Ćaskanje uz Kaficu
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Severina

+6
gedza
beba
sanja
Vila
vrabac
milan
10 posters

Strana 2 od 2 Prethodni  1, 2

Ići dole

Severina - Page 2 Empty Re: Severina

Počalji od beba Uto Avg 11 2009, 12:14

Severina snimila "Haljinicu"

Severina - Page 2 Severina

beba
beba
Tiramisu
Tiramisu

Broj poruka : 674
Godina : 33
Datum upisa : 21.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

Severina - Page 2 Empty Re: Severina

Počalji od gedza Čet Sep 03 2009, 14:49

Severina - Page 2 Thumb_1210_25
gedza
gedza
Medenjak
Medenjak

Broj poruka : 130
Datum upisa : 13.05.2009

Nazad na vrh Ići dole

Severina - Page 2 Empty Re: Severina

Počalji od vrabac Sre Sep 09 2009, 13:09

vrabac
vrabac
Cafe Latte
Cafe Latte

Broj poruka : 8822
Datum upisa : 20.01.2009

Nazad na vrh Ići dole

Severina - Page 2 Empty Re: Severina

Počalji od apolon Sub Sep 26 2009, 12:18

Udala bih se, ali nemam vremena!

Stidim se izjava splitskog gradonačelnika Željka Keruma, strašno je to što on širi međunacionalnu mržnju!

Severina - Page 2 Image
apolon
apolon
Medenjak
Medenjak

Broj poruka : 400
Godina : 39
Datum upisa : 28.01.2009

Nazad na vrh Ići dole

Severina - Page 2 Empty Re: Severina

Počalji od vrabac Ned Okt 18 2009, 13:57

Prvi koncert u Srbiji: Seve zapalila „Arenu"

Severina Vučković održala sinoć prvi solistički koncert u Srbiji, koji je raspametio 10.000 njenih fanova

Severina - Page 2 Image
vrabac
vrabac
Cafe Latte
Cafe Latte

Broj poruka : 8822
Datum upisa : 20.01.2009

Nazad na vrh Ići dole

Severina - Page 2 Empty Re: Severina

Počalji od milan Pon Okt 19 2009, 13:02


Ispljuvana zbog „Ja sam Srbijanka“


Severina Vučković naišla na osudu javnosti u Hrvatskoj zbog „ispada“ na koncertu u Beogradskoj areni

Najpopularnija i najkontroverznija hrvatska pevačica Severina Vučković održala je preksinoć odličan koncert u Beogradskoj areni pred 15.000 ljudi. Atraktivna Sevka napravila je fenomenalan muzičko-scenski spektakl, pa je više od dva sata publiku držala na nogama. Međutim, kad je krenula da peva pesmu „Dalmatinka“, nastalo je blago komešanja u publici, što je osetila i sama pevačica. Da li zbog toga ili nečeg drugog, tek ona je nakon pesme ponovila refren i umesto „Ja sam Dalmatinka“ otpevala „Ja sam Srbijanka“, što je izazvalo prave ovacije u Areni.

Međutim, dan nakon nastupa u hrvatskim medijima i na brojnim forumima krenula je pljuvačina po zgodnoj Splićanki zbog činjenice da je rešila da se „proda“ dodvoravajući se „Srbima u Beogradu“.

- Severina je ovakav „ispad“ prvi put napravila pre mesec dana, kada je nastupala u Kragujevcu. Ona je i tada otpevala sporan refren menjajući reč „Dalmatinka“ u „Srbijanka“, pa su je neki mediji i tom prilikom isprozivali. Međutim, ovo u Beogradu je mnoge Hrvate još više pogodilo, jer se desilo na velikom koncertu, pred brojnim medijskim ekipama - priča naš sagovornik blizak pevačici.

Zbog toga i ne čudi reakcija medija iz „lijepe njihove“, koji se pitaju da li Seve planira da se vrati u Split, ili će ostati u Srbiji. Publika na forumima nije štedela teške reči, pa su, između ostalog, napisali: „Jadnica, za lovu bi sve prodala“; „Može li jadnije, teško“; „Ružnu sliku o Hrvaticama, posebno o Dalmatinkama, dala je Seve srpskoj žgadiji“; „Nije sramota reći istinu o sebi“; „Bravo, Seve, i ja sam donedavno mislio da smo drukčiji od Srba, al’ vidim da smo po svemu jednaki“, kao i niz mnogo uvredljivijih komentara.

Kako će se završiti ova polemika i da li će Dalmatinci, pre svega, oprostiti svojoj popularnoj zemljakinji „greh iz Beograda“, videćemo u narednom periodu, u kojem će se sigurno još dosta pisati o tome kako je najpoznatija Dalmatinka preko noći postala Srbijanka.
milan
milan
Tiramisu
Tiramisu

Broj poruka : 916
Godina : 40
Datum upisa : 28.01.2009

Nazad na vrh Ići dole

Severina - Page 2 Empty Re: Severina

Počalji od apolon Sub Okt 24 2009, 11:08

Severinin novi spot

Video spot za pesmu "Muškarcu samo treba kurva" Severine Vučković šokirao je publiku!S obzirom da sadrži dosta scena nasilja , nije preporučljiv za uzrast ispod 18 godina

apolon
apolon
Medenjak
Medenjak

Broj poruka : 400
Godina : 39
Datum upisa : 28.01.2009

Nazad na vrh Ići dole

Severina - Page 2 Empty Re: Severina

Počalji od vrabac Sre Dec 16 2009, 15:22

Severinin novi singl - Lola

Najnovija Severinina pesma snimljena je za album Miligram, Aleksandra Milića Milija

Uz Severinu na albumu pevaju Željko Joksimović, Jelena Rozga, Željko Samardžić, Tifa, Kaliopi, Milena Vučić, Emina Jahović, kao i Saša Matić. Pesme je napisao Mili , inače jedan od autora Cecinih albuma, kao i Lepe Brene.

vrabac
vrabac
Cafe Latte
Cafe Latte

Broj poruka : 8822
Datum upisa : 20.01.2009

Nazad na vrh Ići dole

Severina - Page 2 Empty Re: Severina

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 2 od 2 Prethodni  1, 2

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu