Ćaskanje uz Kaficu
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ili ona, ili ja!

Ići dole

Ili ona, ili ja! Empty Ili ona, ili ja!

Počalji od milutin taj Sub Mar 28 2009, 13:02

Željko Joksimović uslovio učešće na manifestaciji Oskar popularnosti neučestvovanjem Jelene Karleuše

Ili ona, ili ja! Thum.0000vicic

Željko Joksimović! Lane je, naime, uslovio menadžera i kuma Baneta Obradovića, koji je i organizator pomenute manifestacije, da se neće pojaviti na dodeli nagrada ukoliko tamo bude i Jelena Karleuša, što je Obradović bez pogovora prihvatio, budući da odlično sarađuje sa Joksimovićem duži niz godina

- Željko i Jelena već godinama ne razgovaraju iz malo poznatih razloga, pa se tako ignorišu gde god da se sretnu. Razlog je, navodno, neuspelo Joksimovićevo udvaranje Jeleni od pre nekoliko godina, tačnije nakon razvoda Karleuše i Karića. Željko tada nije džentlmenski podneo neuspeh, naprotiv, naljutio se na Jelenu. Od tada je ignoriše i blokira gde god je to moguće. Tako je svojevremeno zabranio JK na svom internet radiju Lane, kao i gostovanje Jelene Tomašević na svadbi Karleuše i Tošića, gde je Tomaševićeva trebalo da otpeva „Vidovdan“ budući da su se venčali na taj dan. Poslednji potez Željko je povukao pre nekoliko nedelja, kada je u stilu ili ona, ili ja bukvalno ucenio Obradovića, koji nije imao izbora. U priču su se umešali i čelni ljudi Pinka, koji su ponudili Karleuši da je u reklamu, poput Nataše Bekvalac, ubace naknadno, što je Karleuša odbila, pa će ovaj Oskar proći bez nje.
milutin
milutin
Tiramisu
Tiramisu

Broj poruka : 646
Datum upisa : 05.03.2009

Nazad na vrh Ići dole

Ili ona, ili ja! Empty Re: Ili ona, ili ja!

Počalji od apolon taj Ned Mar 29 2009, 20:27

Najveće zvezde sa ovih prostora pojaviće se na dodeli Oskara, a svoje prisustvo potvrdili su: Željko Joksimović, Jelena Tomašević, Seka Aleksić, Nataša Bekvalac, Aca Lukas, grupa "Riblja Čorba", Jovana Janković, "Zvezde Granda", fudbaler Nemanja Vidić a kao specijalni gost zapevaće grčki pevač Sakis Ruvas.

Medenjak
Medenjak

Broj poruka : 400
Godina : 35
Datum upisa : 28.01.2009

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od milutin taj Ned Mar 29 2009, 23:02

Ni ti ni ona
milutin
milutin
Tiramisu
Tiramisu

Broj poruka : 646
Datum upisa : 05.03.2009

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od arlekino taj Uto Mar 31 2009, 23:03

milutin ::Ni ti ni ona

nego koja

Tiramisu
Tiramisu

Broj poruka : 540
Datum upisa : 20.01.2009

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Sponsored content

Sponsored content

Nazad na vrh Ići dole

Nazad na vrh

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu