Ćaskanje uz Kaficu
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Da li se brak odlaze kad se uselite zajedno?

+9
gedza
gola
bart
Vila
arlekino
milan
Lindja
milutin
Krofnica
13 posters

Strana 2 od 3 Prethodni  1, 2, 3  Sledeći

Ići dole

Da li se brak odlaze kad se uselite zajedno? - Page 2 Empty Re: Da li se brak odlaze kad se uselite zajedno?

Počalji od arlekino Sre Maj 20 2009, 18:08

milutin ::
arlekino ::@gola

treba probati , mozda bude dugo i slatko

A jesi li ti probala pa to govoris iz licnog iskustva?

Sutra je bolje od danas. Jos me nije snaslo, a ti imas li licnog iskustva ili josuvek gledas zivot u pozorisnom komadu zato sto ti se ne gleda pozorisni komad u zivotu.
arlekino
arlekino
Tiramisu
Tiramisu

Broj poruka : 540
Datum upisa : 20.01.2009

Nazad na vrh Ići dole

Da li se brak odlaze kad se uselite zajedno? - Page 2 Empty Re: Da li se brak odlaze kad se uselite zajedno?

Počalji od milutin Sre Maj 20 2009, 19:08

Nisi me nesto ubedila. Ja mislim da si ti odavno pecena i ispecena
milutin
milutin
Tiramisu
Tiramisu

Broj poruka : 646
Datum upisa : 05.03.2009

Nazad na vrh Ići dole

Da li se brak odlaze kad se uselite zajedno? - Page 2 Empty Re: Da li se brak odlaze kad se uselite zajedno?

Počalji od arlekino Sre Maj 20 2009, 23:41

milutin ::Nisi me nesto ubedila. Ja mislim da si ti odavno pecena i ispecena

sta ima tu da se ubedjujemo, samo se sapun pri upotrebi trosi
arlekino
arlekino
Tiramisu
Tiramisu

Broj poruka : 540
Datum upisa : 20.01.2009

Nazad na vrh Ići dole

Da li se brak odlaze kad se uselite zajedno? - Page 2 Empty Re: Da li se brak odlaze kad se uselite zajedno?

Počalji od Vila Čet Maj 21 2009, 10:38

pa jel se seća iko (više se ne sećam ko je rekao) one sjajne prepiske u vezi sa godinama - kad je na onom forumu krenula neka prozivka oko godina - tipa koliko ko ima itd...
jedna od devojaka mrtva-ladna odgovorila
"šta je da nećeš da me jedeš - pa se pitaš d li sam žilava?"
Razz Very Happy Very Happy
ja se evo tome i sad smejem hahahhahaha
a nije loša ni ova za sapun, jelte
Vila
Vila
Medenjak
Medenjak

Broj poruka : 373
Godina : 45
Lokacija : blok
Datum upisa : 14.02.2009

http://email - shumskaaa@gmail. com

Nazad na vrh Ići dole

Da li se brak odlaze kad se uselite zajedno? - Page 2 Empty Re: Da li se brak odlaze kad se uselite zajedno?

Počalji od milutin Čet Maj 21 2009, 11:16

arlekino ::
milutin ::Nisi me nesto ubedila. Ja mislim da si ti odavno pecena i ispecena

sta ima tu da se ubedjujemo, samo se sapun pri upotrebi trosi

Nisam ja govorio o sapunu nego o mesu a kad se nesto ispece onda se obicno i pojede
milutin
milutin
Tiramisu
Tiramisu

Broj poruka : 646
Datum upisa : 05.03.2009

Nazad na vrh Ići dole

Da li se brak odlaze kad se uselite zajedno? - Page 2 Empty Re: Da li se brak odlaze kad se uselite zajedno?

Počalji od arlekino Čet Maj 21 2009, 19:50

@ milutin

Zove plavuša vatrogasce telefonom i onako sva uplašena kaže:
• Molim vas, dođite, kod mene je požar u stanu, brzo, požurite, gori mi stan!!!
Vatrogasac:
• Dobro, gospođo, smirite se i kažite mi kako da dođemo do vas!
A plavuša:
• Pa onim velikim crvenim kamionom!


ja nisam plavusa tako da necu nastavak ove teme
arlekino
arlekino
Tiramisu
Tiramisu

Broj poruka : 540
Datum upisa : 20.01.2009

Nazad na vrh Ići dole

Da li se brak odlaze kad se uselite zajedno? - Page 2 Empty Re: Da li se brak odlaze kad se uselite zajedno?

Počalji od milutin Pet Maj 22 2009, 10:32

Opet ti zoves da ti neko gasi vatru. reko sam ti to ne moze na forumu samo na ambaru..
milutin
milutin
Tiramisu
Tiramisu

Broj poruka : 646
Datum upisa : 05.03.2009

Nazad na vrh Ići dole

Da li se brak odlaze kad se uselite zajedno? - Page 2 Empty Re: Da li se brak odlaze kad se uselite zajedno?

Počalji od gedza Sub Maj 23 2009, 12:34

Sta si navalio na taj ambar a gde ti je on na Slaviji li Terazijama
gedza
gedza
Medenjak
Medenjak

Broj poruka : 130
Datum upisa : 13.05.2009

Nazad na vrh Ići dole

Da li se brak odlaze kad se uselite zajedno? - Page 2 Empty Re: Da li se brak odlaze kad se uselite zajedno?

Počalji od gola Ned Maj 24 2009, 11:16

U "babinoj rupi",ulica kukuruzna bb odmah pored "orlovog sokaceta"
gola
gola
Medenjak
Medenjak

Broj poruka : 334
Datum upisa : 08.04.2009

Nazad na vrh Ići dole

Da li se brak odlaze kad se uselite zajedno? - Page 2 Empty Re: Da li se brak odlaze kad se uselite zajedno?

Počalji od arlekino Ned Maj 24 2009, 14:02

gola ::U "babinoj rupi",ulica kukuruzna bb odmah pored "orlovog sokaceta"

Gola nisi morala bas tako precizno da odgovoris Gedza-i jer ce ga mozda sad proci volja da ode do ambara kad shvati da si ti vec bila videla i otisla, Gedza je meracio ne ambar nego onog ciji je ambar
arlekino
arlekino
Tiramisu
Tiramisu

Broj poruka : 540
Datum upisa : 20.01.2009

Nazad na vrh Ići dole

Da li se brak odlaze kad se uselite zajedno? - Page 2 Empty Re: Da li se brak odlaze kad se uselite zajedno?

Počalji od gola Ned Maj 24 2009, 17:29

Zna se sto milutin zove u ambar,da bi nesto kresnuo. Ja tamo arlekino bila nisam jer me nije milutin zvao a ako to uradi kad mi dodje do toga odmah idem na jednu kres partiju a sto se tice tebe znamo svi da te je zvao a da li bi ti to priznala...sigurno ne bi, sto lako moze da znaci da si ti vec bila kod njega na ambaru. Sto se mene tice ako si
gola
gola
Medenjak
Medenjak

Broj poruka : 334
Datum upisa : 08.04.2009

Nazad na vrh Ići dole

Da li se brak odlaze kad se uselite zajedno? - Page 2 Empty Re: Da li se brak odlaze kad se uselite zajedno?

Počalji od arlekino Ned Maj 24 2009, 19:00

@Gola

nikad neces zasigurno znati, mozda jeste, mozda nije moje srce tajnu krije
arlekino
arlekino
Tiramisu
Tiramisu

Broj poruka : 540
Datum upisa : 20.01.2009

Nazad na vrh Ići dole

Da li se brak odlaze kad se uselite zajedno? - Page 2 Empty Re: Da li se brak odlaze kad se uselite zajedno?

Počalji od gola Ned Maj 24 2009, 20:04

Arlekino izgleda da ti mene nisi razumela. Ako si se kresnula,neka si,zbog mene mozes slobodno opet i opet pa i udaj se za njega ako hoces i nemam nameru da otkrivam tvoju tajnu,bas me briga. Ja sam samo otvoreno rekla i ponavljem opet ako me bude zvao i mene se bude htelo kresnucu se sa njim pa makar se u medjuvremenu ti udala za njega.Moja roba, moj ducan
gola
gola
Medenjak
Medenjak

Broj poruka : 334
Datum upisa : 08.04.2009

Nazad na vrh Ići dole

Da li se brak odlaze kad se uselite zajedno? - Page 2 Empty Re: Da li se brak odlaze kad se uselite zajedno?

Počalji od arlekino Ned Maj 24 2009, 20:55

@gola

to sele koljektivna opaljotka, sve ostaje u familiji u krug samo treba i Milutina pitat da li on moze toliko da izdrzi, istina jak je na recima ali mozda si u pravu trebalo bi ici do kraja. Ko pre do njega njegov je vazi, ok
arlekino
arlekino
Tiramisu
Tiramisu

Broj poruka : 540
Datum upisa : 20.01.2009

Nazad na vrh Ići dole

Da li se brak odlaze kad se uselite zajedno? - Page 2 Empty Re: Da li se brak odlaze kad se uselite zajedno?

Počalji od milutin Pon Maj 25 2009, 11:35

@gola
nema sanse da ti dodjes kad hoces,to samo biram ja a ti nisi izabranica. Zna se da je to arlekino a ako ce ti bude lakse nije arlekino jos bila na ambaru ja je svaki dan iscekujem, mozda se jednog dana okurazi i dodje ali ne na kres kako ti kazes nego na kaficu i casicu razgovora a tebe bi mozda odgovarao gedza vidis da kaze da koliko je mocan sve prska uh kakv bi to bio kres odnosno keks kako on kaze
milutin
milutin
Tiramisu
Tiramisu

Broj poruka : 646
Datum upisa : 05.03.2009

Nazad na vrh Ići dole

Da li se brak odlaze kad se uselite zajedno? - Page 2 Empty Re: Da li se brak odlaze kad se uselite zajedno?

Počalji od gola Pon Maj 25 2009, 11:52

To milutine ne zavisi od tebe nista nego od mene.Kad ja budem htela i ako budem htela to ce se desi jer sam neodoljiva veruj mi.Svako musko pada pa ces i ti
gola
gola
Medenjak
Medenjak

Broj poruka : 334
Datum upisa : 08.04.2009

Nazad na vrh Ići dole

Da li se brak odlaze kad se uselite zajedno? - Page 2 Empty Re: Da li se brak odlaze kad se uselite zajedno?

Počalji od Vila Pon Maj 25 2009, 13:31

ej, gola - aj nama sa jeftinijim kartama(stidljivima) daj neke savete za nabacivanje...vidim zadovoljna si sobom - to je baš fino (mislim i ja sam zadovoljna sobom, ali nemam te neke veštine silne)...pa aj ne budi ti zapovedjeno daj par saveta, života ti
Vila
Vila
Medenjak
Medenjak

Broj poruka : 373
Godina : 45
Lokacija : blok
Datum upisa : 14.02.2009

http://email - shumskaaa@gmail. com

Nazad na vrh Ići dole

Da li se brak odlaze kad se uselite zajedno? - Page 2 Empty Re: Da li se brak odlaze kad se uselite zajedno?

Počalji od gola Pon Maj 25 2009, 17:11

Prosto ti je to Vilo. Kad se meni neko dopada i ja odlucim da cu da idem sa njim na kres ja mu pridjem i pitam ga da li je spreman da se poseksamo.
Znas kako reaguju kao kad zmija hipnotise zabu,mozes da mu radis sta hoces on nema pojma nigde je ni sta radi a ti ga onda samo uhvatis za ruku odvedes na tajno mesto i kazes ajde radi dok ja ne kazem da je dosta.
Izgube se ko dete na ringispilu,gurnes mu lizalicu u ruke i radis mu sta hoces. Desi se nekad i da omasim znas kako narod kaze "ko sa malom decom spava ujutru se budi upisan"
gola
gola
Medenjak
Medenjak

Broj poruka : 334
Datum upisa : 08.04.2009

Nazad na vrh Ići dole

Da li se brak odlaze kad se uselite zajedno? - Page 2 Empty Re: Da li se brak odlaze kad se uselite zajedno?

Počalji od arlekino Pon Maj 25 2009, 18:51

@gola

Gola pa kamo mu malo suptilnosti to nesto tras, bum i zbogom, mislim da vise forsiras samo teoretski pricu o seksu za jendu noc, a ispod te maske je jedna ranjiva i mila devojka
arlekino
arlekino
Tiramisu
Tiramisu

Broj poruka : 540
Datum upisa : 20.01.2009

Nazad na vrh Ići dole

Da li se brak odlaze kad se uselite zajedno? - Page 2 Empty Re: Da li se brak odlaze kad se uselite zajedno?

Počalji od Vila Uto Maj 26 2009, 09:32

wow, ovo je bilo (što bi rekao jedan muzičar) IZ SVE SNAGE!!SmileSmile
daj se ti sestro baci na pisanje bloga, reklo bi se da ima materijala...
od hipnotisanja, preko lizalice do one (vrlo istinite) poslovice na kraju...
uobliči, modifikuj - gurni to u neku formu - i predstavi nam!
ja ću biti prvi srećni čitalac!
ne verujem ništa ovim medijskim folirantkinjama, ajde budi fer pa podeli to sa nama(ne budi ti zapovedjeno, opet)

svako znanje o muškom rodu treba podeliti sa svojim - sapatnicama:)Smile

a?
aj bar razmisli u tom pravcu....
Vila
Vila
Medenjak
Medenjak

Broj poruka : 373
Godina : 45
Lokacija : blok
Datum upisa : 14.02.2009

http://email - shumskaaa@gmail. com

Nazad na vrh Ići dole

Da li se brak odlaze kad se uselite zajedno? - Page 2 Empty Re: Da li se brak odlaze kad se uselite zajedno?

Počalji od Vila Uto Maj 26 2009, 09:36

arlekino, ja jesam bukvalna ponekad i ne razumem ove što su dvosmisleni, ali nismo baš toliki slepci da ne znamo kako su sve bundzije glasne u stvari - nežni ljudi...(nije ni to pravilo, ali se dešava)

ima ono pas koji laje ne ujeda (moj pas prvi primer, kidiše na ove što mogu da ga pojedu, ali laje k'o lud)

a i ona

kad najviše grmi najmanje kiša pada...
bez brige
(meni se ovde dopada stav, ja bih zato da saznamo malo više, nešto onako po Golinoj želji - uobličeno)
aj, pa do čitanja
Vila
Vila
Medenjak
Medenjak

Broj poruka : 373
Godina : 45
Lokacija : blok
Datum upisa : 14.02.2009

http://email - shumskaaa@gmail. com

Nazad na vrh Ići dole

Da li se brak odlaze kad se uselite zajedno? - Page 2 Empty Re: Da li se brak odlaze kad se uselite zajedno?

Počalji od gola Uto Maj 26 2009, 11:10

@Vila
Draga moja sa blogom planiram da pocnem za jedno desetak godina kad mi bude splaslo interesovanje za muskima. Mislim necu ja njih ostavljati na miru nikada ali predpostavljam da cu izgubiti agresivnost koju imam sada.
Tada cu verovatno imati vise vremena za pisanje a i iskustvo ce mi biti malo zesce
gola
gola
Medenjak
Medenjak

Broj poruka : 334
Datum upisa : 08.04.2009

Nazad na vrh Ići dole

Da li se brak odlaze kad se uselite zajedno? - Page 2 Empty Re: Da li se brak odlaze kad se uselite zajedno?

Počalji od Vila Uto Maj 26 2009, 12:02

šteta, no dobro...
nikad se ne zna...imaj to u vidu, twitter zapisi mogu npr. biti kratki kao SMS forma...a danas svako piše i šalje SMS poruke...ja mislim da bi bilo intresantno, no dobro...
neće biti kasno ni za desetak godina, brzo to prodje
Vila
Vila
Medenjak
Medenjak

Broj poruka : 373
Godina : 45
Lokacija : blok
Datum upisa : 14.02.2009

http://email - shumskaaa@gmail. com

Nazad na vrh Ići dole

Da li se brak odlaze kad se uselite zajedno? - Page 2 Empty Re: Da li se brak odlaze kad se uselite zajedno?

Počalji od gola Sre Maj 27 2009, 10:16

Brzo ili sporo za sada ce cekati blog na mene. Treba skupljati sto vise iskustava pa onda blogovati. Sta bi sad da piusem,"sinoc sam imala kres al nije bio tres"...jel da da nije lepo a za deset godina mozda ce ovo od nocas da bude vauuuuuuuuu.......
gola
gola
Medenjak
Medenjak

Broj poruka : 334
Datum upisa : 08.04.2009

Nazad na vrh Ići dole

Da li se brak odlaze kad se uselite zajedno? - Page 2 Empty Re: Da li se brak odlaze kad se uselite zajedno?

Počalji od Vila Sre Maj 27 2009, 10:44

eee, vidiš - ti unapred misliš kako to "ne bi bilo lepo"....
ja ne mislim tako, ali nema veze.
Vila
Vila
Medenjak
Medenjak

Broj poruka : 373
Godina : 45
Lokacija : blok
Datum upisa : 14.02.2009

http://email - shumskaaa@gmail. com

Nazad na vrh Ići dole

Da li se brak odlaze kad se uselite zajedno? - Page 2 Empty Re: Da li se brak odlaze kad se uselite zajedno?

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 2 od 3 Prethodni  1, 2, 3  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu