te to kod njega smetalo.


storm1995cro ‌ 18.04.2009 ‌ 19:05 Odgovor
EEEEE jadna li vam majka izdajnička !!!!!!!!!!!!
a vi ******* šta radite tu ?????' imate svoje novine pa komentirajte ! iš traktorijaši !!!!!

cleo@ ‌ 18.04.2009 ‌ 19:49 Odgovor
A ti...
...prvo nauci pisati, pa komentiraj. Obicno ide tim redosljedom.

storm1995cro ‌ 18.04.2009 ‌ 19:03 Odgovor
EEEEE jadna li vam majka izdajnička !!!!!!!!!!!!
nikad ali nikad da nisi ni došao u Hrvatsku ! jado jadni izdajnički ! pu , pu , pu na svakog hrvata koji je kao ovaj " hrvatina " !!! di bi bili danas da su nas takvi kao on branili pu domovinskom ratu ???? ... bili bi u pi... mat... negdje po svijetu !!! takvim ljudima uopće ne treba davati publicitet, ali neka, neka mlađi vide kakvih izdajnika mađu " hrvatima " ima...kukavica i moralna nakaza !!!!!! branimir štilić !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! pu. pu .pu !!!

cleo@ ‌ 18.04.2009 ‌ 19:46 Odgovor
EEEEE HRVATINO!!!
Storm, posto si takva hrvatina mogao bi si na pocetak prevesti ime na hrvatski, ukljucujucu cro. Nije mi jasno zasto barem 70 posto diskusija i komentara svih clanaka zavrsi na nekakvom nacionalnom prepucavanju. Dakle ima ih puno koji jos uvjek zive u proslosti. Ili zato sto im jako fali ili nemogu nista argumentirano napisati pa talno trube isprazna nacionalisticka sranja. Meni se Azra svidala tada, rado je poslusam i danas a da je Stulic bivsi zemljanin, sada vanzemaljac koji nevoli Zemlju - boli me briga!

crosssser ‌ 18.04.2009 ‌ 19:05 Odgovor
ti si pao s marsa
Stulic nije Hrvat. A cak i da jeste razumio bi sto je trazuo ispisnicu.....

storm1995cro ‌ 18.04.2009 ‌ 19:21 Odgovor
EEEEE jadna li vam majka izdajnička !!!!!!!!!!!!
vodi se kao hrvat ! ali što se onda ne deklarira kao srbin ???? svaka životinja zna kojem stadu pripada !!!!!!!! štaje on ??? obični narkomana koji nema pravo u usta uzimati thompsona kakav god da je ! a kad kao marko u na trgu okupi 130 000 , MAKSIMIRU 65 000, SPLIT 45 000 ljudi (procjena policije ) ja kleknem pred njega ! štulić gitarist ?(svaki solo jednostavan malo dijete zna odsvirati ) tekstopisac ( klasična narkomanska priča )?virtuoz ( u svakoj pjesm 4 akorda -smješno )? muzičar ( sve skupa ništa posebno ! uzor mladima ?- ne daj ti bože !!! dakle ?

To_je_zo ‌ 18.04.2009 ‌ 19:40 Odgovor
Ne volim ga ni ja ko covjeka
Puno toga stoji. Ali ni Azra ni Stulic nisu nikada sebe vidjeli ko gitaristicke virtuoze. Glavna kvaliteta Azre je su po meni ipak tekstovi i dikcija. Znaci pjevao je ispravnije i cisce hrvarski nego ga 90% hrvata govore

quisquam ‌ 18.04.2009 ‌ 18:58 Odgovor
pa u pravu je- sve je to danas smece
sto bi i razlikovao

Postman ‌ 18.04.2009 ‌ 18:26 Odgovor
johnny, thompson
Obojica veliki u svoje vrijeme i sa hrpom obožavatelja i osigurali svoje veliko mjesto u glazbenoj pa i političkoj povijesti. Osobno uživam i u glazbi i jednog i drugog
.
crosssser ‌ 18.04.2009 ‌ 19:04 Odgovor
shvatam....
Stulica slusas zbog same muzike a Thompsona zbog sadrzaja pjesama, zar ne?

Rubirosa ‌ 18.04.2009 ‌ 17:34 Odgovor
Saradnja sa Bregovicem...
"Dzoni, ba, necu s tobom da pricam o politici, eto necu!" Ja popizdim! Idem da ga zguzim, a on pobjegne pod krevet, niti zguzit ga ne mogu. Pa, mislim se, sta da radim s tobom, ne mogu da pricam o politici, ne mogu da te ****m, sta da radim? A ocito nisam Zdravko Colic, i eto, tako je nasa saradnja pukla....

Mr_Anderson ‌ 18.04.2009 ‌ 16:21 Odgovor
Johny3
"Sretan sam što osjećam da nisam kao drugi ,ne zaglupljuju me medijima ,u podsmijehu sam prvi. Smrdi mi iz usta i znoje mi se noge ,oči su mi pivske boce ,sačuvaj me Bože.Poljubi me ,poljubi me, poljubi meeeeee, ravno u dupe!"

malitrn ‌ 18.04.2009 ‌ 16:02 Odgovor
Hvala Bogu da ga nema u Hrvatskoj njega
i onog njegovog jodlanja od pjevanja i luđačkih tekstova o ciganima itd. Ma sto kila budaleeeeeeeeetineeeeeeeeeeeeee !!!

crosssser ‌ 18.04.2009 ‌ 19:08 Odgovor
sta je?
Ne odgovaraju ti textovi? Zao ti je sto Stulic ne pjeva ko Thompson o maxovim mesarima? sad ispada lose sve sto ne velica fasizam u Hrvata....

Brezovica ‌ 18.04.2009 ‌ 15:48 Odgovor
Zašto šamaraš Alku, Štuliću?
A toliko te voli i čezne za tobom.
gola
gola
Medenjak
Medenjak

Broj poruka : 334
Datum upisa : 08.04.2009

Nazad na vrh Ići dole

“Azra” nikad više Empty Re: “Azra” nikad više

Počalji od Gost Ned Apr 19 2009, 01:04

Болесни Хрвати... Шта друго да кажем........

Gost
Gost


Nazad na vrh Ići dole

“Azra” nikad više Empty Re: “Azra” nikad više

Počalji od Vila Ned Apr 19 2009, 10:19

evo ti primer Wuče - valjda dovoljno samo po sebi govori: ja nikad ne bih ovo pročitala iz novosti ili sa neta, da nisi preneo ovde...(mislim na intervju)
Vila
Vila
Medenjak
Medenjak

Broj poruka : 373
Godina : 46
Lokacija : blok
Datum upisa : 14.02.2009

http://email - shumskaaa@gmail. com

Nazad na vrh Ići dole

“Azra” nikad više Empty Re: “Azra” nikad više

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu