Ćaskanje uz Kaficu
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Razglednica stigla 47 godina kasnije; Pošta: Nismo mi krivi

Ići dole

Razglednica stigla 47 godina kasnije; Pošta: Nismo mi krivi Empty Razglednica stigla 47 godina kasnije; Pošta: Nismo mi krivi

Počalji od milan Sub Mar 14 2009, 12:29

Razlednica s pozdravima upućenim jednoj ženi iz američke savezne države Montane stigla je u sjeveroistočnu saveznu državu Ohio - 47 godina kasnije.

Agent osiguranja Dave Conn otvorio je svoj poštanski sandučić u Hudsonu prošloga tjedna i pronašao poštu poslanu iz Helene, Montana, 1962. godine.

Razglednica je upućena na ime Marion White, prethodne vlasnice sandučića, koja je umrla 1988. godine, a pošiljatelj razglednice potpisan je kao Fran, koja u poruci navodi kako je provela "prekrasno vrijeme u Montani".

Nakon kraćeg ispitivanja slučaja, Conn kaže kako je uvjeren da je Fran zapravo prijateljica Marion White, Frances Murphey, koja je puno putovala kao dugogodišnja reporterka lista Akron Beacon Jourtnal.

Glasnogovornik američke pošte Victor Dubina kazao je da je moguće da se razglednica zaglavila ili se zagubila u stražnjoj stanici sandučića.
milan
milan
Tiramisu
Tiramisu

Broj poruka : 916
Godina : 40
Datum upisa : 28.01.2009

Nazad na vrh Ići dole

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu