Ćaskanje uz Kaficu
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Beograđanka rodila naslednika američkom multimilioneru

Ići dole

Beograđanka rodila naslednika američkom multimilioneru Empty Beograđanka rodila naslednika američkom multimilioneru

Počalji od milan taj Pon Mar 23 2009, 13:39

Endrju je osim što je milioner, postao poznat javnosti posle učešća u rijalitiju „Bečlor”...
Pošto se u julu prošle godine udala za američkog milionera Endrjua Fajerstouna, glumica Ivana Božilović, jedna od najseksepilnijih žena sveta porodila se u subotu ujutru i na svet donela dečaka, naslednika imperije Fajrstoun.

Beograđanka rodila naslednika američkom multimilioneru Bb

PLAVUŠA - Endrju Fajerstoun je praunuk osnivača fabrike guma „Fajerstoun“, a Ivana je model i glumica. Rođena je u Beogradu, ali je odrasla u Čikagu. Glumila je sporedne uloge u nekoliko holivudskih filmova, a pre četiri godine izabrana je za jednu od 100 najseksipilnijih žena sveta po izboru časopisa „Maksim”. Endrju je osim što je milioner, postao poznat javnosti posle učešća u rijalitiju „Bečlor” (mladoženja), u kojem je zaprosio Dženifer Šefit. Ipak, posle nekoliko meseci njih dvoje su se razišli pre stupanja u brak, posle čega je upoznao Ivanu.
Ivana je tokom vikenda rodila dečaka, teškog 3,6 kilograma. Planirani termin je bio u aprilu, ali se mama i beba osećaju dobro, iako je mali Adam Bruks Fajerstoun malo poranio. Ime Bruks je nasledio od dede, Endrjuovog oca.
- Ivana i moj sin su dobro. Svi smo srećni. Oduševljen sam činjenicom da sam postao tata - rekao je Endrju Fajerstoun, nekoliko sati posle porođaja svoje supruge.
Ivana se tokom trudnoće nije oglašavala u medijima, ali je to umesto nje radio Endrju. Kada su saznali za trudnoću, rekao je da se osećaju kao da su na Mesecu.
- Ivana je imala intuiciju tokom noći i odjednom je ustala iz kreveta i uradila test za trudnoću. Kada se vratila, skočila je na krevet, vrištala je od sreće. Ostali smo budni celu noć, smejali smo se i pričali o tome. Ivana je sva sijala - izjavio je Endrjuz, neposredno pošto su se vratili sa medenog meseca, koji su proveli u Meksiku.
milan
milan
Tiramisu
Tiramisu

Broj poruka : 916
Godina : 36
Datum upisa : 28.01.2009

Nazad na vrh Ići dole

Beograđanka rodila naslednika američkom multimilioneru Empty Re: Beograđanka rodila naslednika američkom multimilioneru

Počalji od apolon taj Pon Mar 23 2009, 19:26

Da je skakala od srece ne sumnjam,ljubav uz dobru lovu ih

Medenjak
Medenjak

Broj poruka : 400
Godina : 35
Datum upisa : 28.01.2009

Nazad na vrh Ići dole

Beograđanka rodila naslednika američkom multimilioneru Empty Re: Beograđanka rodila naslednika američkom multimilioneru

Počalji od Vila taj Uto Mar 24 2009, 17:06

take me to Mejico, Mexiko, Meksiko....
Vila
Vila
Medenjak
Medenjak

Broj poruka : 373
Godina : 42
Datum upisa : 14.02.2009

http://email - shumskaaa@gmail. com

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Krofnica taj Uto Mar 24 2009, 18:21

cuti njoj se bar posrecilo pa je ovaj pravi milioner... u jednom serijalu su stavili onog sto se pretvarao da je milioner a ustvari je bio zidar... i ko je na kraju naseo i bio izabran da bude sa njom... naravno nasa nesretna Zora Smile Doduse nije bila mnogo nesretna posle zato sto su po zavrsetku emisije dobili odlican kes Very Happy
Krofnica
Krofnica
Admin
Admin

Broj poruka : 798
Datum upisa : 20.01.2009

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Vila taj Uto Mar 24 2009, 18:30

ko ovi nasi u VIP, jel? dva soma jevreja po nedelji u kuci, malo li je??

i dalje hocu u Mejiko, Mexico, Meksiko...

da budem fjudzitiv from lov (low a ne love)
Vila
Vila
Medenjak
Medenjak

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Krofnica taj Uto Mar 24 2009, 18:34

E Vilo moja i za Meksiko ti treba viza... silni Meksikanci pobegose odande a nama treba viza i za tamo...
Krofnica
Krofnica
Admin
Admin

Broj poruka : 798

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Vila taj Uto Mar 24 2009, 18:41

jebote, danas ne mozes vise ni begunac, posteni odmetnik da budes...
treba viza...

sick of it all
Vila
Vila
Medenjak
Medenjak

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od vrabac taj Uto Mar 24 2009, 19:58

Kako bese ona pesma "rodi mi sina kralja kokaina"
vrabac
vrabac
Cafe Latte
Cafe Latte

Broj poruka : 8774

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Vila taj Uto Mar 24 2009, 20:08

rodi mi decu belu kao sneg o, o , o, o
Vila
Vila
Medenjak
Medenjak

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od milutin taj Uto Mar 24 2009, 20:13

ili "celo selo smrce belo"
milutin
milutin
Tiramisu
Tiramisu

Broj poruka : 646
Datum upisa : 05.03.2009

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Vila taj Uto Mar 24 2009, 20:19

znam da spamujem sad, al' kad vec spomenusmo tu pesmicu zanimljivu...

Ana Stanic je bila deo tih "kontaminiranih devedesdetih" a ne videh je nesto da se bar ogradjuje od takvih pesamaa (evo trokira mi pravopis, kucanje, gotova vial) ne ona danas glumi neki mainstream
neku zvezdu

a taj sto je imao pesmu u kojoj selo-belo, a pop-dop taj je neki cirkuzant, to je ok da postoji takav trash, a ovi su bili vodeci popjular bend
Vila
Vila
Medenjak
Medenjak

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od milutin taj Uto Mar 24 2009, 20:23

Iza Ane Stanic stoji uspesan tata a ovaj je jedna budaletina teska
milutin
milutin
Tiramisu
Tiramisu

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Vila taj Uto Mar 24 2009, 20:35

cuti njen tata mi je operisao pluca.....

cika je prenadrkan, em doktor em vojnik-
on dodje u vizitu a ja skacem sa kreveta i stajem pored njega

(bez sve sale)
Vila
Vila
Medenjak
Medenjak

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od milutin taj Uto Mar 24 2009, 20:42

Kad sam reko budaletina mislio sam na onog sto peva "celo selo smrce belo" taj ti je jedna velika budala i sam sebe zove krmak
milutin
milutin
Tiramisu
Tiramisu

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Vila taj Uto Mar 24 2009, 20:56

i ima roze kosu, jel?
Vila
Vila
Medenjak
Medenjak

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od beba taj Uto Mar 24 2009, 23:49

to je lud covek,menja boju kose svaki cas a nije mi uopste jasno kome on moze da bude interesantan
beba
beba
Tiramisu
Tiramisu

Broj poruka : 674
Godina : 29
Datum upisa : 21.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Sponsored content

Sponsored content

Nazad na vrh Ići dole

Nazad na vrh

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu