Ćaskanje uz Kaficu
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Na Jazu Tina Turner ili Britney Spears?

Ići dole

Na Jazu Tina Turner ili Britney Spears? Empty Na Jazu Tina Turner ili Britney Spears?

Počalji od milan taj Sub Apr 04 2009, 22:45

Pripreme za drugi "Live Music Festival", koji će od 5. do 8. avgusta biti održan na plaži Jaz u Budvi, u organizaciji agencija "Music Star Montenegro" i "Skay Music", u punom su jeku.

Kako nam je rekao direktor ovog festivala Vule Vukić Raspopović, i ove godine će, kao i lani, na jednoj od tri najveće plaže na crnogorskoj obali napraviti pravi muzički spektakl.

- Raka Marić, generalni producent Festivala, i ja želimo, a imamo i velike šanse, da od "Live Music Festivala" za nekoliko godina napravimo najprestižniji festival u Evropi. I ove godine ćemo se potruditi da u Crnu Goru dovedemo najveća svjetska muzička imena - rekao nam je Raspopović.

Ističe kako je planirano da koncert održi Tina Tarner (Turner), ali njen dolazak još uvijek nije potvrđen.

- Ukoliko ne uspijemo potpisati ugovor s menadžmentom Tine Tarner, imamo u opciji i Britni Spirs (Britney Spears) - kaže Raspopović.

Na ovom festivalu će nastupiti i brojni muzičari iz regiona.

- Severina, "Plavi orkestar" i "Regina" su gosti ovogodišnjeg festivala, a moguć je dolazak i Gibonnija - dodao je Raspopović.
milan
milan
Tiramisu
Tiramisu

Broj poruka : 916
Godina : 36
Datum upisa : 28.01.2009

Nazad na vrh Ići dole

Na Jazu Tina Turner ili Britney Spears? Empty Re: Na Jazu Tina Turner ili Britney Spears?

Počalji od Gost taj Sub Apr 04 2009, 22:49

Ovi Crnogorci se bas trude...

Gost
Gost

Nazad na vrh Ići dole

Na Jazu Tina Turner ili Britney Spears? Empty Re: Na Jazu Tina Turner ili Britney Spears?

Počalji od milutin taj Sub Apr 04 2009, 23:26

Pa ako im je merak da gledaju tu matoru babu nek je gledaju ja bih nesto mladje
milutin
milutin
Tiramisu
Tiramisu

Broj poruka : 646
Datum upisa : 05.03.2009

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Vila taj Ned Apr 05 2009, 22:54

trude se, u pravu si; samo procitam nedavno negde kako je Dzibo rekao da nikada nece u Bgd (jer kao mi kurtoni - rat i to...) a sad ce kao u Cg?
Hm
A dok je imao 18 godina u Osmom putniku, pgp rts mu je izdao prve ploce
Osmi putnik, glasno glasnije i drage sestre moje, nije isto bubanj i harmonika...
i to jeste bio cvrci zvuk, ali su te ploce odlicne!
Vila
Vila
Medenjak
Medenjak

Broj poruka : 373
Godina : 42
Datum upisa : 14.02.2009

http://email - shumskaaa@gmail. com

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Gost taj Ned Apr 05 2009, 22:57

Ja sam cuo da je Gibo rekao kako bi on nastupio u BG kada bi se neki tehnicki uslovi ispunili... Msm tu foru bi jedino deca od 5 godina mogla da popuse... A i Dragojevic je izjavio da nikad nece nastupiti u Srbiji... Ma ko ih hebe... Sta ce nam oni pored ovolkih estradnjaka Very Happy

Gost
Gost

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od beba taj Ned Apr 05 2009, 23:11

patim bez njih ha
beba
beba
Tiramisu
Tiramisu

Broj poruka : 674
Godina : 29
Datum upisa : 21.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Vila taj Ned Apr 05 2009, 23:29

ma klasicno su podlegli opstoj histeriji kod njih. plase se za svoje karijere, glupo. kako Seve sme da dodje?!
Vila
Vila
Medenjak
Medenjak

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od milutin taj Ned Apr 05 2009, 23:37

Seve sme sve
milutin
milutin
Tiramisu
Tiramisu

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Vila taj Ned Apr 05 2009, 23:42

pa da, njoj nece zameriti ni pushagiju, ni dolazak u bgd, a ovi manji od nje se za sve boje...
Vila
Vila
Medenjak
Medenjak

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od milutin taj Ned Apr 05 2009, 23:55

zato sto su kenjali,smetnuli sa uma da se ratovi zavrse jednog dana
milutin
milutin
Tiramisu
Tiramisu

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Vila taj Pon Apr 06 2009, 00:01

pa naravno, em se zavrsili ratovi em trziste postalo manje nego ikada...da nece mozda neko iz Ceske da ih voli/ ?
jako glupo marketinsko (ne)razmisjanje
(ubija me ova tastatura...aj neko da me posavetuje: sta raditi ako upadne malo gustog soka u tastaturu? pala slova ne radi kad pritisnem, a npr. kad pritisnem k, izbacuje slovo i k i l....a ova na kojoj sad pisem - nikad gora, ne bih nekom verovala da ima tako ogromnih razlika...)
sorry za off topic, ovo me ubi...
Vila
Vila
Medenjak
Medenjak

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Gost taj Pon Apr 06 2009, 00:06

Uzmi neku staru cetkicu za zube (ili uzmi tu koju sad koristis pa sutra kupi novu) i dobro procisti celu tastaturu... Tako ja radim kad meni nesto zapadne izmedju tipki... Wink

Gost
Gost

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Vila taj Pon Apr 06 2009, 00:15

ali wuce - ta dobra sa sokom je nekako kako da objasnim...(pise iza nje samsung - slim znaci tanka nisu uzdignuta slova, uopste...sva mekana, fina - ako si pusac znas sta su slim cigarete...ova npr. sad na kojoj tipkam jeste takva uzdignuta da bi taj tvoj savet mogao da se primeni, ali ona dobra uopste nema razmake izmedju tipki, znas...zato nisam pametna sta da radim...a gust sok neki pa i space dugme i enter onak jos mljackaju...uzas jedan
za mene treba ceo jedan podforum tehnicke pomoci koliki sam krelac za sve te stvari
Vila
Vila
Medenjak
Medenjak

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Gost taj Pon Apr 06 2009, 00:18

E jbg onda... Ja imam ovu malo stariju pa to kod mene moze proci... Kupuj novu tastaturu... sta da ti kazem Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy

Gost
Gost

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od beba taj Pon Apr 06 2009, 00:22

Okreni tastaturu slobodno naopako i lupaj pozadi po njoj ako je nesto upalo ispasce. Ja tako radim stalno i nista joj ne fali. Znas koliko iz nje ispadne prljavstine da ne poverujes
beba
beba
Tiramisu
Tiramisu

Broj poruka : 674
Godina : 29
Datum upisa : 21.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Vila taj Pon Apr 06 2009, 00:30

hvala vam ljudi - sta da vam kazem, carevi ste kao i obicno spremni za pomoc...
wuce - nova ce da popriceka, moram da lupam po ovom traktoru od zamenske tastature
bebo, zgranula sam se koliko ima raznih supstanci unutra...
a ta stara tast. sto je popila malo soka - tako taktilna, lepa, uzivanje ti da kucas...nije ni cudo sto sam opsirna...a na ovom traktoru nemam volje da drndam
cudi me da ranije te ogromne razlike nisam primetila - ili je ova zamenska zaista nevidjeni krs...slikala bih je da viite ti *ranje. a tvrda bogda sacuva
Vila
Vila
Medenjak
Medenjak

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Sponsored content

Sponsored content

Nazad na vrh Ići dole

Nazad na vrh

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu