Ćaskanje uz Kaficu
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Vreme: Leče zavisnike lopatom i pesnicama!-VIDEO

+9
mara
maki
gola
apolon
sanja
milan
Admin
Vila
vrabac
13 posters

Strana 4 od 4 Prethodni  1, 2, 3, 4

Ići dole

Vreme: Leče zavisnike lopatom i pesnicama!-VIDEO - Page 4 Empty Re: Vreme: Leče zavisnike lopatom i pesnicama!-VIDEO

Počalji od Vila Ned Maj 31 2009, 23:25

zbog dva sjajna momka (obojica sportisti) i postoji ta teretana u CR. dečko bio učesnik na Olimpijkim igrama u Sidneju, pa posle par godina eto ga u CR. doneo sprave iz svoje teretane iz bg.

slažemo se da super izgledaju oporavljeni.
Vila
Vila
Medenjak
Medenjak

Broj poruka : 373
Godina : 45
Lokacija : blok
Datum upisa : 14.02.2009

http://email - shumskaaa@gmail. com

Nazad na vrh Ići dole

Vreme: Leče zavisnike lopatom i pesnicama!-VIDEO - Page 4 Empty Re: Vreme: Leče zavisnike lopatom i pesnicama!-VIDEO

Počalji od milutin Ned Maj 31 2009, 23:27

Ovde sam Vilo svaki dan,malo sam kibicovao sta pisete pa nisam postovao bas na ovoj temi,mnogo bre ozbiljna a ja nesto volim vise zezanja
milutin
milutin
Tiramisu
Tiramisu

Broj poruka : 646
Datum upisa : 05.03.2009

Nazad na vrh Ići dole

Vreme: Leče zavisnike lopatom i pesnicama!-VIDEO - Page 4 Empty Re: Vreme: Leče zavisnike lopatom i pesnicama!-VIDEO

Počalji od Vila Ned Maj 31 2009, 23:28

[quote="samo se bojim da ce kao i uvek da se to sve razvodni,obesmisli i na kraju zaboravi


100 posto! na žalost
Vila
Vila
Medenjak
Medenjak

Broj poruka : 373
Godina : 45
Lokacija : blok
Datum upisa : 14.02.2009

http://email - shumskaaa@gmail. com

Nazad na vrh Ići dole

Vreme: Leče zavisnike lopatom i pesnicama!-VIDEO - Page 4 Empty Re: Vreme: Leče zavisnike lopatom i pesnicama!-VIDEO

Počalji od milutin Ned Maj 31 2009, 23:30

Vila ::zbog dva sjajna momka (obojica sportisti) i postoji ta teretana u CR. dečko bio učesnik na Olimpijkim igrama u Sidneju, pa posle par godina eto ga u CR. doneo sprave iz svoje teretane iz bg.

slažemo se da super izgledaju oporavljeni.

Ta nesreca ne bira,njoj je sve jedno da li su sportisi,srednjoskolci,studenti,lekari,deca bogatih ili siromasnih ali mi je merak kad vidim da bar jedan tamo lici na zdravog momka.
Nego sta je sa tvojim blogom? Ono na sifrovanoj nije za moju dusu
milutin
milutin
Tiramisu
Tiramisu

Broj poruka : 646
Datum upisa : 05.03.2009

Nazad na vrh Ići dole

Vreme: Leče zavisnike lopatom i pesnicama!-VIDEO - Page 4 Empty Re: Vreme: Leče zavisnike lopatom i pesnicama!-VIDEO

Počalji od Vila Ned Maj 31 2009, 23:30

baš zato što se stalno zezaš, me zanimalo i tvoje mišljenje o (jes vala) jezivo ozbiljnoj temi...

ja nekako navikla da mi ovde pretresemo sve žive teme.

hvala ti, M.
Vila
Vila
Medenjak
Medenjak

Broj poruka : 373
Godina : 45
Lokacija : blok
Datum upisa : 14.02.2009

http://email - shumskaaa@gmail. com

Nazad na vrh Ići dole

Vreme: Leče zavisnike lopatom i pesnicama!-VIDEO - Page 4 Empty Re: Vreme: Leče zavisnike lopatom i pesnicama!-VIDEO

Počalji od milutin Ned Maj 31 2009, 23:33

Tacno,pricamo o svemu ali sam jako zabrinut kako to da niko nije pokrenuo temu i sta misli o tome sto je Divac slomio ruku. Bojim se odrazice se na ekonomsku snagu napacene nam drzave?


Poslednji izmenio milutin dana Ned Maj 31 2009, 23:35, izmenjeno ukupno 1 puta
milutin
milutin
Tiramisu
Tiramisu

Broj poruka : 646
Datum upisa : 05.03.2009

Nazad na vrh Ići dole

Vreme: Leče zavisnike lopatom i pesnicama!-VIDEO - Page 4 Empty Re: Vreme: Leče zavisnike lopatom i pesnicama!-VIDEO

Počalji od Vila Ned Maj 31 2009, 23:34

ma nije ni za mene, ispričah par priča o par bendova i sad ćutim. valjda mi naidje i neki kreativni momenat pa sakupim koncentracije za novu blogo-kućicu (ona e-adresa me zakopala, načisto)

trol off:)

da, to što kažeš, bolest više ne bira:
i meni bi čudno, sad dok kucam - kao, da, baš sjajni likovi, sportisti...vaterpolo, atletika i onda se zapitah-to možda suludo zvuči...
tuga
Vila
Vila
Medenjak
Medenjak

Broj poruka : 373
Godina : 45
Lokacija : blok
Datum upisa : 14.02.2009

http://email - shumskaaa@gmail. com

Nazad na vrh Ići dole

Vreme: Leče zavisnike lopatom i pesnicama!-VIDEO - Page 4 Empty Re: Vreme: Leče zavisnike lopatom i pesnicama!-VIDEO

Počalji od Vila Ned Maj 31 2009, 23:37

ja sad pojma nemam da li zezaš ili je Divac zaista slomio ruku, ali ok i da jeste - ozdraviće:)SmileSmile

ako nije - ok, šala

aha, Divac-država, hm....
mazanje očiju aferama i glupostima?

pa ok i meni je glupo što pričaju danima o o. B, on kao da je Opra postao (i to na twiterru) ali to je samo još jedna priča kako svašta može u ovakvoj šupljoj državi i zdravstvu Tomicinom
Vila
Vila
Medenjak
Medenjak

Broj poruka : 373
Godina : 45
Lokacija : blok
Datum upisa : 14.02.2009

http://email - shumskaaa@gmail. com

Nazad na vrh Ići dole

Vreme: Leče zavisnike lopatom i pesnicama!-VIDEO - Page 4 Empty Re: Vreme: Leče zavisnike lopatom i pesnicama!-VIDEO

Počalji od milutin Ned Maj 31 2009, 23:43

Ma jeste slomio,novine danima samo pisu o tome kao da je propast sveta pa mi smesno. Onoliki covek na sred ulice se spotakao i pao. No toliko svakog dana imas toga pa se nikom ne jebe za to ali Divac e to je vec tragedija a kolko jos juce se secam kako je poturio svoju zenu da ga zastupa za "knjaz milosa" kad su ono hteli da ga maznu za jeftinu lovu i kako je pred kamerama samo ponavljala jednu rec "apsolutno" To mi se urezalo u pamcenje i danas se smejem. Tako ti u Srbiji isture zenu junacine a ona jadna u cudu od svega sto je naucila setila se samo "apsolutno"
milutin
milutin
Tiramisu
Tiramisu

Broj poruka : 646
Datum upisa : 05.03.2009

Nazad na vrh Ići dole

Vreme: Leče zavisnike lopatom i pesnicama!-VIDEO - Page 4 Empty Re: Vreme: Leče zavisnike lopatom i pesnicama!-VIDEO

Počalji od vrabac Ned Maj 31 2009, 23:48

Slazemo se mi Vilo po ovom pitanju u mnogo cemu. ja sam ostao samo pokoleban u nekim sopstvenim razmisljanjima kada sam u "kljucu" cuo roditelje tih momaka...
vrabac
vrabac
Cafe Latte
Cafe Latte

Broj poruka : 8822
Datum upisa : 20.01.2009

Nazad na vrh Ići dole

Vreme: Leče zavisnike lopatom i pesnicama!-VIDEO - Page 4 Empty Re: Vreme: Leče zavisnike lopatom i pesnicama!-VIDEO

Počalji od Vila Pon Jun 01 2009, 00:38

ja te ljude u potpunosti razumem.
zato sam i protiv zatvaranja centara. prvih par koraka je dolazak, desetak dana krize (tako gore računaju) i prvih par meseci.
kasnije nastaju muke opet. ako je neko dobijao batine više puta, zamisli kako taj jedva čeka da se sve to završi. glumeće i svetitelja samo da se izbavi nekako....i šta posle? kakva crna resocijalizacija?
složena, jezivo složena priča....

o. B. je pre x godina još i bio otvoren za neke sugestije i dobronamerne savete.
vremenom je počeo da se gubi (proširio kapacitete, ušao u još žešći keš) i sve krenulo nizbrdo.....i stiglo do ovoga.
šteta
p.s. htedoh o roditeljima, ali izgubih nit....kasnije ću, nema veze
Vila
Vila
Medenjak
Medenjak

Broj poruka : 373
Godina : 45
Lokacija : blok
Datum upisa : 14.02.2009

http://email - shumskaaa@gmail. com

Nazad na vrh Ići dole

Vreme: Leče zavisnike lopatom i pesnicama!-VIDEO - Page 4 Empty Re: Vreme: Leče zavisnike lopatom i pesnicama!-VIDEO

Počalji od beba Pon Jun 01 2009, 11:22

Rusvaj!
Bratanac Velimira Ilića Dušan posvađao se s ocem Strahinjom jer je glava porodice u Kuriru iznela detalje torture koju je mlađani Ilić prošao u centru za rehabilitaciju u Crnoj reci

kompletan tekst

meni nesto nije jasno iz ovoga teksta,kako je taj ojadjeni otac koji sad kaze "dete" dozvolio da mu sin dodje u tu fazu i zasto ga nije odveo kuci nego je gledao kako sto pre da ga posalje u crnu reku i sto je cutao do sada
beba
beba
Tiramisu
Tiramisu

Broj poruka : 674
Godina : 33
Datum upisa : 21.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

Vreme: Leče zavisnike lopatom i pesnicama!-VIDEO - Page 4 Empty Re: Vreme: Leče zavisnike lopatom i pesnicama!-VIDEO

Počalji od vrabac Uto Jun 09 2009, 10:45

Evo sad bas pogledah zadnji post iznad mog je napisan 1 juna. Hocu reci kako ovaj dogadjaj pade u zaborav bas kao sto sam negde i napisao. Tresla se gora rodio se mis. Izvucen samo da bi napakostili Artemiju i nista vise.
Vidis Vilo kako je sve to bilo iskonstruisano preko ledja ovih momaka koji se bore za svoj komadic neba. I treba da ih ostave na miru jer su tim pricama uznemirili i njih i njihove familije a najvecu korist su imali mediji koji su to eksploatisali. Ti sifrovani su veliko zlo,daleko im lepa kuca.
vrabac
vrabac
Cafe Latte
Cafe Latte

Broj poruka : 8822
Datum upisa : 20.01.2009

Nazad na vrh Ići dole

Vreme: Leče zavisnike lopatom i pesnicama!-VIDEO - Page 4 Empty Re: Vreme: Leče zavisnike lopatom i pesnicama!-VIDEO

Počalji od apolon Sre Jun 10 2009, 10:28

„Overio" se štićenik Crne Reke!

Veljko Vasić iz Jagodine umro od prekomerne doze narkotika samo nedelju dana posle bekstva iz Rehabilitacionog centra „Crna Reka"

Veljko je pobegao 30. maja, u vreme najveće medijske presije na centar „Crna Reka".

- Bio je potpuno čist kada je došao kući. Iz kampa su zvali da pitaju da li je kod nas, ali baš zbog medijske hajke koja se vodila protiv „Crne Reke" nisu smeli da dođu po njega. Droga mu je ponuđena vrlo brzo. Tačno znam koji je diler to učinio - priča za Press otac Novica, koji je skoro izgubio glas zbog tuge.

kompletan tekst

Da budem iskren pratio sam sa strane sta vas nekolicina pisete na ovoj temi ali se nisam ukljucivao jer se nisam slaga sa vama. Predpostavljao sam da ce bas zbog onolikog medijskog ludovanja da najebe neko od tih momaka i to se i desilo. Da je dobio nekoliko samara i danas bi bio ziv i imao mozda neke sanse da ako nista drugo bar pozivi jos neku godinu. Necu vise da pisem ja nastavite vi sto sve znate,podrzavajte ove huskace sa sifrovane mozda jos nekog budu uspeli da vrate nazad na tamni put bez povratka
apolon
apolon
Medenjak
Medenjak

Broj poruka : 400
Godina : 38
Datum upisa : 28.01.2009

Nazad na vrh Ići dole

Vreme: Leče zavisnike lopatom i pesnicama!-VIDEO - Page 4 Empty Re: Vreme: Leče zavisnike lopatom i pesnicama!-VIDEO

Počalji od apolon Čet Jun 11 2009, 10:20

Narkomani beže iz Crne Reke!

Centar u kome se leče najteži narkomanski zavisnici posle afere o prebijanju štićenika već napustilo 35 mladića, jedan od njih umro je pre nekoliko dana od prekomerne doze

kompletan tekst


Svi koji su osudjivali oca BP sad je red da podignu svoje guzice i idete da trazite ove momke da im pomognete da se vrate u CR
apolon
apolon
Medenjak
Medenjak

Broj poruka : 400
Godina : 38
Datum upisa : 28.01.2009

Nazad na vrh Ići dole

Vreme: Leče zavisnike lopatom i pesnicama!-VIDEO - Page 4 Empty Re: Vreme: Leče zavisnike lopatom i pesnicama!-VIDEO

Počalji od Vila Čet Jun 11 2009, 15:17

vrabac ::Evo sad bas pogledah zadnji post iznad mog je napisan 1 juna. Hocu reci kako ovaj dogadjaj pade u zaborav bas kao sto sam negde i napisao. Tresla se gora rodio se mis. Izvucen samo da bi napakostili Artemiju i nista vise.
Vidis Vilo kako je sve to bilo iskonstruisano preko ledja ovih momaka koji se bore za svoj komadic neba. I treba da ih ostave na miru jer su tim pricama uznemirili i njih i njihove familije a najvecu korist su imali mediji koji su to eksploatisali. Ti sifrovani su veliko zlo,daleko im lepa kuca.
vidiš, i ovde se potpuno slažemo.
ja na primer sa svakom rečju koju si napisao.
jer ne spominješ onoliku primenu sile sa kojom se ni ja ne slažem. šifrovana jeste veliko zlo. samo kao što znaš kriv za sve je dopisnik vremena iz n. pazara prvoslav karanović, a šifrovana se nadovezala i maximalno eksploatisala temu...

meni takodje izuzetno smeta ovo što se sada zbiva...

kao da svi oni koji su ranije bežali i overavali - nisu zaslužili da se zna za njih, kao da su manje bitni jer je medijski haos započet mnoooogo godina nakon njihovih lomljenja vilice, (4 slučaja, od kojih jedan videla), ili bežanja (kojih je uvek bilo, doduše znam za period pre pasa, koji nisu duže od godinu i po tamo) ili overavanja.
treba te ljude da puste na miru da rade, sada kada (kako zvanično kažu) batina nema i da ti svi ljudi opet povrate svoje živote
Vila
Vila
Medenjak
Medenjak

Broj poruka : 373
Godina : 45
Lokacija : blok
Datum upisa : 14.02.2009

http://email - shumskaaa@gmail. com

Nazad na vrh Ići dole

Vreme: Leče zavisnike lopatom i pesnicama!-VIDEO - Page 4 Empty Re: Vreme: Leče zavisnike lopatom i pesnicama!-VIDEO

Počalji od Vila Čet Jun 11 2009, 15:22

apolon, ako ovo nije upućeno onako - celom svetu, samo bih da kažem jednu sitnicu...
niko nije osudjivao o. Branslava, već silu koju primenjuje.
ako prelistaš svaku reč ovde napisanu, mislim pošto sam pratila uključujući se da su svi pazili na reči, da su ih birali.
i oni koji su protiv batina na jednom mestu se kaže kako mu niko verovatno, zbog par šamara ništa ne bi rekao.
dobijao bi podršku, kao do sada. osudjivana je sila, a ne o. Branislav. metod, a ne čovek.
Vila
Vila
Medenjak
Medenjak

Broj poruka : 373
Godina : 45
Lokacija : blok
Datum upisa : 14.02.2009

http://email - shumskaaa@gmail. com

Nazad na vrh Ići dole

Vreme: Leče zavisnike lopatom i pesnicama!-VIDEO - Page 4 Empty Re: Vreme: Leče zavisnike lopatom i pesnicama!-VIDEO

Počalji od beba Sub Avg 08 2009, 12:21

Sta se desava sa ovim.Odjednom se zaboravi bas kao sto je neko ovde i kazao.Iskoristise samo sifrovani da napadnu Artemija i sad je kraj a oni pacenici u medjuvremenu umiru predozirani
beba
beba
Tiramisu
Tiramisu

Broj poruka : 674
Godina : 33
Datum upisa : 21.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

Vreme: Leče zavisnike lopatom i pesnicama!-VIDEO - Page 4 Empty Re: Vreme: Leče zavisnike lopatom i pesnicama!-VIDEO

Počalji od apolon Sre Okt 14 2009, 12:24

Bivši štićenici umiru od droge!

Roditelji teških narkomana koji su se lečili u Rehabilitacionom centru „Crna Reka" upozoravaju na pogubne posledice otkako su pritiskom javnosti promenjena pravila u ovom kampu

kompletan tekst
apolon
apolon
Medenjak
Medenjak

Broj poruka : 400
Godina : 38
Datum upisa : 28.01.2009

Nazad na vrh Ići dole

Vreme: Leče zavisnike lopatom i pesnicama!-VIDEO - Page 4 Empty Re: Vreme: Leče zavisnike lopatom i pesnicama!-VIDEO

Počalji od Vila Čet Okt 15 2009, 02:22

Portal
Srbija. net

vesti - hronika - Tanjug 13. oktobar 2009.

CRNA REKA OSUDJENI RADOSAVLJEVIĆ I PAVIĆEVIĆ

- Kazne za silovanje i nasilničko ponašanje dve i po godine i jedna godina,


Saradnici Duhovno rehabilitacionog centra u Crnoj Reci, kod Tutina, Nemanja Radosavljević iz Lazarevca i Marijan Pavićević iz Beograda osudjeni su danas zbog silovanja štićenika i nasilničkog ponašanja, saopštio je Okružni sud u Novom Pazaru.

Radosavljević je za krivična dela silovanja i nasilničkog ponašanja osudjen na jedinstvenu zakonsku kaznu od dve godine i pet meseci, a Pavićević je za silovanje osudjen na godinu dana zatvora.

Radosavljevića i Pavićevića je za silovanje i zlostavljanje policiji, u maju ove godine, prijavio bivši štićenik iz Lazarevca, ali tek pošto je otvorena afera Duhovno-rehabilitacionog centra u Crnoj Reci. Slučaj Crna Reka nastala je objavljivanjem u javnosti viodezapisa na kojima se vidi batinjanje štićenika centra.

Bivši rukovodilac Duhovno-rehabilitacionog centra Branislav Peranović će, zbog sumnje da se nasilnički ponasao, odgovarati pred Opštinskim sudom u Tutinu. On je posle izbijanja afere Crna Reka smenjen sa te funkcije.


Dodaj komentar
Komentari
zvrk
0


***obrisao administrator***
13.10.2009 21:31
Odgovori
Ime * 1000/1000 karaktera preostalo
Objavljivanjem komentara slažete se sa pravilima
Odustani
Objavi komentar
Vila
Vila
Medenjak
Medenjak

Broj poruka : 373
Godina : 45
Lokacija : blok
Datum upisa : 14.02.2009

http://email - shumskaaa@gmail. com

Nazad na vrh Ići dole

Vreme: Leče zavisnike lopatom i pesnicama!-VIDEO - Page 4 Empty Re: Vreme: Leče zavisnike lopatom i pesnicama!-VIDEO

Počalji od vrabac Čet Okt 15 2009, 13:32

Koliko ja znam ulozena je zalba na visinu kazne
vrabac
vrabac
Cafe Latte
Cafe Latte

Broj poruka : 8822
Datum upisa : 20.01.2009

Nazad na vrh Ići dole

Vreme: Leče zavisnike lopatom i pesnicama!-VIDEO - Page 4 Empty Re: Vreme: Leče zavisnike lopatom i pesnicama!-VIDEO

Počalji od Vila Čet Okt 15 2009, 15:03

nisam to čula.
sećas se gde si pročitao, možda?
u stvari, ko je uložio zalbu?
Vila
Vila
Medenjak
Medenjak

Broj poruka : 373
Godina : 45
Lokacija : blok
Datum upisa : 14.02.2009

http://email - shumskaaa@gmail. com

Nazad na vrh Ići dole

Vreme: Leče zavisnike lopatom i pesnicama!-VIDEO - Page 4 Empty Re: Vreme: Leče zavisnike lopatom i pesnicama!-VIDEO

Počalji od vrabac Čet Okt 15 2009, 18:00

Procitao u vestima B92, koliko se secam neki sudski organ se zalio,tanak sam ti u tim pravnim stvarima mnogo
vrabac
vrabac
Cafe Latte
Cafe Latte

Broj poruka : 8822
Datum upisa : 20.01.2009

Nazad na vrh Ići dole

Vreme: Leče zavisnike lopatom i pesnicama!-VIDEO - Page 4 Empty Re: Vreme: Leče zavisnike lopatom i pesnicama!-VIDEO

Počalji od vrabac Pet Okt 16 2009, 11:49

Akcija srpske i američke tajne policije: BIA zaplenila čak 2,8 tona kokaina!

Srpska tajna policija u saradnji sa američkom DEA zaplenila juče rekordni tovar narkotika u međunarodnim vodama, u Beogradu i Kragujevcu uhapšeno nekoliko osumnjičenih

kompletan tekst
vrabac
vrabac
Cafe Latte
Cafe Latte

Broj poruka : 8822
Datum upisa : 20.01.2009

Nazad na vrh Ići dole

Vreme: Leče zavisnike lopatom i pesnicama!-VIDEO - Page 4 Empty Re: Vreme: Leče zavisnike lopatom i pesnicama!-VIDEO

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 4 od 4 Prethodni  1, 2, 3, 4

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu