Ćaskanje uz Kaficu
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Zašto nas ne vole?

Ići dole

Zašto nas ne vole? Empty Zašto nas ne vole?

Počalji od vrabac Sre Jan 19 2011, 15:21

Zašto nas ne vole? 1z8ylz


Do sada smo shvatili da ima mnogo razloga zašto nas ne vole ovi iz Evrope pa neprestano izmišljaju nove razloge da nam otežaju pristupanje EU. Zamalo im nisam poverovao,deluju ozbiljno kada pričaju šta sve moramo da ispunimo da bi smo postali njihov punopravni član. A onda govore o nekoj prošlosti,pa se neko ljuti što nije uradio nešto a mogao je?
Ja sam shvatio da postoji samo jedan razlog zbog koga su oni ljubomorni i to ne mogu da nam oproste. Taj razlog se zovu lepe devojke koje žive u ovoj našoj maloj lepoj zemljici.
Izađite ispred zgrade,na ulicu u kafić,na plažu,fakultet,kancelariju,sportski teren... ma ljudi moji sve sija od te lepote. Ima li ovo negde na svetu? Odmah kažem, nema. I nisu samo lepe nego i pametne i uspešne.

Dođu ovi iz Evrope tako na par dana ili u prolazu i kad vide svu tu lepotu šta drugo da rade nego da nas mrze jer moraju da se vrate u njihove unije a tamo oči ne mogu da uživaju kao ovde.

Nema ti Evropo druge,ako hoćeš da uzivaš u lepoti moraš da nas primiš a shvatićeš to kad tad. Što pre, to bolje za tebe...

Zamalo da zaboravim da od juče imamo i najlepše pegice na svetu pa puknite od muke


Zašto nas ne vole? Nadja
vrabac
vrabac
Cafe Latte
Cafe Latte

Broj poruka : 8822
Datum upisa : 20.01.2009

Nazad na vrh Ići dole

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu