Ćaskanje uz Kaficu
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kako se pravi muško dete

Ići dole

Kako se pravi muško dete Empty Kako se pravi muško dete

Počalji od vrabac Ned Jan 23 2011, 17:08

Kako se pravi muško dete Eki45t



Već sam pisao kako mi baba Dostana pomože oko devojke al' sam morao da saznam i kako da napravim muško dete. I opet odem ja kod Dostane, ispričam joj šta sad hoću a ona meni kaže onako uz osmeh....idi kuci i džaraj...šta bre baba da džaram,opet ona isto idi i džaraj i ja sta ću jadnik odoh neobavljenog posla. Ispričam to svom ocu misleći da će mi on dati bolji savet a on kaže ...samo čvrsto stisni zube,oću kažem a šta posle...samo ti stisni...

Rekoh mojoj budućoj ženi da se ništa posebno ne ovajdih i ispričah joj kakve sam savete dobio. A ona meni,ja znam, ja ću da ti sve ispričam. A šta da učinim,pitam je da bi mi ti to rekla...samo da me lepo zamoliš,. Ma padoh ja odma na kolena a ona me uvati za ruku, povede u sobu....'ajde sada džaraj,šta si zinuo... a jel treba i zube da stisnem pitam je. Jako stisni, kaže ona....

More otkud ti to znaš zapitah je...majka mi sve ispričala. Eto,malo džaranja i stiskanja zuba te nas dvoje napravismo žensko dete.

Ih, što žene znaju svašta, od teda uvek lepo zamolim kad tražim "ono"i da vidiš po nekad i upali, lepa reč otvara i kapiju i prozor za džaranje. Naučila me moja Maki a nju njena majka, krivica više nije moja

Oca sam pitao što sam omanuo kad sam stiskao zube... kaže,nisi dovoljno,ponovi. Nije bilo druge morao sam da ga poslušam. Uspeo sam iz trećeg puta al' sam ostao bez zuba
vrabac
vrabac
Cafe Latte
Cafe Latte

Broj poruka : 8822
Datum upisa : 20.01.2009

Nazad na vrh Ići dole

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu