Ćaskanje uz Kaficu
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Gaće od kepera

Ići dole

Gaće od kepera Empty Gaće od kepera

Počalji od vrabac Sre Jan 26 2011, 19:20

Gaće od kepera UxSze



Leto je, dosađujem se ceo dan na reci. Malo pecam,malo se kupam,ponekad skoknem do kuće po veliki komad hleba i jedan paradajz.... Jednoga dana dolazi Dule u novim kupaćim ? Zelene su sa izvezenim malim,žutim sidrom. Uh, što su dobre...gde si ih kupio,svi mu zavidimo. Mi imamo neke šuškave, šverc iz Italije. Mogu da vam sredim da imate svi iste, kaže Dule.
Važi, kad, gde, kako, obasipamo ga pitanjima. Dođite danas svi kod mene po podne. Prima nas njegova majka, kaže ja ću da vam sašijem svima a vi će te da platite. Oduševljeni smo.Posle nekoliko dana šepurim se na glavnoj plaži. Primećene su,gledaju me a ja kao paun. Majka mi izvezla malo sidro.. Pitaju nas gde smo ih kupili...mudro ćutimo.

Sad kad se setim mojih zelenih kupaćih nasmejem se jer znam da su bile sašivene od zelenog kepera, istog onog od koga se prave platnene roletne za prozore. Tada sam mislio da su devojke gledale u moje zelene kupaće a nisu, one su gledale u mene.Nije mi trebalo mnogo vremena da to shvatim valjda to nekako dođe samo po sebi, samo su potrebne jedne zelene kupaće ...
vrabac
vrabac
Cafe Latte
Cafe Latte

Broj poruka : 8822
Datum upisa : 20.01.2009

Nazad na vrh Ići dole

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu