ANA NIKOLIĆ: PIJANA IZBAČENA IZ SOLARIJUMA!

Ići dole

ANA NIKOLIĆ: PIJANA IZBAČENA IZ SOLARIJUMA! Empty ANA NIKOLIĆ: PIJANA IZBAČENA IZ SOLARIJUMA!

Počalji od bart taj Čet Maj 07 2009, 11:19

ANA NIKOLIĆ: PIJANA IZBAČENA IZ SOLARIJUMA! Ana_nikolic

U bahatost ovdašnjih zvezda i zvezdica uverili smo se nebrojano puta, a nizu pevačica sa nerealnim zahtevima nedavno se pridružila i Ana Nikolić. Tragom informacije da su pop zvezdu nedavno izbacili iz luksuznog kozmetičkog salona na Dedinju koji posećuje sam krem našeg društva, došli smo do nekih još frapantnijih podataka. No, krenimo redom...
„Devojka od čokolade“ je od pre nekoliko meseci počela da koristi usluge pomenutog haj-klas estetskog studija, koji joj se toliko osladio da je bila spremna da prevali i put od dvadesetak kilometara, koliko ima od njenog stana na Banovom brdu do najelitnijeg dela prestonice, samo da bi se osunčala. Međutim, problem je nastao kada je atraktivna Paraćinka na sunčanje došla u vidno alkoholisanom stanju. Znajući da voli da cugne, što smo nedavno i dokumentovali fotografijama sa nastupa u švajcarskoj diskoteci „Pink“, ipak nam nije padalo na pamet da joj se slični ispadi dešavaju i u po bela dana. Videvši da je Nikolićeva pod dejstvom alkohola, radnica u salonu nije joj dozvolila da „konzumira“ UV-zrake. „Bilo je očigledno da je Ana pijana, jer je jedva hodala. Ma, žena se bukvalno teturala! Kada ju je radnica u takvom stanju videla na vratima, samo je prevrnula očima i prokomentarisala: 'Ova je opet došla uroljana.' Ne želeći da se objašnjava sa pevačicom, devojka je pozvala obezbeđenje, koje je Ani objasnilo da ne može u solarijum jer su pregorele lampe, te da će tek sutra biti zamenjene novim. To je, naravno, bila laž, jer su želeli da je se reše. Ona ih je gledala unezvereno, a onda se meni obratila rečima: 'A šta ti onda čekaš ovde?' Nevoljno sam joj objasnila da mi je ćerka na tretmanu kod kozmetičarke. Opsovala je sebi u bradu i napustila salon gotovo na rukama“, objašnjava naš izvor koji se zatekao na licu mesta.
Da li i Nikolićeva ima hronični problem s alkoholom, poput Danijele Vranić, ili je u solarijum otišla tek pošto je sa svojim prijateljem Mimom Karadžićem ispila nekoliko boca vina - što često praktikuju, kako i sam glumac potvrđuje - nije nam poznato. Međutim, pevačici ovo joj nije prvi ispad takve vrste, ali za njene reakcije u sledećim situacijama ne bismo mogli da tvrdimo da je popila koju više....

Medenjak
Medenjak

Broj poruka : 205
Godina : 42
Datum upisa : 18.03.2009

Nazad na vrh Ići dole

Nazad na vrh

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu