Ćaskanje uz Kaficu
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

SVET MOBILNIH TELEFONA

4 posters

Ići dole

SVET MOBILNIH TELEFONA Empty SVET MOBILNIH TELEFONA

Počalji od zivcani Pet Jan 23 2009, 14:23

ZA POCETAK KOJI MODEL IMATE A KOJI BI STE RADO IMALI I ZASTO,OTVORIMO POLEMIKU RAZMENIMO ISKUSTVA ,POMOZIMO JEDNI DRUGIMA...[youtube]https://www.youtube.com/watch?v=uy5Pvoaoljo[/youtube
Model d 780 SAMSUNG imam 2 meseca i rado bih ga preporucio svima koji imaju post paid sim kartice lagano kontrolisem potrosene minute i smanjio sam racune za verujte mi 50 - 60 procenata inace videcete da je aparat dual sim znaci da radi sa dve kartice u isto vreme...

zivcani
Bombonica
Bombonica

Broj poruka : 30
Datum upisa : 20.01.2009

Nazad na vrh Ići dole

SVET MOBILNIH TELEFONA Empty Re: SVET MOBILNIH TELEFONA

Počalji od zivcani Pet Jan 23 2009, 14:26

zivcani ::ZA POCETAK KOJI MODEL IMATE A KOJI BI STE RADO IMALI I ZASTO,OTVORIMO POLEMIKU RAZMENIMO ISKUSTVA ,POMOZIMO JEDNI DRUGIMA...
Model d 780 SAMSUNG imam 2 meseca i rado bih ga preporucio svima koji imaju post paid sim kartice lagano kontrolisem potrosene minute i smanjio sam racune za verujte mi 50 - 60 procenata inace videcete da je aparat dual sim znaci da radi sa dve kartice u isto vreme...

zivcani
Bombonica
Bombonica

Broj poruka : 30
Datum upisa : 20.01.2009

Nazad na vrh Ići dole

SVET MOBILNIH TELEFONA Empty Re: SVET MOBILNIH TELEFONA

Počalji od Krofnica Pet Jan 23 2009, 19:34

ne kapiram kako si sacuvao minute zbog telefona. pricas koliko pricas ne smanjuje ti telefon minute? ili mislis imas bolji uvid koliko si potrosio pa se lakse ti kontrolises da ne pricas Smile

svidja mi se ovo za dve sim kartice da ne moras svaki cas da otvaras telefon Smile
Krofnica
Krofnica
Admin
Admin

Broj poruka : 798
Lokacija : Koordinatni sistem konfuzije
Datum upisa : 20.01.2009

Nazad na vrh Ići dole

SVET MOBILNIH TELEFONA Empty Re: SVET MOBILNIH TELEFONA

Počalji od vrabac Pet Jan 23 2009, 20:13

Ovo je super tema posebno kad imamo strucnjaka za nju
vrabac
vrabac
Cafe Latte
Cafe Latte

Broj poruka : 8822
Datum upisa : 20.01.2009

Nazad na vrh Ići dole

SVET MOBILNIH TELEFONA Empty Re: SVET MOBILNIH TELEFONA

Počalji od zivcani Sub Jan 24 2009, 21:46

ne moras imati 2 telefona,telefon cita oba imenika,i pritiskom na dugme biras sa koje mreze zelis da zoves.mnogo laksa kontrola preostalih minuta ...plus baterija pored rada na dve mreze traje oko 5 dana aktivnog koriscenja

zivcani
Bombonica
Bombonica

Broj poruka : 30
Datum upisa : 20.01.2009

Nazad na vrh Ići dole

SVET MOBILNIH TELEFONA Empty Re: SVET MOBILNIH TELEFONA

Počalji od zivcani Sub Jan 24 2009, 21:48

o ali da cujem vas ,pa svi imate mobilni tel.sto se ustezete,problemi pohvale ,pokude na racun modela ... napred mislim da bih mogao savetom da vam pomognem u izboru modela, ili resenju nekih problema..

zivcani
Bombonica
Bombonica

Broj poruka : 30
Datum upisa : 20.01.2009

Nazad na vrh Ići dole

SVET MOBILNIH TELEFONA Empty Re: SVET MOBILNIH TELEFONA

Počalji od Krofnica Ned Jan 25 2009, 19:16

ja za sad u nacelu imam lose iskustvo sa Motorolom, baterija ocaj. Dok recimo Nokija, eno ona moja stara cigla jos stoji u fijoci i kad je ukljucim posle godinu dana baterija i dalje puna... a motorola.... hahah pa to se nikad ne bi desilo.

Sad imam Samsung blackjack. Malo je ruznjikav ali ima QWERY (cini mi se da se tako zove) tastaturu i prosto ne znam da li bih mogla da se vratim na obicnih 9 dugmica...

A sledeci telefon nadam se ce biti... Iphone Very Happy:D:D
Krofnica
Krofnica
Admin
Admin

Broj poruka : 798
Lokacija : Koordinatni sistem konfuzije
Datum upisa : 20.01.2009

Nazad na vrh Ići dole

SVET MOBILNIH TELEFONA Empty Trojanci napadaju i mobilne telefone

Počalji od Krofnica Uto Jan 27 2009, 01:23

Trojanci napadaju i mobilne telefone

SVET MOBILNIH TELEFONA 2009_01_26_brige

Trojanci, maliciozni softverski programi karakteristični za Internet i PC uređaje, pojavili su se i na mobilnim telefonima.
Prema tvrdnjama kompanije Kaspersky Lab (jedna od vodećih u sektoru razvoja sistema sigurnosti), detektovan je trojanac Python.Flocker koji napada mobilne telefone koji funkcionišu pod Symbian operativnim sistemom.

Otkriveno je da trojanac može da prebacuje manje količine novca sa računa korisnika telefona na račun napadača.

Budući da je cilj napadača mobilni operater iz Indonezije, korisnici iz Evrope i drugih delova sveta za sada nemaju problema sa pomenutim trojancem.

Trojanac je napisan u Python skriptovanom jeziku i prenosi se putem SMS poruke koja je zapravo nalog za prenos novca sa jednog na drugi korisnički račun. (Mondo)
Krofnica
Krofnica
Admin
Admin

Broj poruka : 798
Lokacija : Koordinatni sistem konfuzije
Datum upisa : 20.01.2009

Nazad na vrh Ići dole

SVET MOBILNIH TELEFONA Empty Re: SVET MOBILNIH TELEFONA

Počalji od Ajrin Pet Feb 06 2009, 17:47

Ova tema mi se bas svidja!! Ja imam sada Nokia N96. Cekam je vec mesec i po dana i stigla mi. Super je!! Cekala sam ali je bilo vredno!! Sad mi jedino zao da moram Nokiu N95 dati Jovanu (obecala sam) Sad((
Imate li dobar predlog sta bi dobra izreka bila da mu ne dam!! Smile
Ajrin
Ajrin
Medenjak
Medenjak

Broj poruka : 121
Godina : 46
Datum upisa : 20.01.2009

Nazad na vrh Ići dole

SVET MOBILNIH TELEFONA Empty Re: SVET MOBILNIH TELEFONA

Počalji od Krofnica Pet Feb 06 2009, 18:38

"evo ti ga na" Very Happy:D:D
Krofnica
Krofnica
Admin
Admin

Broj poruka : 798
Lokacija : Koordinatni sistem konfuzije
Datum upisa : 20.01.2009

Nazad na vrh Ići dole

SVET MOBILNIH TELEFONA Empty Re: SVET MOBILNIH TELEFONA

Počalji od Ajrin Pet Feb 06 2009, 18:49

hhhehehe! al si me slatko nasmejala!
Ajrin
Ajrin
Medenjak
Medenjak

Broj poruka : 121
Godina : 46
Datum upisa : 20.01.2009

Nazad na vrh Ići dole

SVET MOBILNIH TELEFONA Empty Re: SVET MOBILNIH TELEFONA

Počalji od Krofnica Pet Feb 06 2009, 19:10

meni mozete da poklonite telefon kad god hocete, dajem vam dozvolu da vam ne treba izogovor Wink
Krofnica
Krofnica
Admin
Admin

Broj poruka : 798
Lokacija : Koordinatni sistem konfuzije
Datum upisa : 20.01.2009

Nazad na vrh Ići dole

SVET MOBILNIH TELEFONA Empty Re: SVET MOBILNIH TELEFONA

Počalji od Krofnica Čet Feb 12 2009, 09:45

C6625 - "debeljko" iz Samsunga

SVET MOBILNIH TELEFONA V123968p0

Južnokorejski Samsung je izuzetno produktivan poslednih meseci, a najnoviji član "porodice" mobilnih telefona jeste "bold" model sa oznakom C6625.

Ovaj telefon ima displej veličine 2,6 inča koji pruža sliku u rezoluciji od 320 x 240 pikela, kameru od 2 megapiksela sa opcijom snimanja i 100 megabajta interne memorije. Dodatni prostor obezbeđuje se preko microSDHC slota.

Prisutan je tri-band GSM (900/1800/1900 MHz), kao i HSDPA 2100 MHz, podrška za Bluetooth, GPS, i stereo FM radio.

Predviđeno vreme razgovora iznosi 420 minuta, dok u "standby" modu baterija telefona traje i do 300 sati.

Cena Samsungovog modela C6625 iznosi oko 379 američkih dolara, a u prodaji će se naći tokom prve polovine 2009. godine.

( MONDO)
Krofnica
Krofnica
Admin
Admin

Broj poruka : 798
Lokacija : Koordinatni sistem konfuzije
Datum upisa : 20.01.2009

Nazad na vrh Ići dole

SVET MOBILNIH TELEFONA Empty Re: SVET MOBILNIH TELEFONA

Počalji od Krofnica Sub Feb 14 2009, 01:32

Garmin predstavio nuviphone 2

SVET MOBILNIH TELEFONA V124531p0

Novoformirano partnerstvo između Garmina i Asusa izrodilo je i prvi zajednički poroizvod - nuviphone M20.

Ovaj telefon odlikuje se nešto konvencionalnijim dizajnom i može se smatrati mlađim bratom originalnog nuviphone-a G60.

Telefon M20 poseduje VGA ekran osetljiv na dodir veličine 2,9 inča, HSDPA, Wi-Fi, aGPS, i mogućnost izbora između verzije sa četiri ili osam gigabajta skladišnog prostora.

SVET MOBILNIH TELEFONA V124531p1
Krofnica
Krofnica
Admin
Admin

Broj poruka : 798
Lokacija : Koordinatni sistem konfuzije
Datum upisa : 20.01.2009

Nazad na vrh Ići dole

SVET MOBILNIH TELEFONA Empty Re: SVET MOBILNIH TELEFONA

Počalji od Gost Sub Feb 14 2009, 19:56

Ja imam Sony Ericson K800 vec 2 i po godine. Meni je super, ne bi ga menjo ni za sta...

Gost
Gost


Nazad na vrh Ići dole

SVET MOBILNIH TELEFONA Empty Re: SVET MOBILNIH TELEFONA

Počalji od vrabac Sub Feb 14 2009, 20:56

Ako budes imao bilo koju vrstu problema slobodno pitaj "zivcanog" strucnjak je za telefone
vrabac
vrabac
Cafe Latte
Cafe Latte

Broj poruka : 8822
Datum upisa : 20.01.2009

Nazad na vrh Ići dole

SVET MOBILNIH TELEFONA Empty Re: SVET MOBILNIH TELEFONA

Počalji od Gost Sub Feb 14 2009, 21:08

OK. Do sada nisam imao problema. Valjda ih nece ni biti... Cool

Gost
Gost


Nazad na vrh Ići dole

SVET MOBILNIH TELEFONA Empty Re: SVET MOBILNIH TELEFONA

Počalji od vrabac Sub Feb 14 2009, 21:15

Bolje da ih ne bude al nek stoji kao informacija
vrabac
vrabac
Cafe Latte
Cafe Latte

Broj poruka : 8822
Datum upisa : 20.01.2009

Nazad na vrh Ići dole

SVET MOBILNIH TELEFONA Empty Re: SVET MOBILNIH TELEFONA

Počalji od Krofnica Sre Feb 18 2009, 01:17

Samsung najavio telefon "na sunce"

SVET MOBILNIH TELEFONA V124727p0

Južnokorejski Samsung najavio je izuzetno zanimljiv mobilni telefon osetljiv na dodir, koji se napaja pomoću sunčeve energije.

Telefon, koji je nazvan Blue Earth, gotovo u potpunosti može da radi na solarnu energiju. Napaja se pomoću ćelija koje su smeštene na zadnjem delu uređaja.

Od ostalih tehničkih detalja, za sada je poznato samo da telefon poseduje ekran osetljiv na dodir, poseduje ugrađen pedometar za merenje količine CO2 emisije, a može da uštedi do 0,03W energije u standby modu. Takođe, poseduje i svojevrsni ekološki kalkulator.

Samsung Blue Earth na tržištu bi trebalo da se pojavi u drugoj polovini 2009. godine, a do tada bi trebalo da se pojavi i još informacija o ovom nadasve zanimljivom uređaju.

Istovremeno, odloženo je predstavljanje telefona ove kompanije koji će raditi pod Android operativnim sistemom, za koji se pretpostavljalo da će biti prikazan na kongresu u Barseloni. Novi termin o kojem se priča je četvrti kvartal 2009. godine.
Krofnica
Krofnica
Admin
Admin

Broj poruka : 798
Lokacija : Koordinatni sistem konfuzije
Datum upisa : 20.01.2009

Nazad na vrh Ići dole

SVET MOBILNIH TELEFONA Empty Re: SVET MOBILNIH TELEFONA

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu