Ćaskanje uz Kaficu
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

"Penis pasta"

Ići dole

"Penis pasta" Empty "Penis pasta"

Počalji od vrabac Sre Jan 19 2011, 14:51

"Penis pasta" Penis-shaped-pasta-3



Baš sam nešto ogladneo.Žurim kući i još sa vrata pitam ženu sta ima za ručak a ona onako ni pet ni šest kaže, "penis pasta". Jel ja to dobro čuh? Pa opet zapitah,nisam čuo,ponovi? ...ne pravi se lud, rekla sam ti, "penis pasta". Nešto me opasno zeza, mislim se pa je opet upitah a jel to ti mene malo? Ama čoveče rekla sam ti,nego osveži se pa za sto dok je vruće. Sta ću,ućutah, zna se ko je gazda,da se još i ne naljuti pa pravo u kupatilo.

Stolnjak beo ko sneg,crveni tanjiri,escajg od alpake i boca crnog a u tanjiru "penis pasta". Bogami jeste, testo je u obliki *určića. Jede mi se a smešno mi,svašta sam vala jeo al *určiće nisam. Ma šta fali, testo ko testo. Majke ti odakle ti ovo...kaze doputovala Draga iz inostranstva pa donela.
Dobro rekoh, šta da radim i krenem ja da jedem "penis pastu". Ne mogu da joj nadjem zamerku, em ukusno,em servirano po nekom mom ćeifu,em iz inostranstva,sve kako valja. A,šta kažeš pita me žena...nemam nikakve primedbe. A gde Draga dođe do ovoga pitam sumnjičavo,pa reklama dragi moj...

I tako odmaram ja posle ukusnog ručka i razmišljam kako će nam biti lepo kad budemo ušli u Evropu,sve ima bre što pozeliš pa čak i "penis pasta".Ko zna možda ima i ona druga, prema mom senzibilitetu više bi mi odgovarala ali izgleda nije dobro reklamirana...

Kad smo već kod reklama da završim stihovima Mike Antića:

Što kod krojača
u izlogu
vise odela?

Kad je,braćo reklama
treba da je reklama

Što kod vulkanizera
pred kućom
vise gume?

Kad je,braćo,reklama,
neka bude reklama.

E,pa kad je reklama,
zašto onda ispred škole
da ne vise nastavnici?
vrabac
vrabac
Cafe Latte
Cafe Latte

Broj poruka : 8822
Datum upisa : 20.01.2009

Nazad na vrh Ići dole

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu