Ćaskanje uz Kaficu
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

2,5 cm (HOT) sreće

Ići dole

2,5 cm (HOT) sreće Empty 2,5 cm (HOT) sreće

Počalji od vrabac taj Pet Jul 26 2019, 17:52

2,5 cm (HOT) sreće

Listam pre neki dan kanale na TVu i slučajno se zadržah na nekoj lokalnoj televiziji jer sam prepoznao jednog našeg seksologa koji deli savete na svim kanalima.
Odmah sam shvatio da mlada voditeljka insistira da on priča o dimenzijama penisa
a on kao za đavola preskače tu temu. U jednom trenutku mislim da mu je bilo dosta
i obrati joj se rečima:

- Gospođice nećete biti zadovoljni onim što ću vam reći, odnosno bićete nezadovojni kada shvatite da ste do sada idealizovali pogrešne muškarce.

Ona i dalje insistira, kaže hoću istinu pa kakva god da je a oči joj sjaje.

Dobro kaže on ako već insistirate reći ću vam da za dobar orgazam učestvujete samo sa prva dva santimetra vaše vagine a sve ostalo je prazan hod. Znači da me bolje razumete sve što vas čini srećnom u seksu a zavisi od vaše vagine nalazi se u njena prva dva santimetra.

- Da li ste me razumeli za dobar orgazam važnija je širina a ne dužina penisa.

More što se ona iznenadila nego sam i ja ostao bez teksta. Odmah sam se setio da od momenta kada muškarac postane svestan svoje seksualnosi počinje da ga premerava. Nisam znao ni jednog drugara a da se nije precizno hvalio svojom dužinom i u santimetrima i milimetrima a neki i u metrima...

Ostade ona zbunjena a ja upitah ženu:

- Gde ti je onaj šnajderski metar....
vrabac
vrabac
Cafe Latte
Cafe Latte

Broj poruka : 8774
Datum upisa : 20.01.2009

Nazad na vrh Ići dole

Nazad na vrh

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu