LJudi sa dva srca

Ići dole

LJudi sa dva srca Empty LJudi sa dva srca

Počalji od vrabac taj Sre Jan 19 2011, 15:19

Ljudi sa dva srca ili kako drugačije nazvati sportske legende koje su ostavile dubok trag u svetskom sportu. Zašto dva srca? Jedno kuca za njih a drugo za sve one koji uživaju u njihovim majstorijama. Ima ih na našu sreću mnogo a ja ću po sopstvenom izboru da pomenem samo njih nekoliko. Na prvom mestu je fudbalski virtouz tamnoputi Brazilac Edison Arantes do Nascimento - Pele. Kralj fudbala.Sa kojom lakoćom je taj postizao golove a protivnike dovodio do očaja.

LJudi sa dva srca Gifbinpelegoal

Bokserski leptir sa žaokom ljute pčele, sportski baletan ubojite pesnice, jedan jedini Muhammad Ali.

LJudi sa dva srca Gifbinmuhammadalidodgin

Plivački div,nedostižni junak svih prvenstava,plivač, Michael Phelps.

LJudi sa dva srca 1232905374michael20phel

Medju njima počasno mesto zauzima niko drugi nego naš Čavke – Milorad Čavić. Pola srca je njegovo,jedno srce je za narod, za Srbiju. Intelektualac, vitez hrabrosti,legenda. Neću da grešim dušu, imamo mi još mnogo odličnih sportista ali ako bih morao jednog da biram to bi bez razmišljanja bio Čavke.
U subotu pliva protiv Phelpsa,navijaću celim svojim bićem pa sta ako i ne pobedi, daće on celog sebe bez ostatka, znamo mi to svi i to će biti dovoljno.

Zamalo ne zaboravih za onu drugu polovinu srca,nju je namenio lepim devojkama,zbog toga ga još više cenim
vrabac
vrabac
Cafe Latte
Cafe Latte

Broj poruka : 8769
Datum upisa : 20.01.2009

Nazad na vrh Ići dole

Nazad na vrh

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu