Ili ton ili ja...

Ići dole

Ili ton ili ja... Empty Ili ton ili ja...

Počalji od vrabac taj Sre Jan 19 2011, 15:20

Ili ton ili ja... 1236863451politicianvsm

Ovih dana ne mogu da dočekam da počne prenos skupštinske sednice. Obožavam da je gledam kad vidim kako predivno izgleda ona renovirana skupštinska dvorana sa državnim znamenjem. Ma nema je u Evropi. Vidi ove naše bivše republike kao da su u učionici srednje škole. Jad i beda. A naša velika,pa sva u duborezu i galeriju ima kao nekad bioskop sa balkonom. A da ne pričam kakvu elektroniku imamju,samo sede i prstom pritiskaju,ne moraju ni da ustaju,vala i ne ide da se narodni poslanici umaraju stajanjem.

A oni ljudi što sede tamo kako su samo lepo obučeni, svi nose italijanska odela i svilene kravate,čisti i uredni, ima i nešto žena i o njima ne može čovek da kaže ništa loše. Doterane,uredne, lepih manira. A kako samo ozbiljno razgovaraju...dok jedno priča ostali slušaju ...tako se menjaju po ceo dan,mirni neki ljudi ne bune se ništa

Ona stara skupštinska zgrada nije bila lepa kao ova al' mi bilo mnogo drago kad mi se učinilo da sam tamo jednom video "Višnju sa Tašmajdana" jes da je starija al' bi se zakleo da je to bila ona a i Valtera sam video,bez šmajsera moram da priznam a i onu zavodljivu crnku iz "Boljeg života" i harmonikaša iz "Žikine šarenice",mora da je bio neki filmski festival kad su se okupili u onolikom broju...samo mi nije jasno zašto tamo nema direktora RTS-a i on je popularan lik a televizija je njegova,može čovek kad god hoće da se pojavi na svojoj televiziji..

Evo zašto sam ja ovo napisao. Voleo bih da znam šta pricaju ovi u novoj zgradi. Ima jedno godinu dana kako mi se pokvario ton na TVu a žena ne da da ga popravim, voli da gleda samo sliku. Navatah se teških jada,znatiželjan sam a ona se zainatila, preti, otići će, kaze ili ja ili ton. Ma sta ću, biram ženu, naravno a i šta mi pa fali da gledam u one lepo obučene ljude i drvenu rezbariju. Lepo izgledaju bez tona, majke mi, probajte...

Kako li cu da izdržim do 31 avgusta?

Ili ton ili ja... 36177227549c820d8c7416969816713_extreme
vrabac
vrabac
Cafe Latte
Cafe Latte

Broj poruka : 8771
Datum upisa : 20.01.2009

Nazad na vrh Ići dole

Nazad na vrh

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu