Ćaskanje uz Kaficu
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Sta bi ste uradili komsiji koji vas nervira?

+17
bart
mara
lepotica
Vila
VIP
milutin
Ajrin
beba
DUDA
apolon
dana* S
milan
Krofnica
arlekino
-Jelena-
vrabac
Admin
21 posters

Strana 3 od 7 Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Sledeći

Ići dole

Sta bi ste uradili komsiji koji vas nervira? - Page 3 Empty Re: Sta bi ste uradili komsiji koji vas nervira?

Počalji od Krofnica Pet Feb 06 2009, 02:02

Ma ja pokusavam vas dvoje da pratim... ali mi mnogo skrecete sa teme... pa upadnem u pola teme i onda svasta nesto pogresno razumem Very Happy:D:D
Krofnica
Krofnica
Admin
Admin

Broj poruka : 798
Lokacija : Koordinatni sistem konfuzije
Datum upisa : 20.01.2009

Nazad na vrh Ići dole

Sta bi ste uradili komsiji koji vas nervira? - Page 3 Empty Re: Sta bi ste uradili komsiji koji vas nervira?

Počalji od milan Pet Feb 06 2009, 02:03

dano,caos, bilo mi je lepo veceras druziti se stobom nastvicemo sutra,idem da odmaram,vreme mi je.Lepo sanjaj a i krofnica isto
milan
milan
Tiramisu
Tiramisu

Broj poruka : 916
Godina : 40
Datum upisa : 28.01.2009

Nazad na vrh Ići dole

Sta bi ste uradili komsiji koji vas nervira? - Page 3 Empty Re: Sta bi ste uradili komsiji koji vas nervira?

Počalji od dana* S Pet Feb 06 2009, 02:06

Caos, vec sam ti ostavila por.na drugoj temi.
dana* S
dana* S
Medenjak
Medenjak

Broj poruka : 476
Godina : 47
Datum upisa : 21.01.2009

Nazad na vrh Ići dole

Sta bi ste uradili komsiji koji vas nervira? - Page 3 Empty Re: Sta bi ste uradili komsiji koji vas nervira?

Počalji od arlekino Pet Feb 06 2009, 12:01

Ako je zena pokvarila bih joj frizuru
arlekino
arlekino
Tiramisu
Tiramisu

Broj poruka : 540
Datum upisa : 20.01.2009

Nazad na vrh Ići dole

Sta bi ste uradili komsiji koji vas nervira? - Page 3 Empty Re: Sta bi ste uradili komsiji koji vas nervira?

Počalji od -Jelena- Sub Feb 07 2009, 12:33

Spalila bih joj kosu...Smile
-Jelena-
-Jelena-
Cokoladica
Cokoladica

Broj poruka : 71
Godina : 33
Datum upisa : 20.01.2009

Nazad na vrh Ići dole

Sta bi ste uradili komsiji koji vas nervira? - Page 3 Empty Re: Sta bi ste uradili komsiji koji vas nervira?

Počalji od vrabac Sub Feb 14 2009, 00:36

Da li jeko od vas imao majmuna? Ja sam imao i zato bih mu ga pustio samo na deset minuta!?
vrabac
vrabac
Cafe Latte
Cafe Latte

Broj poruka : 8822
Datum upisa : 20.01.2009

Nazad na vrh Ići dole

Sta bi ste uradili komsiji koji vas nervira? - Page 3 Empty Re: Sta bi ste uradili komsiji koji vas nervira?

Počalji od Krofnica Sub Feb 14 2009, 00:45

hahahhahaahhahaha pa da vidi on sta je pravo majmunisanje lol!
Krofnica
Krofnica
Admin
Admin

Broj poruka : 798
Lokacija : Koordinatni sistem konfuzije
Datum upisa : 20.01.2009

Nazad na vrh Ići dole

Sta bi ste uradili komsiji koji vas nervira? - Page 3 Empty Re: Sta bi ste uradili komsiji koji vas nervira?

Počalji od vrabac Sub Feb 14 2009, 12:14

Izgleda smesno ali nije.Zamisli majmuna koji skace sa zida na zid i usput prevrne sve nasta naidje?
vrabac
vrabac
Cafe Latte
Cafe Latte

Broj poruka : 8822
Datum upisa : 20.01.2009

Nazad na vrh Ići dole

Sta bi ste uradili komsiji koji vas nervira? - Page 3 Empty Re: Sta bi ste uradili komsiji koji vas nervira?

Počalji od Gost Sub Feb 14 2009, 19:45

Daj vrabac pa otkud ti majmun. Aj pricaj malo Cool

Gost
Gost


Nazad na vrh Ići dole

Sta bi ste uradili komsiji koji vas nervira? - Page 3 Empty Re: Sta bi ste uradili komsiji koji vas nervira?

Počalji od vrabac Sub Feb 14 2009, 20:54

Jednom sam u sali kada me je jedna osoba pitala sta bih zeleo za rodjendan rekao majmuna!? Za prvi rodjendan sam ga i dobio,malog gibona. Verovatno te interesuje kako je to imati majmuna? Odusevljenje koje me je u prvom trenutku obuzelo vrlo brzo je nestalo kada sam se zapitao a sta cu sad sa njim? U stan nije mogao ali sam mu vrlo brzo u dvoristu jedne rodjake napravio kavez. A ako te jos nesto interesuje pitaj,doktorirao sam iako je odavno otisao u jedan cirkus.Ono sto sigurno mogu da preporucim svakome ko ga zeli kao ljubimca je da ako zeli da mu se zivot promeni nabavi majmuna
vrabac
vrabac
Cafe Latte
Cafe Latte

Broj poruka : 8822
Datum upisa : 20.01.2009

Nazad na vrh Ići dole

Sta bi ste uradili komsiji koji vas nervira? - Page 3 Empty Re: Sta bi ste uradili komsiji koji vas nervira?

Počalji od Krofnica Ned Feb 15 2009, 01:24

da mu se zivot promeni na bolje ili na gore?
Krofnica
Krofnica
Admin
Admin

Broj poruka : 798
Lokacija : Koordinatni sistem konfuzije
Datum upisa : 20.01.2009

Nazad na vrh Ići dole

Sta bi ste uradili komsiji koji vas nervira? - Page 3 Empty Re: Sta bi ste uradili komsiji koji vas nervira?

Počalji od Gost Ned Feb 15 2009, 02:44

Dobro pitanje Krofnice...

Gost
Gost


Nazad na vrh Ići dole

Sta bi ste uradili komsiji koji vas nervira? - Page 3 Empty Re: Sta bi ste uradili komsiji koji vas nervira?

Počalji od vrabac Ned Feb 15 2009, 13:37

Na gore naravno,jer sta jedna takva zivotinja moze da ti dobro donese,malo toga. Nastavicu deo te price. Moja komsinica je u pocetku uzivala sto je kavez sa majmuncetom krasio njeno dvoriste pa cak i bila vrlo zadovoljna jer je komsiluk dovodio svoju decu da gledaju to malo cudo i donosio mu na gomilu hrane. A onda je to postalo opterecenje za komsinicu jer ih je sve vise ulazilo u dvoriste i onda pozelela da ga odnesem na drugo mesto. Da ne pricam o sebi kada sam ga sa sobom izveo u grad. Gomila dece i ljudi koje trci za mnom a da ne pricam moj sok kada je prvo ugledao macku iza nekih kola i njegov pokusaj da je se dokopa po svaku cenu. A kad je ugledao psa to je bilo veoma bolno iskustvo za mene jer je od straha skocio na moju glavu i sa sve cetiri noge se zakacio i ukopao u moju kosu i poceo da ispusta neverovatne krike...pitajte ako vas jos interesuje
vrabac
vrabac
Cafe Latte
Cafe Latte

Broj poruka : 8822
Datum upisa : 20.01.2009

Nazad na vrh Ići dole

Sta bi ste uradili komsiji koji vas nervira? - Page 3 Empty Re: Sta bi ste uradili komsiji koji vas nervira?

Počalji od Gost Ned Feb 15 2009, 19:20

Laughing Laughing Laughing koja ludost... Posle ove tvoje price ne pada mi na pamet da uzimam majmuna za ljubimca...

Gost
Gost


Nazad na vrh Ići dole

Sta bi ste uradili komsiji koji vas nervira? - Page 3 Empty Re: Sta bi ste uradili komsiji koji vas nervira?

Počalji od Krofnica Ned Feb 15 2009, 19:57

naravoucenije... majmune dobro nahraniti sedativima pre izlaska Very Happy:D:D
Krofnica
Krofnica
Admin
Admin

Broj poruka : 798
Lokacija : Koordinatni sistem konfuzije
Datum upisa : 20.01.2009

Nazad na vrh Ići dole

Sta bi ste uradili komsiji koji vas nervira? - Page 3 Empty Re: Sta bi ste uradili komsiji koji vas nervira?

Počalji od vrabac Ned Feb 15 2009, 20:12

A zamisli kad mi se u jednom trenutku odkacio sa povodca usred parka i pobegao. Sa svim ciganima kojih je odjednom bilo na desetine zabadava sam ga nudio i sa vocem i povrcem i jajima koje je obozavao nije imalo teoretske sanse da sidje sa drveta, nego je samo picio sa grane na granu. I posto sam izgubio svu nadu jednostavno sam otisao u stan. I zamisli sledece jutro,punih 20 sati kasnije kad smo otvorili vrata od stana on je sedeo ispred. Neverovatno ali istinito. A stan je udaljen od parka jedno dva kilometra cistog asfalta i zgrada???????
vrabac
vrabac
Cafe Latte
Cafe Latte

Broj poruka : 8822
Datum upisa : 20.01.2009

Nazad na vrh Ići dole

Sta bi ste uradili komsiji koji vas nervira? - Page 3 Empty Re: Sta bi ste uradili komsiji koji vas nervira?

Počalji od Gost Ned Feb 15 2009, 20:16

Laughing Laughing Laughing
Jes majmun legenda

Gost
Gost


Nazad na vrh Ići dole

Sta bi ste uradili komsiji koji vas nervira? - Page 3 Empty Re: Sta bi ste uradili komsiji koji vas nervira?

Počalji od vrabac Ned Feb 15 2009, 20:27

Svasta sam imao kao ljubimce od macaka i pasa,golubova a kao dete sam drzao i jednu zmiju belousku u drvenom cabru koji se kiselio da se ne rasusi
i kad ju je moja majka videla onesvestila se ...jedva zena prezivela
vrabac
vrabac
Cafe Latte
Cafe Latte

Broj poruka : 8822
Datum upisa : 20.01.2009

Nazad na vrh Ići dole

Sta bi ste uradili komsiji koji vas nervira? - Page 3 Empty Re: Sta bi ste uradili komsiji koji vas nervira?

Počalji od apolon Pon Feb 16 2009, 13:54

Pa jesi li postao vetrinar ili nisi?
apolon
apolon
Medenjak
Medenjak

Broj poruka : 400
Godina : 39
Datum upisa : 28.01.2009

Nazad na vrh Ići dole

Sta bi ste uradili komsiji koji vas nervira? - Page 3 Empty Re: Sta bi ste uradili komsiji koji vas nervira?

Počalji od Krofnica Pon Feb 16 2009, 18:56

Pa tebe stvarno mora da su mnogo nervirale komsije
Krofnica
Krofnica
Admin
Admin

Broj poruka : 798
Lokacija : Koordinatni sistem konfuzije
Datum upisa : 20.01.2009

Nazad na vrh Ići dole

Sta bi ste uradili komsiji koji vas nervira? - Page 3 Empty Re: Sta bi ste uradili komsiji koji vas nervira?

Počalji od vrabac Pon Feb 16 2009, 19:48

Nisam al, sam upoznao puno veterinarki
vrabac
vrabac
Cafe Latte
Cafe Latte

Broj poruka : 8822
Datum upisa : 20.01.2009

Nazad na vrh Ići dole

Sta bi ste uradili komsiji koji vas nervira? - Page 3 Empty Re: Sta bi ste uradili komsiji koji vas nervira?

Počalji od DUDA Čet Feb 19 2009, 14:51

Evo, danas dodjoj i ja. Interesantna je ta prica o majmunu. Samo, kad bolje razmislim, sigurna sam da svako od nas negde ima bar po jednog majmuna. Ja sam ga do skoro imala. Very Happy

DUDA
Bombonica
Bombonica

Broj poruka : 29
Datum upisa : 19.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

Sta bi ste uradili komsiji koji vas nervira? - Page 3 Empty Re: Sta bi ste uradili komsiji koji vas nervira?

Počalji od vrabac Čet Feb 19 2009, 15:37

@DUDO povedi racuna kad ujutru otvoris vrata da on ne stoji pred njima i samo ti se neopazeno uvuce
vrabac
vrabac
Cafe Latte
Cafe Latte

Broj poruka : 8822
Datum upisa : 20.01.2009

Nazad na vrh Ići dole

Sta bi ste uradili komsiji koji vas nervira? - Page 3 Empty Re: Sta bi ste uradili komsiji koji vas nervira?

Počalji od DUDA Pet Feb 20 2009, 11:28

Nece Vrabac, ne brini, stavila sam dobra sigurnosna vrata. Nema vise neopazenog uvlacenja. DOBRO pazim na to. Huh!

DUDA
Bombonica
Bombonica

Broj poruka : 29
Datum upisa : 19.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

Sta bi ste uradili komsiji koji vas nervira? - Page 3 Empty Re: Sta bi ste uradili komsiji koji vas nervira?

Počalji od arlekino Pet Feb 20 2009, 11:43

Ne zaboravi da majmun mozei kroz prozor da uskoci
arlekino
arlekino
Tiramisu
Tiramisu

Broj poruka : 540
Datum upisa : 20.01.2009

Nazad na vrh Ići dole

Sta bi ste uradili komsiji koji vas nervira? - Page 3 Empty Re: Sta bi ste uradili komsiji koji vas nervira?

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 3 od 7 Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu