Ćaskanje uz Kaficu
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Beovizija - izabrani učesnici!

+5
beba
vrabac
milan
dana* S
arlekino
9 posters

Strana 2 od 3 Prethodni  1, 2, 3  Sledeći

Ići dole

Beovizija - izabrani učesnici! - Page 2 Empty Re: Beovizija - izabrani učesnici!

Počalji od vrabac Čet Feb 26 2009, 22:38

vrabac
vrabac
Cafe Latte
Cafe Latte

Broj poruka : 8822
Datum upisa : 20.01.2009

Nazad na vrh Ići dole

Beovizija - izabrani učesnici! - Page 2 Empty Re: Beovizija - izabrani učesnici!

Počalji od milan Pet Feb 27 2009, 23:40

Ja mislim da ce Vukasin,Djordje,Sajko i Nikola da nas predstavljaju u Moskvi
milan
milan
Tiramisu
Tiramisu

Broj poruka : 916
Godina : 40
Datum upisa : 28.01.2009

Nazad na vrh Ići dole

Beovizija - izabrani učesnici! - Page 2 Empty Re: Beovizija - izabrani učesnici!

Počalji od milan Sub Feb 28 2009, 13:58

Neregularnostima vezanim za predstojeću Beoviziju, koja će se 7. i 8. marta održati u Sava centru, izgleda da nema kraja. Kako je Kurir saznao iz dobro obaveštenih izvora bliskih organizatorima festivala, tekstopisac Marina Tucaković je promenila reči pesme „Bili smo najlepši“, koja je prvo bila namenjena Nataši Bekvalac, a onda je uskočila Ana Nikolić. Iako je zvanični konkurs za prijem pesama završen 23. januara, tekst pomenute pesme menjan je nedavno, više od mesec dana nakon zakonskog roka za prijem kompozicija:
milan
milan
Tiramisu
Tiramisu

Broj poruka : 916
Godina : 40
Datum upisa : 28.01.2009

Nazad na vrh Ići dole

Beovizija - izabrani učesnici! - Page 2 Empty Re: Beovizija - izabrani učesnici!

Počalji od vrabac Uto Mar 03 2009, 01:04

Ovako izgleda trenutna anketa u Blicu ko ce pobediti na Beoviziji?

Ko bi trebalo da pobedi na „Beoviziji“?
1. SevdahBABY i Miki Element - „Previše reči" ~ 1%

2. „Zbogom Brus Li" - „Ha ha ha" ~ 5%

3. "Trio Pasaž" i Katarina Sotirović - „Zauvek" ~ 0%

4. Vanja Mijatović - „Led i žar" ~ 0%

5. Sonja Bakić - „Ništa novo" ~ 8%

6. Marko Kon i Milan Nikolić - „Cipela" ~ 0%

7. Andrej Ilić - „Nemam te" ~ 0%

8. „Etar" - „Sanjaj me" ~ 0%

9. Lejla Hot - „Čekajući princa" ~ 2%

10. Dušan Zrnić - „Tvoje drugo ime je greh" ~ 0%

11. Minja Samardžić - „Petak uveče" ~ 1%

12. Oscar & "Beauty Queens" feat. Đorđe Marjanović - „Superstar" ~ 16%

13. Ana Nikolić - „Bili smo najlepši" ~ 13%

14. Ivana Selakov - „Moje odbrane" ~ 0%

15. „Pozitivan haos" - „Gloria" ~ 0%

16. Danijel i Milica - „H8ER" ~ 11%

17. "Zemlja gruva" - „Svejedno je" ~ 1%

18. Saška Janković - „Nauči me" ~ 0%

19. "OT Bend" - „Blagoslov za kraj" ~ 28%

20. Tijana Bogićević - „Pazi šta radiš" ~ 1%
vrabac
vrabac
Cafe Latte
Cafe Latte

Broj poruka : 8822
Datum upisa : 20.01.2009

Nazad na vrh Ići dole

Beovizija - izabrani učesnici! - Page 2 Empty Re: Beovizija - izabrani učesnici!

Počalji od vrabac Sre Mar 04 2009, 13:46

Beovizija - izabrani učesnici! - Page 2 Beovizija-x

Jovani Janković na sceni će društvo praviti glumci Milena Vasić i Srđan Timarov
vrabac
vrabac
Cafe Latte
Cafe Latte

Broj poruka : 8822
Datum upisa : 20.01.2009

Nazad na vrh Ići dole

Beovizija - izabrani učesnici! - Page 2 Empty Re: Beovizija - izabrani učesnici!

Počalji od milan Sub Mar 07 2009, 12:57

OT bend“, Ana i Oskar favoriti za pobedu

Beovizija - izabrani učesnici! - Page 2 OT-bend-x

Festival „Beovizija 2009”, na kojem se bira predstavnik Srbije na „Evroviziji”, počinje večeras u 21 sat u „Sava centru”. Čitaoci „Blica” proteklih dana na našem sajtu glasali su za favorite festivala. Pristiglo je ukupno 8.493 glasa, a najveći favorit čitalaca je „OT bend” koji je osvojio 2.401 glas. Drugi favorit je Oskar koji nastupa sa grupom „Bjuti kvins” i Đorđem Marjanovićem (1.343 glasa), dok je treće mesto zauzela Ana Nikolić (1.140 glasova).

Beovizija - izabrani učesnici! - Page 2 Oskar-x
milan
milan
Tiramisu
Tiramisu

Broj poruka : 916
Godina : 40
Datum upisa : 28.01.2009

Nazad na vrh Ići dole

Beovizija - izabrani učesnici! - Page 2 Empty Re: Beovizija - izabrani učesnici!

Počalji od beba Sub Mar 07 2009, 14:12



beba
beba
Tiramisu
Tiramisu

Broj poruka : 674
Godina : 33
Datum upisa : 21.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

Beovizija - izabrani učesnici! - Page 2 Empty Re: Beovizija - izabrani učesnici!

Počalji od dana* S Ned Mar 08 2009, 00:59

Beovizija-katastrofa. Oskar, OT bend, Sonja Bakic, Ana Nikolic...itd. nikad gore. Jes`` da je svaka Beovizija skoro uvek prilicno mlaka, previse nepoznatih izvodjaca, ali ova je za sada u vodjstvu po glupim pesmama. Pesmice bez ikakvog smisla , ma bez veze bas sam se razocarala. E sad jedna pesmica je meni usla u usi sto bi rekli , jes da je i kod nje bilo samo da se rimuje pa sta bude, ali mi je skroz simpaticna a i pevac mi je takodje simpatican , iako mu to nije pravo zanimanje, da ne duzim Marko Kon i pesma cipelice, ako se dobro secam.
P. S. Mnogo sam ocekivala od Oskara, pravo razocarenje, samo dovukli onog coveka Djordje M. da se jadan samo lomata po bini.
dana* S
dana* S
Medenjak
Medenjak

Broj poruka : 476
Godina : 47
Datum upisa : 21.01.2009

Nazad na vrh Ići dole

Beovizija - izabrani učesnici! - Page 2 Empty Re: Beovizija - izabrani učesnici!

Počalji od Gost Ned Mar 08 2009, 01:13

Ma nidje vezze, ja sam samo pogledao Oskara i OT bend i kad bih morao da biram izmedju ove dve opcije biram OT bend iako pesma i nije nesto...Btw jel gotova Beovizija???

Gost
Gost


Nazad na vrh Ići dole

Beovizija - izabrani učesnici! - Page 2 Empty Re: Beovizija - izabrani učesnici!

Počalji od milutin Ned Mar 08 2009, 01:15

Sta si ocekivala od Djordja kad ne moze ni da prica,vukli coveka bez veze.
Meni se dopala pesma Milice i Danijela zbog Milice,mnogo lepa devojka a pobedice OT bend,to sve kondukterke u gradu znaju
milutin
milutin
Tiramisu
Tiramisu

Broj poruka : 646
Datum upisa : 05.03.2009

Nazad na vrh Ići dole

Beovizija - izabrani učesnici! - Page 2 Empty Re: Beovizija - izabrani učesnici!

Počalji od dana* S Ned Mar 08 2009, 01:17

Ma jok evo sad prestavljaju ucesnike Evrovizije iz ex yu, ziri jos odlucuje, a verujem da im je tesko treba izabrati 10 pesama a tamo ne mozes da nadjes dve koje valjaju. Evo sad peva Crnogorka i odlucili su da peva na eng. shit. U svakom slucaju bi pre izabrala OT bend pre Oskara.
dana* S
dana* S
Medenjak
Medenjak

Broj poruka : 476
Godina : 47
Datum upisa : 21.01.2009

Nazad na vrh Ići dole

Beovizija - izabrani učesnici! - Page 2 Empty Re: Beovizija - izabrani učesnici!

Počalji od Gost Ned Mar 08 2009, 01:19

A jel se veceras odlucuje pobednik??? Izvini sto smaram al vidim da pratis a meni se ne da traziti po netu

Gost
Gost


Nazad na vrh Ići dole

Beovizija - izabrani učesnici! - Page 2 Empty Re: Beovizija - izabrani učesnici!

Počalji od dana* S Ned Mar 08 2009, 01:19

Pa ja sam i pre mislila da im to sa Dj. M. ne treba uopste a boga mi da su doveli i ne znam koga vise ne bi im znacilo mnogo. Nisu bili losi Milica i Danijel , s` time sto je meni Danijel mnogo bolje otpevao od Milice ali je Milica u svakom slucaju mnogo lepsa od Danijela, ali ja ipak vise volim da cujem nesto lepo nego da vidim nesto lepo bar kada su ovakve manifestacije u pitanju.
dana* S
dana* S
Medenjak
Medenjak

Broj poruka : 476
Godina : 47
Datum upisa : 21.01.2009

Nazad na vrh Ići dole

Beovizija - izabrani učesnici! - Page 2 Empty Re: Beovizija - izabrani učesnici!

Počalji od milutin Ned Mar 08 2009, 01:20

Koji bre Oskar,to je cista blamaza,Ana Nikolic je za tu pesmu madona
milutin
milutin
Tiramisu
Tiramisu

Broj poruka : 646
Datum upisa : 05.03.2009

Nazad na vrh Ići dole

Beovizija - izabrani učesnici! - Page 2 Empty Re: Beovizija - izabrani učesnici!

Počalji od dana* S Ned Mar 08 2009, 01:21

Ne Vuce veceras biraju samo 10 finalista koji ce se sutra takmiciti sa jos 10 fin. koji su se direktno plasirali. Ja mislim da je tako. Posto veceras prolazi 10 mora da ih ima vise. Znas koji je zvizduk sada dobila Crnogorka od publike.
dana* S
dana* S
Medenjak
Medenjak

Broj poruka : 476
Godina : 47
Datum upisa : 21.01.2009

Nazad na vrh Ići dole

Beovizija - izabrani učesnici! - Page 2 Empty Re: Beovizija - izabrani učesnici!

Počalji od milutin Ned Mar 08 2009, 01:22

WUK ::A jel se veceras odlucuje pobednik??? Izvini sto smaram al vidim da pratis a meni se ne da traziti po netu

Skapirao sam te ja sve ti gledas samo se foliras,pa ti rece da sve vidis i sve znas
milutin
milutin
Tiramisu
Tiramisu

Broj poruka : 646
Datum upisa : 05.03.2009

Nazad na vrh Ići dole

Beovizija - izabrani učesnici! - Page 2 Empty Re: Beovizija - izabrani učesnici!

Počalji od dana* S Ned Mar 08 2009, 01:23

milutin ::Koji bre Oskar,to je cista blamaza,Ana Nikolic je za tu pesmu madona
Oskar je stvarno ispao prava blamaza veceras, mene je licno vise podsecao na Ognjena nego na Oskara, a ni Anina pesma nije nista posebno.
dana* S
dana* S
Medenjak
Medenjak

Broj poruka : 476
Godina : 47
Datum upisa : 21.01.2009

Nazad na vrh Ići dole

Beovizija - izabrani učesnici! - Page 2 Empty Re: Beovizija - izabrani učesnici!

Počalji od milutin Ned Mar 08 2009, 01:23

dana* S ::Ne Vuce veceras biraju samo 10 finalista koji ce se sutra takmiciti sa jos 10 fin. koji su se direktno plasirali. Ja mislim da je tako. Posto veceras prolazi 10 mora da ih ima vise. Znas koji je zvizduk sada dobila Crnogorka od publike.

nemoj Dano da se vatas ko muva na lepak,folirant ovaj WUK,sve ovo gleda i on
milutin
milutin
Tiramisu
Tiramisu

Broj poruka : 646
Datum upisa : 05.03.2009

Nazad na vrh Ići dole

Beovizija - izabrani učesnici! - Page 2 Empty Re: Beovizija - izabrani učesnici!

Počalji od Gost Ned Mar 08 2009, 01:23

milutin ::
WUK ::A jel se veceras odlucuje pobednik??? Izvini sto smaram al vidim da pratis a meni se ne da traziti po netu

Skapirao sam te ja sve ti gledas samo se foliras,pa ti rece da sve vidis i sve znas

Aj ti malo oladi od mene... Pocinjes me nervirati!!!

Gost
Gost


Nazad na vrh Ići dole

Beovizija - izabrani učesnici! - Page 2 Empty Re: Beovizija - izabrani učesnici!

Počalji od dana* S Ned Mar 08 2009, 01:25

Ne sekiraj se ti milutine za mene iako sam se uvatila nista bitno posto smo se ionako svi zalepili za ovu temu.
dana* S
dana* S
Medenjak
Medenjak

Broj poruka : 476
Godina : 47
Datum upisa : 21.01.2009

Nazad na vrh Ići dole

Beovizija - izabrani učesnici! - Page 2 Empty Re: Beovizija - izabrani učesnici!

Počalji od Gost Ned Mar 08 2009, 01:29

Ako ces iskreno ne gledam... Na tv-u je OBN... A obzirom da mi je Dana rekla da se veceras ne bira pobednik necu ni da gledam. Sutra cu samo pogledati glasanje

Gost
Gost


Nazad na vrh Ići dole

Beovizija - izabrani učesnici! - Page 2 Empty Re: Beovizija - izabrani učesnici!

Počalji od dana* S Ned Mar 08 2009, 01:44

E ne mogu da verujem evo sad slusam prosao je Oskar, Sonja Bakic, Milica i Danijel, itd.
dana* S
dana* S
Medenjak
Medenjak

Broj poruka : 476
Godina : 47
Datum upisa : 21.01.2009

Nazad na vrh Ići dole

Beovizija - izabrani učesnici! - Page 2 Empty Re: Beovizija - izabrani učesnici!

Počalji od beba Ned Mar 08 2009, 02:35

A nije prosla Ana Nikolic a bila je bolja od onog blentavog Oskara. E vidis Dano ta pesma je seljacka,ponizava obicnog coveka izjednacavajuci ga sa blentavoscu tog Oskara ocekujuci da ce neko da padne na Djordja Marjanovica. Blentav je onaj koji je to pomislio jer oni koji salju SMS i ne znaju ko je Dordje marjanovic
beba
beba
Tiramisu
Tiramisu

Broj poruka : 674
Godina : 33
Datum upisa : 21.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

Beovizija - izabrani učesnici! - Page 2 Empty Re: Beovizija - izabrani učesnici!

Počalji od dana* S Ned Mar 08 2009, 02:39

Ocekivala sam malo vise od Ognjena i Bjuti kvins, ispalo je vise nago katastrofalno.
dana* S
dana* S
Medenjak
Medenjak

Broj poruka : 476
Godina : 47
Datum upisa : 21.01.2009

Nazad na vrh Ići dole

Beovizija - izabrani učesnici! - Page 2 Empty Re: Beovizija - izabrani učesnici!

Počalji od lepotica Ned Mar 08 2009, 03:01

Sve u svemu jedno sr...
lepotica
lepotica
Cokoladica
Cokoladica

Broj poruka : 92
Godina : 36
Lokacija : Beograd
Datum upisa : 28.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

Beovizija - izabrani učesnici! - Page 2 Empty Re: Beovizija - izabrani učesnici!

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 2 od 3 Prethodni  1, 2, 3  Sledeći

Nazad na vrh


 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu