Ćaskanje uz Kaficu
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ana Kurnjikova ping ponga

Ići dole

Ana Kurnjikova ping ponga Empty Ana Kurnjikova ping ponga

Počalji od milan taj Pon Mar 23 2009, 13:48

Biba Golić je stoni tenis počela da trenira sa devet godina. Karijeru je započela u reprezentaciji Srbije, ali je brzo napredovala i sada je 10. stonoteniserka u SAD. Pored sportskih uspeha, postala je miljenica publike i zbog svoje lepote. Ušla je na ESPN listu najseksepilnijih sportistkinja, a onda su joj ponuđene i uloge u dva holivudska filma.

Ana Kurnjikova ping ponga Ap

Biba Golić (33) rođena je u Senti. Dva puta je osvajala titulu najbolje stonoteniserke Jugoslavije, kao i balkansku i mediteransku. To joj je bila ulaznica u svet, gde je postizala izvanredne rezultate. Posle reklame, koju je snimila za ESPN, prozvali su je Ana Kurnjikova stonog tenisa i postala je poznato lice Amerike.
- Reklama za ESPN je bila veliki hit. Ljudi koje poznajem su zadivljeni njom i samo pričaju o tome. I ja mislim da postoji nešto interesantno. Veza. Ne verujem da je stoni tenis pre te reklame bio toliko zastupljen na televiziji - rekla je Biba.
Kako sama ističe da se nije bavila ping pongom, bila bi atletičarka i misli da bi bila dobra i u streljaštvu. Drugi sportovi joj ne idu od ruke.
Pošto su je zapazili, holivudski producenti su joj ponudili uloge u nekoliko filmova. Tu su komedija „Balls of fury“i „Ping pong playa“, kao i učešće u nekoliko šou programa.
Ljudi je se i dalje sećaju sa ESPN liste najseksepilnijih sportistkinja.
- Nisam mogla da verujem da neko napravi spisak i onda ljudi glasaju za nekog sa tog spiska, za koga misle da je seksi. Iznenadilo me je što ljudi imaju takva interesovanja.
Naravno da mi je laskalo. Takvi epiteti me prate sve vreme- kaže Biba.
U stonom tenisu se ne zarađuje dobro. Kada bi osvojila titulu najbolje u Americi, zaradila bi samo 5.000 dolara, a dobar profesionalni reket košta oko 200 dolara.
U slobodno vreme se viđa sa prijateljima, ide u bioskop, na džoging. Ima dečka sa kojim je u vezi već nekoliko godina, ali njegov identitet ne želi da otkrije.
milan
milan
Tiramisu
Tiramisu

Broj poruka : 916
Godina : 36
Datum upisa : 28.01.2009

Nazad na vrh Ići dole

Nazad na vrh

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu