Ćaskanje uz Kaficu
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ceca Raznatovic

+10
arlekino
gedza
beba
gola
sanja
Lindja
milan
Krofnica
Vila
vrabac
14 posters

Strana 2 od 3 Prethodni  1, 2, 3  Sledeći

Ići dole

Ceca Raznatovic - Page 2 Empty Re: Ceca Raznatovic

Počalji od Gost Pet Maj 15 2009, 02:18

Kakva vest jeboteeeeeeee............. aaaaaaaaaaaaaaaaaaaa................ necu moci spavati veceras.....

Gost
Gost


Nazad na vrh Ići dole

Ceca Raznatovic - Page 2 Empty Re: Ceca Raznatovic

Počalji od gola Pet Maj 15 2009, 11:03

Ja sam bas super spavala al nije ni cudo ja ima 18 godina i volim Cecu
gola
gola
Medenjak
Medenjak

Broj poruka : 334
Datum upisa : 08.04.2009

Nazad na vrh Ići dole

Ceca Raznatovic - Page 2 Empty Re: Ceca Raznatovic

Počalji od vrabac Sub Maj 16 2009, 17:07

Nakon što je Željko Mitrović skinuo embargo sa gostovanja Cece Ražnatović na svojoj televiziji, gotovo svi autori šou programa su pohitali da folk zvezdu pozovu u goste. Prvi je uspeo da dobije kratki intervju za "Siti" Vlada Stanojević. Nakon današnjeg gostovanja u emisiji "Zvezde Granda", Ceca nacionale će gostovati kroz dva utorka u "Ami dži šouu". "Dogovorio sam se sa Cecom da mi bude gost prvog utorka u junu", otkriva za portal "Sveta" Ognjen Amidžić. Kako saznajemo iz izvora bliskih pevačici, poziv su već uputili Jelena Bačić Alimpić, Snežana Dakić i Lea Kiš. Ipak, dogovor Željka Mitrovića i Cece Ražnatović je da njeno pojavljivanje bude dozirano, pa će neke od pomenutih ostati uskraćene.
vrabac
vrabac
Cafe Latte
Cafe Latte

Broj poruka : 8822
Datum upisa : 20.01.2009

Nazad na vrh Ići dole

Ceca Raznatovic - Page 2 Empty Re: Ceca Raznatovic

Počalji od beba Ned Maj 17 2009, 11:06

Ja mislim da je ova povecala grudi za jos dva broja i da se ova tema treba spojiti sa onom temom "silikonske bombe". A evo njenog intervjua datog Pressu:

Ceca Ražnatović: ISTINA O ŽELJKU I MENI

Ceca Raznatovic - Page 2 Cecazg
beba
beba
Tiramisu
Tiramisu

Broj poruka : 674
Godina : 33
Datum upisa : 21.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

Ceca Raznatovic - Page 2 Empty Re: Ceca Raznatovic

Počalji od gedza Pon Maj 18 2009, 16:58

Evo zadnjeg snimka i meni se cini da ih je jos napumpala

gedza
gedza
Medenjak
Medenjak

Broj poruka : 130
Datum upisa : 13.05.2009

Nazad na vrh Ići dole

Ceca Raznatovic - Page 2 Empty Re: Ceca Raznatovic

Počalji od milan Pon Maj 18 2009, 17:32

Vala gedzo uskoro ce dva decka morati da idu pored nje na ih pridrzavaju
milan
milan
Tiramisu
Tiramisu

Broj poruka : 916
Godina : 40
Datum upisa : 28.01.2009

Nazad na vrh Ići dole

Ceca Raznatovic - Page 2 Empty Re: Ceca Raznatovic

Počalji od Vila Uto Maj 19 2009, 18:19

jedina ok stvar kod nje - mi je što se ne stidi jer je sa sela, što lepo kaže da je išla u poljoprivrednu, itd...nema foliranja - a ne ove gluperde koje mi izigravaju neku pamet pustu (setite se ženskih folk filozofa iz VB...)
ljudi - ja sam arhetip čoveka koji sluh za narodnjake nema ali uopšte (daleko bilo da imam nešto protiv njih, nemam ali nisu my coup of tea, jbg)
i od svih milion diskova kući - jedino njenu neku kompilaciju imam...
hahaha, moja imenjakinja, milionerka - a život k'o tv novela, jbg...meni ona fenomen, skroz...
Vila
Vila
Medenjak
Medenjak

Broj poruka : 373
Godina : 45
Lokacija : blok
Datum upisa : 14.02.2009

http://email - shumskaaa@gmail. com

Nazad na vrh Ići dole

Ceca Raznatovic - Page 2 Empty Re: Ceca Raznatovic

Počalji od vrabac Čet Maj 28 2009, 12:11

ŽURKA KOD CECE!

Svetlana Ražnatović u svojoj vili na Dedinju proslavila ćerki Anastasiji 11. rođendan

kompletan tekst
vrabac
vrabac
Cafe Latte
Cafe Latte

Broj poruka : 8822
Datum upisa : 20.01.2009

Nazad na vrh Ići dole

Ceca Raznatovic - Page 2 Empty Re: Ceca Raznatovic

Počalji od arlekino Pet Maj 29 2009, 19:24

arlekino
arlekino
Tiramisu
Tiramisu

Broj poruka : 540
Datum upisa : 20.01.2009

Nazad na vrh Ići dole

Ceca Raznatovic - Page 2 Empty Re: Ceca Raznatovic

Počalji od Vila Ned Maj 31 2009, 14:32

ti si arlekino, valjda fino devojče?!
šta ti bi da kačiš ovaj klip nije mi jasno?!
Vila
Vila
Medenjak
Medenjak

Broj poruka : 373
Godina : 45
Lokacija : blok
Datum upisa : 14.02.2009

http://email - shumskaaa@gmail. com

Nazad na vrh Ići dole

Ceca Raznatovic - Page 2 Empty Re: Ceca Raznatovic

Počalji od milan Ned Maj 31 2009, 17:30

znaci i mi koji ovo gledamo nismo fini????
milan
milan
Tiramisu
Tiramisu

Broj poruka : 916
Godina : 40
Datum upisa : 28.01.2009

Nazad na vrh Ići dole

Ceca Raznatovic - Page 2 Empty Re: Ceca Raznatovic

Počalji od Vila Ned Maj 31 2009, 17:39

ja se našalila sa arlekino povodom razmene argumenata na jednoj drugoj temi izmedju nje i gole...ali očigledno se našalih neuspešno, to mi govori ova tvoja reakcija, te se samim tim izvinjavam zbog nehata ovoga:(
Vila
Vila
Medenjak
Medenjak

Broj poruka : 373
Godina : 45
Lokacija : blok
Datum upisa : 14.02.2009

http://email - shumskaaa@gmail. com

Nazad na vrh Ići dole

Ceca Raznatovic - Page 2 Empty Re: Ceca Raznatovic

Počalji od milan Ned Maj 31 2009, 18:11

samo sam se salio
milan
milan
Tiramisu
Tiramisu

Broj poruka : 916
Godina : 40
Datum upisa : 28.01.2009

Nazad na vrh Ići dole

Ceca Raznatovic - Page 2 Empty Cecina cerka na Pinku uzivo

Počalji od vrabac Pon Jun 01 2009, 00:50

Da iver ne pada daleko od klade, uverili su se svi oni koji su odgledali poslednju emisiju "Magazin in" u kojoj je gostovala Ceca Ražnatović. Folk pevačica je povela svoju ćerku Anastasiju, koja je pre nekoliko dana napunila jedanaest godina, koja je "skinula" Vitni Hjuston i njenu legendarnu numeru "I will always love you".

Da Cecina naslednica ima talenta, uverili su se mnogi još pre nekoliko godina kada je prvi put javno zapevala na televiziji, u maminom novogodišnjem šou programu. Na pitanje voditeljke Sanje Marinković (koja se u poslednje vreme malo popravila, valjda su joj pretpostavljeni skrenuli pažnju na ponašanje pred kamerama) da li bi Anastasija volela da jednog dana postane pevačica, Cecina ćerka je bez razmišljanja odgovorila potvrdno. Pogledajte i zbog čega:

vrabac
vrabac
Cafe Latte
Cafe Latte

Broj poruka : 8822
Datum upisa : 20.01.2009

Nazad na vrh Ići dole

Ceca Raznatovic - Page 2 Empty Re: Ceca Raznatovic

Počalji od zvezdana Pon Jun 01 2009, 13:04

Peva mala,svaka cast
zvezdana
zvezdana
Medenjak
Medenjak

Broj poruka : 224
Godina : 42
Datum upisa : 23.03.2009

Nazad na vrh Ići dole

Ceca Raznatovic - Page 2 Empty Re: Ceca Raznatovic

Počalji od arlekino Pon Jun 01 2009, 19:55

Vila ::ti si arlekino, valjda fino devojče?!
šta ti bi da kačiš ovaj klip nije mi jasno?!

konverzacija bez ogranicenja, ovo je u javnim glasilima meni ne smeta, tebe shvatam kad pises, nekad ti je nadahnut dan nekad ne zato glavu gore i teramo dalje
arlekino
arlekino
Tiramisu
Tiramisu

Broj poruka : 540
Datum upisa : 20.01.2009

Nazad na vrh Ići dole

Ceca Raznatovic - Page 2 Empty Ceca napunila 36

Počalji od beba Sre Jun 17 2009, 11:56

Ceca Raznatovic - Page 2 Thumb_1224_2

Jedna od najvećih zvezda srpske estrade, Svetlana Ceca Ražnatović, preksinoć je proslavila 36. rođendan velikom žurkom za brojne prijatelje i kolege, koju je organizovala u svojoj velelepnoj vili, prekoputa stadiona Marakana. Vidno raspoložena, u raskošnoj svetlucavoj haljini sa izazovnim dekolteom, slavljenica je dočekivala drage goste, ni za trenutak ne skidajući osmeh sa lica. U odabiru haljine za njeno veče pomogao joj je stilista Saša Vidić, sa kojim već nekoliko godina unazad ima odličnu saradnju i koji je i sam bio među zvanicama na rođendanu.
beba
beba
Tiramisu
Tiramisu

Broj poruka : 674
Godina : 33
Datum upisa : 21.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

Ceca Raznatovic - Page 2 Empty Re: Ceca Raznatovic

Počalji od bart Ned Jun 21 2009, 11:34

Karamela pretio Ceci!
Ceca Raznatovic - Page 2 Cecakaramela
Poznati imitator slao anonimne preteće poruke Svetlani Ražnatović!


Folk pevačica Ceca Ražnatović podnela je krivičnu prijavu protiv nepoznatog lica koje ju je uznemiravalo SMS-ovima, za koje se na kraju ispostavilo da je njen nekadašnji prijatelj, imitator Goran Stojićević Karamela, piše Alo.


Ceca je pre desetak dana otišla u policijsku stanicu u 29. novembra i podnela prijavu protiv nepoznatog lica zbog uznemiravanja i pretnji SMS-ovima. Pevačica je saslušana u drugom odeljenju za imovinske delikte, a policija je pokrenula detaljnu istragu u kojoj je utvrđeno da iza ovog uznemiravanja stoji upravo Goran Stojićević Karamela.


On je na saslušanju izjavio da je bio pijan dok je Ceci slao poruke, kao i da će joj se izviniti zbog neprijatnosti koje je doživela. Imitatoru zbog ovog nedela preti tri godine zatvora.
bart
bart
Medenjak
Medenjak

Broj poruka : 205
Godina : 46
Datum upisa : 18.03.2009

Nazad na vrh Ići dole

Ceca Raznatovic - Page 2 Empty Re: Ceca Raznatovic

Počalji od apolon Čet Jun 25 2009, 10:48

Ceca peva u Zagrebu?!

Hrvatski fanovi Svetlane Ražnatović pripremaju peticiju da folk diva održi koncert u zagrebačkoj „Areni", pevačica poručuje da još nije vreme za to

Hrvatski novinari, uglas: Neka čeka Ceca!

Aleksandar Stanković:

Ako ima interesa organizatora i publike i ako postoji mogućnost da se koncert organizuje, nek svako peva i svira šta god hoće i gde god hoće. Tu uključujem i Cecu. Ražnatovićeva me ne zanima kao potencijalna gošća u mojoj emisiji, ali to ne znači da imam bilo šta protiv te žene. Nek održava koncert gde god hoće.

Vedran Strukar:

To su gluposti. Sumnjam da će se njen koncert dogoditi u narednih deset godina. Njena popularnost u Hrvatskoj vrlo je diskutabilna. Popularnost postoji, kao što su popularni i svi drugi pevači turbo folka. Ali, njena popularnost ovde ne znači nužno da će ona održati koncert.

Boris Homovec:

Činjenica je da Ceca ima ogroman broj fanova u Hrvatskoj, da je užasno popularna i da se strahovito sluša u narodnjačkim klubovima, ali mislim da je prerano da ovde održi koncert. To ne bi prošlo tako jednostavno kao što je bilo s Brenom, koja je u Zagrebu bila apsolutno dobrodošla. Cecina i Brenina prošlost nije ista.

Denis Kuljiš:

Kod nas nikad nije pravo vreme ni za šta, a uvek sve može. Ona nije diplomata, već pop zvezda. Ako postoji interes i ako može da proda 20.000 karata, onda je dobar trenutak za njen nastup. Na njenom koncertu ne bi bio veći sigurnosni problem nego na bilo kom gostovanju fudbalera, na primer Crvene zvezde. Nisam ljubitelj te muzike. Srpski folk je lokalni fenomen, ali je solidno produciran.

Denis Latin:

Mislim da je to nadolivanje ulja na vatru. Još nije trenutak za to i ne znam hoće li tako skoro biti. To je kao da tražimo da Karadžićeva žena peva u Sarajevu. To je sumanto.
apolon
apolon
Medenjak
Medenjak

Broj poruka : 400
Godina : 38
Datum upisa : 28.01.2009

Nazad na vrh Ići dole

Ceca Raznatovic - Page 2 Empty Re: Ceca Raznatovic

Počalji od milutin Pet Jun 26 2009, 12:52

Mogu samo bulju da joj ljube i to ako im dozvoli
milutin
milutin
Tiramisu
Tiramisu

Broj poruka : 646
Datum upisa : 05.03.2009

Nazad na vrh Ići dole

Ceca Raznatovic - Page 2 Empty Re: Ceca Raznatovic

Počalji od beba Uto Jun 30 2009, 12:13

Cecine slike sa decom

Ceca Raznatovic - Page 2 Cecadeca

Ceca Ražnatović je uradila set interesantnih fotografija za novi broj magazina "Hello". Ovo je prvi put da je folk diva pustila nekoga sa fotoaparatom u svoju spavaću sobu, pa čitaoci imaju ekskluzivnu priliku da zavire i u taj deo njenog doma. Na slikama se pored Cece nalaze i njena deca Anastasija i Veljko, kao i mališani njene sestre Lidije, Helena i Viktor.

- Moja porodica je zaista pažljiva prema meni. O miru i redu u kući kada ja spavam brine moja sestra Lidija. Nas dve smo uvek težile da našu decu odgajamo sasvim u smeru da budu normalni, plemeniti i emotivni ljudi. Mislim da smo uspele u tome, jer ja nemam nikakav problem da decu odvedem uživo u emisiju jer ne drhtim na to šta će oni reći - izjavila je Ceca za ovaj magazin.
beba
beba
Tiramisu
Tiramisu

Broj poruka : 674
Godina : 33
Datum upisa : 21.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

Ceca Raznatovic - Page 2 Empty Re: Ceca Raznatovic

Počalji od vrabac Sub Jul 18 2009, 11:37

Severina i Ceca pjevale na istoj svadbi, Arkanova udovica duplo bolje plaćena

Najbolje je prošla Cena Ražnatović koja je za svoj nastup dobila honorar od 50 000 eura, puno manje dobila je naša zvijezda Severina kojoj je plaćeno
20 000 eura (nacional)
vrabac
vrabac
Cafe Latte
Cafe Latte

Broj poruka : 8822
Datum upisa : 20.01.2009

Nazad na vrh Ići dole

Ceca Raznatovic - Page 2 Empty Re: Ceca Raznatovic

Počalji od beba Ned Jul 19 2009, 10:59

Ceca i Seka u duetu!

Ceca Raznatovic - Page 2 Cecaseka
Dve najpopularnije folk zvezde planiraju da snime zajedničku pesmu!
beba
beba
Tiramisu
Tiramisu

Broj poruka : 674
Godina : 33
Datum upisa : 21.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

Ceca Raznatovic - Page 2 Empty Re: Ceca Raznatovic

Počalji od gola Pon Jul 20 2009, 12:59

Ceca letuje u Hrvatskoj !?

Ceca Raznatovic - Page 2 Cecahummer
Hrvatski mediji pišu kako srpska pevačica krstari zadarskim arhipelagom.

Hrvatski portali prenose vest da se Ceca Ražnatović nalazi u Dalmaciji. Ona je najverovatnije došla u četvrtak crnim džipom marke Hummer, beogradskih tablica koji je i dalje parkiran u marini. Odatle se uputila na krstarenje zadarskim arhipelagom.

Dok se ukrcavala na brod lučki radnici su je dovikivali imenom ali se Ceca nije obazirala. Navodno je došla u društvu nepoznate plavuše i dva telohranitelja. Javili su se i očevici koji tvrde da se sunčala na plažama između Bibinja i Sukošana.

- Prolazio sam autom kad je ona izašla iz svog Hummera. Nisam sto posto siguran da je to bila ona, ali je imala tamnu kosu, silikonske grudi i izgledala je baš kao Ceca - rekao je izvor Jutarnjeg lista
foto:Index
gola
gola
Medenjak
Medenjak

Broj poruka : 334
Datum upisa : 08.04.2009

Nazad na vrh Ići dole

Ceca Raznatovic - Page 2 Empty Re: Ceca Raznatovic

Počalji od vrabac Uto Jul 21 2009, 11:57

Hrvatima se prividja Ceca

vrabac
vrabac
Cafe Latte
Cafe Latte

Broj poruka : 8822
Datum upisa : 20.01.2009

Nazad na vrh Ići dole

Ceca Raznatovic - Page 2 Empty Re: Ceca Raznatovic

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 2 od 3 Prethodni  1, 2, 3  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu