Ćaskanje uz Kaficu
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Da li se ozeniti sa devojkom koja ne ume da kuva?

3 posters

Strana 1 od 2 1, 2  Sledeći

Ići dole

Da li se ozeniti sa devojkom koja ne ume da kuva? Empty Da li se ozeniti sa devojkom koja ne ume da kuva?

Počalji od vrabac Uto Feb 17 2009, 19:14

Kad krenemo sa posla mnogi kazu idem da obidjem kevu a ustvari znam da su krenuli da pojedu nesto kuvano jer im je dosta przenih jaja, hamburgera i pilica sa rostilja. Znam neke koji su posle zenidbe kazali pa ona ne ume ni jaja da isprzi? Pa se ja pitam...?
vrabac
vrabac
Cafe Latte
Cafe Latte

Broj poruka : 8822
Datum upisa : 20.01.2009

Nazad na vrh Ići dole

Da li se ozeniti sa devojkom koja ne ume da kuva? Empty Re: Da li se ozeniti sa devojkom koja ne ume da kuva?

Počalji od Krofnica Uto Feb 17 2009, 19:24

Mislim da je bolje pitanje, da li se udati nesposobnim muskarcem koji kad je gladan ne moze sam nesto da skuva? I jos na sve to ce da drami po kuci sto je gladan? confused
Krofnica
Krofnica
Admin
Admin

Broj poruka : 798
Lokacija : Koordinatni sistem konfuzije
Datum upisa : 20.01.2009

Nazad na vrh Ići dole

Da li se ozeniti sa devojkom koja ne ume da kuva? Empty Re: Da li se ozeniti sa devojkom koja ne ume da kuva?

Počalji od dana* S Pet Feb 20 2009, 01:27

A kao kuvanje je nesto sto ne moze da se nauci, pitanje je samo hoces ili neces da se potrudis. Meni je recimo super kada i muskarac nesto spremi ukoliko je zena na poslu pa ne bi bilo fer da on sedi a ona jadna crkava na poslu pa kuci opet, a opet nije lepo ni kad muz radi i jos neki tezak posao a zena se samo premesta sa fotelje na krevet i obrnuto a kuci ga ceka samo suva hrana iz frizidera.
dana* S
dana* S
Medenjak
Medenjak

Broj poruka : 476
Godina : 47
Datum upisa : 21.01.2009

Nazad na vrh Ići dole

Da li se ozeniti sa devojkom koja ne ume da kuva? Empty Re: Da li se ozeniti sa devojkom koja ne ume da kuva?

Počalji od vrabac Pet Feb 20 2009, 13:19

Moze sigurno da se nauci,cak mislim da mnogo devojaka u novim brakovima zna da kuva ali nece.Zasto....?
vrabac
vrabac
Cafe Latte
Cafe Latte

Broj poruka : 8822
Datum upisa : 20.01.2009

Nazad na vrh Ići dole

Da li se ozeniti sa devojkom koja ne ume da kuva? Empty Re: Da li se ozeniti sa devojkom koja ne ume da kuva?

Počalji od Gost Pet Feb 20 2009, 14:01

Ja bih se ozenio sa devojkom koja ne zna kuvati. Mislim, naucila bi vremenom sigurno. Ni moja majka verovatno nekad nije kuvala tako dobro kao sad. Svima treba dati vremena, niko se nije naucen rodio.

Gost
Gost


Nazad na vrh Ići dole

Da li se ozeniti sa devojkom koja ne ume da kuva? Empty Re: Da li se ozeniti sa devojkom koja ne ume da kuva?

Počalji od vrabac Pet Feb 20 2009, 14:09

Ozeni se pa nam ispricaj koliko ti je vremena trebalo da naucis da kuvas. Zene obozavaju muskarce koji znaju da kuvaju samo da znas pa ako nisi naucio potrudi se sto pre
vrabac
vrabac
Cafe Latte
Cafe Latte

Broj poruka : 8822
Datum upisa : 20.01.2009

Nazad na vrh Ići dole

Da li se ozeniti sa devojkom koja ne ume da kuva? Empty Re: Da li se ozeniti sa devojkom koja ne ume da kuva?

Počalji od Gost Pet Feb 20 2009, 14:12

I bice svadba, vrlo brzo. Bicete obavesteni... Smile

Gost
Gost


Nazad na vrh Ići dole

Da li se ozeniti sa devojkom koja ne ume da kuva? Empty Re: Da li se ozeniti sa devojkom koja ne ume da kuva?

Počalji od vrabac Pet Feb 20 2009, 14:13

Lepo,lepo,jel to znaci da si naucio da kuvas?
vrabac
vrabac
Cafe Latte
Cafe Latte

Broj poruka : 8822
Datum upisa : 20.01.2009

Nazad na vrh Ići dole

Da li se ozeniti sa devojkom koja ne ume da kuva? Empty Re: Da li se ozeniti sa devojkom koja ne ume da kuva?

Počalji od Gost Pet Feb 20 2009, 14:16

Very Happy Very Happy Jok. Ne zenim se ja da bih naucio kuvati vec su po sredi neki drugi razlozi... Ljubav npr.

Gost
Gost


Nazad na vrh Ići dole

Da li se ozeniti sa devojkom koja ne ume da kuva? Empty Re: Da li se ozeniti sa devojkom koja ne ume da kuva?

Počalji od vrabac Pet Feb 20 2009, 14:22

Nisam ja posumnjao da je ljubav na prvom mestu ni jedan tren nego pitam posto uz ljubav ide i jos po nesto da to nisu njecije kulinarske vestinje
vrabac
vrabac
Cafe Latte
Cafe Latte

Broj poruka : 8822
Datum upisa : 20.01.2009

Nazad na vrh Ići dole

Da li se ozeniti sa devojkom koja ne ume da kuva? Empty Re: Da li se ozeniti sa devojkom koja ne ume da kuva?

Počalji od dana* S Pet Feb 20 2009, 15:56

vrabac ::Moze sigurno da se nauci,cak mislim da mnogo devojaka u novim brakovima zna da kuva ali nece.Zasto....?
Pa logicno vrapce bolje im je da se prave blesave i onda to niko i ne ocekuje od njih, ma fore.
dana* S
dana* S
Medenjak
Medenjak

Broj poruka : 476
Godina : 47
Datum upisa : 21.01.2009

Nazad na vrh Ići dole

Da li se ozeniti sa devojkom koja ne ume da kuva? Empty Re: Da li se ozeniti sa devojkom koja ne ume da kuva?

Počalji od vrabac Pet Feb 20 2009, 18:21

To mu dodje ono ispipavanje na pocetku,sto ja da vidim da li hoces ti pa bas ako mora tu sam..
vrabac
vrabac
Cafe Latte
Cafe Latte

Broj poruka : 8822
Datum upisa : 20.01.2009

Nazad na vrh Ići dole

Da li se ozeniti sa devojkom koja ne ume da kuva? Empty Re: Da li se ozeniti sa devojkom koja ne ume da kuva?

Počalji od dana* S Pet Feb 20 2009, 18:45

E bas tako naivne ko francuske sobarice.
dana* S
dana* S
Medenjak
Medenjak

Broj poruka : 476
Godina : 47
Datum upisa : 21.01.2009

Nazad na vrh Ići dole

Da li se ozeniti sa devojkom koja ne ume da kuva? Empty Re: Da li se ozeniti sa devojkom koja ne ume da kuva?

Počalji od vrabac Pet Feb 20 2009, 18:48

Ali mi se cini da se danas muskarci pre dohvate tiganja jer ne mogu da zaborave kako su njihove mame dobro kuvale
vrabac
vrabac
Cafe Latte
Cafe Latte

Broj poruka : 8822
Datum upisa : 20.01.2009

Nazad na vrh Ići dole

Da li se ozeniti sa devojkom koja ne ume da kuva? Empty Re: Da li se ozeniti sa devojkom koja ne ume da kuva?

Počalji od dana* S Pet Feb 20 2009, 18:49

Pa sta ce jadni kad su navikli na dobru kuhinju i odjednom ops sankcije, dijeta.
dana* S
dana* S
Medenjak
Medenjak

Broj poruka : 476
Godina : 47
Datum upisa : 21.01.2009

Nazad na vrh Ići dole

Da li se ozeniti sa devojkom koja ne ume da kuva? Empty Re: Da li se ozeniti sa devojkom koja ne ume da kuva?

Počalji od vrabac Pet Feb 20 2009, 18:55

Znas kako kazu "dikla navikla pa odvikla"
vrabac
vrabac
Cafe Latte
Cafe Latte

Broj poruka : 8822
Datum upisa : 20.01.2009

Nazad na vrh Ići dole

Da li se ozeniti sa devojkom koja ne ume da kuva? Empty Re: Da li se ozeniti sa devojkom koja ne ume da kuva?

Počalji od dana* S Pet Feb 20 2009, 18:58

Da navika cini cudo, za koji mesec pa ce da prestane i da jede. Znas onu foru kada je ciganinu crko konj a on kaze taman sam ga naviko da ne jede a on crko.
dana* S
dana* S
Medenjak
Medenjak

Broj poruka : 476
Godina : 47
Datum upisa : 21.01.2009

Nazad na vrh Ići dole

Da li se ozeniti sa devojkom koja ne ume da kuva? Empty Re: Da li se ozeniti sa devojkom koja ne ume da kuva?

Počalji od vrabac Pet Feb 20 2009, 19:02

Znam al za sve ima leka pa i za slabe kuvarice
vrabac
vrabac
Cafe Latte
Cafe Latte

Broj poruka : 8822
Datum upisa : 20.01.2009

Nazad na vrh Ići dole

Da li se ozeniti sa devojkom koja ne ume da kuva? Empty Re: Da li se ozeniti sa devojkom koja ne ume da kuva?

Počalji od dana* S Pet Feb 20 2009, 19:07

Mislis da joj momak, muz ,kupi kuvar za 8 mart ili rodjendan ili na neki brzi kurs kuvanja.
dana* S
dana* S
Medenjak
Medenjak

Broj poruka : 476
Godina : 47
Datum upisa : 21.01.2009

Nazad na vrh Ići dole

Da li se ozeniti sa devojkom koja ne ume da kuva? Empty Re: Da li se ozeniti sa devojkom koja ne ume da kuva?

Počalji od vrabac Pet Feb 20 2009, 19:48

Moze sve ovo sto si rekla a moze i da dovede tastu da je nauci pod hitno kad vec nije
vrabac
vrabac
Cafe Latte
Cafe Latte

Broj poruka : 8822
Datum upisa : 20.01.2009

Nazad na vrh Ići dole

Da li se ozeniti sa devojkom koja ne ume da kuva? Empty Re: Da li se ozeniti sa devojkom koja ne ume da kuva?

Počalji od dana* S Pet Feb 20 2009, 22:40

A pa sad majke gledaju na sve nacine da im cerke budu prave dame ne daj Boze kuvarice , pa makar i svom muzu. Znas ima jedna izreka....e sto imam zeta sve uradi sam a snajka nece nista...kapiras?
dana* S
dana* S
Medenjak
Medenjak

Broj poruka : 476
Godina : 47
Datum upisa : 21.01.2009

Nazad na vrh Ići dole

Da li se ozeniti sa devojkom koja ne ume da kuva? Empty Re: Da li se ozeniti sa devojkom koja ne ume da kuva?

Počalji od Krofnica Pet Feb 20 2009, 22:57

hahaha koji ste vi likovi, jos cete da prognate zene/devojke koje ne znaju ili nece da kuvaju... meni nikad nije bilo tesko da kuvam a Boga mi i znam da skuvam odlicno... ALI da mi neko kaze da nesto MORAM da radim, tipa da MORAM da kuvam muzu svom... nista se u zivotu ne mora sem da se umre... zato momci tiganj u ruke, niste maloletni ni maloumni... Wink

-Jedna Dama SmileVery Happy:D
Krofnica
Krofnica
Admin
Admin

Broj poruka : 798
Lokacija : Koordinatni sistem konfuzije
Datum upisa : 20.01.2009

Nazad na vrh Ići dole

Da li se ozeniti sa devojkom koja ne ume da kuva? Empty Re: Da li se ozeniti sa devojkom koja ne ume da kuva?

Počalji od dana* S Pet Feb 20 2009, 23:06

Nista se krofnice ne mora sve je samo stvar dobre volje, i naravno koliko ti je stalo do coveka ili zene sa kojim si, ako se neko ubi od posla ne bi li obezbedio pristojan zivot svojoj porodici( znaci pricam uopsteno) najmanje sto moze da ocekuje da bar ponekad pojede nesto toplo kada dodje kuci OVO APSOLUTNO MISLIM I ZA ZENE i ne mislim da muskarci treba da budu povlasteni.
E sad nemam ja nista ni protiv dama zasto bi neko kuvao ako jednostavno moze i ima za rucak u restoranu, naravno zna se ko moze svaki dan da se hrani po restoranima, lako je biti dama samo u kuci i samo kada je rec o kuvanju. To u stvari po meni nikako nisu dame, to su zene koje previse vole sebe i samo sebe.
dana* S
dana* S
Medenjak
Medenjak

Broj poruka : 476
Godina : 47
Datum upisa : 21.01.2009

Nazad na vrh Ići dole

Da li se ozeniti sa devojkom koja ne ume da kuva? Empty Re: Da li se ozeniti sa devojkom koja ne ume da kuva?

Počalji od Krofnica Pet Feb 20 2009, 23:09

ako je nekome zanimanje "domacica" onda se slazem, mada cini mi se u Srbiji nesto nema mnogo "domacica", nego sve zene koje rade po ceo dan i onda trce kuci da kuvaju, ciste i peru Sad dok muskarci izgradjuju balkanski mentalitet da zena mora da bude odlicna domacica Wink doduse, svaka cast izuzecima!
Krofnica
Krofnica
Admin
Admin

Broj poruka : 798
Lokacija : Koordinatni sistem konfuzije
Datum upisa : 20.01.2009

Nazad na vrh Ići dole

Da li se ozeniti sa devojkom koja ne ume da kuva? Empty Re: Da li se ozeniti sa devojkom koja ne ume da kuva?

Počalji od dana* S Pet Feb 20 2009, 23:14

Ne znam meni se cini da su takvi tipovi u upadanju, mislila sam da ih je sve manje, da izumiru. Pa da ne duzim treba imati postovanja i ceniti jedno drugo i to sto onaj drugi radi, mislim da ipak prolazi vreme tipicnih Balkanaca i nadam se.
dana* S
dana* S
Medenjak
Medenjak

Broj poruka : 476
Godina : 47
Datum upisa : 21.01.2009

Nazad na vrh Ići dole

Da li se ozeniti sa devojkom koja ne ume da kuva? Empty Re: Da li se ozeniti sa devojkom koja ne ume da kuva?

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 1 od 2 1, 2  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu