Ćaskanje uz Kaficu
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Da li verujete u ljubav na nprvi pogled?

5 posters

Strana 1 od 2 1, 2  Sledeći

Ići dole

Da li verujete u ljubav na nprvi pogled? Empty Da li verujete u ljubav na nprvi pogled?

Počalji od milutin Čet Mar 05 2009, 19:35

Mnogi kazu da su doziveli ljubav na prvi pogled? Koliko traju takve veze?


Kad sam prvi put video Pamelu Anderson bio sam gotov.......priznajem
milutin
milutin
Tiramisu
Tiramisu

Broj poruka : 646
Datum upisa : 05.03.2009

Nazad na vrh Ići dole

Da li verujete u ljubav na nprvi pogled? Empty Re: Da li verujete u ljubav na nprvi pogled?

Počalji od Krofnica Čet Mar 05 2009, 21:04

Ljubav: NE
Krofnica
Krofnica
Admin
Admin

Broj poruka : 798
Lokacija : Koordinatni sistem konfuzije
Datum upisa : 20.01.2009

Nazad na vrh Ići dole

Da li verujete u ljubav na nprvi pogled? Empty Re: Da li verujete u ljubav na nprvi pogled?

Počalji od milutin Čet Mar 05 2009, 21:12

Velikim slovima NE? Nisi ti imala srece mene da sretnes
milutin
milutin
Tiramisu
Tiramisu

Broj poruka : 646
Datum upisa : 05.03.2009

Nazad na vrh Ići dole

Da li verujete u ljubav na nprvi pogled? Empty Re: Da li verujete u ljubav na nprvi pogled?

Počalji od Krofnica Čet Mar 05 2009, 21:16

evo ti jos jedno NE (bilo da je sreca ili nesreca) Very Happy
Krofnica
Krofnica
Admin
Admin

Broj poruka : 798
Lokacija : Koordinatni sistem konfuzije
Datum upisa : 20.01.2009

Nazad na vrh Ići dole

Da li verujete u ljubav na nprvi pogled? Empty Re: Da li verujete u ljubav na nprvi pogled?

Počalji od Gost Čet Mar 05 2009, 21:24

Meni se to nije do sada nikada dogodilo... Al to ne znaci da ne verujem...

Gost
Gost


Nazad na vrh Ići dole

Da li verujete u ljubav na nprvi pogled? Empty Re: Da li verujete u ljubav na nprvi pogled?

Počalji od milutin Čet Mar 05 2009, 21:25

Izgleda ovde nema zaljubljenih,a ja ceo zivot do usiju
milutin
milutin
Tiramisu
Tiramisu

Broj poruka : 646
Datum upisa : 05.03.2009

Nazad na vrh Ići dole

Da li verujete u ljubav na nprvi pogled? Empty Re: Da li verujete u ljubav na nprvi pogled?

Počalji od Gost Čet Mar 05 2009, 21:28

Pa ko je rekao da nisam zaljubljen... Samo sam rekao da se nikada nisam zaljubio na prvi pogled u nekoga...

Gost
Gost


Nazad na vrh Ići dole

Da li verujete u ljubav na nprvi pogled? Empty Re: Da li verujete u ljubav na nprvi pogled?

Počalji od Krofnica Čet Mar 05 2009, 21:31

joj cekaj da se nakace ove zene... samo o ljubavi pricaju Very Happy:D:D ima ovde i preko usiju zaljubljenih Very Happy
Krofnica
Krofnica
Admin
Admin

Broj poruka : 798
Lokacija : Koordinatni sistem konfuzije
Datum upisa : 20.01.2009

Nazad na vrh Ići dole

Da li verujete u ljubav na nprvi pogled? Empty Re: Da li verujete u ljubav na nprvi pogled?

Počalji od Gost Čet Mar 05 2009, 21:32

Joj dobro kazes... Laughing Laughing Laughing Laughing

Gost
Gost


Nazad na vrh Ići dole

Da li verujete u ljubav na nprvi pogled? Empty Re: Da li verujete u ljubav na nprvi pogled?

Počalji od Krofnica Čet Mar 05 2009, 21:34

kad mu stignu Lindja i Ajrin... sve ce lepo na tenana da mu objasne Very Happy:D:D
Krofnica
Krofnica
Admin
Admin

Broj poruka : 798
Lokacija : Koordinatni sistem konfuzije
Datum upisa : 20.01.2009

Nazad na vrh Ići dole

Da li verujete u ljubav na nprvi pogled? Empty Re: Da li verujete u ljubav na nprvi pogled?

Počalji od milutin Čet Mar 05 2009, 22:28

Ne razumem kako ste to vas dvoje zaljubljenji ako niste na prvi pogled. Il se zaljubite il jok. Bas bi voleo da mi to objasnite kako se to zaljubljuje polako.
milutin
milutin
Tiramisu
Tiramisu

Broj poruka : 646
Datum upisa : 05.03.2009

Nazad na vrh Ići dole

Da li verujete u ljubav na nprvi pogled? Empty Re: Da li verujete u ljubav na nprvi pogled?

Počalji od Gost Čet Mar 05 2009, 22:33

Evo uzecu za primer moju sadasnju devojku tj. verenicu : Nju sam upoznao na fakultetu i u pocetku se nismo ni poznavali. Sasvim slucajno sam izasao sa njom, mojim kolegom i jos nekim kolegama sa faksa jedan dan na pice. Tada sam je i upoznao onako pravo Very Happy Very Happy Privlacila me je al o ljubavi nije bilo ni govora. Tek kasnije kada sam je poceo vise upoznavati i kada smo poceli vise da izlazimo zajedno i da se druzimo tada sam zapravo shvatio da je volim... Eto milutine prosto ko pasulj Very Happy Very Happy Cool

Gost
Gost


Nazad na vrh Ići dole

Da li verujete u ljubav na nprvi pogled? Empty Re: Da li verujete u ljubav na nprvi pogled?

Počalji od milutin Čet Mar 05 2009, 22:36

U,ti si nahebo,ti ces tek da se zaljubis a onda beri kozu na siljak
milutin
milutin
Tiramisu
Tiramisu

Broj poruka : 646
Datum upisa : 05.03.2009

Nazad na vrh Ići dole

Da li verujete u ljubav na nprvi pogled? Empty Re: Da li verujete u ljubav na nprvi pogled?

Počalji od Gost Čet Mar 05 2009, 22:37

Very Happy Very Happy Very Happy jos si ti zelen...

Gost
Gost


Nazad na vrh Ići dole

Da li verujete u ljubav na nprvi pogled? Empty Re: Da li verujete u ljubav na nprvi pogled?

Počalji od milutin Čet Mar 05 2009, 22:44

Jesam pozeleneo sam odavno a ti ces tek,nego ajde da gledamo basket pa posle pisemo kako da promenimo boje
milutin
milutin
Tiramisu
Tiramisu

Broj poruka : 646
Datum upisa : 05.03.2009

Nazad na vrh Ići dole

Da li verujete u ljubav na nprvi pogled? Empty Re: Da li verujete u ljubav na nprvi pogled?

Počalji od milutin Pet Mar 06 2009, 00:43

Ej WUK zelena boja,boja mira,PEACE brate
milutin
milutin
Tiramisu
Tiramisu

Broj poruka : 646
Datum upisa : 05.03.2009

Nazad na vrh Ići dole

Da li verujete u ljubav na nprvi pogled? Empty Re: Da li verujete u ljubav na nprvi pogled?

Počalji od dana* S Pet Mar 06 2009, 00:50

Izvini milutine ali ni ja ne verujem u ljubav na prvi pogled. Zaljubljivala sam se ja na prvi pogled kad sam bila klinka i to vrlo cesto i u vise njih i to smrtno zaljubljena, ali to nije bila ljubav.
dana* S
dana* S
Medenjak
Medenjak

Broj poruka : 476
Godina : 47
Datum upisa : 21.01.2009

Nazad na vrh Ići dole

Da li verujete u ljubav na nprvi pogled? Empty Re: Da li verujete u ljubav na nprvi pogled?

Počalji od Gost Pet Mar 06 2009, 00:51

PEACE Al jel se ti stvarno zalazes za mir il je to samo da budes u fazonu???

Gost
Gost


Nazad na vrh Ići dole

Da li verujete u ljubav na nprvi pogled? Empty Re: Da li verujete u ljubav na nprvi pogled?

Počalji od Krofnica Pet Mar 06 2009, 00:55

pa na prvi pogled je valjda svidjanje a ne zaljubljivanje Very Happy ahhh.....
Krofnica
Krofnica
Admin
Admin

Broj poruka : 798
Lokacija : Koordinatni sistem konfuzije
Datum upisa : 20.01.2009

Nazad na vrh Ići dole

Da li verujete u ljubav na nprvi pogled? Empty Re: Da li verujete u ljubav na nprvi pogled?

Počalji od milutin Pet Mar 06 2009, 00:57

Pa verovatno Dano nisi ni zaljubljena bas zbog toga sto nije bilo na prvi pogled. Kakva je to ljubav na drugi ili treci pogled? Ljubav se desi ili se ne desi. More bolje i vi da nosite krilo od slepog misa kao ja svaki dan u dzepu,rekla mi jedna baba i ja joj poverovao i da vidis nisam se pokajao
milutin
milutin
Tiramisu
Tiramisu

Broj poruka : 646
Datum upisa : 05.03.2009

Nazad na vrh Ići dole

Da li verujete u ljubav na nprvi pogled? Empty Re: Da li verujete u ljubav na nprvi pogled?

Počalji od dana* S Pet Mar 06 2009, 00:58

Ahh , da, ispravi me slobodno. Ma ne zaljubljivanje nego smrtno zaljubljivanje.
dana* S
dana* S
Medenjak
Medenjak

Broj poruka : 476
Godina : 47
Datum upisa : 21.01.2009

Nazad na vrh Ići dole

Da li verujete u ljubav na nprvi pogled? Empty Re: Da li verujete u ljubav na nprvi pogled?

Počalji od milutin Pet Mar 06 2009, 00:58

Krofnica ::pa na prvi pogled je valjda svidjanje a ne zaljubljivanje Very Happy ahhh.....

Kad kazes ahhh onda je to gotovo samo ti toga nisi odmah svesna,nadji i ti neku babu pa pitaj
milutin
milutin
Tiramisu
Tiramisu

Broj poruka : 646
Datum upisa : 05.03.2009

Nazad na vrh Ići dole

Da li verujete u ljubav na nprvi pogled? Empty Re: Da li verujete u ljubav na nprvi pogled?

Počalji od dana* S Pet Mar 06 2009, 01:00

milutin ::Pa verovatno Dano nisi ni zaljubljena bas zbog toga sto nije bilo na prvi pogled. Kakva je to ljubav na drugi ili treci pogled? Ljubav se desi ili se ne desi. More bolje i vi da nosite krilo od slepog misa kao ja svaki dan u dzepu,rekla mi jedna baba i ja joj poverovao i da vidis nisam se pokajao
Ma kako nije na prvi pogled on me samo jednom pogledao i ja se zacopala ko luda, a on me vise nije pogledao Crying or Very sad . To su bile fora malo starijih tipova kao uputi ti onako neki pogled ili se jos nasmesi , ih klinke padaju ko lude.
dana* S
dana* S
Medenjak
Medenjak

Broj poruka : 476
Godina : 47
Datum upisa : 21.01.2009

Nazad na vrh Ići dole

Da li verujete u ljubav na nprvi pogled? Empty Re: Da li verujete u ljubav na nprvi pogled?

Počalji od milutin Pet Mar 06 2009, 01:02

Pa eto vidis da si imala krilo slepog misa kod sebe on ne bi vise skidao pogled sa tebe
milutin
milutin
Tiramisu
Tiramisu

Broj poruka : 646
Datum upisa : 05.03.2009

Nazad na vrh Ići dole

Da li verujete u ljubav na nprvi pogled? Empty Re: Da li verujete u ljubav na nprvi pogled?

Počalji od Gost Pet Mar 06 2009, 01:03

I ne odgovori ti meni milutine...

Gost
Gost


Nazad na vrh Ići dole

Da li verujete u ljubav na nprvi pogled? Empty Re: Da li verujete u ljubav na nprvi pogled?

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 1 od 2 1, 2  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu