Ćaskanje uz Kaficu
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Vreme: Leče zavisnike lopatom i pesnicama!-VIDEO

Strana 3 od 4 Prethodni  1, 2, 3, 4  Sledeći

Ići dole

Vreme: Leče zavisnike lopatom i pesnicama!-VIDEO - Page 3 Empty Re: Vreme: Leče zavisnike lopatom i pesnicama!-VIDEO

Počalji od Vila taj Sre Maj 27 2009, 14:17

odakle je ova vest, jel ima neki text, još nešto
Vila
Vila
Medenjak
Medenjak

Broj poruka : 373
Godina : 42
Datum upisa : 14.02.2009

http://email - shumskaaa@gmail. com

Nazad na vrh Ići dole

Vreme: Leče zavisnike lopatom i pesnicama!-VIDEO - Page 3 Empty Re: Vreme: Leče zavisnike lopatom i pesnicama!-VIDEO

Počalji od arlekino taj Sre Maj 27 2009, 18:20

@vila

evo ima u Blicu:

kompletan tekst

Tiramisu
Tiramisu

Broj poruka : 540
Datum upisa : 20.01.2009

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od vrabac taj Čet Maj 28 2009, 11:06

@Vila

Ne znam da li si sinoc gledala na RTS-u "mozda da,mozda ne" Olivere Kovacevic u kojoj je gostovao otac B.P, momci koji su tamo leceni ili se lece,roditelji,nevladine organizacije,psihijatri..........za ove zadnje bih reko sve moj do moga. Posle ove emisije mi je ostao bljutav ukus u ustima i ako sam protiv ponavljam bilo koje vrste agresije ne mogu a da ne priznam kako sve vise stajem uz oca B.P a sve sam vise ubedjen kako je neko bacio oko na sve to sto je on stvorio i preko svog satelita B92 pusta otrovne strele ne bi li mu preuzeli te centre jer posle jucerasnjeg dana jako je vidljivo da tu postoji veoma pozamasna imovina u vise gradova(B92 i Blic)
vrabac
vrabac
Cafe Latte
Cafe Latte

Broj poruka : 8777

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Vila taj Čet Maj 28 2009, 11:28

ko mi je kriv kad ne gledam tv....
ma da, postoje 2 centra (Loznica i kako se zvaše ovo drugo....Cikote i loznica, tako nešto....ali koiko ja znam - tamo batina nema - vode saradnici itd...
samo je CR koja je nakon otvaranj i druga dva centra dobila status "kriznog štaba" - dobila taj status....(hoću reći samo je tamo trebalo da bude batina)
(po onom planu koji je postojao, onomad, kad su otvoreni)

crkva je valjda stavila tačku na sve - pošto vl.Artemije reče da ga je "smenio" - što je meni smešno, jer to uopšte nije bitno...
o. Dejan (koji postade sad šef - se nikad nije intresovao za zavisnike, došao je tamo da služi liturgiju u divljini....)

to što o. B. više nije zvanično glavni je malo smešno, ali nema veze....

-država je samo još jednom pokazala koliko je šuplja na sve strane

-još jednom se pokazalo koliko je lepa zarada na narkomanima (imanje u Loznici o. B. poklonio otac zavisnika)

- što ovaj slučaj ceo nije dohvatio i one lekare koji za par hiljada evra "leče" ljude u prisustvu jednog jedinog anesteziologa?! (tek je to kriminal)

-previše je tu ispreplitano intresnih sfera, zato valjda nikom i nije stalo da se sve ovo osvetli...

-danas čitam Politiku i naglas se smejem, eto.....

itd.....
Vila
Vila
Medenjak
Medenjak

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Vila taj Čet Maj 28 2009, 11:34

ma samo daj Bože da im sve ovo bude neki nauk da sledeći put kad nekom lome vilicu 2 puta, bar ne oštete sluh...(a da taj neko čak veze sa dopom nije imao)....
drago mi je što centri nisu zatvoreni

a svima nama će suditi jedan isti Nebeski:(
Vila
Vila
Medenjak
Medenjak

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od vrabac taj Čet Maj 28 2009, 11:48

Bila je sinoc prisutna i neka zena psihijatar koja je radila u Drajzerovoj a sada ima svoju privatnu praksu. na pitanje jedne majke zavisnika koji se lecio kod nje "da li me poznajete" odgovorila je ne. Zena kaze tri godine sam dolazila sa sinom na lecenje kod tebe ti me ne poznajes,nikada nisi zapitala mog sina kako mu je ali si za to od mene dobila nekoliko hiljada evra na lecenje,pominjala je nekih 16 inekcija(ne razumem se u to od kojih samo svaka kosta po komadu preko 200 evra plus novac za dnevne terapije.......)
Interesantno je da je konzilij iz Drajzerove doneo odluku da niko ne ucestvuje u toj emisiji a trebala je da ucestvuje direktorka centra i svi do jednog su sinoc imali vrlo ruzne reci o Drajzerovoj.

Ovo je slika jos jednog centra u selu Joseva na Ceru u kome trenutno ima 30 sticenika (izvor Blic) pod upravom oca B.P

Vreme: Leče zavisnike lopatom i pesnicama!-VIDEO - Page 3 Kamp-v

kompletan tekst
vrabac
vrabac
Cafe Latte
Cafe Latte

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od vrabac taj Čet Maj 28 2009, 11:52

Mnogo se nesto Blic raskokodaka zajedno sa B92
vrabac
vrabac
Cafe Latte
Cafe Latte

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Vila taj Čet Maj 28 2009, 12:04

svi se raskokodakali, a nigde nekog smislenog rezultata (jedni se igraju novinara a drugi se igraju šatro ljubitelja ljudskih prava)

zajedničko im je da se svi igraju
(a i o. B. se zaigrao......)
Vila
Vila
Medenjak
Medenjak

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od vrabac taj Čet Maj 28 2009, 12:08

"AFERA CRNA REKA" : POPU PRETI ROBIJA!

kompletan tekst
vrabac
vrabac
Cafe Latte
Cafe Latte

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od milan taj Čet Maj 28 2009, 12:44

Артемије: Нисам добио одлуку Синода за затварање „Црне Реке”

На дужност управника Духовно-рехабилитационог центра епископ рашко-призренски поставио је јереја Дејана Јаковљевића, а смењени Бранислав Перановић ће се посветити писању књиге

kompletan tekst
milan
milan
Tiramisu
Tiramisu

Broj poruka : 916
Godina : 36
Datum upisa : 28.01.2009

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Vila taj Čet Maj 28 2009, 12:51

ali ljudi - pa to je apsurd!

evo primer: zamislite kako neko želi da kazni ljude sa ovog foruma, npr. jer se za jednog smatra da bije ljude...
postoji par ljudi oko tog foruma - a svi oni žive u istoj kući....i sad kazni neko osobu x, a ka-e kako će od sada glavna biti osoba y...i to je kao to...

a i osoba x i osoba y se site ismejaše, jer žive u istom stanu, sve rade sa istog kompa, samo žive u različitim sobama...

smejurija
Vila
Vila
Medenjak
Medenjak

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od milan taj Čet Maj 28 2009, 13:32

Svede se sve na "tresla se gora rodio se mis"
milan
milan
Tiramisu
Tiramisu

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od milan taj Čet Maj 28 2009, 19:01

Dačić: Biće istrage o Crnoj Reci

Beograd -- Ministar policije najavljuje istragu o finansijama centra Crna Reka, a bivši upravnik Branislav Peranović bio je još 2006. osuđen na uslovnu kaznu zbog nasilja.

kompletan tekst
milan
milan
Tiramisu
Tiramisu

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od apolon taj Pet Maj 29 2009, 10:21

Jelena Dragićević, majka narkomana: DETE SU MI SPASLI U 'CRNOJ RECI'

Jelena Dragićević: Lekari su mi godinama uzimali veliki novac. Hajka koja se vodi protiv prote Branislava Peranovića i centra u Crnoj Reci odgovara samo narko-dilerima

Obračun Sinoda SPC i Artemija!

Protojerej Branislav Peranović kaže je svima jasno da su slučaj „Crna Reka" i napad na njega „samo povod za konačan obračun Sinoda SPC sa vladikom Artemijem. On dodaje da su prave žrtve u ovom sukobu štićenici Centra i njihovi roditelji, koji ništa nisu krivi.

- Sa vladikom Artemijem pre svih želi da se obračuna vladika bački Irinej. On putem medija na najgrublji mogući način, na način koji je stran crkvenim manirima, u ime Sinoda SPC naređuje zatvaranje Duhovnog centra „Crna Reka" bez ikakvog prethodnog ispitivanja stvarnog stanja - kaže Peranović. On tvrdi da je „okidač" za napad na „Crnu Reku", odnosno vladiku Artemija, bila poseta potpredsednika SAD Džozefa Bajdena, kome episkop nije dao dozvolu za posetu manastiru Visoki Dečani.

INTERVJU... jerej Dejan Jakovljević starešina duhovnog centra „Crna Reka"

NARKOMANE VIŠE NE LEČIMO BATINAMA

kompletan tekst

Medenjak
Medenjak

Broj poruka : 400
Godina : 35

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od vrabac taj Pet Maj 29 2009, 18:01

Govnar nam se smeje(Urednik RTL-ovih "Vijesti", Tomislav Jelinčić}

vrabac
vrabac
Cafe Latte
Cafe Latte

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od bart taj Ned Maj 31 2009, 10:08

RECI NE LOPATI!

Ekipa Pressmagazina provela 48 sati u Duhovno-rehabilitacionom centru „Crna Reka", gde štićenici i monasi strepe šta će biti sa svima njima ako se Centar zatvori

Batine su potrebne

P. T. (27) iz Beograda kaže da su batine ne samo opravdane, već i krajnje neophodne, jer ne postoji drugi način da se dozovu pameti i da se sprovede neophodna disciplina. To dobro zna, jer je i sam prošao kroz fizičku torturu.
- Roditelji su me doveli ovde, a prvi prestup sam učinio posle četiri meseca. Istukao sam drugog štićenika, iako sam znao da je to strogo kažnjivo. Onda su zasedali saradnici i otac Branislav i posle tri sata je dogovoreno da dobijem pet šamara. To me je prilično smirilo, pa sam se ubuduće držao kućnog reda.
P. T. je izašao iz Centra posle 15 meseci kao izlečen, ali ga je „društvo ponovo navuklo".
- Potražio sam tada pomoć u Drajzerovoj, ali su mi tamo rekli da se drogiram još koji mesec, pa će me onda zvati?! Onda sam pozvao oca Branislava, koji me je pozvao da dođem odmah. Čak mi je ponudio da mi pošalje i pare za put. Ma, svi oni koji „brinu" za nas, koji nam nude lažni raj, zapravo nas samo guraju u realni pakao - kaže on.

kompletan tekst

Medenjak
Medenjak

Broj poruka : 205
Godina : 43
Datum upisa : 18.03.2009

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Vila taj Ned Maj 31 2009, 17:35

jedino što me zanima da li će sajko dobiti koji dan robije, ili neće
Vila
Vila
Medenjak
Medenjak

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Vila taj Ned Maj 31 2009, 19:12

najnoviji text u "Vremenu" (novi broj, jedan deo dostupan onlajn) je vrlo slikovit, i reklo bi sse možda - i poučan
Vila
Vila
Medenjak
Medenjak

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od vrabac taj Ned Maj 31 2009, 22:40

Ptrocitao sam taj tekst i veoma mi je tendenciozan da budem iskren ja nista tim ljudima iz "vremena" ne verujem. Ni Zarkovicu, ni Vasicu, ni Teofilu P, ni Anastasijevicu, ni Dulovicu, ni bilo kom drugom od njih.
Koliko juce su neki od njih isli u Hag kao svedoci protiv Milosevica a danas u njihovim novinama imas afirmativmne tekstove o Dacicu. Vidis mene ne mogu da ubede da su dobronamerni.
Evo ko zeli da procita taj tekst se nalazi ovde:

kompletan tekst i video
vrabac
vrabac
Cafe Latte
Cafe Latte

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od milutin taj Ned Maj 31 2009, 22:58

Pitala si me Vilo sta mislim o lopatanju. Ni jedan iole normalan covek ne moze o nasilju nad covekom da misli nista pozitivno pa tako ni ja o lopati kao vaspitnom sredstvu. Da li je ta lopata morala da bude izbegnuta? morala je!...da li su u tom trenutku imali neko drugo sredstvo da se taj covek spreci da izadje na ulicu? ne verujem?....da li je tim ljudima tamo jedina svetla tackica za moguci izlazak iz agonije? jeste?.... da li im to treba oduzeti? ne!....
da li treba kazniti oca B.P? NE!...da li si ti Vilo spremna ili bilo ko drugi da bude sudija ocu B.P? ja nisam!............pitanja ima na stotine,da li je moguce na njih lako odgovoriti? nije!?...da li je ovo jos jedna situacija sa kojom nam se zamazuju oci da se ne bi bavili sopstvenim zivotima i problemima? jeste!...da li ce se ovih dana pojaviti neka nova afera? mora da se pojavi da ne razmisljamo koliko su nam zivotni bedni jer prosli put se islo sa pistaljkama na ulicu a sada se bojim da smo mutirali i da nam pistaljke vise nisu dovoljno glasne........ne znam da li si zadovoljna mojim odgovorom Vilo.
milutin
milutin
Tiramisu
Tiramisu

Broj poruka : 646
Datum upisa : 05.03.2009

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Vila taj Ned Maj 31 2009, 23:02

ali vrabac, mešaju se opet babe i žabe!
ne verujem ja nabrojanim imenima koja pišu za Vreme, ja verujem onima koji su ispričali svoja sumanuta iskustva iz CR.!!!!

ko zna šta bi se meni motalo po glavi da nisam rodjenim očima videla to ludilo (samo jedan deo) još pre tri-četri godine, ej.....

meša se puno stvari u celoj priči koja jeste kompleksna i slojevita.
ja koliko god se slagala sa mnogim "sumnjivim momentima" (zašto baš tog trena snimak pušte, čemu toliko dugogodišnje ćutanje itd) se stalno vraćam na početak i mislim o mlaćenju, unakažavanju ljudi...

i o razlozima za sve to....

sad kad se pojavilo i ime lika sa rukavicama, vidim da stvari idu u nekom smeru. teško krivično delo je u pitanju! koje fura već godinama, jer se neko baš osilio.

moralo je pući Vrabac - jer je u korenu sve bilo nategnuto i naopako...

o. B. nikako da se seti da je ovoliko godina ćutanja i prošlo samo zato što je VELIKI BROJ LJUDI VEROVAO U NJEGOVE DOBRE NAMERE i bukvalno puštao sve da mu bude po volji....Ma svi oni gore koje je i tukao i vezivao su bili spremni ruku da daju za njega...

i eto, vidi šta se desilo....prošlo par godina, kad eno - ima klinaca koji neće napraviti pobunu (ono što su se mnogi plašili da će mu se desiti) nego je neki novi klinac koji ne bi dao ruku za njega - dao snimak na kom on mlati nekoga - medijima....

O ljudima koje si pomenuo u svom postu ne mislim, inače, baš ništa dobro.
Vila
Vila
Medenjak
Medenjak

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od milutin taj Ned Maj 31 2009, 23:16

Sto se vise bude pisalo po raznim sumnjivim novinama sve vise ce to gubiti smisao dok se potpuno ne bude gurnulo pod tepih. Koliko ima ljudi koji kad u nekim novinama nesto procitaju odmah kazu da je to LAZ. Jer neki ne veruju Vremenu,neki Blicu,neki B92, neki Kuriru,neko RTS,neki Pressu i kad to sve sakupis dobijes gomilu ljudi koji kazu da nikom ne veruju. Ja verujem da su ti ljudi batinani,zlostavljani ali sam gledao i danas snimke nekih od njih u teretani kako predivno izgledaju a mogu da predpostavim nasta su licili kad su dosli u CR?
milutin
milutin
Tiramisu
Tiramisu

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Vila taj Ned Maj 31 2009, 23:17

ama...ups, čekaj nisam dobro počela-
elem, Milutine, jesi li živ? Ma videh slike one kod tebe na blogu, baš Ribarića, pa sam se iznenadila (intresantno mi što se vidi dzamija, ja je se ne sećam ovako, ali se sećam hodzinog zavijanja koje se čulo gore do CR) pa sam te zato upitala, onako usput, šta misliš (posle vidim nema te na forumu, pa rekoh sad će ispasti bez veze, ali ok)
stvarno nisam u fazonu bilo kome da sudim.
("ko je bez greha, prvi nek baci kamen" -to mi prvo pada na pamet iz novog zaveta kad neko spomene osudu-Hristos sa trgovcima u hramu)

daleko od toga, zaista....
žao mi je što je i ovaj slučaj poslužio podelama, jedino.

sad ako sam protiv toga da neko prebije narkomana koji krizira - znači da verujem vremenu, b92, ili da se zalažem za dobru zaradu okolnih dilera, a takodje sigurno sam i protiv vladike Artemija i jedinstva Crkve...

neće moći. to mi prvo padne na um kad vidim one komentare u kuriru....

ali, da ne dužim-ja sam kriva jer sam na tvom blogu zbog fotografije te upitala za sve ovo (da si pročitao ove ovde ranije moje postove video bih da sam više puta reklakako sam protiv zatvaranja centara ali se protivim sadizmu i premlaćivanju
Vila
Vila
Medenjak
Medenjak

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Vila taj Ned Maj 31 2009, 23:21

stigli/sudarili nam se postovi u isto vreme, sad videh
Vila
Vila
Medenjak
Medenjak

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od milutin taj Ned Maj 31 2009, 23:21

Dobro je da mi ovde dobronamerno komentarisemo i iznosimo svoje stavove. Sto ljudi sto misljenja a i treba da bude tako, medjutim misljenja sam da to trebaju drzavne institucije da ispitaju i predaju onima da to privedu kraju onima koji su nadlezni za to,samo se bojim da ce kao i uvek da se to sve razvodni,obesmisli i na kraju zaboravi kada bude pusten neki novi slucaj
milutin
milutin
Tiramisu
Tiramisu

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Sponsored content

Sponsored content

Nazad na vrh Ići dole

Strana 3 od 4 Prethodni  1, 2, 3, 4  Sledeći

Nazad na vrh

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu