Ćaskanje uz Kaficu
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Jelena Jankovic

+5
bart
beba
milan
dana* S
Krofnica
9 posters

Strana 2 od 2 Prethodni  1, 2

Ići dole

Jelena Jankovic - Page 2 Empty Re: Jelena Jankovic

Počalji od bart Sub Jun 20 2009, 12:45

Cela nacija treba da izvrsi samoubistvo ako neko od njih prestane da igra? bas me briga
bart
bart
Medenjak
Medenjak

Broj poruka : 205
Godina : 46
Datum upisa : 18.03.2009

Nazad na vrh Ići dole

Jelena Jankovic - Page 2 Empty Re: Jelena Jankovic

Počalji od apolon Sre Jul 01 2009, 12:03

Jelena i Mlađan: Romansa u Kolašinu!

Srpska teniserka odmah posle poraza na Vimbldonu pronašla utehu u Crnoj Gori, u zagrljaju dečka, vaterpoliste Mlađana Janovića! Zaljubljeni par proveo romantičan vikend u okolini Kolašina

JA: Iz Kana u Kolasin. Jebote,romansa u Kolasinu. Ovo je i smesno i tuzno
apolon
apolon
Medenjak
Medenjak

Broj poruka : 400
Godina : 38
Datum upisa : 28.01.2009

Nazad na vrh Ići dole

Jelena Jankovic - Page 2 Empty Re: Jelena Jankovic

Počalji od zvezdana Pon Avg 17 2009, 11:49

Jelena osvojila Sinsinati!

Jelena Jankovic - Page 2 Jelena-v
Srpska teniserka Jelena Janković je u finalu turnira 1. kategorije u Sinsinatiju s lakoćom savladala vodeću igračicu na WTA listi Ruskinju Dinaru Safinu sa 6:4, 6:2 i tako ostvarila svoj najveći ovogodišnji uspeh. Prethodno je ove godine osvojila samo turnir u Marbelji, koji je niže kategorije.
zvezdana
zvezdana
Medenjak
Medenjak

Broj poruka : 224
Godina : 42
Datum upisa : 23.03.2009

Nazad na vrh Ići dole

Jelena Jankovic - Page 2 Empty Re: Jelena Jankovic

Počalji od beba Pet Avg 21 2009, 12:56

Uh sto mi milo sto je tresnula onu naduvanu Klajsters
beba
beba
Tiramisu
Tiramisu

Broj poruka : 674
Godina : 33
Datum upisa : 21.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

Jelena Jankovic - Page 2 Empty Re: Jelena Jankovic

Počalji od vrabac Sub Okt 03 2009, 12:42

22-godišnja ruska teniserka osvojla je turnir u Tokiju, nakon što je srpska teniserka predala meč zbog povrede ramena, javlja AFP.
"Bilo je teško, jer je Jelena počela meč dosta snažno. Ovo je moje drugo finale ove godine, tako da sam bila veoma nervozna", rekla je Šarapova posle meča.
vrabac
vrabac
Cafe Latte
Cafe Latte

Broj poruka : 8822
Datum upisa : 20.01.2009

Nazad na vrh Ići dole

Jelena Jankovic - Page 2 Empty Re: Jelena Jankovic

Počalji od apolon Ned Okt 04 2009, 13:50

Jelena u suzama

apolon
apolon
Medenjak
Medenjak

Broj poruka : 400
Godina : 38
Datum upisa : 28.01.2009

Nazad na vrh Ići dole

Jelena Jankovic - Page 2 Empty Re: Jelena Jankovic

Počalji od bart Uto Nov 17 2009, 14:55

Ljubav u Kanu

Jelena Jankovic - Page 2 Jj-x

Jelena Janković, osma teniserka sveta, trenutno se posvetila ljubavi, a protekli vikend provela je sa dečkom Mlađanom Janovićem u Kanu.


Jelena i Mlađan su proveli romantičan vikend u ovom mondenskom mestu. Ne hajući za prolaznike, šetali su se pored obale, držali za ruke, grlili… Moglo se zaključiti samo jedno - da njihova ljubav zaista cveta. Par je, inače, doputovao u Kan iz Savone, nakon utakmice koju je crnogorski reprezentativac odigrao u subotu protiv Breše.
bart
bart
Medenjak
Medenjak

Broj poruka : 205
Godina : 46
Datum upisa : 18.03.2009

Nazad na vrh Ići dole

Jelena Jankovic - Page 2 Empty Re: Jelena Jankovic

Počalji od maki Sub Nov 21 2009, 00:54

Film o Jeleni Janković na festivalu u Italiji



Film "Jelenin svet" o životu najbolje srpske teniserke Jelene Janković učestvovaće u zvaničnom programu Internacionalnog festivala sportskog filma u italijanskom Palermu. Osim dokumentarca o Džej Džej, koji je zvanično promovisan u Beogradu pre tačno godinu dana, na festivalu će biti prikazani i filmovi iz Italije, SAD, Rusije, Španije, Bugarske, Slovenije, Irana, Kanade, Belorusije, Austrije, Nemačke i Engleske. Film "Jelenin svet" napravila je Tanja Brzaković, čija je kamera pratila srpsku teniserku na turnirima u Madridu i Berlinu, prošle i ove godine, a pojedini delovi snimani su i u Sevilji i Beogradu. Festival traje od 7. do 14. decembra.
maki
maki
Cokoladica
Cokoladica

Broj poruka : 69
Datum upisa : 02.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

Jelena Jankovic - Page 2 Empty Re: Jelena Jankovic

Počalji od apolon Pet Mar 12 2010, 13:52

Jelena Janković: Moj dvorac od 2.000 m2

Moja kuća u San Dijegu skoro je gotova, trebalo bi da se uselim do kraja godine! Ima 2.000 kvadrata, tri sprata, dve ogromne spavaće sobe, bazen i garažu za deset automobila. Problem je što ja trenutno imam samo pet...

Jelena Jankovic - Page 2 3703

Bil Gejts joj prvi komšija!

Rančo Santa Fe je specijalno dizajnirano naselje za ljude sa veoma dubokim džepom. Prosečna godišnja zarada skoro 4.000 prijavljenih stanovnika blizu je 250.000 dolara, što je jedan od najviših proseka u celoj SAD. Prosečna cena kuća koje se prodaju dostiže astronomskih 2,5 miliona $, što dovoljno govori o ekskluzivnosti ove komune.

Pored Jelene, svoja imanja u Rančo Santa Feu imaju i milijarder Bil Gejts, čuveni golfer Fil Mikelson, pop ikona Dženet Džekson i mnogi drugi. Inače, da biste došli do kuće naše teniserke morate proći čak tri bezbednosne kontrole. Naravno, pre toga je potrebno da nabavite adresu koja je strogo čuvana tajna.
apolon
apolon
Medenjak
Medenjak

Broj poruka : 400
Godina : 38
Datum upisa : 28.01.2009

Nazad na vrh Ići dole

Jelena Jankovic - Page 2 Empty Re: Jelena Jankovic

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 2 od 2 Prethodni  1, 2

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu