Ćaskanje uz Kaficu
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Sta bi moglo da vas odbije na prvom sastanku?

5 posters

Ići dole

Sta bi moglo da vas odbije na prvom sastanku? Empty Sta bi moglo da vas odbije na prvom sastanku?

Počalji od Krofnica Pet Apr 17 2009, 00:53

Izadjete na prvi sastanak... osoba sa kojom ste izasli vam se svidja... sta bi moglo u potpunosti da vas odbije od te osobe? Nacin odevanja? Politicka nesloga?

Meni je jednom jedan rekao da zene nisu egal muskarcima i da moraju da ih slusaju... i da su feministkinje ruzne i debele muskarace... ostao je sam za stolom jako brzo Twisted Evil


Poslednji izmenio Krofnica dana Pet Apr 17 2009, 00:56, izmenjeno ukupno 1 puta
Krofnica
Krofnica
Admin
Admin

Broj poruka : 798
Lokacija : Koordinatni sistem konfuzije
Datum upisa : 20.01.2009

Nazad na vrh Ići dole

Sta bi moglo da vas odbije na prvom sastanku? Empty Re: Sta bi moglo da vas odbije na prvom sastanku?

Počalji od Gost Pet Apr 17 2009, 00:55

Njen nacin razmisljanja... Odma se tu vidi kako cemo se slagati... Dzaba i fizicka lepota ako je neka ubi Boze... Very Happy Very Happy

Gost
Gost


Nazad na vrh Ići dole

Sta bi moglo da vas odbije na prvom sastanku? Empty Re: Sta bi moglo da vas odbije na prvom sastanku?

Počalji od mara Sub Apr 18 2009, 12:18

Ako ne moze da me nasmeje
mara
mara
Cokoladica
Cokoladica

Broj poruka : 51
Datum upisa : 02.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

Sta bi moglo da vas odbije na prvom sastanku? Empty Re: Sta bi moglo da vas odbije na prvom sastanku?

Počalji od arlekino Sub Apr 18 2009, 23:01

Sastanak bi ispostovala do kraja (ukoliko bas nem anekog vredjanja) ali sledeci sastanak se ne bi desio ako je cutolog, ako ima vulgaran recnik, ako me ne gleda u oci, ako mnogo mudruju i samo "ja pa ja pa" i ako nema uctivog postovanja prema svom sagovorniku a u ovom slucaju bi bila to ja. Odgovor na ovo pitanje ustvari diktira konkretna situacija u kojoj se nadjes i konkretan dijalog koji se vodi ali isto tako neprikladni predlozi na prvom sastanku u sekundi podizu zid izmedju nas
arlekino
arlekino
Tiramisu
Tiramisu

Broj poruka : 540
Datum upisa : 20.01.2009

Nazad na vrh Ići dole

Sta bi moglo da vas odbije na prvom sastanku? Empty Re: Sta bi moglo da vas odbije na prvom sastanku?

Počalji od dana* S Pon Apr 20 2009, 18:34

Pa sad , neznam da li bi taj prvi sasatnak bio presudan , mozda bih mu dala i drugu sansu, ali kada se trudi da me po svaku cenu odvuce u krevet tj.kada je napadan verovatno bi bio i poslednji sastanak. To mi se bas i desilo. Simpatican decko ali napadan do zla Boga, stekla sam utisak kao da nije nikada u zivotu imao seksualni odnos sa zenom, kao da je jadan zagoreo, a ja necu sigurno biti ta koja ce ga ohladiti. U stvari i to zavisi od osobe.
dana* S
dana* S
Medenjak
Medenjak

Broj poruka : 476
Godina : 47
Datum upisa : 21.01.2009

Nazad na vrh Ići dole

Sta bi moglo da vas odbije na prvom sastanku? Empty Re: Sta bi moglo da vas odbije na prvom sastanku?

Počalji od milutin Uto Apr 21 2009, 01:12

Bar si sigurna da nije peder
milutin
milutin
Tiramisu
Tiramisu

Broj poruka : 646
Datum upisa : 05.03.2009

Nazad na vrh Ići dole

Sta bi moglo da vas odbije na prvom sastanku? Empty Re: Sta bi moglo da vas odbije na prvom sastanku?

Počalji od Krofnica Uto Apr 21 2009, 02:59

milutin ::Bar si sigurna da nije peder

E tu Boga mi gresis... ja imam druga koji kad sam ga tek upoznala je toliko bio dosadan sa pricama o seksu i tako se postavio kao da je sve devojke oko njega hteo da bapi... sto je mene naravno izludjivalo i morala sam da mu kazem da OLADI... naravno posle par godina je konacno priznao da je peder... a sad kad pogledam unazad shvatim da je pokusavao da se dokaze i pokaze kao macho men da neko ne bi posumnjao...
Krofnica
Krofnica
Admin
Admin

Broj poruka : 798
Lokacija : Koordinatni sistem konfuzije
Datum upisa : 20.01.2009

Nazad na vrh Ići dole

Sta bi moglo da vas odbije na prvom sastanku? Empty Re: Sta bi moglo da vas odbije na prvom sastanku?

Počalji od arlekino Uto Apr 21 2009, 23:23

Krofnice, oni su bar dobri drugari ako vec nisu muskarci koji su zainteresovani za devojke
arlekino
arlekino
Tiramisu
Tiramisu

Broj poruka : 540
Datum upisa : 20.01.2009

Nazad na vrh Ići dole

Sta bi moglo da vas odbije na prvom sastanku? Empty Re: Sta bi moglo da vas odbije na prvom sastanku?

Počalji od Krofnica Uto Apr 21 2009, 23:39

pa da znas da je i bilo tako... dok je bio prikriveni peder i smarao sve zene oko sebe da bi se dokazao niiko nije mogao da se svari... cim je obelodanio konacno svima i nasao decka i mi smo poceli da se druzimo sa njim Very Happy:D:D:D
Krofnica
Krofnica
Admin
Admin

Broj poruka : 798
Lokacija : Koordinatni sistem konfuzije
Datum upisa : 20.01.2009

Nazad na vrh Ići dole

Sta bi moglo da vas odbije na prvom sastanku? Empty Re: Sta bi moglo da vas odbije na prvom sastanku?

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu