Ćaskanje uz Kaficu
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

2,5 cm (HOT) sreće

Ići dole

 2,5 cm (HOT) sreće Empty 2,5 cm (HOT) sreće

Počalji od vrabac Pet Jul 26 2019, 17:52



2,5 cm (HOT) sreće


Listam pre neki dan kanale na TVu i slučajno se zadržah na nekoj lokalnoj televiziji jer sam prepoznao jednog našeg seksologa koji deli savete na svim kanalima.
Odmah sam shvatio da mlada voditeljka insistira da on priča o dimenzijama penisa
a on kao za đavola preskače tu temu. U jednom trenutku mislim da mu je bilo dosta
i obrati joj se rečima:

- Gospođice nećete biti zadovoljni onim što ću vam reći, odnosno bićete nezadovojni kada shvatite da ste do sada idealizovali pogrešne muškarce.

Ona i dalje insistira, kaže hoću istinu pa kakva god da je a oči joj sjaje.

Dobro kaže on ako već insistirate reći ću vam da za dobar orgazam učestvujete samo sa prva dva santimetra vaše vagine a sve ostalo je prazan hod. Znači da me bolje razumete sve što vas čini srećnom u seksu a zavisi od vaše vagine nalazi se u njena prva dva santimetra.

- Da li ste me razumeli za dobar orgazam važnija je širina a ne dužina penisa.

More što se ona iznenadila nego sam i ja ostao bez teksta. Odmah sam se setio da od momenta kada muškarac postane svestan svoje seksualnosi počinje da ga premerava. Nisam znao ni jednog drugara a da se nije precizno hvalio svojom dužinom i u santimetrima i milimetrima a neki i u metrima...

Ostade ona zbunjena a ja upitah ženu:

- Gde ti je onaj šnajderski metar....
vrabac
vrabac
Cafe Latte
Cafe Latte

Broj poruka : 8822
Datum upisa : 20.01.2009

Nazad na vrh Ići dole

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu