Ćaskanje uz Kaficu
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Madona.........

+7
beba
maki
apolon
milan
arlekino
dana* S
Krofnica
11 posters

Strana 1 od 3 1, 2, 3  Sledeći

Ići dole

Madona......... Empty Madona 24. avgusta peva na Ušću!

Počalji od Krofnica Pet Feb 20 2009, 00:59

Madona 24. avgusta peva na Ušću!

Madona......... 2009_19_02_usce

Kraljica popa nastupiće 24. avgusta na Ušću, potvrdili su organizatori State of EXIT i Live Nation.Karte za beogradski koncert biće u prodaji od 27. februara na sajtovima Gigstix i EXIT, po ceni od 2.990 i 3.990 dinara za parter, 6.990 za fan pit, dok će za VIP ulaznice biti potrebno 9.990 dinara.
„Verovatno će ponovo biti gužva pri ulasku na sajt, budite strpljivi”, rekao je generalni menadžer EXIT-a Bojan Bošković.

U prodaju će biti pušteno 50.000 karata.

Pošto je većina Madoninih koncerata u Evropi rasprodata, organizatori očekuju ogromno interesovanje stranaca za beogradski nastup.

Pošto zakazani koncert koincidira sa već tradicionalnim datumima održavanja beogradskog Beer Festa (pretposlednji vikend avgusta), omiljeni festival piva i muzike biće održan nedelju dana ranije - od 12. do 16. avgusta.

Madona (50) će „Sticky&Sweet” nastaviti 4. jula u londonskoj areni 02, obićiće Veliku Britaniju, Belgiju, Italiju, Španiju, Nemačku...

Kraljica popa ranije je najavila da će obići i mesta na kojima nikada nije pevala, „kao što su Rumunija, Mađarska, Srbija i Bugarska”.

Prošlogodišnja „Sticky&Sweet” turneja proglašena je za najisplativiju u 2008, makar što se tiče Severne Amerike, gde je Madona inkasirala više od 105 miliona dolara.


Poslednji izmenio Krofnica dana Sre Apr 01 2009, 01:37, izmenjeno ukupno 1 puta
Krofnica
Krofnica
Admin
Admin

Broj poruka : 798
Lokacija : Koordinatni sistem konfuzije
Datum upisa : 20.01.2009

Nazad na vrh Ići dole

Madona......... Empty Re: Madona.........

Počalji od dana* S Pet Feb 20 2009, 01:02

E tu vec planiram da idem.
dana* S
dana* S
Medenjak
Medenjak

Broj poruka : 476
Godina : 47
Datum upisa : 21.01.2009

Nazad na vrh Ići dole

Madona......... Empty Re: Madona.........

Počalji od Krofnica Pet Feb 20 2009, 01:03

nadam se samo da ce odraditi organizaciju kako treba, a ne ko u Crnoj Gori sto je bila bruka cyclops
Krofnica
Krofnica
Admin
Admin

Broj poruka : 798
Lokacija : Koordinatni sistem konfuzije
Datum upisa : 20.01.2009

Nazad na vrh Ići dole

Madona......... Empty Re: Madona.........

Počalji od dana* S Pet Feb 20 2009, 01:05

Da i ja se nadam, i nadam se da nece biti toliko ljudi kao na Jazu, sto je malo verovatno, ali racunam da je Jaz bio prvi koncert u regionu, pa povuceni tom losom organizacijom mnogi ne dodju i tako bude lakse nama koji planiramo da idemo i jos putujemo.
dana* S
dana* S
Medenjak
Medenjak

Broj poruka : 476
Godina : 47
Datum upisa : 21.01.2009

Nazad na vrh Ići dole

Madona......... Empty Re: Madona.........

Počalji od Krofnica Pet Feb 20 2009, 01:06

jesi bila na tom koncertu na Jazu? Ja sam samo cula horor price od ljudi koji su isli...
Krofnica
Krofnica
Admin
Admin

Broj poruka : 798
Lokacija : Koordinatni sistem konfuzije
Datum upisa : 20.01.2009

Nazad na vrh Ići dole

Madona......... Empty Re: Madona.........

Počalji od Gost Pet Feb 20 2009, 01:21

E nju ne bih isao gledati da mi plate... A vec sam platio karte za AC DC tako da bas i nisam u dobroj finansijskoj situaciji

Gost
Gost


Nazad na vrh Ići dole

Madona......... Empty Re: Madona.........

Počalji od Krofnica Pet Feb 20 2009, 01:40

WUK ::E nju ne bih isao gledati da mi plate... A vec sam platio karte za AC DC tako da bas i nisam u dobroj finansijskoj situaciji

a gde je moja karta????
Krofnica
Krofnica
Admin
Admin

Broj poruka : 798
Lokacija : Koordinatni sistem konfuzije
Datum upisa : 20.01.2009

Nazad na vrh Ići dole

Madona......... Empty Re: Madona.........

Počalji od dana* S Pet Feb 20 2009, 01:53

Krofnica ::jesi bila na tom koncertu na Jazu? Ja sam samo cula horor price od ljudi koji su isli...
Ma jok da sam isla tamo ne bi verovatno zelela da idem sada i nisam za te varijante tako dalekog puta za dva sata pa nazad, ipak je to maltrtiranje, ali da cula sam i ja da je bilo propusta ali samo u organizaciji a ne u njenom sou-u, dobro sem sto je kasnio koncert jedno 50 min.ali dobro ionako ni do tad nisu svi uspeli da se provuku.
Nego kad vec spomenu taj koncert AC/DC svi smo ti svedoci da si dobila ponudu WOLF-e to moras da ispostujes.
dana* S
dana* S
Medenjak
Medenjak

Broj poruka : 476
Godina : 47
Datum upisa : 21.01.2009

Nazad na vrh Ići dole

Madona......... Empty Re: Madona.........

Počalji od Krofnica Pet Feb 20 2009, 02:00

reci mu Dano reci!!!
Krofnica
Krofnica
Admin
Admin

Broj poruka : 798
Lokacija : Koordinatni sistem konfuzije
Datum upisa : 20.01.2009

Nazad na vrh Ići dole

Madona......... Empty Re: Madona.........

Počalji od dana* S Pet Feb 20 2009, 02:08

Pa receno je , ja se samo nadam da wolf nece naprasno da nestane sa ovog foruma, mislim sad sta je tu je .
Wolfe ne ljuti se ovo je sala, moram to da napominjem stalno da mi se neko ne naljuti.
dana* S
dana* S
Medenjak
Medenjak

Broj poruka : 476
Godina : 47
Datum upisa : 21.01.2009

Nazad na vrh Ići dole

Madona......... Empty Re: Madona.........

Počalji od Krofnica Pet Feb 20 2009, 03:13

kako sad sala? ja sam ko malo dete, kad mi neko nesto obeca ja se mnogo rastuzim ako mi to ne ispune Sad
Krofnica
Krofnica
Admin
Admin

Broj poruka : 798
Lokacija : Koordinatni sistem konfuzije
Datum upisa : 20.01.2009

Nazad na vrh Ići dole

Madona......... Empty Re: Madona.........

Počalji od Gost Pet Feb 20 2009, 11:50

Jbg Krofno sad vise nema kupiti karata u Beogradu. Ali ici cu ja u Bugarsku zbog tebe samo da ti uzmem jednu kartu. Don't worry be happy Cool

Gost
Gost


Nazad na vrh Ići dole

Madona......... Empty Re: Madona.........

Počalji od arlekino Pet Feb 20 2009, 12:33

Karte za Madonin koncert u okviru turneje ,Sticky and sweet, u Beogradu koštaće od 2.990 do 9.990 dinara i počeće da se prodaju 27. februara ...
arlekino
arlekino
Tiramisu
Tiramisu

Broj poruka : 540
Datum upisa : 20.01.2009

Nazad na vrh Ići dole

Madona......... Empty Re: Madona.........

Počalji od dana* S Pet Feb 20 2009, 16:14

I prihvatljiva mi je cena,
Krofnice salim se u vezi toga da nam wolf ne pobegne sa foruma, a za koncert to mora da se ispostuje kao sto je i sam wolf napisao ako treba i do Bugarske. Smile Smile Smile
dana* S
dana* S
Medenjak
Medenjak

Broj poruka : 476
Godina : 47
Datum upisa : 21.01.2009

Nazad na vrh Ići dole

Madona......... Empty Re: Madona.........

Počalji od Krofnica Pet Feb 20 2009, 23:06

WUK ::Jbg Krofno sad vise nema kupiti karata u Beogradu. Ali ici cu ja u Bugarsku zbog tebe samo da ti uzmem jednu kartu. Don't worry be happy Cool

Osecam se uvredjeno i iznenadjeno, kao Sojic!!! Evil or Very Mad
Krofnica
Krofnica
Admin
Admin

Broj poruka : 798
Lokacija : Koordinatni sistem konfuzije
Datum upisa : 20.01.2009

Nazad na vrh Ići dole

Madona......... Empty Re: Madona.........

Počalji od dana* S Pet Feb 20 2009, 23:22

Uvredjena sto ce zbog tebe u Bugarsku , e jesi krofnice i ti zahtevna, mozda ces smeksati ako ti otpeva nesto od AC/DC.
dana* S
dana* S
Medenjak
Medenjak

Broj poruka : 476
Godina : 47
Datum upisa : 21.01.2009

Nazad na vrh Ići dole

Madona......... Empty Re: Madona.........

Počalji od Gost Pet Feb 20 2009, 23:32

Laughing Laughing Laughing Laughing Sanjaj, sanjaj draga moja dano da ces cuti mene kako pevam. Jes videla kako je nezahvalna. Ja bih zbog nje cak do Bugarske a ona tako. Sad sam ja iznenadjen i uvredjen kao Sojic... Evil or Very Mad

Gost
Gost


Nazad na vrh Ići dole

Madona......... Empty Re: Madona.........

Počalji od Krofnica Sub Feb 21 2009, 00:32

e sad ja jos ispadoh losa u celoj ovoj prici... ja sam uvredjena sto mi nisi kupio kartu za BG kako si obecao... a to za Bugarsku... neka! Bila videla i ne mroam opet Wink
Krofnica
Krofnica
Admin
Admin

Broj poruka : 798
Lokacija : Koordinatni sistem konfuzije
Datum upisa : 20.01.2009

Nazad na vrh Ići dole

Madona......... Empty Re: Madona.........

Počalji od dana* S Sub Feb 21 2009, 00:47

WUK ::Laughing Laughing Laughing Laughing Sanjaj, sanjaj draga moja dano da ces cuti mene kako pevam. Jes videla kako je nezahvalna. Ja bih zbog nje cak do Bugarske a ona tako. Sad sam ja iznenadjen i uvredjen kao Sojic... Evil or Very Mad
E pa dragi moj vuce kad budem dobila zelju da poslusam tvoje pevacko umece pocecu da te sanjam. Ali s` obzirom da ti je nik wolf nadam se da ne pevas kao vukodlak ne bi bas volela da sanjam takve snove.
dana* S
dana* S
Medenjak
Medenjak

Broj poruka : 476
Godina : 47
Datum upisa : 21.01.2009

Nazad na vrh Ići dole

Madona......... Empty Re: Madona.........

Počalji od milan Pet Mar 27 2009, 13:43

Sutra počinje prodaja ulaznica za Madonu
Madonin koncert biće održan na Ušću 24. avgusta 2009. godine, a organizatori su "State of Exit" i "Live Nation". Ulaznice za koncert svetske pop zvezde Madone naći će se od sutra, 27. marta, u redovnoj prodaji u svim filijalama Erste banke i Gigstix prodavnicama.
milan
milan
Tiramisu
Tiramisu

Broj poruka : 916
Godina : 40
Datum upisa : 28.01.2009

Nazad na vrh Ići dole

Madona......... Empty Madona se udaje?

Počalji od Krofnica Pet Maj 15 2009, 08:49

Madona se udaje?

Madona......... V134613p0

Otac Hesusa Lusa rekao je brazilskim medijima da će se njegov sin oženiti najpopularnijom pevačicom na svetu.

Luis Heitor Pinto da Lus rekao je za brazilski časopis "Kvem" da će se Hesus (22) i Madona (50) venčati ovog vikenda u Njujorku.

Britanska štampa piše da će se maneken i pevačica venčati kroz posebnu "ceremoniju spajanja" u duhu kabale.

"Veoma su srećni zajedno, i ta ceremonija će to i potvrditi", rekao je Luis.

"Moj sin se lepo slaže i sa njeno troje dece, pomaže im i često igraju fudbal zajedno", otkrio je on.

Otac brazilskog manekena opovrgao je tračeve o kontroli koju pevačica ima nad njegovim sinom.

"Nije tačno da Madona ne da Hesusu da telefonira, niti da mu plaća časove engleskog. To su gluposti", rekao je on.

Luis je dodao da je svoj blagoslov paru dao preko telefona.

"Razgovarao sam sa Madonom, doduše na francuskom, pošto ne govorim dobro engleski. Zvučala je vrlo normalno, prijatno i ženstveno", rekao je Hesusov otac.

Par se upoznao u decembru, na snimanju editorijala za časopis "W" u Rio de Žaneiru, nedugo pošto je objavljeno da se Madona nakon osam godina braka razvodi od britanskog režisera Gaja Ričija (40).

Pevačica je, pre Ričija, bila u braku sa glumcem Šonom Penom.

(MONDO)
Krofnica
Krofnica
Admin
Admin

Broj poruka : 798
Lokacija : Koordinatni sistem konfuzije
Datum upisa : 20.01.2009

Nazad na vrh Ići dole

Madona......... Empty Re: Madona.........

Počalji od apolon Pet Maj 15 2009, 11:00

Uvatila baba za pilence

Madona......... Madonnahesusluza508
apolon
apolon
Medenjak
Medenjak

Broj poruka : 400
Godina : 38
Datum upisa : 28.01.2009

Nazad na vrh Ići dole

Madona......... Empty Re: Madona.........

Počalji od Krofnica Ned Maj 17 2009, 14:41

Madona - "sudbonosno" ne!
Subota, 16. maj 2009. 16:24

Kraljica popa demantovala je izjave Isusovog oca Luisa Lusa da se udaje ovog vikenda.

Otac Madoninog 22-godišnjeg dečka Luis Heitor Pinto da Lus, rekao je za brazilski časopis "Kvem" da će se Hesus i Madona (50) venčati ovog vikenda u Njujorku.

"To je apsolutna laž", rekla je Madonina portparolka magazinu “InTouch”. "Mislim da je cela priča izmišljena i da Lusov otac čak nije ni davao nikakve izjave".
Krofnica
Krofnica
Admin
Admin

Broj poruka : 798
Lokacija : Koordinatni sistem konfuzije
Datum upisa : 20.01.2009

Nazad na vrh Ići dole

Madona......... Empty Re: Madona.........

Počalji od maki Pon Maj 18 2009, 11:30

Bas je sladak,mnogo bi joj falilo
maki
maki
Cokoladica
Cokoladica

Broj poruka : 69
Datum upisa : 02.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

Madona......... Empty Madona.........

Počalji od beba Ned Jul 05 2009, 12:23

Madonina reklama za "Luj Viton"

Popularna pevačica snimila seriju fotografija za poznati brend.

Madona......... Madona

Iako je na turneji Madona (Madonna) je uspela da snimi i novu reklamnu kampanju za čuveni Luj Viton (Louis Vuitton) . Ono što je upečatljivo da pedesetogodišnja pevačica izgleda bar 20 godina mlađa na fotografijama.


Madona......... Madona2

Kako navode neki strani tabloidi, Madona je za ovu reklamnu kampanju inkasirala čak 8 miliona evra. Fotograf koji je slikao je čuveni Stiven Klajn, a u projektu je učestvovao i Merk Džejkops. Obojica rade na Madoninoj turneju, koja će posetiti i Beogradovog leta.
beba
beba
Tiramisu
Tiramisu

Broj poruka : 674
Godina : 33
Datum upisa : 21.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

Madona......... Empty Re: Madona.........

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 1 od 3 1, 2, 3  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu