Ćaskanje uz Kaficu
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kako od video rekordera napraviti toster

2 posters

Ići dole

Kako od video rekordera napraviti toster Empty Kako od video rekordera napraviti toster

Počalji od Krofnica Čet Feb 19 2009, 03:12

Kako od video rekordera napraviti toster

Kako od video rekordera napraviti toster V125008p0

U eri DVD plejera, nekada toliko popularni video rekorderi sada stoje zapušteni, ili su odavno izbačeni iz kuće.

Ukoliko ne želite da se rastanete od aparata na kojem ste godinama gledali kasete, ili snimali svoje omiljene serije i filmove, dajte mu novu svrhu - pretvorite ga u toster!

Korisnik sajta "Instructables" pod nadimkom Lemoni na Internet je postavio uputstvo za pretvaranje jednog korisnog kućnog aparata u drugi.

Maštoviti majstor uspeo je da od rekordera marke "Daewoo" uspešno napravi toster, koji zaista pravi prepečen hleb.

Naravno, nikako vam ne preporučujemo da zaista ovo probate, ali zabavite se uz Lemonijev maštoviti "uradi sam" priručnik.

Krofnica
Krofnica
Admin
Admin

Broj poruka : 798
Lokacija : Koordinatni sistem konfuzije
Datum upisa : 20.01.2009

Nazad na vrh Ići dole

Kako od video rekordera napraviti toster Empty Re: Kako od video rekordera napraviti toster

Počalji od vrabac Čet Feb 19 2009, 14:13

Kolio bih ja mogao da napravim tostera od mojih rekordera?
vrabac
vrabac
Cafe Latte
Cafe Latte

Broj poruka : 8822
Datum upisa : 20.01.2009

Nazad na vrh Ići dole

Kako od video rekordera napraviti toster Empty Re: Kako od video rekordera napraviti toster

Počalji od Krofnica Čet Feb 19 2009, 23:01

eto biznisa za izvoz Very Happy:D:D
Krofnica
Krofnica
Admin
Admin

Broj poruka : 798
Lokacija : Koordinatni sistem konfuzije
Datum upisa : 20.01.2009

Nazad na vrh Ići dole

Kako od video rekordera napraviti toster Empty Re: Kako od video rekordera napraviti toster

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu