Ćaskanje uz Kaficu
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Najzgodnije muske slavne licnosti?

+6
milutin
beba
apolon
dana* S
vrabac
Krofnica
10 posters

Strana 4 od 5 Prethodni  1, 2, 3, 4, 5  Sledeći

Ići dole

Najzgodnije muske slavne licnosti? - Page 4 Empty Re: Najzgodnije muske slavne licnosti?

Počalji od Gost Čet Mar 26 2009, 21:14

milutin ::@Krofnica,WUK
Usrali ste se vas dvoje i o kakvoj bruki pricas WUCE. Ovo jeste moja slika a ti nemas muda da postavis svoju,ni ti ni Krofnica nego kopate neke gluposti po netu i postavljate. Zbog cega se stidite da postavite vase slike?
Ja sam postavio moju i sta ste videli? Nista? Mozete samo da nagadjate i da vredjate. Mogo sam ja Krofnice da postavim sliku gde sam potpuno go ali nisam hteo sjedne strane da ne ispadne da se hvalim a sdruge da posramim WUKA jer ono sto bi on video od zavisti bi se usrao u gace i nije lepo da pred ovoliko dama na forumu pokazujem neke delova moga zmiskog tela

Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing
De dobro je svega ti... Nekad si bolji kad samo sutis i nista ne pises!!!

Gost
Gost


Nazad na vrh Ići dole

Najzgodnije muske slavne licnosti? - Page 4 Empty Re: Najzgodnije muske slavne licnosti?

Počalji od milutin Čet Mar 26 2009, 23:33

arlekino ::Milutine, ja sam ocekivala (kad si vec obecao) daces postaviti sliku tvog levog uveta iz anfasa, a ti bas celu figuru, iiiih i to nije izostrena slika i mora da si se tog jutra vratio sa maturske veceri pa ti treba malo hladnog tusa

Nisam,slikao sam se zbog tebe i WUKA da bi ste imali sta da pisete. Verovatno steocekivali da cu da se slikam sa subarom na glavi.
milutin
milutin
Tiramisu
Tiramisu

Broj poruka : 646
Datum upisa : 05.03.2009

Nazad na vrh Ići dole

Najzgodnije muske slavne licnosti? - Page 4 Empty Re: Najzgodnije muske slavne licnosti?

Počalji od milutin Čet Mar 26 2009, 23:35

WUK ::
milutin ::@Krofnica,WUK
Usrali ste se vas dvoje i o kakvoj bruki pricas WUCE. Ovo jeste moja slika a ti nemas muda da postavis svoju,ni ti ni Krofnica nego kopate neke gluposti po netu i postavljate. Zbog cega se stidite da postavite vase slike?
Ja sam postavio moju i sta ste videli? Nista? Mozete samo da nagadjate i da vredjate. Mogo sam ja Krofnice da postavim sliku gde sam potpuno go ali nisam hteo sjedne strane da ne ispadne da se hvalim a sdruge da posramim WUKA jer ono sto bi on video od zavisti bi se usrao u gace i nije lepo da pred ovoliko dama na forumu pokazujem neke delova moga zmiskog tela

Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing
De dobro je svega ti... Nekad si bolji kad samo sutis i nista ne pises!!!

WUCE vidi pored kupacih gaca na toj slici(njih si prvo primetio i onjusio,bas cudno) ja
imam i kosu a ti?
milutin
milutin
Tiramisu
Tiramisu

Broj poruka : 646
Datum upisa : 05.03.2009

Nazad na vrh Ići dole

Najzgodnije muske slavne licnosti? - Page 4 Empty Re: Najzgodnije muske slavne licnosti?

Počalji od Gost Čet Mar 26 2009, 23:47

milutin ::
WUK ::
milutin ::@Krofnica,WUK
Usrali ste se vas dvoje i o kakvoj bruki pricas WUCE. Ovo jeste moja slika a ti nemas muda da postavis svoju,ni ti ni Krofnica nego kopate neke gluposti po netu i postavljate. Zbog cega se stidite da postavite vase slike?
Ja sam postavio moju i sta ste videli? Nista? Mozete samo da nagadjate i da vredjate. Mogo sam ja Krofnice da postavim sliku gde sam potpuno go ali nisam hteo sjedne strane da ne ispadne da se hvalim a sdruge da posramim WUKA jer ono sto bi on video od zavisti bi se usrao u gace i nije lepo da pred ovoliko dama na forumu pokazujem neke delova moga zmiskog tela

Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing
De dobro je svega ti... Nekad si bolji kad samo sutis i nista ne pises!!!

WUCE vidi pored kupacih gaca na toj slici(njih si prvo primetio i onjusio,bas cudno) ja
imam i kosu a ti?

Sleep Sleep Sleep Sleep

Gost
Gost


Nazad na vrh Ići dole

Najzgodnije muske slavne licnosti? - Page 4 Empty Re: Najzgodnije muske slavne licnosti?

Počalji od milutin Čet Mar 26 2009, 23:51

Blup Najzgodnije muske slavne licnosti? - Page 4 0003
milutin
milutin
Tiramisu
Tiramisu

Broj poruka : 646
Datum upisa : 05.03.2009

Nazad na vrh Ići dole

Najzgodnije muske slavne licnosti? - Page 4 Empty Re: Najzgodnije muske slavne licnosti?

Počalji od milutin Pet Mar 27 2009, 00:01

Hvala ti WUCE ja cu tebi Najzgodnije muske slavne licnosti? - Page 4 Arrose-fleur-51
milutin
milutin
Tiramisu
Tiramisu

Broj poruka : 646
Datum upisa : 05.03.2009

Nazad na vrh Ići dole

Najzgodnije muske slavne licnosti? - Page 4 Empty Re: Najzgodnije muske slavne licnosti?

Počalji od arlekino Pet Mar 27 2009, 02:24

[quote="milutin"]
arlekino ::Milutine, ja sam ocekivala (kad si vec obecao) daces postaviti sliku tvog levog uveta iz anfasa, a ti bas celu figuru, iiiih i to nije izostrena slika i mora da si se tog jutra vratio sa maturske veceri pa ti treba malo hladnog tusa

Nisam,slikao sam se zbog tebe i WUKA da bi ste imali sta da pisete. Verovatno steocekivali da cu da se slikam sa subarom na glavi.[/quot

eeeeeee stvarno imas kratak fitilj pa bi ti ponekad vise pristajalo ime "Ljutko", Wuk i ja imamo razlicite stavove i interesovanja i ne pisemo eseje na iste teme
arlekino
arlekino
Tiramisu
Tiramisu

Broj poruka : 540
Datum upisa : 20.01.2009

Nazad na vrh Ići dole

Najzgodnije muske slavne licnosti? - Page 4 Empty Re: Najzgodnije muske slavne licnosti?

Počalji od arlekino Pet Mar 27 2009, 02:26

milutin ::Hvala ti WUCE ja cu tebi Najzgodnije muske slavne licnosti? - Page 4 Arrose-fleur-51

na fotku koja je prethodila ovom tvom odgovoru ja bi pre doviknula Wuku "cvece uzimam, a korpu ostavljam" mada treba imati kefalo da bi to svi sagovornici shvatili.
Wuce ova fotka nije na mestu treba imati mere i u sprdnji
arlekino
arlekino
Tiramisu
Tiramisu

Broj poruka : 540
Datum upisa : 20.01.2009

Nazad na vrh Ići dole

Najzgodnije muske slavne licnosti? - Page 4 Empty Re: Najzgodnije muske slavne licnosti?

Počalji od Krofnica Pet Mar 27 2009, 07:14

Najzgodnije muske slavne licnosti? - Page 4 249525heath-ledger-posters
Krofnica
Krofnica
Admin
Admin

Broj poruka : 798
Lokacija : Koordinatni sistem konfuzije
Datum upisa : 20.01.2009

Nazad na vrh Ići dole

Najzgodnije muske slavne licnosti? - Page 4 Empty Re: Najzgodnije muske slavne licnosti?

Počalji od Gost Pet Mar 27 2009, 16:53

arlekino ::
milutin ::Hvala ti WUCE ja cu tebi Najzgodnije muske slavne licnosti? - Page 4 Arrose-fleur-51

na fotku koja je prethodila ovom tvom odgovoru ja bi pre doviknula Wuku "cvece uzimam, a korpu ostavljam" mada treba imati kefalo da bi to svi sagovornici shvatili.
Wuce ova fotka nije na mestu treba imati mere i u sprdnji

Jeb'ga izletelo mi... Ja se izvinjajem... Very Happy Very Happy

Gost
Gost


Nazad na vrh Ići dole

Najzgodnije muske slavne licnosti? - Page 4 Empty Re: Najzgodnije muske slavne licnosti?

Počalji od Vila Pet Mar 27 2009, 17:00

Wuce, jel' si ti to malkice postao nervozniji no ranije ili se meni samo cini? Very Happy
Pitam se sta li je to sa nasim Wukom, a onda se setim pa ti si veren covece, jel frkica kad je krenulo da se priblizava-to vreme vezivanja...? Rolling Eyes

Ljudi, sta mislite o braku, generalno?
Vila
Vila
Medenjak
Medenjak

Broj poruka : 373
Godina : 46
Lokacija : blok
Datum upisa : 14.02.2009

http://email - shumskaaa@gmail. com

Nazad na vrh Ići dole

Najzgodnije muske slavne licnosti? - Page 4 Empty Re: Najzgodnije muske slavne licnosti?

Počalji od Gost Pet Mar 27 2009, 17:26

Ma nisam neurozan uopste, ja fotku postavio iz zeze (bio je to neki cica koji pokazuje srednji prst), ne vidim ste je u toj slici toliko lose... Very Happy Very Happy Very Happy . Znaci bila je sala...
Frkica itekako jeste al ide to polako... Sve po planu Very Happy Very Happy

Gost
Gost


Nazad na vrh Ići dole

Najzgodnije muske slavne licnosti? - Page 4 Empty Re: Najzgodnije muske slavne licnosti?

Počalji od Vila Pet Mar 27 2009, 17:49

Lepo, lepo

sta ces, ne mogu te stvari bez frkice...prirodno je to, Wuce
i javi kad stize dan D, da te malo "zadirkujemo" a i da ti cestitamo, lepo po srpski... Very Happy
Vila
Vila
Medenjak
Medenjak

Broj poruka : 373
Godina : 46
Lokacija : blok
Datum upisa : 14.02.2009

http://email - shumskaaa@gmail. com

Nazad na vrh Ići dole

Najzgodnije muske slavne licnosti? - Page 4 Empty Re: Najzgodnije muske slavne licnosti?

Počalji od milutin Pet Mar 27 2009, 18:32

Vidim da si obrisao onu sliku sa srednjim prstom. Da sam je ja postavio ne bih je obrisao pa malar mi isekli celu saku. Ja sam ti odmah reko da ti nisam zamerio. Ti meni srednji prst ja tebi cvet i mirna Backa,uostalom mozda se mene dopao taj srednji prst. Ustvari na toj slici su bila dva srednja prsta tako da onaj sa leve ruke prihvatam kao prst namenjen meni a onaj sa desne tebi. Posto je vecina ljudi desnjaka onda je taj prst na desnoj ruci predpostavljam mnogo zivlji tako mislim da bi i tvoje zadovoljstvo bilo vece
milutin
milutin
Tiramisu
Tiramisu

Broj poruka : 646
Datum upisa : 05.03.2009

Nazad na vrh Ići dole

Najzgodnije muske slavne licnosti? - Page 4 Empty Re: Najzgodnije muske slavne licnosti?

Počalji od Gost Pet Mar 27 2009, 18:36

Morao sam obrisati jer su Krofna ili Admin umesto srednjaka stavili ovaj smajli Mad
Posto se taj smajli ne moze ni porediti sa srednjakom morao sam da obrisem post... Ni meni nije smetao, zasto bi???

Gost
Gost


Nazad na vrh Ići dole

Najzgodnije muske slavne licnosti? - Page 4 Empty Re: Najzgodnije muske slavne licnosti?

Počalji od Vila Pet Mar 27 2009, 19:19

A neki forumi vidim koriste ove smajlije velike kao Jetije, neki su intresantni, ali brate preveliki
Vila
Vila
Medenjak
Medenjak

Broj poruka : 373
Godina : 46
Lokacija : blok
Datum upisa : 14.02.2009

http://email - shumskaaa@gmail. com

Nazad na vrh Ići dole

Najzgodnije muske slavne licnosti? - Page 4 Empty Re: Najzgodnije muske slavne licnosti?

Počalji od Vila Pet Mar 27 2009, 19:20

Najzgodnija slavna muska licnost-Jeti!!!
Vila
Vila
Medenjak
Medenjak

Broj poruka : 373
Godina : 46
Lokacija : blok
Datum upisa : 14.02.2009

http://email - shumskaaa@gmail. com

Nazad na vrh Ići dole

Najzgodnije muske slavne licnosti? - Page 4 Empty Re: Najzgodnije muske slavne licnosti?

Počalji od vrabac Pet Mar 27 2009, 19:30

WUK ::Morao sam obrisati jer su Krofna ili Admin umesto srednjaka stavili ovaj smajli Mad
Posto se taj smajli ne moze ni porediti sa srednjakom morao sam da obrisem post... Ni meni nije smetao, zasto bi???

Da se zna ja obrisao nisam nista
vrabac
vrabac
Cafe Latte
Cafe Latte

Broj poruka : 8822
Datum upisa : 20.01.2009

Nazad na vrh Ići dole

Najzgodnije muske slavne licnosti? - Page 4 Empty Re: Najzgodnije muske slavne licnosti?

Počalji od Gost Pet Mar 27 2009, 19:35

Pa naravno da nisi ti... Obrisao sam ja jer je administracija umesto moje lepe slike (koju svakodnevno mozemo da vidimo na ulicama sirom naseg grada) stavila ovaj glupi smajli Mad ...

Gost
Gost


Nazad na vrh Ići dole

Najzgodnije muske slavne licnosti? - Page 4 Empty Re: Najzgodnije muske slavne licnosti?

Počalji od Vila Pet Mar 27 2009, 19:36

Ja vas nista ne razumem
Vila
Vila
Medenjak
Medenjak

Broj poruka : 373
Godina : 46
Lokacija : blok
Datum upisa : 14.02.2009

http://email - shumskaaa@gmail. com

Nazad na vrh Ići dole

Najzgodnije muske slavne licnosti? - Page 4 Empty Re: Najzgodnije muske slavne licnosti?

Počalji od Krofnica Pet Mar 27 2009, 20:04

Ja sam obrisala sliku!!! Slika nije bila prigladna!
Krofnica
Krofnica
Admin
Admin

Broj poruka : 798
Lokacija : Koordinatni sistem konfuzije
Datum upisa : 20.01.2009

Nazad na vrh Ići dole

Najzgodnije muske slavne licnosti? - Page 4 Empty Re: Najzgodnije muske slavne licnosti?

Počalji od milutin Pet Mar 27 2009, 21:22

Steta sad se ne vidi prstenjak za WUKA
milutin
milutin
Tiramisu
Tiramisu

Broj poruka : 646
Datum upisa : 05.03.2009

Nazad na vrh Ići dole

Najzgodnije muske slavne licnosti? - Page 4 Empty Re: Najzgodnije muske slavne licnosti?

Počalji od Gost Pet Mar 27 2009, 21:37

Samo ne znam za koga nije bila prikladna al ok...

Gost
Gost


Nazad na vrh Ići dole

Najzgodnije muske slavne licnosti? - Page 4 Empty Re: Najzgodnije muske slavne licnosti?

Počalji od beba Sub Mar 28 2009, 00:15

Hugh Jackman

Australijski glumac proglašen je za najseksepilnijeg muškarca na svetu za 2008. godinu

Najzgodnije muske slavne licnosti? - Page 4 HughJackman2
beba
beba
Tiramisu
Tiramisu

Broj poruka : 674
Godina : 33
Datum upisa : 21.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

Najzgodnije muske slavne licnosti? - Page 4 Empty Re: Najzgodnije muske slavne licnosti?

Počalji od Krofnica Sub Mar 28 2009, 00:42

Bravo bebo.... a samo sto sam krenula njegovu sliku da stavim Wink
Krofnica
Krofnica
Admin
Admin

Broj poruka : 798
Lokacija : Koordinatni sistem konfuzije
Datum upisa : 20.01.2009

Nazad na vrh Ići dole

Najzgodnije muske slavne licnosti? - Page 4 Empty Re: Najzgodnije muske slavne licnosti?

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 4 od 5 Prethodni  1, 2, 3, 4, 5  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu